Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 1 listopada 2008 13:21; autor: Czubek
img

Dziś obchodzimy Święto Zmarłych. Tradycja nakazuje nam odwiedzanie grobów naszych bliskich, zapalenie symbolicznej świeczki. Wśród tych, którzy odeszli już z tego świata jest też wielu ludzi związanych z naszym klubem. Nie sposób ich wszystkich wymienić tak, aby nikogo nie pominąć, dlatego pamiętajmy o wszystkich nieżyjących działaczach, piłkarzach oraz kibicach Orląt. Niech spoczywają w pokoju!

[Czytaj całość]
Sobota, 1 listopada 2008 09:11; autor: Dev
img

W środowisku piłkarskim popularne jest stwierdzenie, że gdy się nie można meczu wygrać trzeba go zremisować. Do znudzenia próbują nam to ostatnio udowadniać Orlęta.[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:11; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków w rozegranym awansem meczu z Górnikiem Łęczna wygrali na wyjeździe 3:0! Tym samym łukowska drużyna przez co najmniej 1,5 tygodnia będzie liderem rozgrywek. 8 listopada rozegrany zostanie mecz Hetmana Zamość z Motorem Lublin, który zadecyduje o końcowej kolejności w tabeli.

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:10; autor: Dev
img

W Zarządzie Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków zaszły poważne zmiany. Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Jerzy Kamiński, Bogusław Jazurek oraz Andrzej Skwarek. Rezygnacje zostały przyjęte.

Jak powiedział prezes klubu Jarosław Sych, Zarząd na razie będzie pełnił swoje obowiązki w okrojonym składzie, ale w najbliższym czasie skład Zarządu zostanie uzupełniony.

Źródło: Master TV

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 22:36; autor: Dev
img

Piąty z kolei mecz w wykonaniu Orląt zakończył się podziałem punktów. Tym razem Orlęta Łuków wywalczyły cenny punkt w Świdniku po remisie 1:1. Gola dla zespołu Andrzeja Zarzyckiego zdobył Krzysztof Skrzymowski.
Opis spotkania i zapis relacji live na stronie.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 12:55; autor: Dev
img

Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji z meczu Avia Świdnik - Orlęta Łuków. Live od 14.00

AVIA ŚWIDNIK - ORLĘTA ŁUKÓW 1:1 (1:1)
koniec

0:1 Skrzymowski 37
1:1
Białek 45

W rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji Live.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 12:54; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały na własnym boisku z TOP54 Biała Podlaska 1:2 w meczu I WLJS. Było to bardzo słabe spotkanie w wykonaniu Młodych Orłów. Bramkę strzelił Michał Purzycki, niestety w przedostatniej minucie goście przechylili szalę na swoją korzyść. Przegrali również juniorzy młodsi 4:2 w Kraśniku ze Stalą.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 10:42; autor: Dev
img

Marian Rapa po raz trzeci został wybrany prezesem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Tak zadecydowali dzisiaj uczestnicy Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego. Zjazd odbył się w sali lubelskiej NOT. Dotychczasowy prezes wygrał w cuglach. Do walki o fotel szefa lubelskiej piłki nikt nie odważył się stanąć z Marianem Rapą - był jedynym kandydatem.

[Czytaj całość]
Piątek, 24 października 2008 17:46; autor: Dev
img

Dwa mecze u siebie, trzy na wyjeździe. Tak w skrócie wygląda plan meczów drużyn Orląt na najbliższy weekend.  Ciekawie zapowiada się zwłąszcza potyczka juniorów starszych. Orlęta zagrają z silną ekipą Topu Biała Podlaska, a w tym samym czasie odbędzie się mecz na szczycie WLJS Motor - Górnik. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 20 października 2008 14:54; autor: Dev
img

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu wczorajszym powiększyła się redakcja portalu orleta.lukow.pl. Nowym redaktorem strony został Bartlomeo. Liczymy na owocną współpracę oraz na to, że ta zmiana podniesie jakość orleta.lukow.pl. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania się kolejne chętne osoby do pracy przy stronie.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał