Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 3 grudnia 2008 16:29; autor: Dev
img

Gdy w czerwcu Orlęta ostatecznie wywalczyły awans do III ligi stało się jasne, że prezentowany dotąd poziom może nie wystarczyć do rywalizacji w nowych rozgrywkach. Okoliczności w jakich zdobyliśmy promocję nakazywały poważnie przemyśleć dalsze kroki. Jednym słowem należało się dobrze przygotować. Runda jesienna pokazała, że pewne kwestie zostały zaniedbane. Niby wynik końcowy jest na miarę możliwości i oczekiwań - zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie zaistniałe okoliczności – ale mankamentów nie brak. Czas podsumować rundę jesienną sezonu 2008-2009.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 grudnia 2008 10:49; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków spokojnie kontynuują okres roztrenowania, a trener Andrzej Zarzycki penetruje rynek w poszukiwaniu napastnika. Co środę zawodnicy spotykają się w hali, a w ten piątek zagrają w pokazowym meczu turnieju piłkarskiego organizowanego przez Cezarego Kucharskiego. Przeciwnikami piłkarzy Orląt będzie ekipa sformowana przez reprezentanta Polski. Gośćmi specjalnymi będą Roman Kosecki i Dariusz Dziekanowski. Początek Turnieju o 12.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej numer 1, mecz Orlęta Łuków - Przyjaciele Cezarego Kucharskiego o 18.30. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 grudnia 2008 23:50; autor: Kibice
img

W poniedziałkowe południe pod Łukowem doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zginął jeden z nas, znajomy, kolega, kibic piłki nożnej. Marek (Boniek) miał 20 lat.
Kibice Orląt składają najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie oraz znajomym.


[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 grudnia 2008 18:44; autor: Dev
img

Wydział Gier Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej podał propozycje terminów rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2008/2009. Z prowadzonych przez BOZPN rozgrywek najbardziej interesuje nas liga Młodzika Starszego - rocznik 1996 (z Pucharu Polski Orlęta już odpadły). Łukowskie drużyny młodzików zainaugurują rundę w sobotę 18 kwietnia. Formalnie będzie to ostatnia kolejka rundy jesiennej. Tydzień później odbędzie się pierwsza "wiosenna" kolejka. Rozgrywki zakończą się 20 czerwca. W rozwinięciu newsa terminy ligi Młodzika Starszego.

[Czytaj całość]
Niedziela, 30 listopada 2008 16:49; autor: Dev
img

Uzupełniliśmy dział video na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi filmikami.

Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 1:2 (WLJS)

Viking Lublin - Orlęta Łuków 1:3 (WLTrS)

Orlęta Łuków - Legia Warszawa 1:5 (doping)

Wywiad z trenerem Andrzejem Zarzyckim

[Czytaj całość]
Sobota, 29 listopada 2008 13:43; autor: Dev
img

Rozmowa z trenerem Orląt Andrzejem Zarzyckim.

Przed sezonem powiedział pan – urządzi nas środek tabeli. Po rundzie jesiennej Orlęta są dziewiąte, czyli jest pan zadowolony?
- Dokładnie tak. Trochę niesmaku pozostawił ostatni mecz w Nowej Sarzynie, gdyż liczyłem na półmetku na dwadzieścia punktów, ale ogólnie rzecz biorąc nie mam na co narzekać. Wprawdzie różnice punktowe między zespołami są niewielkie, ale zimę spędzimy w miarę spokojnie.

[Czytaj całość]
Piątek, 28 listopada 2008 18:39; autor: Dev
img

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN:

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje, że rozpoczęcie rozgrywek o mistrzostwa III ligi gr. VIII Podkarpacko-lubelskiej przewidziane jest na 14/15 marzec 2009 roku a,  zakończenie na 6 czerwca 2009 r. Dwie kolejki zostaną rozegrane w środę tj.XX kolejka 1 kwietnia i XXVIII 27 maja 2009. Takie rozpoczęcie i zakończenie rozgrywek podyktowane jest koniecznością rozegrania baraży o awans do II ligi drużyn, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach III ligi. Termin baraży o awans do II ligi Wydział Gier PZPN ustalił na 13 i 17 czerwca 2009 roku.

W rozwnięciu newsa terminy poszczególnych kolejek.

[Czytaj całość]
Piątek, 28 listopada 2008 08:36; autor: Dev
img

Telewizja Master TV zamierza przeprowadzić wywiad z burmistrzem Łukowa Panem Zbigniewem Zemło. Rozmowa będzie podsumowaniem połowy kadencji. Master TV zaprasza mieszkańców Łukowa do przesyłania pytań, które zostaną zadane podczas wywiadu. My ze swojej strony zachęcamy kibiców do pytania o Orlęta.

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 listopada 2008 11:57; autor: Dev
img

Łukowska Telewizja Master TV zamieściła wywiad z trenerem Orląt Łuków Andrzejem Zarzyckim. Szkoleniowiec ŁKS-u ocenia rundę jesienną w wykonaniu swoich podopiecznych. Zapraszamy do oglądania.

Obejrzyj wywiad

Pobierz wywiad

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 listopada 2008 09:36; autor: Dev
img

Już po raz siódmy Cezary Kucharski organizuje w Łukowie Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 1996. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 5 – 6 grudnia 2008 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie, przy ul. Partyzantów 15. Wielką atrakcją tegorocznego turnieju będzie mecz z udziałem zespołu „Przyjaciele Czarka Kucharskiego”.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał