Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 18 listopada 2013 13:25; autor: Dev
img

Runda jesienna czwartej ligi już za nami, ale kształt tabeli po ostatniej z kolejek uległ zmianie. Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wyniki pięciu spotkań. Najważniejsza zmiana jest taka, że liderem po pierwszej rundzie został Hetman Żółkiewka. Żaden walkower nie dotyczył Orląt Łuków. Szczegóły w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 listopada 2013 08:28; autor: Dev
img

W listopadzie kończą się akcje szkoleniowe kadr wojewódzkich w ramach Lubelskiej Unii Sportu. Aktualnie w jednej z takich akcji uczestniczą zawodniczki sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków tj. Joanna Kleszcz i Aleksandra Goławska. Zgrupowanie odbywa się w Woli Gułowskiej. Razem z łukowskimi pięściarkami trenują  Aleksandra Zabielska i Wioleta Gontarska z MKS Kalina Lublin. Podsumowując tegoroczne wyniki lubelskich pięściarek należy zauważyć, że rok 2013 był dla nich szczególnie udany. Zawodniczki prowadzone przez trenera koordynatora kadry wojewódzkiej  Zenona Pawlikowskiego (ŁKS Orlęta Łuków) i trenera wspomagającego Zbigniewa Ciorgonia (MKS Kalina Lublin) najpierw  zostały mistrzyniami okręgu lubelskiego w swoich kategoriach wagowych, a następnie walczyły w eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Dwie z nich awansowały do finałów- Aleksandra Zabielska zdobyła złoty medal, a Wioleta Gontarska brązowy. 

Na zdjęciu od lewej: Joanna Kleszcz, wioletta Gontarska, Aleksandra Goławska i Aleksandra Zabielska.

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 listopada 2013 21:01; autor: Dev
img

III runda Puchar Polski BOPZN:

Liga Międzyrzecka Międzyrzec Podlaski - Janowia Janów Podlaski 3:5
Granica Terespol - Lutnia Piszczac 1:2
ŁKS Łazy - Orlęta Łuków 1:4
Absolwent Domaszewnica - Sokół Adamów 0:3
Gręzovia Gręzówka - Unia Krzywda 2:1
Sokół Krynka - Huragan Międzyrzec Podlaski 0:11
TOP54 Biała Podlaska - Podlasie Biała Podlaska mecz na wiosnę
Orlęta Radzyń Podlaski wolny los 

[Czytaj całość]
Sobota, 16 listopada 2013 15:26; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe 4:1 ŁKS Łazy w III rundzie Pucharu Polski BOZPN i awansowały do ćwierćfinału. Gole dla Orląt strzelali Przemysław Ozygała, Michał Botwina (dwie) i Krzyszto Kierych. Orlęta prowadziły do przerwy 1:0, a zaraz po zmianie stron strzeliły dwie bramki i rozstrzygnęły praktycznie mecz. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił były ... bramkarz Orląt, a obecnie napastnik i trener ŁKS Łazy Paweł Sych. Było to ostatnie spotkanie naszej drużyny w tym roku.

[Czytaj całość]
Sobota, 16 listopada 2013 08:39; autor: Dev
img

W sobotę o 13:00 po raz ostatni w oficjalnym meczu na boisko wyjdą seniorzy Orląt. W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu BOZPN zmierzą się na wyjeździe z ŁKS Łazy. Siódmy zespół bialskopodlaskiej okręgówki w tej edycji Pucharu Polski pokonał już ULKS Dębowica 3:2 i Orlęta Gołaszyn 4:2. W składach obu ŁKS-ów aż roi się od byłych zawodników obu drużyn. Obecnie w Łazach grają Michał Gryczka, Kamil Kopeć, Łukasz Kiryło, Bartłomiej Szaniawski, Piotr Safiański, Rafał Przezdziak, Paweł Sych, Konrad Ozygała, Michał Gaj, którzy w przeszłości reprezentowali Orlęta. Więcej w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 listopada 2013 09:46; autor: Dev
img

Pierwszy remis zanotowały Orlęta Łuków w IV lidze lubelskiej. W ostatnim meczu rundy jesiennej zremisowaliśmy na wyjeździe 0:0 z Opolaninem Opole Lubelskie. Po 15 kolejkach pierwszej części rozgrywek zajmujemy 6 miejsce z dorobkiem 25 punktów i stratą 10 punktów do lidera. Jako ciekawostkę należy podać, że udało nam się wygrać ze wszystkimi drużynami z miejsc 10-16, ale tylko z jedną z miejsc 1-9. W następny weekend ostatni akt jesieni - pucharowe derby z ŁKS Łazy.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 4 listopada 2013 13:57; autor: Dev
img

– Mecz toczył się pod nasze dyktando i nie mieliśmy problemów ze zdobyciem trzech punktów w Łukowie. Było dużo walki w środku pola, rywale próbowali szczęścia w kontratakach, ale umiejętnie sobie z nimi radziliśmy – podkreśla po meczu trener Górnika II Sławomir Skorupski. – Szybko strzeliliśmy pierwszego gola. Stało się tak po indywidualnym błędzie obrońcy gospodarzy, który naciskany przez Michała chciał zgrać piłkę do swojego kolegi z zespołu, ale zrobił to zbyt lekko - kontynuuje trener gości.

– W Lubartowie nie dopisało nam szczęście, a tutaj Łęczna była po prostu zdecydowanie lepsza – mówi Stanisław Chudzik, kierownik zespołu z Łukowa. – W zasadzie mieliśmy tylko jedną sytuację Michała Botwiny, gdzie można było strzelić bramkę. Ale z gry przewaga należała do gości, którzy w tym dniu byli w lepszej formie niż my.

[Czytaj całość]
Niedziela, 3 listopada 2013 23:23; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały z rezerwami Górnika Łęczna 0:2 w ostatnim domowym meczu w tej rundzie w IV lidze lubelskiej. Dwie bramki dla lidera strzelił Michał Paluch. Orlęta są na szóstym miejscu i do Górnika II tracą aż dziesięć punktów. Zdjęcia w rozwinięciu.

IV liga lubelska, 3 listopada 2013, 14:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 0:2 (0:1)
Paluch 12, 65

[Czytaj całość]
Sobota, 2 listopada 2013 16:09; autor: Dev
img

W niedzielę Orlęta Łuków zmierzą się z liderem IV ligi lubelskiej - Górnikiem II Łęczna. Mecz w Łukowie o 14:00. Jest to dosyć niewygodny rywal dla Orląt i mamy z nim niekorzystny bilans meczowy. Postawa rezerw Górnika w dużej mierze zależy od pierwszej drużyny. Czasem trenerzy "jedynki" oddelegowują do rezerw swoich piłkarzy, którzy grają mniej, lub nie mieszczą się w kadrze. Ma to dobre i złe strony. Czasem wzmocnienia są bardzo istotne, a czasem niszczą zgranie drugiej drużyny. Zdarzało się już jednak tak, że Górnik II musiał grać w dziesięcio osobowym składzie, gdy nie było wzmocnień z I ligi. W niedzielę pierwsza drużyna gra mecz u siebie o 12:30, zatem skład rezerw nie powinien być najmocniejszy. Całość zapowiedzi w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 1 listopada 2013 09:50; autor: Dev
img

Dzisiaj święto Wszystkich Świętych, jutro Dzień Zaduszny. W tym czasie odwiedzamy groby zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół. Nie zapominajmy także o zmarłych związanych z naszym klubem. W tym roku szczególnie wspominamy Grzegorza Misztę - zawodnika i trenera zapasów, który niespodziewanie odszedł od nas 8 stycznia w wieku zaledwie 43 lat. 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał