Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 26 stycznia 2009 08:39; autor: Dev
img

W sobotę w sparingu Orląt oprócz zawodnika z juniorów starszych Michała Purzyckiego nie pojawił się żaden nowy zawodnik. Orlęta wygrały z Lewartem 1:0 po bramce Rafała Weja. - Trudno oceniać naszą postawę, to przecież dopiero początek przygotowań. Dobrze, że zaczęliśmy od zwycięstwa, ale na pewno zawiodła nieco skuteczność, mogliśmy się pokusić o jeszcze kilka goli - mówi trener Andrzej Zarzycki.
Kolejny sparing Orlęta zagrają ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i niewykluczone, że na to spotkanie dojedzie wreszcie nowy napastnik.

[Czytaj całość]
Niedziela, 25 stycznia 2009 16:32; autor: Dev
img

Dobrze spisali się trampkarze młodsi Orląt w turnieju BeKSa Cup. Zawody odbyły się w niedzielę w Lublinie. W pierwszej fazie Orlęta wygrały z kompletem punktów swoją grupę eliminacyjną i awansowali do półfinału. Tam podopieczni Andrzeja Czubaszka zmierzyli się z drugą drużyną grupy A, Avią Świdnik. Mimo początkowego prowadzenia łukowska młodzież przegrała 2:1 i na zakończenie zagrała z Niedźwiadkiem Chełm o 3 miejsce. Orlęta wygrały ten mecz po rzutach karnych. Szczegóły turnieju w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Sobota, 24 stycznia 2009 14:10; autor: Sk8ter
img

Dzięki staraniom naszego stałego czytelnika o nicku LEGION_UKF mamy możliwość opublikowania przeprowadzonego przez niego wywiadu z Radosławem Liczewskim. Zapraszamy do czytania.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 24 stycznia 2009 12:52; autor: Czubek
img

W dniu dzisiejszym Orlęta rozegrały swój pierwszy mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W Łęcznej "żółto-czerwoni" zmierzyli się z czwartoligowym Lewartem Lubartów. Mecz zakończył się zwycięstwem Orląt 1-0. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 22 stycznia 2009 15:42; autor: Dev
img

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie postawiła trzem członkom zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zarzuty w związku ze śledztwem dotyczącym wiarygodności dokumentów i przywłaszczenia mienia.

Zastępca prokuratora okręgowego w Rzeszowie Jan Łyszczek wyjaśnił, że ze względu na fakt, że nie wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty, na razie nie ujawni nazwisk podejrzanych ani treści zarzutów.

[Czytaj całość]
Środa, 21 stycznia 2009 10:22; autor: Dev
img

Lepsze nastroje panują w łukowskich Orlętach. W zespole prowadzonym przez Andrzeja Zarzyckiego personalnie nic się nie zmieniło. Na pierwszych zajęciach wprawdzie brakowało Rafała Weja, ale jak mówi szkoleniowiec – dostał on zgodę na treningi z Podlasiem i w tym tygodniu powinien pojawić się w Łukowie. - Nie dość, że nie zanosi się na jakiekolwiek odejście, to jeszcze powinno mi się udać wzmocnić zespół – twierdzi Zarzycki.

[Czytaj całość]
Wtorek, 20 stycznia 2009 20:14; autor: Dev
img

Jak informuje Dziennik Wschodni Marcin Żurawski być może wzmocni Tomasovię Tomaszów Lubelski. Żurek, któy przez ostatni rok występował w Orlętach Łuków, a wcześniej w Podlasiu Biała Podlaska jest wychowankiem TKS-u. Napastnik jest już rzekomo po słowie z działaczami Tomasovii.
Informacja ta nie nastraja zbyt optymistycznie. Jeżeli okaże się prawdą, oznaczać to będzie ubytek w i tak  mizernej łukowskiej formacji ataku. A wzmocnienie napadu miało być priorytetem.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 19 stycznia 2009 16:34; autor: Czubek
img

Dziś 26 urodziny obchodzi bramkarz Orląt, Radosław Liczewski. Radek to jeden z ulubieńców kibiców Orląt, bezkonkurencyjnie wygrywa plebiscyty na najlepszego piłkarza rundy/sezonu, nie raz swoimi świetnymi interwencjami ratował nasz zespół z nie lada opresji. Do Łukowa przyszedł z Podlasia Biała Podl, a jest wychowankiem Pogoni Siedlce.

W imieniu całej redakcji i wszystkich kibiców życzymy Radkowi wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz dalszych sukcesów w karierze!

[Czytaj całość]
Niedziela, 18 stycznia 2009 20:11; autor: Dev
img

Rafał Wej reprezentujący aktualnie Orlęta Łuków wystąpił w kadrze OZPN Biała Podlaska w wojewódzkim turnieju piłkarskim trenerów o puchar prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Wej wystąpił w turnieju szkoleniowców z rocznika 1974 i młodszych. Reprezentacja BOZPN zajęła drugie miejsce, za OZPN Lublin.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 18 stycznia 2009 09:21; autor: Dev
img

Zwycięzcą plebiscytu na Najlepszego Piłkarza Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2008/09 został Radosław Liczewski! Drugie miejsce zajął Przemysław Rodak, a trzecie Rafał Wej.
W głosowaniu, które trwało trzy tygodnie oddaliście kilkaset unikalnych głosów. System był tak skonstruowany, że z danego komputera można było zagłosować tylko raz. W czasie trwania zabawy wyłoniła się liderująca grupa, z której w decydującej fazie pozostało dwóch zawodników.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał