Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 29 grudnia 2008 14:18; autor: Dev
img

Jest już najnowsza edycja Rankingu Podnoszenia Ciężarów Kobiet i Mężczyzn w Polsce wg stanu na dzień 23.12.2008r.  Uwzględnia on wyniki z praktycznie wszystkich zawodów podnoszenia ciężarów organizowanych w Polsce (z "Drużynowymi Mistrzostwami Polski" blisko 160 imprez) i na świecie. W kat. do 105 kg na pierwszym miejscu jest Marcin Dołęga, drugi jest reprezentujący Orlęta Łuków Robert Dołęga, a trzeci Szymon Kołecki. Na piątym miejscu plasuje się trzeci z braci - Daniel Dołęga. W kat. "superciężkiej" tj. +105 kg prowadzi Marcin Dołęga, drugi jest Grzegorz Kleszcz, a trzeci Paweł Najdek. Na szóstym miejscu plasuje się Robert Dołęga.

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 grudnia 2008 16:07; autor: Dev
img

W kolejnym regionalmy plebiscycie podsumowującym mijający rok mamy swojego przedstawiciel. Dziennik Wschodni do trzedzistki sportowców nominował Roberta Dołęgę z Orląt Łuków. Poniżej artykuł i zasady głosowania.

Już po raz ósmy w historii Dziennika Wschodniego nasi czytelnicy będą mieli okazje wybrać najlepszych sportowców Lubelszczyzny. Tym razem decydujące będą dokonania z 2008 roku. W szranki stanie 30 zawodników i zawodniczek z najróżniejszych dyscyplin.

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 grudnia 2008 09:23; autor: Dev
img

Trampkarze Starsi w rundzie jesiennej zajęli niezłe 5 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych grupie północnej. Podopieczni Janusza Rzymowskiego zgromadzili w 11 meczach 19 punktów. Kadra zespołu to w większości gracze z rocznika 1994.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 27 grudnia 2008 10:38; autor: Dev
img

Znamy już kilka gier sparingowych Orląt podczas przygotowań do rundy wiosennej. Oprócz tradycyjnych rywali z Lubartowa i Puław ciekawie zapowiada się pojedynek z drużyną Legii Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie. W nawiasie liga w jakiej występuje rywal, miejsce rozegrania meczu, godzina. Nie jest to lista kompletna.


24.01 Lewart Lubartów (IV),
31.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III, 12:00)
04.02 Legia Warszawa (ME, Miętne)
21.02 Wisła Puławy (IV, Puławy)
28.02 Mazur Karczew (III, Miętne)
07.03 Motor II Lublin

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 grudnia 2008 21:28; autor: Dev
img

Pogodnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu niezapomnianych chwil przy Wigilijnym stole oraz dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku

Życzą Redakcja i Kibice Orląt Łuków

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 grudnia 2008 12:42; autor: Dev
img

Zapraszamy wszystkich czytelników portalu orleta.lukow.pl do zabawy w której wyłonimy najlepszego piłkarza Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009. Już od środy na stronie będzie można głosować na jednego z siedmiu piłkarzy wytypowanych przez redakcję. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy nagrody. Każdy głosujący ma szansę.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 grudnia 2008 14:45; autor: Dev
img

Pod wodzą Roberta Filipa łukowscy juniorzy młodsi rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym celem numer jeden jest awans do lubelskiej elity. Rozgrywki po pierwszej rundzie zakończyli na trzecim miejscu. Dobrym jeśli myśli się o ataku rywali plasujacych się wyżej.  Jak więc wyglądała runda juniorów młodszych?
Pierwsze treningi i sparingi potwierdziły aspiracje. Sprawdzianem przed sezonem był międzynarodowy turniej w Krasnymstawie, w którym nasi piłkarze zajęli znakomite 2 miejsce nieznacznie przegrywając w finale.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 grudnia 2008 09:55; autor: Dev
img

Dwudziesta druga edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego na Południowym Podlasiu plebiscytu na dziesięciu najpopularniejszych sportowców ma swojego patrona. Tak jak w poprzednich latach jest nim Marszałek Województwa Lubelskiego. Komu Krzysztof Grabczuk wręczy puchary za zwycięstwo w konkursie Słowa Podlasia, przekonamy się za kilka tygodni. Na pewno otrzyma je dziesięć osób.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 grudnia 2008 22:36; autor: Dev
img

Wywiad z Dariuszem Solnicą, kontuzjowanym zawodnikiem Orląt Łuków.

Kiedy zaczął pan mieć kłopoty z lewym kolanem, uniemożliwiające grę w Orlętach?

- Kontuzję odniosłem rok temu na początku grudnia podczas gry w hali. Pierwsze badania rezonansem wykazały, że mam zerwane więzadła krzyżowe. Kiedy jednak pojechałem do Katowic do docenta Widuchowskiego, ten stwierdził, że nic groźnego się nie stało i że z czasem będę mógł wrócić na boisko.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 grudnia 2008 09:30; autor: Dev
img

Piłkarze łukowskich Orląt w czwartek zakończyli treningi w hali i na kolejnych zajęciach spotkają się dopiero siódmego lub ósmego stycznia. To jednak nie urlopy są tematem, dla którego o ekipie Andrzeja Zarzyckiego zrobiło się głośno. Ostatnio pojawiły się informacje, że klub zalega piłkarzom z dwumiesięcznymi wypłatami.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał