Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 5 października 2008 14:32; autor: Dev
img

Wczoraj w Łukowie odbył się "I Międzynarodowy Turniej Bracia Dołęgowie zapraszają". W zawodach startowało 8 zawodników, którym kibicowało ponad 1000 ludzi w hali przy szkole podstawowej nr 1 w Łukowie. W ostatniej chwili dwóch zawodników, Bartłomiej BONK i Paweł NAJDEK zrezygnowali z przyjazdu. Ostatecznie zwyciężył Marcin DOŁĘGA.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 października 2008 14:02; autor: Dev
img

Juniorzy młodsi przegrali na własnym boisku z Motorem Lublin 1:3. Porażkę ponieśli również piłkarze z kategorii Młodzika Starszego, którzy polegli z TOP54 I Biała Podlaska. Mecze trampkarzy odwołano ze względu na pogodę. W niedzielę za to po raz kolejny 3 punkty zgarnęli junniorzy starsi wygrywając z Lublinianką.

I WLJS, 5 października 2008, 11:00 - Lublin
Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 1:2
Szczygielski 20 (karny), Kiryło 30

Orlęta:
Sych - Baka, Purzycki, Fortuna, Gryczka - Lasota, Matuszewski, Szczygielski, Kmieć - Staniak (45 Przeździak), Kiryło (70 Jodełka)

[Czytaj całość]
Sobota, 4 października 2008 11:45; autor: Dev
img

Mecz Orlęta Łuków - Stal Mielec odbędzie się zgodnie z planem o 16:00. Strona LZPN podaje błędne informacje.
Trzeba mieć jednak nadzieję na dobrą pogodę, gdyż przy obecnej aurze w drugiej połowie spotkania możemy mieć do czynienia z ciemnościami.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 października 2008 07:45; autor: Dev
img

Seniorska drużyna Orląt podejmie w niedzielę Stal Mielec. Rywal to bardzo nieprzewidywalny. Drużyna złożona z młodych piłkarzy już kilka razy w tym sezonie potrafiła pokazać pazury.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 3 października 2008 22:02; autor: Dev
img

Jak podaje oficjalna strona LZPN mecz Orlęta Łuków - Stal Mielec odbędzie się w niedzielę o 14:00 a nie jak mogliśmy w tym tygodniu przeczytać na plakatach na mieście o 16:00.
Postaramy się jutro to zweryfikować.

[Czytaj całość]
Piątek, 3 października 2008 21:41; autor: Dev
img

W tym tygodniu rozegrane zostało 5 spotkań I rundy Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Awansowały min. obie drużyny Unii Krzywda.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 2 października 2008 12:20; autor: Dev
img

Już w sobotę w Łukowie odbędzie się I Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Burmistrza Miasta Łuków.

Na zawody zapraszają bracia Robert, Marcin i Daniel Dołęgowie. Zawody odbędą się 4 października na hali przy SP1 w Łukowie. Spodziewana jest plejada znakomitych sportowców.

[Czytaj całość]
Czwartek, 2 października 2008 12:15; autor: Dev
img

Wynik meczu Orląt z Resovią Rzeszów odbił się szerokim echem w lokalnych mediach. Zabraliśmy wypowiedzi związane z tym spotkaniem.

Dariusz Dziewulski: (piłkarz Orląt): - Na pewno po meczu w Rzeszowie bardzo się cieszyliśmy, prawie, jak po zwycięstwie. A co mogę powiedzieć o samym spotkaniu? Pojechaliśmy do jaskini lwa, a ten lew nie okazał się wcale taki silny. Wszyscy oceniali, że wrócimy stamtąd z bagażem trzech goli, a stało się zupełnie inaczej

Piotr Ozygała (piłkarz Orląt)
: - Chcieliśmy po prostu sprawdzić to moje kolano. Dokładne badania wykazały, że ani więzadła, ani łękotka nie są uszkodzone. To chyba było po prostu bardzo mocne...

 

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 16:55; autor: Dev
img

W zaległym spotkaniu III ligi Spartakus Szarowola przegrał z Izolatorem Boguchwała 0:1. Dla gospodarzy oznacza to, że pozostaną na ostatnim miejscu w tabeli. Izolator natomiast po słabym początku, odniósł 3 kolejne zwycięstwo i awansował na 11 miejsce, kosztem naszej drużyny. Orlęta obecnie zajmują 12 pozycję w tabeli, ustępując gorszym bilansem bezpośrednich spotkań, zarówno Izolatorowi jak i Stali Kraśnik.

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 15:46; autor: Dev
img

Juniorzy Starsi Orląt Łuków pokonali na wyjeździe w zaległym spotkaniu Ładę Biłgoraj 2:1. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska. Po tym zwycięstwie podopieczni Andrzeja Suchodolskiego awansowali na 3 pozycję w tabeli.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał