Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 11 września 2013 12:37; autor: Dev
img

Zarząd Łukowksiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków zaprasza na jubileusz 90-lecia Orląt Łuków. Jednym z punktów obchodów tej rocznicy będzie wystawa pt. "Dawnych wspomnień czar - 90 lat ŁKS Orlęta Łuków" w Muzeum Regionalnym w Łukowie.. Uroczyste otwarcie ekspozycji zaplanowano na piątek 20 września 2013 o godzinie 20:00 w budynku Muzeum przy ul. Piłsudskiego 19. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Orląt na to wydarzenie. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 11 września 2013 10:55; autor: Dev
img

Podczas Mistrzostw Europy Juniorek i Juniorów do lat 15 i 17 rozgrywanych na Litwie w Kłajpedzie w dn. 2-8 września 2013 V miejsce wśród 17-latków zajął Jarosław Daniluk, wychowanek Orląt Łuków. W w zeszłym roku zawodnik pochodzący z Trzebieszowa zajął w tych zawodach VIII lokatę.

Szczegółowe wyniki tutaj (kliknij).

Środa, 11 września 2013 10:11; autor: Dev
img

I WLJM, 7 września 2013, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Motor Lublin 2:1
Guzowski, Sadło

Orlęta: Szczygielski - Kot, Grzechnik, Kozłowski (Czernic), Zdanikowski - Czubek, Dębiak (Wierzchowski), Ebert, Gromada (Tokarski) - Sadło (Adamiak), Guzowski (Pucyk)

img

Orlęta Łuków przegrały pierwszy mecz w sezonie na własnym boisku. Pogromcą naszej drużyny okazała się Victoria Żmudź. Goście wygrali 3:1. Był to to pierwszy pojedynek obu ekip w historii. Gola dla Orląt strzelił Michał Botwina w 6 minucie i ta bramka dawała prowadzenie naszemu zespołowi. Victoria wyrównała już w 13 minucie, a w drugiej połowie dołożyła kolejne dwa trafienia. Po 6 kolejkach zajmujemy 3 miejsce w tabeli IV ligi lubelskiej.

img

Cezary Miszta dostał powołanie na konsultację kadry Lubelskiego Związku Piłki Nożnej roczników 2000 i 2001. Konsultacja odbędzie się w dniach 11-12.09 w Lublinie.

Środa, 4 września 2013 09:18; autor: Dev
img

I WLJS, 1 września 2013, 11:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 3:1
Goławski

Orlęta: Sićko - Mikołajewski, Ebert, Goławski, Janaszek - Wietrak, Kmieć (45\' Lejman), Gałach, Skwarek - Nowak, Jamborski

I WLJM, 1 września 2013, 13:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 0:3
Gromada, Guzowski, Zdanikowski

Orlęta:
Szczygielski - Tokarski, Grzechnik, Kozłowski, Zdanikowski - Guzowski, Ebert, Dębiak, Adamiak - Gromada, Sadło

img

W dzisiejszym wyjazdowym meczu Orlęta Łuków pokonały Janowiankę Janów Lubelski 3:1. Gole dla naszej drużyny strzelali Michał Botwina, Artur Gaj i Kamil Marciniak. Przed spotkanie Janowianka pozostawała bez punktów, jednak mecz nie przebiegał całkowicie pod dyktando Orląt. Gospodarze mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Nasz zespół tym razem wykazał się dobrą skutecznością i już do przerwy prowadził 0-2. Po przerwie dosyć szybko czerwoną kartką ukarany został Robert Wołoszka, ale niedlugo potem Kamil Marciniak podwyższył wynik. Janowiankę stać było jedynie na honorową bramkę. Więce w rozwinięciu.