Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 1 października 2008 12:22; autor: Dev
img

Dzisiaj startuje Puchar Polski 2007/2008 na szczeblu BOZPN. Rzecz jasna jeszcze bez Orąt Łuków. Nasza drużyna dołączy dopiero od trzeciej rundy. Znamy za to potencjalnych przeciwników naszych Orłów. Orlęta zmierzą się z Łukowiakami Łuków, ŁKSem Łazy, Wodnikiem Siemień bądź Niwą Łomazy. Kto będzie naszym rywalem zależy od wyniku rywalizacji w/w zespołów w pierwszych dwóch rundach. Mecze pierwszej fazy zaplanowano od 1 do 8 października. W tym roku do PP BOZPN zgłosiło się zaledwie 20 drużyn. Poniżej drabinka.

[Czytaj całość]
Środa, 1 października 2008 12:21; autor: Dev
img

Dzisiaj o 13:00 juniorzy starsi Orląt Łuków rozegrają na wyjeździe zaległy mecz z Ładą Biłgoraj. Na środę zaplanowano również dwa inne zaległe emcze WLJS

I WLJS 1 października 2008, 13:00 - Biłgoraj
Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 września 2008 17:20; autor: Dev
img

Piątek:
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń 4:1
Sobota:
Resovia Rzeszów - Orlęta Łuków 1:1
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2:0
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Niedziela:
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 4:0
Tomasovia - Spartakus Szarowola 1:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1

[Czytaj całość]
Sobota, 27 września 2008 18:21; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały zna wyjeździe z liderem tabeli Resovią Rzeszów 1:1! Bramkę strzelił Dariusz Dziewulski. Nasza drużyna była nawet o krok od sensacji, gdyż w 82 minucie to Łukowianie objęli prowadzenie. Niestety udało się je utrzymać tylko przez 60 sekund. Niemniej remis na gorącym terenie w Rzeszowie jest bardzo dobrym wynikiem.

[Czytaj całość]
Sobota, 27 września 2008 13:14; autor: Dev
img

Juniorzy Starsi rozgromili Avię Świdnik 6:0. Pomimo początkowych problemów w pierwszej połowie, podpopieczni Andrzeja Suchodolskiego zasłużenie wysoko wygrali. Worek z bramkami otworzył kapitan zespołu Damian Szczygielski. Później było już znacznie łatwiej. Porażkę w Zamościu niestety ponieśli juniorzy młodsi.

[Czytaj całość]
Piątek, 26 września 2008 11:07; autor: Dev
img

W sobotę po raz trzeci w tym roku autobus z piłkarzami Orląt przemierzy trasę Łuków – Rzeszów. Tym razem przyjdzie żółto - czerwonym zmierzyć się z Resovią Rzeszów. Wcześniej graliśmy ze Stalą Rzeszów i  Izolatorem z pobliskiej Boguchwały. Od minionej kolejki Resovia jest liderem trzecioligowych zmagań. Sobotni mecz jawi się jako pojedynek Dawida z Goliatem, a przynajmniej jak wyprawa do jaskini lwa. Historia wprawdzie zna różne przypadki, kiedy maluczki ogrywał giganta ale nie ma chyba sensu ich przypominać. Podobnie jak nie ma potrzeby po raz kolejny pochylać się nad problemami Orląt, ani gloryfikować pozycji Resovii.

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 września 2008 15:29; autor: Dev
img

Trochę sam w to nie wierzę, ale tak - udało się. Właśnie ma miejsce premiera nowej orleta.lukow.pl.
Czwartek, 25 września 2008. Słoneczne popołudnie. Ha! Właśnie! Nawet pogodę udało się zamówić. Zdecydowanie to jest dobry dzień na takie wydarzenie. Zdecydowanie.

Trochę to wszystko trwało. Ci co znają sytuację pewnie uśmiechają się teraz pod nosem. Też się uśmiecham. Widocznie tyle miało trwać :) Wszak, jak z kimś kiedyś ustaliłem, przypadków nie ma.

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 września 2008 11:53; autor: Dev
img

W dniu 04.10 br w Łukowie odbędzie się I Międzynarodowy Turniej w Podnoszeniu Ciężarów pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Burmistrza Miasta Łuków.

Na imprezę zapraszają bracia Robert, Marcin i Daniel Dołęgowie. Zawody odbędą się 4 października na hali przy SP1 w Łukowie.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał