Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 27 grudnia 2008 10:38; autor: Dev
img

Znamy już kilka gier sparingowych Orląt podczas przygotowań do rundy wiosennej. Oprócz tradycyjnych rywali z Lubartowa i Puław ciekawie zapowiada się pojedynek z drużyną Legii Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie. W nawiasie liga w jakiej występuje rywal, miejsce rozegrania meczu, godzina. Nie jest to lista kompletna.


24.01 Lewart Lubartów (IV),
31.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III, 12:00)
04.02 Legia Warszawa (ME, Miętne)
21.02 Wisła Puławy (IV, Puławy)
28.02 Mazur Karczew (III, Miętne)
07.03 Motor II Lublin

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 grudnia 2008 21:28; autor: Dev
img

Pogodnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu niezapomnianych chwil przy Wigilijnym stole oraz dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku

Życzą Redakcja i Kibice Orląt Łuków

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 grudnia 2008 12:42; autor: Dev
img

Zapraszamy wszystkich czytelników portalu orleta.lukow.pl do zabawy w której wyłonimy najlepszego piłkarza Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009. Już od środy na stronie będzie można głosować na jednego z siedmiu piłkarzy wytypowanych przez redakcję. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy nagrody. Każdy głosujący ma szansę.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 grudnia 2008 14:45; autor: Dev
img

Pod wodzą Roberta Filipa łukowscy juniorzy młodsi rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, w którym celem numer jeden jest awans do lubelskiej elity. Rozgrywki po pierwszej rundzie zakończyli na trzecim miejscu. Dobrym jeśli myśli się o ataku rywali plasujacych się wyżej.  Jak więc wyglądała runda juniorów młodszych?
Pierwsze treningi i sparingi potwierdziły aspiracje. Sprawdzianem przed sezonem był międzynarodowy turniej w Krasnymstawie, w którym nasi piłkarze zajęli znakomite 2 miejsce nieznacznie przegrywając w finale.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 grudnia 2008 09:55; autor: Dev
img

Dwudziesta druga edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego na Południowym Podlasiu plebiscytu na dziesięciu najpopularniejszych sportowców ma swojego patrona. Tak jak w poprzednich latach jest nim Marszałek Województwa Lubelskiego. Komu Krzysztof Grabczuk wręczy puchary za zwycięstwo w konkursie Słowa Podlasia, przekonamy się za kilka tygodni. Na pewno otrzyma je dziesięć osób.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 grudnia 2008 22:36; autor: Dev
img

Wywiad z Dariuszem Solnicą, kontuzjowanym zawodnikiem Orląt Łuków.

Kiedy zaczął pan mieć kłopoty z lewym kolanem, uniemożliwiające grę w Orlętach?

- Kontuzję odniosłem rok temu na początku grudnia podczas gry w hali. Pierwsze badania rezonansem wykazały, że mam zerwane więzadła krzyżowe. Kiedy jednak pojechałem do Katowic do docenta Widuchowskiego, ten stwierdził, że nic groźnego się nie stało i że z czasem będę mógł wrócić na boisko.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 grudnia 2008 09:30; autor: Dev
img

Piłkarze łukowskich Orląt w czwartek zakończyli treningi w hali i na kolejnych zajęciach spotkają się dopiero siódmego lub ósmego stycznia. To jednak nie urlopy są tematem, dla którego o ekipie Andrzeja Zarzyckiego zrobiło się głośno. Ostatnio pojawiły się informacje, że klub zalega piłkarzom z dwumiesięcznymi wypłatami.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 18 grudnia 2008 11:33; autor: Dev
img

Coraz więcej mówi się o kryzysie finansowym w łukowskich \'\'Orlętach\'\'. Kilka tygodniu temu pojawiły się informacje,że klubowa kasa świeci pustakami, a deficyt budżetowy wynosi 100 tyś. zł. Najtrudniejsza sytuacja jest w sekcji piłkarskiej, gdyż zawodnikom nie wypłacono pensji od dwóch miesięcy.

 

[Czytaj całość]
Środa, 17 grudnia 2008 21:37; autor: Dev
img

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie ostatecznie zakończył spór prawny pomiędzy Zarządem Towarzystwa Przyjaciół Orląt a przewodniczącym Komisji Rewizyjnej TPO - Arkadiuszem Kasznia. Konflikt trwał od marca br., kiedy to dwaj członkowie Komisji Rewizyjnej: P. Ozygała i W. Grula nieoczekiwanie złożyli rezygnacje, a Zarząd TPO chciał przeforsować wybór nowej 3-osobowej Komisji eliminując osobę przewodniczącego A. Kaszni.

[Czytaj całość]
Środa, 17 grudnia 2008 12:54; autor: Dev
img

Bramkarz Orląt Radosław Liczewski pojawił się na treningach Pogoni Siedlce. Radek, który jest wychowankiem siedleckiego klubu uczestniczył w zajęciach w celu podtrzymania formy sportowej. Pogoń obecnie trenuje na hali, a Orlęta zakończyły już okres roztrenowania. Trener Pogoni Przemysław Anusiewicz wyraził zainteresowanie pozyskaniem tego bramkarza, jednocześnie zaznaczając że Liczewski ma umowę z Orlętami i ewentualny ruch należy do działaczy.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał