Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 15 stycznia 2009 10:39; autor: Dev
img

Wczoraj zakończyło się głosowanie na Najlepszego Piłkarza Orląt w rundzie jesiennej. Walka o pierwszą pozycję toczyła się do ostatniej chwili. Zwycięzcę ogłosimy w najbliższy weekend.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 13 stycznia 2009 23:15; autor: Dev
img

Niewiele dzieje się w Łukowie. Szkoleniowiec  Orląt ma do dyspozycji jedynie 16 zawodników. Możliwe, że na dłużej na treningach zagoszczą też dwaj juniorzy: Paweł Sudowski i Kamil Lasota.

- W najbliższym czasie nie spodziewałbym się nikogo nowego. Oczywiście, jeżeli pojawi się jakiś interesujący napastnik to skorzystamy z okazji. W tym roku nie wybierzemy się z kolei na żadne zgrupowanie. Obóz dochodzeniowy na własnych obiektach zaplanowaliśmy na drugą połowę lutego. Jak przedstawia się sprawa zaległości? Mogę jedynie powiedzieć, że wszystko jest w porządku, dogadaliśmy się - mówi trener Andrzej Zarzycki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 11 stycznia 2009 12:54; autor: Dev
img

Przed nami ostatnie 4 dni głosowania na Najlepszego Piłkarza Orląt w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009. Spośród siódemki kandydatów wykrystalizowała się już grupa liderująca, która między sobą rozstrzygnie plebiscyt. Różnica w czołówce to nadal tylko kilka głosów, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć. Zachęcamy do głosowania w ostatnich dniach. Każdy głos może przesądzić o zwycięstwie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 6 stycznia 2009 10:38; autor: Dev
img

Jako, że sezon ogórkowy trwa w najlepsze dzisiaj artykuł nieco z innej beczki. Ot takie zimowe przemyślenia związane z naszym klubem. Kilka luźno skreślonych słów.

Od kilku lat... Wróć! O zgrozo już od kilkunastu! (W czerwcu ubiegłego roku przecież minęła dekada.)  A więc się poprawię: Od kilkunastu lat z czystej ciekawości śledzę wyniki i losy Stali Sanok...

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 stycznia 2009 21:31; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej podał terminy turniejów o Halowe Mistrzostwa Okręgu w Piłce Nożnej grup młodzieżowych. W pięciu takich turniejach wezmą udział przedstawiciele Orląt Łuków. Najliczniej obsadzona została kategoria juniorów starszych. N turniej, który odbędzie się 14 lutego w Terespolu zgłosiło się 12 ekip. Faworytami będą Orlęta oraz TOP54 Biała Podlaska.

[Czytaj całość]
Środa, 31 grudnia 2008 00:00; autor: Dev
img

Przed nami już tylko ostatnie 24 godziny 2008 roku. Po raz kolejny pokusiliśmy się o krótkie kalendarium najważniejszych wydarzeń mijającego roku z Orlętami w roli głównej. Wśród tych 12 miesięcy były chwile radości, ale też momenty których należy się wstydzić. Jedne rzeczy wyszły dobrze, inne zostały wyraźne zaniedbane. W przededniu nowego roku warto sobie to wszystko przypomnieć. Po pierwsze by uwidocznić miłe akcenty, a po drugie by nie popełnić tych samych błędów w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 grudnia 2008 14:18; autor: Dev
img

Jest już najnowsza edycja Rankingu Podnoszenia Ciężarów Kobiet i Mężczyzn w Polsce wg stanu na dzień 23.12.2008r.  Uwzględnia on wyniki z praktycznie wszystkich zawodów podnoszenia ciężarów organizowanych w Polsce (z "Drużynowymi Mistrzostwami Polski" blisko 160 imprez) i na świecie. W kat. do 105 kg na pierwszym miejscu jest Marcin Dołęga, drugi jest reprezentujący Orlęta Łuków Robert Dołęga, a trzeci Szymon Kołecki. Na piątym miejscu plasuje się trzeci z braci - Daniel Dołęga. W kat. "superciężkiej" tj. +105 kg prowadzi Marcin Dołęga, drugi jest Grzegorz Kleszcz, a trzeci Paweł Najdek. Na szóstym miejscu plasuje się Robert Dołęga.

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 grudnia 2008 16:07; autor: Dev
img

W kolejnym regionalmy plebiscycie podsumowującym mijający rok mamy swojego przedstawiciel. Dziennik Wschodni do trzedzistki sportowców nominował Roberta Dołęgę z Orląt Łuków. Poniżej artykuł i zasady głosowania.

Już po raz ósmy w historii Dziennika Wschodniego nasi czytelnicy będą mieli okazje wybrać najlepszych sportowców Lubelszczyzny. Tym razem decydujące będą dokonania z 2008 roku. W szranki stanie 30 zawodników i zawodniczek z najróżniejszych dyscyplin.

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 grudnia 2008 09:23; autor: Dev
img

Trampkarze Starsi w rundzie jesiennej zajęli niezłe 5 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych grupie północnej. Podopieczni Janusza Rzymowskiego zgromadzili w 11 meczach 19 punktów. Kadra zespołu to w większości gracze z rocznika 1994.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 27 grudnia 2008 10:38; autor: Dev
img

Znamy już kilka gier sparingowych Orląt podczas przygotowań do rundy wiosennej. Oprócz tradycyjnych rywali z Lubartowa i Puław ciekawie zapowiada się pojedynek z drużyną Legii Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie. W nawiasie liga w jakiej występuje rywal, miejsce rozegrania meczu, godzina. Nie jest to lista kompletna.


24.01 Lewart Lubartów (IV),
31.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III, 12:00)
04.02 Legia Warszawa (ME, Miętne)
21.02 Wisła Puławy (IV, Puławy)
28.02 Mazur Karczew (III, Miętne)
07.03 Motor II Lublin

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał