Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:13; autor: Dev
img

Zespół z Łukowa przegrał trzeci z rzędu sparing. Drużyna trenera Pawła Gruli prezentuje w meczach kontrolnych kiepską formę. Z rozegranych dotychczas pięciu spotkań Orlęta wygrały tylko jedno, z Wilgą Garwolin 4:1. Pozostałe cztery zakończyły się dla łukowian porażkami, w tym bardzo wysokimi, po 2:5 z Pogonią II Siedlce i Czarnymi Węgrów, a także 2:7 z Pogonią Siedlce. W sobotę lepszy od Orląt okazał się ich ligowy, a zarazem lokalny rywal, Lutnia Piszczac, zwyciężając 3:1.

– Te wyniki to efekt okresu przygotowawczego – tłumaczy Stanisław Chudzik, kierownik drużyny z Łukowa. – Chłopaki mają w nogach ciężkie treningi i to wychodzi w czasie sparingów. Od 60-70 minuty meczu nie mają już siły. Ale do ligi jest jeszcze prawie miesiąc, więc jesteśmy spokojni o to, że świeżość przyjdzie, a przynajmniej powinna – dodaje.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:05; autor: Dev
img

W dniach 28 luty-2 marca 2014 roku w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. W turnieju bardzo dobrze spisali się zawodnicy łukowskiej sekcji pięściarskiej ŁKS Orlęta Łuków. Mistrzami Okręgu zostały Anna Maksim, Joanna Kleszcz, Marta Maksim i Aleksandra Goławska, srebrne medale zdobyli Agnieszka Osial i Jakub Imanow, a brązowy Emilia Świderska. W rozwinięciu zdjęcia i video z walk. 

[Czytaj całość]
Niedziela, 2 marca 2014 10:08; autor: Dev
img

Od piątku w Lublinie trwają Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. Relację z imprezy można oglądać na żywo na portalu bokser.org. W sobotę po raz trzeci w swojej karierze mistrzem okręgu została Aleksandra Goławska. Jakub Imanow potrzebował niecałe dwie rundy żeby w półfinale pokonać przez TKO (nokaut techniczny) pięściarza z Kraśnika. Najwięcej emocji w niedzielę - mamy kilka finałów. W rozwinięciu zdjęcia i relacja z soboty.

Transmisja walk niedzielnych od 11:00 pod adresem:

http://www.youtube.com/watch?v=JpF0bkiHy2Y

[Czytaj całość]
Niedziela, 2 marca 2014 09:41; autor: Dev
img

W pierwszym marcowym sparingu Orlęta Łuków przegrały z Lutnią Piszczac 1:3. Mecz odbył się w Siedlcach na sztucznym boisku. Lutnia to ligowy rywal Orląt w IV lidze lubelskiej. W rundzie jesiennej pokonaliśmy ją u siebie 4:0, rewanż 19 kwietnia w Piszczacu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 lutego 2014 13:14; autor: Dev
img

W ubiegły piątek odbyła się Gala Telewizji Magnes TV.
 Na uroczystości wręczono statuetki Kryształowych i Drewnianych Magnesów. Wśród nominowanych nie brakowało osób i wydarzeń związanych z Orlętami. Ostatecznie "nagroda" przypadła sekcji piłkarskiej Orląt. Drewniany Magnes został wręczony za "spadek Orląt z III ligi".

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 24 lutego 2014 17:25; autor: Dev
img

W kolejnym meczu sparingowym Orlęta Łuków przegrały z przedstawicielem IV ligi mazowieckiej - Czarnymi Węgrów 2:5. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Matuszewski i Michał Botwina. Mecz rozegrano w Siedlcach.

Zdjęcia tutaj.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 lutego 2014 16:05; autor: Dev
img

W sobotę 15 lutego odbył się VI Memoriał Janusza Kowalczyka, w którym wystąpiło VI Memoriał Janusza Kowalczyka34 zawodników z trzech województw: lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jednym z punktów zawodów było uroczyste nadanie imienia słynnego trenera łukowskich ciężarowców hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie. 
W uroczystości odsłonięcia tablicy wzięli udział przedstawiciele władz miejskich, powiatowych i wojewódzkich oraz wdowa po trenerze Kowalczyku, Kazimiera Bednarczyk.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 lutego 2014 14:33; autor: Dev
img

Z sześcioma medalami, w tym trzema złotymi wrócili młodzi sztangiści z Otwartych Mistrzostw Lubelskiego Zrzesznia LZS. Zawody odbyły się w dniach 7-8.02. w Terespolu. Kolejny już raz nie mieli sobie równychJarosław Daniluk, który zwyciężył w kategorii wagowej do 105 kg oraz Kamil Przybysz, który wygrał w kat. do 69 kg. Wśród juniorów trzeci złoty medal dla zawodników łukowskich Orląt wywalczył Mateusz Karwowski w kat. wagowej do 62 kg., a czwarte złoto wywalczył Marcin Izdebski zwyciężając w kat. wagowej do 77 kg. Srebrny medal zdobył Radosław Peryt (kat. 45 kg), a brąz Jakub Linkiewicz (kat. 56 kg). Klasyfikacja odbywała się w kategorii seniorów i juniorów do lat 16.

Wyniki, komentarze i zdjęcia w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 lutego 2014 13:41; autor: Dev
img

W styczniu i lutym odbywały się młodzieżowe turnieje w ramach Halowych Mistrzostw Okręgu Bialskopodlaskiego. Całkiem nieźle spisały się drużyny Orląt Łuków. Trampkarze Młodsi zajęli 1 miejsce, Juniorzy Młodsi 2 miejsce, Trampkarze Starsi 2 i 3 miejsce (wystawiliśmy dwie drużyny), a Juniorzy Starsi 4 miejsce. Ponadto zebraliśmy kilka indywidualnych nagród dla najlepszych strzelców, piłkarzy i bramkarzy. W rozwinięciu wyniki poszczególnych drużyn.

Na zdjęciu zwycięska drużyna Trampkarzy Młodszych.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 lutego 2014 12:57; autor: Dev
img

Drużyna seniorów Orląt Łuków przygotowuje się do rundy wiosennej IV ligi lubelskiej. W ostatnim czasie piłkarze trenera Pawła Gruli rozegrali trzy mecze sparingowe. Wyniki poniżej. W najbliższą sobotę zmierzymy się z Czarnymi Węgrów (IV liga mazowiecka, 13 miejsce).

Sparing, 19 lutego 2014, 17:15 – Siedlce
Pogoń Siedlce – Orlęta Łuków 7:2 (1:2)
Zaniewski 24, 64, 74, 78, P.Krawczyk 75, Tarachulski 86, 88 – Marcin Kozłowski 11, 33

Sparing, 15 lutego 2014 - Miętne
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 1:4
Botwina (trzy), Szlaski 

Sparing, 8 lutego 2014 - Siedlce
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 5:2 (1:1)
Kaszubowski 38, Buga 71, Padysz 74, 78, Kitliński 86 – Gaj 28, Ł.Ebert 79

Orlęta: Matłacz – Szlaski, Kierych, Przybysz, Przemysław Ozygała – Wałachowski, Soćko, Marcin Kozłowski, Michał Osiak, Wołoszka – Gaj.
Graj także: Strachota, Matuszewski, Bulak, Botwina, Łukasz Ebert, Dariusz Kmieć, Paweł Szyszkowski

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał