Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 22 stycznia 2014 18:23; autor: Dev
img

Dzisiaj 28 lat kończy Krzysztof Kierych - zawodnik Orląt Łuków. Krzysiek jest wychowankiem Orląt. Na boisku występuje najczęściej w srodku pomocy, bądź w centrum defensywy. W przeszłości reprezentował także pobliski ŁKS Łazy. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

 

[Czytaj całość]
Sobota, 18 stycznia 2014 11:06; autor: Dev
img

Kluby z lubelskiej IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej poznały już terminy startu rundy jesiennej sezonu 2014/2015. Związek tłumaczy, że chce w ten sposób pomóc klubom zaplanować dla swoich drużyn letnie obozy przygotowawcze. I tak, IV-ligowcy rozpoczną zmagania już 9-10 sierpnia (sobota-niedziela). Już cztery dni później, w czwartek 14 sierpnia, odbędzie się u nich druga kolejka, a w niedzielę 17 sierpnia zaplanowano trzecią serię gier. W tym samym miesiącu IV-ligowcy rozegrają jeszcze kolejkę nr 4 i 5.

[Czytaj całość]
Sobota, 18 stycznia 2014 10:51; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków przyznał Stypendia Sportowe za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Stypendia przyznano na okres od 1 lutego do 31 grudnia 2014 roku. Wśród wyróżnionych znalazło się 17 sportowców Orląt Łuków. Jednorazowe nagrody za pracę szkoleniową otrzymało także czterech trenerów związanych z Orlętami. W rozwinięciu lista nazwisk.

[Czytaj całość]
Środa, 15 stycznia 2014 16:40; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 lat kończy Dariusz Kmieć - wychowanek Orląt Łuków. Darek na codzień gra w drużynie juniorów starszych prowadzonej przez Stanisława Chudzika. Zdążył już jednak zadebiutować w seniorach Orląt. Pierwszy mecz rozegrał w minionej rundzie przeciwko Hetmanowi Żółkiewka. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Środa, 15 stycznia 2014 13:25; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków ogłasił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu; krajoznawstwa oraz wypoczynku dzieci i młodzieży; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji w 2014 roku. Jak co roku o fundusze ubiegać się bedą Orlęta Łuków. Na zrealizowanie zadań wyszczególnionych w warunkach konkursu Orlęta mogą otrzymać 310 tysięcy złotych. Jest to identyczna kwota jak w poprzednich dwóch latacg. Łukowski Klub Sportowy będzie chciał realizować następujące zadania:

- Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, w zapasach, w boksie, w piłce siatkowej, w piłce nożnej, obejmującej min. 5 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych, zgłoszonych w okręgowych związkach sportowych - kwota zabezpieczona do 265 000 zł.

- Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce - kwota zabezpieczona do 45 000 zł.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 stycznia 2014 11:26; autor: Dev
img

Dzisiaj 22 urodziny obchodzi reprezentujący Orlęta Łuków w rundzie jesiennej Szymon Kłoda. Szymon do Orląt trafił latem 2013 roku. Wcześniej reprezentował barwy Orkana Wojcieszków i Wenus Oszczepalin. W IV lidze lubelskiej strzelił jedną bramkę. Z okazji urodzin zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 stycznia 2014 10:18; autor: Dev
img

17 stycznia 2014 pierwszy trening zaplanowany ma drużyna seniorów Orląt Łuków. Tydzień wcześniej przygotowania rozpoczęli juniorzy starsi prowadzeni przez Stanisława Chudzika. Na początku lutego rywalizować będą w Halowych Mistrzostwach Okręgu BOZPN. Poniżej plan sparingów.

- 2 lutego turniej BOZPN w Białej Podlaskiej
- 15 lutego sparing z Orkanem Wojcieszków
- 8 marca sparing z ŁKS Łazy
- 15 marca sparing z Bizonem Jeleniec
- 22 marca sparing z juniorami młodszymi Orląt Łuków

[Czytaj całość]
Sobota, 4 stycznia 2014 19:13; autor: Dev
img

Drużyna Orląt przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie 17 stycznia. Plan sparingów Orląt Łuków przed rundą rewanżową sezonu 2013/14:

25.01 - Siedlce - Pogoń II Siedlce (1 drużyna IV ligi mazowieckiej płd)
01.02 - miejsce i rywal do ustalenia,
08.02 - Siedlce - Pogoń II Siedlce (1 drużyna IV ligi mazowieckiej płd)
15.02 - Siedlce - Wilga Garwolin (11 drużyna IV ligi mazowieckiej płd)
01.03 - Siedlce - Lutnia Piszczac (13 drużyna IV ligi lubelskiej)
08.03 - Podlasie Biała Podlaska (14 drużyna III ligi lubelsko-podkarpackiej)
15.03 - Miętne - Mazur Karczew (19 drużyna III ligi łódzko-mazowieckiej)
22.03 - Łuków - Bizon Jeleniec (12 drużyna V ligi bialskopodlaskiej)

[Czytaj całość]
Sobota, 4 stycznia 2014 18:44; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Związek Piłki Nożnej podał terminarz Halowych Mistrzostw Okręgu w piłce nożnej. Orlęta Łuków tradycyjnie wystawiły cztery drużyny. W kategorii trampkarza starszego będziemy gospodarzami turnieju. Poza Orlętami w HMO wystąpią także inne drużyny z Łukowa: AMPlus Łuków, DAF Łuków i OSiR Łuków. W rozwinięciu terminarz i zgłoszone drużyny.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 stycznia 2014 09:15; autor: Dev
img

Tuż przed końcem roku odbył się zjazd delegatów Lubelskiego Związku Zapaśniczego. Podsumowano 4-letni okres pracy i wybrano nowe władze. Ryszard Wałachowski został wiceprezesem związku. W sobotę 28 grudnia w Chełmie obradował Walny Zjazd Delegatów Lubelskiego Związku Zapaśniczego. Głównymi punktami obrad były sprawozdania z czteroletniej działalności oraz wybór władz na nową kadencję. Delegaci z 16 lubelskich klubów wyznaczyli również kierunki działalności LZZ na kolejne 4-lecie. Na kolejną kadencję wybrano obecnego prezesa zarządu Lubelskiego Związku Zapaśniczego Mieczysława Czwalińskiego. Jednym z wiceprezesów został Ryszard Wałachowski, na co dzień trenujący drużynę Armat ze Stoczka Łukowskiego. Grzegorz Wałachowski wszedł w skład trzyosobowej komisji rewizyjnej. Powiat łukowski na zjeździe reprezentowali: 

Orlęta Łuków: Grzegorz Wałachowski, Marta Chruściel,Tomasz Jaroszkiewicz. 
Armaty Stoczek Łukowski: Ryszard Wałachowski, Monika Czajkowska, Sławomir Dudek.  
UKS Zalesie: Cezary Pasik.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał