Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 20 listopada 2008 12:02; autor: Dev
img

Wiadomość ta krążyła jako plotka już od pół roku. Gdy w wakacje z funkcji prezesa mleczarni Spomlek odwołano pasjonata piłki nożnej jakim był Szczepan Skomra, rozpoczęto spekulację na temat rychłego wycofania się zakładów ze sponsorowania drużyny piłkarskiej z Radzynia. Teraz informacje te stały się faktem. Z końcem 2008 roku Spomlek rezygnuje z wspierania Orląt Radzyń w dotychczasowej formie. Wiadomość ta na pewno odbije się szerokim echem w regionie, wszak Spomlek od lat był wskazywany jako wzór dobrego partnera dla piłki lokalnej. W najbliższym czasie zapewne poznamy konsekwencje wynikające bezpośrednio dla drużyny Orląt Radzyń. W rozwinięciu newsa oficjalne oświadczenie spółdzielni mleczarskiej.

[Czytaj całość]
Niedziela, 16 listopada 2008 18:40; autor: Dev
img

Dzisiaj i wczoraj rozegrano dwa zaległe spotkania I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Tym samym liga ta zakończyła swoje zmagania na jesienii. Wyniki zaległych spotkań nie miały wpływu na pozycję w tabeli Orląt Łuków, które zajmują II pozycję i ustępują Motorowi jedynie gorszym bilansem bezpośrednich spotkań. W najbliższym czasie na łamach portalu postaramy przedstawić się podsumowania dokonań zespołów młodzieżowych w rundzie jesiennej.

[Czytaj całość]
Niedziela, 16 listopada 2008 09:57; autor: Dev
img

Trzydzieści trzy lata kończy dzisiaj Dariusz Solnica - wychowanek i zawodnik Orląt. Nikomu w Łukowie nie trzeba chyba przypominać udanej kariery Solnego.
W imieniu kibiców i redakcji życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i powrotu do zdrowia po kontuzji.
100 lat Darek!

[Czytaj całość]
Sobota, 15 listopada 2008 13:44; autor: Dev
img

Zakończyła się runda jesienna a wraz z nią pierwsza część Ligi Typerów prowadzonej przez nas serwis. Po rundzie jesiennej rozgrywek III ligi na czele naszego typera znajduje się Saqiev na swoim koncie ma 82 punkty. Tuż za jego plecami plasuje się Kris1908 ze stratą tylko 5 punktu na swoim koncie zgromadził 77 pkt. Najniższy stopień podium 3 miejsce zajmuje gracz PKLIMO na swoim koncie ma 76 pkt.

[Czytaj całość]
Sobota, 15 listopada 2008 10:24; autor: Dev
img

Oficjalna strona Unii Nowa Sarzyna przygotowała multimedia z meczu Unia - Orlęta 3:0. Zachcęcamy do obejrzenia.

Fotogaleria

Skrót meczu video


[Czytaj całość]
Wtorek, 11 listopada 2008 15:06; autor: Dev
img

Czytelnicy Kuriera Lubelskiego i Lubelskiego Sport Expressu tradycyjnie będą wybierać najlepszych sportowców, wpisując dziesiątkę swoich faworytów na plebiscytowe kupony zamieszczane w gazecie. Na podstawie tego głosowania poznamy dziesiątkę laureatów 47 Plebiscytu Kuriera Lubelskiego Na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Województwa Lubelskiego. Wśród nominowanych jest Robert Dołęga zawodnik Orląt Łuków.  Nominowana jest również wychowanka Amonitu Łuków - Małgorzata Majerek. Zachęcamy wszystkich fanów Orląt i mieszkańców Łukowa do oddawania głosów na zawodników. W rozwinięciu newsa zasady głosowania.

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 listopada 2008 15:43; autor: Dev
img

Nie takiego wyniku spodziewali się kibice Orląt w ostatnim meczu rundy jesiennej 2008-09. ŁKS poległ w Nowej Sarzynie z Unią aż 3:0, będąc drużyną słabszą.

9 listopada 2008, 13:00 - Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 3:0 (1:0)
Wtorek 13, Juda 58, 63

Orlęta: Lipiec - Wróbel, Janicki, Rodak, M.Szewczak, Wej (46 Gaj), Skrzymowski, Marciniak (70 Żółkowski), P.Szewczak (60 Ozygała), Żurawski, Dziewulski (75 Jodełka)

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 listopada 2008 13:23; autor: Dev
img

Od 13:00 Orlęta grają w Nowej Sarzynie z Unią.

Pogoda ładna, świeci słońce, 15 stopni. Unia w czerwonych strojach, Orlęta na żółto - czarno. Widzów na stadionie około 300.

Zapis relacji Live w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 listopada 2008 09:28; autor: Dev
img

Dzisiaj o 13:00 nastąpi ostatni akt rundy jesiennej sezonu 2008/09 w wykonaniu Orląt Łuków. Nasi piłkarze rozegrająw Nowej Sarzynie mecz z Unią. Spotkanie do łatwych należeć nie będzie, ale liczymy w podtrzymanie dobrej formy sprzed tygodnia oraz passy 7 spotkań bez porażki w lidze.
- Jedziemy powalczyć i oczywiście chcielibyśmy podtrzymać dobry serial. Ale rywale też będą mieli swoje plany. Jaka jest nasza sytuacja kadrowa? Pojedziemy do Sarzyny w dosyć mocnym składzie. Zabraknie jedynie Pawła Gruli i Macieja Wryka - powiedział przed meczem trener Orląt Andrzej Zarzycki

[Czytaj całość]
Sobota, 8 listopada 2008 15:21; autor: Czubek
img

AMSPN Hetman Zamość zremisował z Motorem Lublin 2:2 co oznacza, że nasi juniorzy starsi kończą rundę na drugim miejscu, a zimować na fotelu lidera będzie Motor.

Po raz kolejny skutecznością popisali się juniorzy młodsi, wygrywając z Żyrzyniakiem Żyrzyn aż 10:0.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał