Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 9 listopada 2008 13:23; autor: Dev
img

Od 13:00 Orlęta grają w Nowej Sarzynie z Unią.

Pogoda ładna, świeci słońce, 15 stopni. Unia w czerwonych strojach, Orlęta na żółto - czarno. Widzów na stadionie około 300.

Zapis relacji Live w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 listopada 2008 09:28; autor: Dev
img

Dzisiaj o 13:00 nastąpi ostatni akt rundy jesiennej sezonu 2008/09 w wykonaniu Orląt Łuków. Nasi piłkarze rozegrająw Nowej Sarzynie mecz z Unią. Spotkanie do łatwych należeć nie będzie, ale liczymy w podtrzymanie dobrej formy sprzed tygodnia oraz passy 7 spotkań bez porażki w lidze.
- Jedziemy powalczyć i oczywiście chcielibyśmy podtrzymać dobry serial. Ale rywale też będą mieli swoje plany. Jaka jest nasza sytuacja kadrowa? Pojedziemy do Sarzyny w dosyć mocnym składzie. Zabraknie jedynie Pawła Gruli i Macieja Wryka - powiedział przed meczem trener Orląt Andrzej Zarzycki

[Czytaj całość]
Sobota, 8 listopada 2008 15:21; autor: Czubek
img

AMSPN Hetman Zamość zremisował z Motorem Lublin 2:2 co oznacza, że nasi juniorzy starsi kończą rundę na drugim miejscu, a zimować na fotelu lidera będzie Motor.

Po raz kolejny skutecznością popisali się juniorzy młodsi, wygrywając z Żyrzyniakiem Żyrzyn aż 10:0.

[Czytaj całość]
Niedziela, 2 listopada 2008 15:36; autor: Bartlomeo
img

Na zakończenie rundy w Łukowie Orlęta wygrały z drużyną Orzeł Przeworsk 4:1. Wynik cieszy, bo to pierwsze zwycięstwo od pięciu poprzednich spotkań, w których padał remis. Bramki dla naszej drużyny strzelali Dariusz Dziewulski (trzy) i Przemysław Rodak (jedna). Kibice wreszcie doczekali się lepszej gry łukowskiej drużyny.

[Czytaj całość]
Sobota, 1 listopada 2008 13:21; autor: Czubek
img

Dziś obchodzimy Święto Zmarłych. Tradycja nakazuje nam odwiedzanie grobów naszych bliskich, zapalenie symbolicznej świeczki. Wśród tych, którzy odeszli już z tego świata jest też wielu ludzi związanych z naszym klubem. Nie sposób ich wszystkich wymienić tak, aby nikogo nie pominąć, dlatego pamiętajmy o wszystkich nieżyjących działaczach, piłkarzach oraz kibicach Orląt. Niech spoczywają w pokoju!

[Czytaj całość]
Sobota, 1 listopada 2008 09:11; autor: Dev
img

W środowisku piłkarskim popularne jest stwierdzenie, że gdy się nie można meczu wygrać trzeba go zremisować. Do znudzenia próbują nam to ostatnio udowadniać Orlęta.[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:11; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków w rozegranym awansem meczu z Górnikiem Łęczna wygrali na wyjeździe 3:0! Tym samym łukowska drużyna przez co najmniej 1,5 tygodnia będzie liderem rozgrywek. 8 listopada rozegrany zostanie mecz Hetmana Zamość z Motorem Lublin, który zadecyduje o końcowej kolejności w tabeli.

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:10; autor: Dev
img

W Zarządzie Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków zaszły poważne zmiany. Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Jerzy Kamiński, Bogusław Jazurek oraz Andrzej Skwarek. Rezygnacje zostały przyjęte.

Jak powiedział prezes klubu Jarosław Sych, Zarząd na razie będzie pełnił swoje obowiązki w okrojonym składzie, ale w najbliższym czasie skład Zarządu zostanie uzupełniony.

Źródło: Master TV

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 22:36; autor: Dev
img

Piąty z kolei mecz w wykonaniu Orląt zakończył się podziałem punktów. Tym razem Orlęta Łuków wywalczyły cenny punkt w Świdniku po remisie 1:1. Gola dla zespołu Andrzeja Zarzyckiego zdobył Krzysztof Skrzymowski.
Opis spotkania i zapis relacji live na stronie.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 12:55; autor: Dev
img

Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji z meczu Avia Świdnik - Orlęta Łuków. Live od 14.00

AVIA ŚWIDNIK - ORLĘTA ŁUKÓW 1:1 (1:1)
koniec

0:1 Skrzymowski 37
1:1
Białek 45

W rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji Live.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał