Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 18 grudnia 2008 11:33; autor: Dev
img

Coraz więcej mówi się o kryzysie finansowym w łukowskich \'\'Orlętach\'\'. Kilka tygodniu temu pojawiły się informacje,że klubowa kasa świeci pustakami, a deficyt budżetowy wynosi 100 tyś. zł. Najtrudniejsza sytuacja jest w sekcji piłkarskiej, gdyż zawodnikom nie wypłacono pensji od dwóch miesięcy.

 

[Czytaj całość]
Środa, 17 grudnia 2008 21:37; autor: Dev
img

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Lublinie ostatecznie zakończył spór prawny pomiędzy Zarządem Towarzystwa Przyjaciół Orląt a przewodniczącym Komisji Rewizyjnej TPO - Arkadiuszem Kasznia. Konflikt trwał od marca br., kiedy to dwaj członkowie Komisji Rewizyjnej: P. Ozygała i W. Grula nieoczekiwanie złożyli rezygnacje, a Zarząd TPO chciał przeforsować wybór nowej 3-osobowej Komisji eliminując osobę przewodniczącego A. Kaszni.

[Czytaj całość]
Środa, 17 grudnia 2008 12:54; autor: Dev
img

Bramkarz Orląt Radosław Liczewski pojawił się na treningach Pogoni Siedlce. Radek, który jest wychowankiem siedleckiego klubu uczestniczył w zajęciach w celu podtrzymania formy sportowej. Pogoń obecnie trenuje na hali, a Orlęta zakończyły już okres roztrenowania. Trener Pogoni Przemysław Anusiewicz wyraził zainteresowanie pozyskaniem tego bramkarza, jednocześnie zaznaczając że Liczewski ma umowę z Orlętami i ewentualny ruch należy do działaczy.

[Czytaj całość]
Wtorek, 16 grudnia 2008 14:47; autor: Dev
img

Gdy ponad roku temu Orlęta Łuków wygrały wyjazdowy mecz z Lublinianką Lublin i objęły prowadzenie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych napisaliśmy, że to dużo osiągnięcie. Od wielu bowiem sezonów żadna z łukowskich drużyn nie prowadziła w swoich rozgrywkach. Minęło kilkanaście miesięcy i podopieczni Andrzeja Suchodolskiego zasiadają na najwyższym stopniu podium po rundzie jesiennej.

[Czytaj całość]
Piątek, 12 grudnia 2008 09:13; autor: Dev
img

Kilkanaście dni temu zachęcaliśmy do zadawania pytań burmistrzowi miasta Łuków Zbigniewowi Zemło. W najbliższy weekend będzie można w telewizji Master TV obejrzeć wywiad na którym mają zostać zadane pytania od mieszkańców.
Premierowa emisja w piątek 12 grudnia o 20:00. Powtórki w niedzielę 14 grudnia.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 19:28; autor: Dev
img

Rewelacyjnie spisują się w wojewódzkiej lidze juniorów starszych piłkarze Orląt Łuków. Kto by się bowiem spodziewał, że młodsi o rok od rywali chłopcy będą prowadzić na półmetku. Podopieczni trenera Andrzeja Suchodolskiego mają wprawdzie tyle samo punktów co Motor Lublin, ale zdecydowanie lepszą różnicę bramek.
- Sami jesteśmy tym mocno zaskoczeni. Przed sezonem powiedziałem wszystkim, że interesuje mnie wygranie ligi za dwa lata. Dlatego nie będziemy napinać się na wiosnę. Ale jeżeli pojawi się szansa zdobycia mistrzostwa województwa, to na pewno będziemy o to walczyli do samego końca - mówi łukowski szkoleniowiec.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 19:25; autor: Dev
img

Olbrzymie emocje zafundowali turniejowi finaliści zgromadzonym w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie kibicom. W regulaminowym czasie był remis 3:3 i o tym kto zdobędzie trofeum, miały zadecydować rzuty karne. Te lepiej wykonywali (3:2) zawodnicy Sygnału Lublin i do stolicy województwa wracali z głównym pucharem.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 14:34; autor: Czubek
img

Dwadzieścia dziewięć lat kończy dzisiaj wychowanek Orląt - Waldemar Matyjasek. Jego zaangażowanie i waleczność sprawiły, że stał się on ulubieńcem kibiców. Aktualnie nie jest już zawodnikiem naszego klubu.

W imieniu kibiców i redakcji życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego z okazji jego urodzin, sto lat!

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 grudnia 2008 17:10; autor: Dev
img

W dniach 5-6 grudnia w Łukowie odbył się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1996 i młodsi pod patronatem Cezarego Kucharskiego. Zawody wygrał Sygnał Lublin. Druga była Jedynka Łuków, a Orlęta Łuków zajęły piąte miejsce. Przy okazji turnieju rozegrano również pokazowy mecz, w którym zmierzyły się drużyny: Przyjaciele Cezarego Kucharskiego i Orlęta Łuków. Mecz zakończył się wynikiem 10-6 dla drużyny Przyjaciół.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 grudnia 2008 22:54; autor: Dev
img

W "Rzeczpospolitej" ukazał się artykuł, dotyczący kwestii zasiadania radnych w zarządach klubów sportowych. Taka sytuacja miała do niedawna w miejsce w zarządzie ŁKS Orlęta Łuków, którego członkami byli m.in.: Jerzy Kamiński i Andrzej Skwarek. Autor tekstu podkreślił, iż radny nie może zasiadać w zarządzie klubu, który działa na mieniu gminy i prowadzi działalność gospodarczą prowadzoną nawet tylko na potrzeby statutowe.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał