Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 16 grudnia 2008 14:47; autor: Dev
img

Gdy ponad roku temu Orlęta Łuków wygrały wyjazdowy mecz z Lublinianką Lublin i objęły prowadzenie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych napisaliśmy, że to dużo osiągnięcie. Od wielu bowiem sezonów żadna z łukowskich drużyn nie prowadziła w swoich rozgrywkach. Minęło kilkanaście miesięcy i podopieczni Andrzeja Suchodolskiego zasiadają na najwyższym stopniu podium po rundzie jesiennej.

[Czytaj całość]
Piątek, 12 grudnia 2008 09:13; autor: Dev
img

Kilkanaście dni temu zachęcaliśmy do zadawania pytań burmistrzowi miasta Łuków Zbigniewowi Zemło. W najbliższy weekend będzie można w telewizji Master TV obejrzeć wywiad na którym mają zostać zadane pytania od mieszkańców.
Premierowa emisja w piątek 12 grudnia o 20:00. Powtórki w niedzielę 14 grudnia.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 19:28; autor: Dev
img

Rewelacyjnie spisują się w wojewódzkiej lidze juniorów starszych piłkarze Orląt Łuków. Kto by się bowiem spodziewał, że młodsi o rok od rywali chłopcy będą prowadzić na półmetku. Podopieczni trenera Andrzeja Suchodolskiego mają wprawdzie tyle samo punktów co Motor Lublin, ale zdecydowanie lepszą różnicę bramek.
- Sami jesteśmy tym mocno zaskoczeni. Przed sezonem powiedziałem wszystkim, że interesuje mnie wygranie ligi za dwa lata. Dlatego nie będziemy napinać się na wiosnę. Ale jeżeli pojawi się szansa zdobycia mistrzostwa województwa, to na pewno będziemy o to walczyli do samego końca - mówi łukowski szkoleniowiec.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 19:25; autor: Dev
img

Olbrzymie emocje zafundowali turniejowi finaliści zgromadzonym w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie kibicom. W regulaminowym czasie był remis 3:3 i o tym kto zdobędzie trofeum, miały zadecydować rzuty karne. Te lepiej wykonywali (3:2) zawodnicy Sygnału Lublin i do stolicy województwa wracali z głównym pucharem.

[Czytaj całość]
Czwartek, 11 grudnia 2008 14:34; autor: Czubek
img

Dwadzieścia dziewięć lat kończy dzisiaj wychowanek Orląt - Waldemar Matyjasek. Jego zaangażowanie i waleczność sprawiły, że stał się on ulubieńcem kibiców. Aktualnie nie jest już zawodnikiem naszego klubu.

W imieniu kibiców i redakcji życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego z okazji jego urodzin, sto lat!

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 grudnia 2008 17:10; autor: Dev
img

W dniach 5-6 grudnia w Łukowie odbył się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1996 i młodsi pod patronatem Cezarego Kucharskiego. Zawody wygrał Sygnał Lublin. Druga była Jedynka Łuków, a Orlęta Łuków zajęły piąte miejsce. Przy okazji turnieju rozegrano również pokazowy mecz, w którym zmierzyły się drużyny: Przyjaciele Cezarego Kucharskiego i Orlęta Łuków. Mecz zakończył się wynikiem 10-6 dla drużyny Przyjaciół.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 grudnia 2008 22:54; autor: Dev
img

W "Rzeczpospolitej" ukazał się artykuł, dotyczący kwestii zasiadania radnych w zarządach klubów sportowych. Taka sytuacja miała do niedawna w miejsce w zarządzie ŁKS Orlęta Łuków, którego członkami byli m.in.: Jerzy Kamiński i Andrzej Skwarek. Autor tekstu podkreślił, iż radny nie może zasiadać w zarządzie klubu, który działa na mieniu gminy i prowadzi działalność gospodarczą prowadzoną nawet tylko na potrzeby statutowe.

[Czytaj całość]
Środa, 3 grudnia 2008 16:29; autor: Dev
img

Gdy w czerwcu Orlęta ostatecznie wywalczyły awans do III ligi stało się jasne, że prezentowany dotąd poziom może nie wystarczyć do rywalizacji w nowych rozgrywkach. Okoliczności w jakich zdobyliśmy promocję nakazywały poważnie przemyśleć dalsze kroki. Jednym słowem należało się dobrze przygotować. Runda jesienna pokazała, że pewne kwestie zostały zaniedbane. Niby wynik końcowy jest na miarę możliwości i oczekiwań - zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie zaistniałe okoliczności – ale mankamentów nie brak. Czas podsumować rundę jesienną sezonu 2008-2009.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 grudnia 2008 10:49; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków spokojnie kontynuują okres roztrenowania, a trener Andrzej Zarzycki penetruje rynek w poszukiwaniu napastnika. Co środę zawodnicy spotykają się w hali, a w ten piątek zagrają w pokazowym meczu turnieju piłkarskiego organizowanego przez Cezarego Kucharskiego. Przeciwnikami piłkarzy Orląt będzie ekipa sformowana przez reprezentanta Polski. Gośćmi specjalnymi będą Roman Kosecki i Dariusz Dziekanowski. Początek Turnieju o 12.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej numer 1, mecz Orlęta Łuków - Przyjaciele Cezarego Kucharskiego o 18.30. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 grudnia 2008 23:50; autor: Kibice
img

W poniedziałkowe południe pod Łukowem doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zginął jeden z nas, znajomy, kolega, kibic piłki nożnej. Marek (Boniek) miał 20 lat.
Kibice Orląt składają najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie oraz znajomym.


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał