Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 25 lutego 2009 09:50; autor: Dev
img

Od dłuższego czasu kibice łukowskich Orląt spekulowali, że w rundzie wiosennej w ekipie Andrzeja Zarzyckiego zabraknie motoru napędowego - Rafała Weja. Najpierw mówiło się o przenosinach doświadczonego zawodnika do Podlasia Biała Podlaska, ale piłkarzowi ponoć najbliżej do Huraganu Międzyrzec Podlaski. - Rzeczywiście zanosi się na to, że Rafał nie zagra u nas na wiosnę. Nie pojawia się na treningach i nie mamy z nim żadnego kontaktu. Będziemy jednak próbowali jeszcze z nim porozmawiać - mówi trener Zarzycki.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 lutego 2009 16:22; autor: Dev
img

Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Łuków zaopiniowała wnioski instytucji, które będą realizować zadania miasta o charakterze pożytku publicznego. Najwięcej pieniędzy przeznaczono na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
Najwyższą kwotę, bo aż 410 tys. zł otrzymały łukowskie Orlęta.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 lutego 2009 15:34; autor: Dev
img

W niedzielę 22 lutego w Starym Zamościu rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego kobiet młodziczek i kadetek w zapasach. W zawodach startowały Orlęta Łuków. Podopieczne Grzegorza Wałachowskiego zdobyły dwa medale i drużynowo zajęły VI miejsce.
Dzień wcześniej 21 lutego br. w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zapasach w stylu klasycznym. Na matach Cementu Gryf Chełm rywalizowali kadeci i młodzicy.   Nasi zawodnicy zaliczyli bardzo udane starty, uzyskując 5 medali.

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 lutego 2009 09:05; autor: Dev
img

Robert Dołęga z Orląt Łuków zajął drugie miejce w plebiscycie Tygodnika Siedleckiego na najlepszych i najpopularniejszych sportowców i trenerów 2008 roku w kategorii najlepszy sportowiec. Pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Klejnowska-Krzywańska z WLKS-u Siedlce.W tej samej kategorii piątą pozycję zajął Piotr Pierzchalski - siatkarz Ósemki Siedlce, a jednocześnie trener sekcji siatkówki Orląt Łuków. Na trzecim miejscu wśród trenerów uplasował się szkoleniowiec zapasów w WLKS Siedlce Władysław Świętochowski - w przeszłości trener w Orlętach.

[Czytaj całość]
Sobota, 21 lutego 2009 14:31; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały dzisiaj z czwartoligową Wisłą Puławy 3:3. Do przerwy był również remis - 1:1. Gole dla łukowskiego zespołu strzelali Przemysław Rodak, Paweł Szewczak i Dariusz Dziewulski. Dla rywali Giza, Abramczyk i Dryk. Więcej o spotkaniu w rozwinięciu newsa.


[Czytaj całość]
Piątek, 20 lutego 2009 12:21; autor: Dev
img

W związku z zainteresowaniem kalendarzami, które były upominkami w naszym niedawnym konkursie postanowiliśmy umożliwić nabycie ich przez inne osoby. Chętnych do zakupu kalendarza Orląt na 2009 rok zapraszamy do kontaktu z redakcją. Ilość ograniczona. O szczegóły prosimy pytać drogą elektroniczną.


Kontakt:
GG: 3397986 (niewidoczny)
E-Mail: devil_777@o2.pl

[Czytaj całość]
Czwartek, 19 lutego 2009 08:47; autor: Dev
img

Zamiast z Orlętami Łuków pierwszoligowy GKP Gorzów Wielkopolski zmierzy się dzisiaj z Podlasiem Sokołów Podlaski (IV liga). - Okazuje się, że nasi niedoszli rywale znaleźli po prostu bardziej atrakcyjnego sparingpartnera. W sobotę w Puławach zmierzymy się z tamtejszą Wisłą. Myślę, że wystąpimy w niemal optymalnym składzie. Do gry powinni wrócić Krzysztof Skrzymowski oraz Darek Dziewulski, a mam też nadzieję, że pojawi się Rafał Wej - stwierdza trener Orląt Andrzej Zarzycki

[Czytaj całość]
Środa, 18 lutego 2009 17:52; autor: Dev
img

Znamy już dokładne terminy meczów Orląt Łuków w rundzie wiosennej sezonu 2008/2009. Rozgrywki zaczynamy w sobotę 14 marca o 15:00 wyjazdowym spotkaniem z Wisłoką Dębica. Potem czekają nas trzy niedziele z meczami w Łukowie. Kolejno ze Stalą Rzeszów, Stalą Kraśnik i derby z Orlętami Radzyń (5 kwietnia 16:00). W międzyczasie jest jeszcze jedna kolejka środowa.  W rozwinięciu newsa dokładne daty i godziny meczów.

[Czytaj całość]
Środa, 18 lutego 2009 11:52; autor: Dev
img

Jak można przeczytać na stronie internetowej GKP Gorzów Wielkopolski jutrzejszy sparing Orląt z GKP Gorzów Wielkopolski w Miętnem został odwołany z winy Orląt. Powodem są najwyraźniej problemy ze skompletnowaniem kadry na to spotkanie. Cytat: Przeciwnikiem miały być III-ligowe Orlęta Łuków ale dziś kierownictwo tego klubu poinformowało, że ze względu na panująca grypę nie są w stanie skompletować składu. Trwają poszukiwania nowego sparingpartnera.

[Czytaj całość]
Środa, 18 lutego 2009 09:11; autor: Dev
img

W weekend odbyły się kolejne turnieje halowych mistrzostw BOZPN w piłce nożnej. W kategorii juniora młodszego drugie miejsce zajęły Orlęta Łuków.  Królem strzelców zawodów w Piszczacu został Rafał Kudlak. W mistrzostwach juniorów starszych Orlęta nie wzięły udziału.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał