Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 17 lutego 2009 22:04; autor: Dev
img

W czwartek łukowskie Orlęta na sztucznej murawie w Miętnem zagrają z pierwszoligowym GKP Gorzów Wielkopolski (o godz. 11 lub 16). W składzie zespołu Andrzeja Zarzyckiego powinien pojawić się kontuzjowany do niedawna Krzysztof Skrzymowski. Na kolejne, sobotnie spotkanie, szykowany jest kolejny rekonwalescent - Dariusz Dziewulski i przebywający ostatnio na wyjeździe służbowym Rafał Wej.

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 lutego 2009 22:06; autor: Dev
img

W rozegranych 13. lutego w Hrubieszowie Wojewódzkich Mistrzostwach LZS zaprezentowali się sztangiści Orląt Łuków. W kategorii do 77 kg brązowy medal zdobył Piotr Ożga z Orląt. W zawodach rywalizowali ponadto: Dawid Zółtański, Jarosław Daniluk

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 lutego 2009 11:40; autor: Dev
img

Sitakarze Orląt Łuków przegrali wczoraj spotkanie z Gminą Łuków 1:3. Mecz rozegrano w ramach ligi powiatowej. Orlęta wystąpiły w składzie: Damian Głębicki, Kamil Dmowski, Marcin Ciszak, Dariusz Łukaszewski, Maciej Skura, Daniel Szaniawski, Dariusz Smarż, Emil Chaberski, Tomasz Cegiełko.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 lutego 2009 13:15; autor: Dev
img

Powrót zimy storpedował dzisiejsze plany Orląt Łuków. Ze względu na obfite opady śniegu odwołany został sparing z GLKS Nadarzyn w Miętnem. W najbliższy czwartek (ewentualnie środę) Orlęta zmierzą się natomiast z pierwszoligowym GKP Gorzów Wielkopolski. Drużyna z Gorzowa od poniedziałku będzie przebywać na obozie w Miętnem i tam właśnie na boisku ze sztuczną trawą będzie rozegrany mecz z Orlętami.

[Czytaj całość]
Piątek, 13 lutego 2009 14:48; autor: Dev
img

Wnikliwy czytelnik portalu zapewne zauważył zmiany jakie pojawiły się na stronie w ciągu ostatnich dni. Wiążą się one głównie z aktualizacją poszczególnych działów. Zgodnie z obietnicą uzupełniamy informacje zawarte na stronie. Stworzyliśmy również kilka zupełnie nowych podstron tyczących się Orląt. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 lutego 2009 21:32; autor: Dev
img

Siatkarze Orląt Łuków wygrali w środę Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez łukowski OSiR. Nasza drużyna startowała w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Orlęta pokonały 2:0 Dragon Wojcieszków i również 2:0 Absolwent Strzyżew.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 lutego 2009 11:47; autor: Dev
img

Kolejnej sparingowej porażki doznali zawodnicy Andrzeja Zarzyckiego. Łukowskie Orlęta okazały się gorsze od Podlasia Biała Podlaska (3:4).
- Bardzo słabo zagraliśmy w obronie, sprezentowaliśmy rywalom wszystkie gole. Popełnialiśmy szkolne błędy, które nie powinny się przytrafiać na tym poziomie. W ataku, pomimo trzech zdobytych goli, też nie było w stu procentach dobrze. Wyraźnie widać brak Darka Dziewulskiego i Krzysztofa Skrzymowskiego. Na słowa pochwały zasłużył Michał Purzycki, bo miał swój udział praktycznie przy każdej bramce
- mówi trener Zarzycki

[Czytaj całość]
Środa, 11 lutego 2009 13:00; autor: Dev
img

Drużyna Orląt Łuków zmierzyła się dzisiaj na boisku ze sztuczną trawą w Łęcznej z wiceliderem IV ligi lubelskiej Podlasiem Biała Podlaska. Wygrali rywale 4:3. Bramki dla ŁKS-u strzelili Przemysław Rodak i Arkadiusz Wróbel (dwie).
Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Środa, 11 lutego 2009 08:36; autor: Dev
img

Porządnie lanie w sobotę w Łęcznej dostały łukowskie Orlęta, bo Górnik II w składzie z wieloma piłkarzami pierwszej drużyny wygrał aż 7:1. Trener Andrzej Zarzycki znowu musiał desygnować do gry kilku juniorów. Ze względu na kontuzje zabrakło: Dariusza Dziewulskiego, Piotra Ozygały i Krzysztofa Skrzymowskiego. Rafał Wej nie zagrał z powodu obowiązków służbowych, a Paweł Oponowicz przebywa na uczelnianym obozie.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 lutego 2009 15:42; autor: Dev
img

Turniej Siatkarski o Puchar Burmistrza Miasta Łuków został przeniesiony na środę, rozpocznie się o godzinie 10:00. Do zawodów zgłosili się zawodnicy reprezentujący sekcję siatkówki Orląt Łuków. Zawody odbędą się na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej numer 1 w Łukowie. Serdecznie zapraszamy.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał