Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 19 stycznia 2009 16:34; autor: Czubek
img

Dziś 26 urodziny obchodzi bramkarz Orląt, Radosław Liczewski. Radek to jeden z ulubieńców kibiców Orląt, bezkonkurencyjnie wygrywa plebiscyty na najlepszego piłkarza rundy/sezonu, nie raz swoimi świetnymi interwencjami ratował nasz zespół z nie lada opresji. Do Łukowa przyszedł z Podlasia Biała Podl, a jest wychowankiem Pogoni Siedlce.

W imieniu całej redakcji i wszystkich kibiców życzymy Radkowi wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz dalszych sukcesów w karierze!

[Czytaj całość]
Niedziela, 18 stycznia 2009 20:11; autor: Dev
img

Rafał Wej reprezentujący aktualnie Orlęta Łuków wystąpił w kadrze OZPN Biała Podlaska w wojewódzkim turnieju piłkarskim trenerów o puchar prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Wej wystąpił w turnieju szkoleniowców z rocznika 1974 i młodszych. Reprezentacja BOZPN zajęła drugie miejsce, za OZPN Lublin.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 18 stycznia 2009 09:21; autor: Dev
img

Zwycięzcą plebiscytu na Najlepszego Piłkarza Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2008/09 został Radosław Liczewski! Drugie miejsce zajął Przemysław Rodak, a trzecie Rafał Wej.
W głosowaniu, które trwało trzy tygodnie oddaliście kilkaset unikalnych głosów. System był tak skonstruowany, że z danego komputera można było zagłosować tylko raz. W czasie trwania zabawy wyłoniła się liderująca grupa, z której w decydującej fazie pozostało dwóch zawodników.

[Czytaj całość]
Piątek, 16 stycznia 2009 23:07; autor: Dev
img

Na pierwszym treningu Orląt Radzyń Podlaski pojawił się Marek Leszkiewicz. Wychowanek klubu z Radzynia ostatnio grał w Huraganie Międzyrzec Podlaski, a wcześniej w Orlętach Łuków. Jak informuje Dziennik Wschodni Radzynianie zainteresowani są również Danielem Sytą, który także w przeszłości występował w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 15 stycznia 2009 10:39; autor: Dev
img

Wczoraj zakończyło się głosowanie na Najlepszego Piłkarza Orląt w rundzie jesiennej. Walka o pierwszą pozycję toczyła się do ostatniej chwili. Zwycięzcę ogłosimy w najbliższy weekend.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 13 stycznia 2009 23:15; autor: Dev
img

Niewiele dzieje się w Łukowie. Szkoleniowiec  Orląt ma do dyspozycji jedynie 16 zawodników. Możliwe, że na dłużej na treningach zagoszczą też dwaj juniorzy: Paweł Sudowski i Kamil Lasota.

- W najbliższym czasie nie spodziewałbym się nikogo nowego. Oczywiście, jeżeli pojawi się jakiś interesujący napastnik to skorzystamy z okazji. W tym roku nie wybierzemy się z kolei na żadne zgrupowanie. Obóz dochodzeniowy na własnych obiektach zaplanowaliśmy na drugą połowę lutego. Jak przedstawia się sprawa zaległości? Mogę jedynie powiedzieć, że wszystko jest w porządku, dogadaliśmy się - mówi trener Andrzej Zarzycki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 11 stycznia 2009 12:54; autor: Dev
img

Przed nami ostatnie 4 dni głosowania na Najlepszego Piłkarza Orląt w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009. Spośród siódemki kandydatów wykrystalizowała się już grupa liderująca, która między sobą rozstrzygnie plebiscyt. Różnica w czołówce to nadal tylko kilka głosów, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć. Zachęcamy do głosowania w ostatnich dniach. Każdy głos może przesądzić o zwycięstwie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 6 stycznia 2009 10:38; autor: Dev
img

Jako, że sezon ogórkowy trwa w najlepsze dzisiaj artykuł nieco z innej beczki. Ot takie zimowe przemyślenia związane z naszym klubem. Kilka luźno skreślonych słów.

Od kilku lat... Wróć! O zgrozo już od kilkunastu! (W czerwcu ubiegłego roku przecież minęła dekada.)  A więc się poprawię: Od kilkunastu lat z czystej ciekawości śledzę wyniki i losy Stali Sanok...

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 stycznia 2009 21:31; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej podał terminy turniejów o Halowe Mistrzostwa Okręgu w Piłce Nożnej grup młodzieżowych. W pięciu takich turniejach wezmą udział przedstawiciele Orląt Łuków. Najliczniej obsadzona została kategoria juniorów starszych. N turniej, który odbędzie się 14 lutego w Terespolu zgłosiło się 12 ekip. Faworytami będą Orlęta oraz TOP54 Biała Podlaska.

[Czytaj całość]
Środa, 31 grudnia 2008 00:00; autor: Dev
img

Przed nami już tylko ostatnie 24 godziny 2008 roku. Po raz kolejny pokusiliśmy się o krótkie kalendarium najważniejszych wydarzeń mijającego roku z Orlętami w roli głównej. Wśród tych 12 miesięcy były chwile radości, ale też momenty których należy się wstydzić. Jedne rzeczy wyszły dobrze, inne zostały wyraźne zaniedbane. W przededniu nowego roku warto sobie to wszystko przypomnieć. Po pierwsze by uwidocznić miłe akcenty, a po drugie by nie popełnić tych samych błędów w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał