Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 1 grudnia 2008 18:44; autor: Dev
img

Wydział Gier Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej podał propozycje terminów rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2008/2009. Z prowadzonych przez BOZPN rozgrywek najbardziej interesuje nas liga Młodzika Starszego - rocznik 1996 (z Pucharu Polski Orlęta już odpadły). Łukowskie drużyny młodzików zainaugurują rundę w sobotę 18 kwietnia. Formalnie będzie to ostatnia kolejka rundy jesiennej. Tydzień później odbędzie się pierwsza "wiosenna" kolejka. Rozgrywki zakończą się 20 czerwca. W rozwinięciu newsa terminy ligi Młodzika Starszego.

[Czytaj całość]
Niedziela, 30 listopada 2008 16:49; autor: Dev
img

Uzupełniliśmy dział video na stronie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi filmikami.

Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 1:2 (WLJS)

Viking Lublin - Orlęta Łuków 1:3 (WLTrS)

Orlęta Łuków - Legia Warszawa 1:5 (doping)

Wywiad z trenerem Andrzejem Zarzyckim

[Czytaj całość]
Sobota, 29 listopada 2008 13:43; autor: Dev
img

Rozmowa z trenerem Orląt Andrzejem Zarzyckim.

Przed sezonem powiedział pan – urządzi nas środek tabeli. Po rundzie jesiennej Orlęta są dziewiąte, czyli jest pan zadowolony?
- Dokładnie tak. Trochę niesmaku pozostawił ostatni mecz w Nowej Sarzynie, gdyż liczyłem na półmetku na dwadzieścia punktów, ale ogólnie rzecz biorąc nie mam na co narzekać. Wprawdzie różnice punktowe między zespołami są niewielkie, ale zimę spędzimy w miarę spokojnie.

[Czytaj całość]
Piątek, 28 listopada 2008 18:39; autor: Dev
img

Komunikat Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN:

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje, że rozpoczęcie rozgrywek o mistrzostwa III ligi gr. VIII Podkarpacko-lubelskiej przewidziane jest na 14/15 marzec 2009 roku a,  zakończenie na 6 czerwca 2009 r. Dwie kolejki zostaną rozegrane w środę tj.XX kolejka 1 kwietnia i XXVIII 27 maja 2009. Takie rozpoczęcie i zakończenie rozgrywek podyktowane jest koniecznością rozegrania baraży o awans do II ligi drużyn, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach III ligi. Termin baraży o awans do II ligi Wydział Gier PZPN ustalił na 13 i 17 czerwca 2009 roku.

W rozwnięciu newsa terminy poszczególnych kolejek.

[Czytaj całość]
Piątek, 28 listopada 2008 08:36; autor: Dev
img

Telewizja Master TV zamierza przeprowadzić wywiad z burmistrzem Łukowa Panem Zbigniewem Zemło. Rozmowa będzie podsumowaniem połowy kadencji. Master TV zaprasza mieszkańców Łukowa do przesyłania pytań, które zostaną zadane podczas wywiadu. My ze swojej strony zachęcamy kibiców do pytania o Orlęta.

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 listopada 2008 11:57; autor: Dev
img

Łukowska Telewizja Master TV zamieściła wywiad z trenerem Orląt Łuków Andrzejem Zarzyckim. Szkoleniowiec ŁKS-u ocenia rundę jesienną w wykonaniu swoich podopiecznych. Zapraszamy do oglądania.

Obejrzyj wywiad

Pobierz wywiad

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 listopada 2008 09:36; autor: Dev
img

Już po raz siódmy Cezary Kucharski organizuje w Łukowie Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 1996. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 5 – 6 grudnia 2008 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie, przy ul. Partyzantów 15. Wielką atrakcją tegorocznego turnieju będzie mecz z udziałem zespołu „Przyjaciele Czarka Kucharskiego”.

[Czytaj całość]
Środa, 26 listopada 2008 10:20; autor: Dev
img

Bardzo spokojnie przebiega okres roztrenowania w zespole Orląt Łuków. Podopieczni Andrzeja Zarzyckiego spotykają się dwa razy w tygodniu w hali, gdzie odbywają treningi. Szkoleniowiec nie dostał na razie żadnych sygnałów ze strony zawodników, którzy nosiliby się z zamiarem opuszczenia klubu.

[Czytaj całość]
Środa, 26 listopada 2008 10:10; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał wstępne terminy rozpoczęcia i zakończenia rundy wiosennej w ligach młodzieżowych. I tak I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych, II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych oraz obie Wojewódzkie Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych wystartują 4 kwietnia 2009.
I WLJS, WLTrS i WLTrM zakończą rozgrywki 13 czerwca. Tydzień później finisz będzie miała II WLJM. Na ten sam dzień zaplanowano również baraże o mistrzostwo WLTr.

[Czytaj całość]
Sobota, 22 listopada 2008 10:21; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał zweryfikowane tabele lig młodzieżowych po rundzie jesiennej 2008/2009. Warto odnotować dwie kluczowe dla Orląt Łuków zmiany. Mianowicie związek zastosował nieco inną wykładnię przepisów o kolejności w tabeli. Regulamin mówi, że na koniec sezonu przy równej ilości punktów o wyższej pozycji decyduje bilans bezpośrednich spotkań. Nie ma jednak mowy o sytuacji w trakcie sezonu, gdy drużyny rozegrały między sobą tylko jedno spotkanie.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał