Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 8 lutego 2009 17:39; autor: Dev
img

Po bardzo dobrych wiadomościach z wczoraj, dzisiaj mamy również znakomite wieści. W sobotę Halowymi Mistrzami BOZPN zostali Trampkarze Starsi Orląt, a w niedzielę ich śladami poszli zawodnicy z kategorii Młodzika rocznik 1996! Orlęta zajęły pierwsze miejsce na turnieju BOZPN w Parczewie. Królem strzelców zawodów został Dorian Buczek.

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 lutego 2009 11:35; autor: Dev
img

Wczoraj w Kąkolewnicy odbyły się Halowe Mistrzostwa BOZPN Trampkarzy Starszych rocznik 1994. Mistrzami tej kategorii wiekowej zostali trampkarze Orląt Łuków. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Podopieczni Janusza Rzymowskiego rozegrali bardzo dobre zawody. W całych rozgrywkach nie przegrali żadnego spotkania, tracąc zaledwie jedną bramkę. Zawodnicy Orląt zdobyli również indywidualne wyróżnienia

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 lutego 2009 10:22; autor: Dev
img

W dniu 4 lutego 2009 r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej na której zaopiniowano wnioski o Stypendia Sportowe na 2009 rok. Zastrzyk finansowy od miasta otrzymało 14 sportowców z naszego klubu. Są to piłkarze: Michał Szewczak, Paweł Szlaski, Dariusz Solnica, Dariusz Dziewulski, Artur Gaj, Paweł Grula, Kamil Marciniak, Tomasz Lipiec, Krzysztof Skrzymowski, Maciej Wryk, Piotr Ozygała, Paweł Szewczak ...

[Czytaj całość]
Sobota, 7 lutego 2009 12:18; autor: Dev
img

Górnik II Łęczna pokonał Orlęta Łuków w kolejnym sparingu aż 7:1! Do przerwy utrzymał się remis 1:1. Bramkę strzelił Michał Purzycki. Po zmianie stron trener Zarzycki wprowadził kilku zawodników z drużyny juniorów starszych. Zagrał również Jakub Sterna - obrońca, wychowanek Promnika Łaskarzew. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 6 lutego 2009 15:58; autor: Dev
img

W styczniu rozstrzygnęliśmy plebiscyt na Najlepszego Piłkarza Rundy Jesiennej Orląt Łuków. Zwycięzcą okazał się Radosław Liczewski – bramkarz Orląt. Wśród wszystkich osób, które oddały swoje głosy rozlosowaliśmy upominki.

Po oddaniu typu każdy otrzymywał numer głosu oraz unikalny kod. Tylko dzięki niemu będzie teraz  możliwość identyfikacji głosującego.

Aktualizacja w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Środa, 4 lutego 2009 15:45; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały z drużyną Legii Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie 2:1. Łukowianie prowadzili po bramce Rafała Weja z rzutu wolnego. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną murawą w Miętnem. Więcej w rozwnięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lutego 2009 12:51; autor: Dev
img

Dobiegł do końca plebiscyt Dziennika Wschodniego na Najlepszego i Najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny. Drugi raz w historii wygrała go Karolina Michalczuk, zawodniczka Paco Lublin, która w tym roku zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie amatorskim. Na podium uplasowały się jeszcze Magdalena Chemicz i Zuzanna Mazurek. Siódme miejsce zajął zawodnik Orląt Łuków Robert Dołęga.

[Czytaj całość]
Niedziela, 1 lutego 2009 08:10; autor: Dev
img

W rozegranym wczoraj turnieju halowym Juniorów Starszych o Puchar Prezesa Górnik Łęczna S.A. Orlęta Łuków zajęły 5 miejsce. Wygrała drużyna juniorów młodszych Górnika w finale pokonując juniorów starszych z Łęcznej.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 31 stycznia 2009 16:49; autor: Czubek
img

W swoim drugim spotkaniu kontrolnym tej zimy Orlęta uległy Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki (III liga łódzko-mazowiecka) 2:3 (0:2). Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną murawą. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 29 stycznia 2009 15:06; autor: Czubek
img

Dziś swoje 25 urodziny świętuje pomocnik Orląt Maciej Wryk. Jest to wychowanek naszego klubu, wyróżniający się zaciętą walecznością na boisku. Ostatnio borykał się z kontuzją.

W imieniu całej redakcji serwisu oraz wszystkich kibiców życzymy Maćkowi wszystko najlepszego, zdrowia, szczęścia oraz sukcesów w karierze. Sto lat!

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał