Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 2 października 2008 12:15; autor: Dev
img

Wynik meczu Orląt z Resovią Rzeszów odbił się szerokim echem w lokalnych mediach. Zabraliśmy wypowiedzi związane z tym spotkaniem.

Dariusz Dziewulski: (piłkarz Orląt): - Na pewno po meczu w Rzeszowie bardzo się cieszyliśmy, prawie, jak po zwycięstwie. A co mogę powiedzieć o samym spotkaniu? Pojechaliśmy do jaskini lwa, a ten lew nie okazał się wcale taki silny. Wszyscy oceniali, że wrócimy stamtąd z bagażem trzech goli, a stało się zupełnie inaczej

Piotr Ozygała (piłkarz Orląt)
: - Chcieliśmy po prostu sprawdzić to moje kolano. Dokładne badania wykazały, że ani więzadła, ani łękotka nie są uszkodzone. To chyba było po prostu bardzo mocne...

 

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 16:55; autor: Dev
img

W zaległym spotkaniu III ligi Spartakus Szarowola przegrał z Izolatorem Boguchwała 0:1. Dla gospodarzy oznacza to, że pozostaną na ostatnim miejscu w tabeli. Izolator natomiast po słabym początku, odniósł 3 kolejne zwycięstwo i awansował na 11 miejsce, kosztem naszej drużyny. Orlęta obecnie zajmują 12 pozycję w tabeli, ustępując gorszym bilansem bezpośrednich spotkań, zarówno Izolatorowi jak i Stali Kraśnik.

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 15:46; autor: Dev
img

Juniorzy Starsi Orląt Łuków pokonali na wyjeździe w zaległym spotkaniu Ładę Biłgoraj 2:1. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się ze względu na zły stan boiska. Po tym zwycięstwie podopieczni Andrzeja Suchodolskiego awansowali na 3 pozycję w tabeli.

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 12:22; autor: Dev
img

Dzisiaj startuje Puchar Polski 2007/2008 na szczeblu BOZPN. Rzecz jasna jeszcze bez Orąt Łuków. Nasza drużyna dołączy dopiero od trzeciej rundy. Znamy za to potencjalnych przeciwników naszych Orłów. Orlęta zmierzą się z Łukowiakami Łuków, ŁKSem Łazy, Wodnikiem Siemień bądź Niwą Łomazy. Kto będzie naszym rywalem zależy od wyniku rywalizacji w/w zespołów w pierwszych dwóch rundach. Mecze pierwszej fazy zaplanowano od 1 do 8 października. W tym roku do PP BOZPN zgłosiło się zaledwie 20 drużyn. Poniżej drabinka.

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 12:21; autor: Dev
img

Dzisiaj o 13:00 juniorzy starsi Orląt Łuków rozegrają na wyjeździe zaległy mecz z Ładą Biłgoraj. Na środę zaplanowano również dwa inne zaległe emcze WLJS

I WLJS 1 października 2008, 13:00 - Biłgoraj
Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 września 2008 17:20; autor: Dev
img

Piątek:
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń 4:1
Sobota:
Resovia Rzeszów - Orlęta Łuków 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Niedziela:
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 4:0
Tomasovia - Spartakus Szarowola 1:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1

[Czytaj całość]
Sobota, 27 września 2008 18:21; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały zna wyjeździe z liderem tabeli Resovią Rzeszów 1:1! Bramkę strzelił Dariusz Dziewulski. Nasza drużyna była nawet o krok od sensacji, gdyż w 82 minucie to Łukowianie objęli prowadzenie. Niestety udało się je utrzymać tylko przez 60 sekund. Niemniej remis na gorącym terenie w Rzeszowie jest bardzo dobrym wynikiem.

[Czytaj całość]
Sobota, 27 września 2008 13:14; autor: Dev
img

Juniorzy Starsi rozgromili Avię Świdnik 6:0. Pomimo początkowych problemów w pierwszej połowie, podpopieczni Andrzeja Suchodolskiego zasłużenie wysoko wygrali. Worek z bramkami otworzył kapitan zespołu Damian Szczygielski. Później było już znacznie łatwiej. Porażkę w Zamościu niestety ponieśli juniorzy młodsi.

[Czytaj całość]
Piątek, 26 września 2008 11:07; autor: Dev
img

W sobotę po raz trzeci w tym roku autobus z piłkarzami Orląt przemierzy trasę Łuków – Rzeszów. Tym razem przyjdzie żółto - czerwonym zmierzyć się z Resovią Rzeszów. Wcześniej graliśmy ze Stalą Rzeszów i  Izolatorem z pobliskiej Boguchwały. Od minionej kolejki Resovia jest liderem trzecioligowych zmagań. Sobotni mecz jawi się jako pojedynek Dawida z Goliatem, a przynajmniej jak wyprawa do jaskini lwa. Historia wprawdzie zna różne przypadki, kiedy maluczki ogrywał giganta ale nie ma chyba sensu ich przypominać. Podobnie jak nie ma potrzeby po raz kolejny pochylać się nad problemami Orląt, ani gloryfikować pozycji Resovii.

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 września 2008 15:29; autor: Dev
img

Trochę sam w to nie wierzę, ale tak - udało się. Właśnie ma miejsce premiera nowej orleta.lukow.pl.
Czwartek, 25 września 2008. Słoneczne popołudnie. Ha! Właśnie! Nawet pogodę udało się zamówić. Zdecydowanie to jest dobry dzień na takie wydarzenie. Zdecydowanie.

Trochę to wszystko trwało. Ci co znają sytuację pewnie uśmiechają się teraz pod nosem. Też się uśmiecham. Widocznie tyle miało trwać :) Wszak, jak z kimś kiedyś ustaliłem, przypadków nie ma.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał