Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 1 lutego 2009 08:10; autor: Dev
img

W rozegranym wczoraj turnieju halowym Juniorów Starszych o Puchar Prezesa Górnik Łęczna S.A. Orlęta Łuków zajęły 5 miejsce. Wygrała drużyna juniorów młodszych Górnika w finale pokonując juniorów starszych z Łęcznej.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 31 stycznia 2009 16:49; autor: Czubek
img

W swoim drugim spotkaniu kontrolnym tej zimy Orlęta uległy Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki (III liga łódzko-mazowiecka) 2:3 (0:2). Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną murawą. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 29 stycznia 2009 15:06; autor: Czubek
img

Dziś swoje 25 urodziny świętuje pomocnik Orląt Maciej Wryk. Jest to wychowanek naszego klubu, wyróżniający się zaciętą walecznością na boisku. Ostatnio borykał się z kontuzją.

W imieniu całej redakcji serwisu oraz wszystkich kibiców życzymy Maćkowi wszystko najlepszego, zdrowia, szczęścia oraz sukcesów w karierze. Sto lat!

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 26 stycznia 2009 08:39; autor: Dev
img

W sobotę w sparingu Orląt oprócz zawodnika z juniorów starszych Michała Purzyckiego nie pojawił się żaden nowy zawodnik. Orlęta wygrały z Lewartem 1:0 po bramce Rafała Weja. - Trudno oceniać naszą postawę, to przecież dopiero początek przygotowań. Dobrze, że zaczęliśmy od zwycięstwa, ale na pewno zawiodła nieco skuteczność, mogliśmy się pokusić o jeszcze kilka goli - mówi trener Andrzej Zarzycki.
Kolejny sparing Orlęta zagrają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i niewykluczone, że na to spotkanie dojedzie wreszcie nowy napastnik.

[Czytaj całość]
Niedziela, 25 stycznia 2009 16:32; autor: Dev
img

Dobrze spisali się trampkarze młodsi Orląt w turnieju BeKSa Cup. Zawody odbyły się w niedzielę w Lublinie. W pierwszej fazie Orlęta wygrały z kompletem punktów swoją grupę eliminacyjną i awansowali do półfinału. Tam podopieczni Andrzeja Czubaszka zmierzyli się z drugą drużyną grupy A, Avią Świdnik. Mimo początkowego prowadzenia łukowska młodzież przegrała 2:1 i na zakończenie zagrała z Niedźwiadkiem Chełm o 3 miejsce. Orlęta wygrały ten mecz po rzutach karnych. Szczegóły turnieju w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Sobota, 24 stycznia 2009 14:10; autor: Sk8ter
img

Dzięki staraniom naszego stałego czytelnika o nicku LEGION_UKF mamy możliwość opublikowania przeprowadzonego przez niego wywiadu z Radosławem Liczewskim. Zapraszamy do czytania.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 24 stycznia 2009 12:52; autor: Czubek
img

W dniu dzisiejszym Orlęta rozegrały swój pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W Łęcznej "żółto-czerwoni" zmierzyli się z czwartoligowym Lewartem Lubartów. Mecz zakończył się zwycięstwem Orląt 1-0. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 22 stycznia 2009 15:42; autor: Dev
img

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie postawiła trzem członkom zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zarzuty w związku ze śledztwem dotyczącym wiarygodności dokumentów i przywłaszczenia mienia.

Zastępca prokuratora okręgowego w Rzeszowie Jan Łyszczek wyjaśnił, że ze względu na fakt, że nie wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty, na razie nie ujawni nazwisk podejrzanych ani treści zarzutów.

[Czytaj całość]
Środa, 21 stycznia 2009 10:22; autor: Dev
img

Lepsze nastroje panują w łukowskich Orlętach. W zespole prowadzonym przez Andrzeja Zarzyckiego personalnie nic się nie zmieniło. Na pierwszych zajęciach wprawdzie brakowało Rafała Weja, ale jak mówi szkoleniowiec – dostał on zgodę na treningi z Podlasiem i w tym tygodniu powinien pojawić się w Łukowie. - Nie dość, że nie zanosi się na jakiekolwiek odejście, to jeszcze powinno mi się udać wzmocnić zespół – twierdzi Zarzycki.

[Czytaj całość]
Wtorek, 20 stycznia 2009 20:14; autor: Dev
img

Jak informuje Dziennik Wschodni Marcin Żurawski być może wzmocni Tomasovię Tomaszów Lubelski. Żurek, któy przez ostatni rok występował w Orlętach Łuków, a wcześniej w Podlasiu Biała Podlaska jest wychowankiem TKS-u. Napastnik jest już rzekomo po słowie z działaczami Tomasovii.
Informacja ta nie nastraja zbyt optymistycznie. Jeżeli okaże się prawdą, oznaczać to będzie ubytek w i tak  mizernej łukowskiej formacji ataku. A wzmocnienie napadu miało być priorytetem.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał