Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 2 listopada 2008 15:36; autor: Bartlomeo
img

Na zakończenie rundy w Łukowie Orlęta wygrały z drużyną Orzeł Przeworsk 4:1. Wynik cieszy, bo to pierwsze zwycięstwo od pięciu poprzednich spotkań, w których padał remis. Bramki dla naszej drużyny strzelali Dariusz Dziewulski (trzy) i Przemysław Rodak (jedna). Kibice wreszcie doczekali się lepszej gry łukowskiej drużyny.

[Czytaj całość]
Sobota, 1 listopada 2008 13:21; autor: Czubek
img

Dziś obchodzimy Święto Zmarłych. Tradycja nakazuje nam odwiedzanie grobów naszych bliskich, zapalenie symbolicznej świeczki. Wśród tych, którzy odeszli już z tego świata jest też wielu ludzi związanych z naszym klubem. Nie sposób ich wszystkich wymienić tak, aby nikogo nie pominąć, dlatego pamiętajmy o wszystkich nieżyjących działaczach, piłkarzach oraz kibicach Orląt. Niech spoczywają w pokoju!

[Czytaj całość]
Sobota, 1 listopada 2008 09:11; autor: Dev
img

W środowisku piłkarskim popularne jest stwierdzenie, że gdy się nie można meczu wygrać trzeba go zremisować. Do znudzenia próbują nam to ostatnio udowadniać Orlęta.[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:11; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków w rozegranym awansem meczu z Górnikiem Łęczna wygrali na wyjeździe 3:0! Tym samym łukowska drużyna przez co najmniej 1,5 tygodnia będzie liderem rozgrywek. 8 listopada rozegrany zostanie mecz Hetmana Zamość z Motorem Lublin, który zadecyduje o końcowej kolejności w tabeli.

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 października 2008 13:10; autor: Dev
img

W Zarządzie Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków zaszły poważne zmiany. Rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Jerzy Kamiński, Bogusław Jazurek oraz Andrzej Skwarek. Rezygnacje zostały przyjęte.

Jak powiedział prezes klubu Jarosław Sych, Zarząd na razie będzie pełnił swoje obowiązki w okrojonym składzie, ale w najbliższym czasie skład Zarządu zostanie uzupełniony.

Źródło: Master TV

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 22:36; autor: Dev
img

Piąty z kolei mecz w wykonaniu Orląt zakończył się podziałem punktów. Tym razem Orlęta Łuków wywalczyły cenny punkt w Świdniku po remisie 1:1. Gola dla zespołu Andrzeja Zarzyckiego zdobył Krzysztof Skrzymowski.
Opis spotkania i zapis relacji live na stronie.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 12:55; autor: Dev
img

Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji z meczu Avia Świdnik - Orlęta Łuków. Live od 14.00

AVIA ŚWIDNIK - ORLĘTA ŁUKÓW 1:1 (1:1)
koniec

0:1 Skrzymowski 37
1:1
Białek 45

W rozwinięciu newsa zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji Live.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 12:54; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały na własnym boisku z TOP54 Biała Podlaska 1:2 w meczu I WLJS. Było to bardzo słabe spotkanie w wykonaniu Młodych Orłów. Bramkę strzelił Michał Purzycki, niestety w przedostatniej minucie goście przechylili szalę na swoją korzyść. Przegrali również juniorzy młodsi 4:2 w Kraśniku ze Stalą.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 25 października 2008 10:42; autor: Dev
img

Marian Rapa po raz trzeci został wybrany prezesem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Tak zadecydowali dzisiaj uczestnicy Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego. Zjazd odbył się w sali lubelskiej NOT. Dotychczasowy prezes wygrał w cuglach. Do walki o fotel szefa lubelskiej piłki nikt nie odważył się stanąć z Marianem Rapą - był jedynym kandydatem.

[Czytaj całość]
Piątek, 24 października 2008 17:46; autor: Dev
img

Dwa mecze u siebie, trzy na wyjeździe. Tak w skrócie wygląda plan meczów drużyn Orląt na najbliższy weekend.  Ciekawie zapowiada się zwłąszcza potyczka juniorów starszych. Orlęta zagrają z silną ekipą Topu Biała Podlaska, a w tym samym czasie odbędzie się mecz na szczycie WLJS Motor - Górnik. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał