Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 22 sierpnia 2013 16:00; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Robert Wołoszka - pomocnik Orląt Łuków. Swoją przygodą z piłką rozpoczynał w Bizonie Jeleniec. W poprzednim sezonie należał już do kadry seniorów Orląt. W poniedziałek z kolei 22 lata skończył Hubert Przybysz - obrońca Orląt. Hubert jest wychowankiem żółto-czerwonych i razem z kolegami z drużyny juniorów starszych prowadzonej przez Andrzeja Suchodolskiego w sezonie 2008/2009 zdobył mistrzostwo województwa i grał na szczeblu centralnym mistrzostw Polski. Następnie odszedł z Orląt i reprezentował ŁKS Łazy. Do klubu z ulicy Warszawskiej powrócił zimą tego roku i zadebiutował w seniorach. Obu jubilatom z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Środa, 21 sierpnia 2013 11:22; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków pokonali 1-0 Ładę Biłgoraj w pierwszym meczu nowego sezonu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Zwycięską bramkę strzelił Bartosz Jamborski.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 08:19; autor: Dev
img

W meczu na szczyci IV ligi lubelskiej Hetman Żółkiewka pokonał Orlęta Łuków 3:1 i został samodzielnym liderem. Orlęta spadły na trzecie miejsce.Była to pierwsza porażka w historii z Hetmanem, wcześniejsze dwa mecze zakończyły się zwycięstwami Orląt. W niedzielę honorową bramkę dla zespołu Pawła Gruli strzelił Szymon Kłoda. Dla 21-latka był to pierwszy gol w barwach Orląt. Debiut w seniorach zaliczył junior Dariusz Kmieć. Następny mecz za tydzień w Łukowie z Lutnią Piszczac

IV liga lubelska, 18 sierpnia 2013, 16:00 - Żółkiewka
Hetman Żółkiewka - Orlęta Łuków 3:1 (2:1) 
Kłoda 45

Orlęta: Matłacz - Kłoda, Bulak (42 Ł.Ebert), Kierych, Jurek, Wołoszka (65 D.Kmieć), Kozłowski, Wałachowski (80 Jamborski), Ozygała, Botwina, Gaj (46 Matuszewski)

Galeria: Zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka (kliknij)

[Czytaj całość]
Czwartek, 15 sierpnia 2013 20:58; autor: Dev
img

Rewelacyjnie rozpoczęli czwartoligowe rozgrywki piłkarze Orląt Łuków. Po niedzielnej wygranej 5:1 ze Spartą Rejowiec, dzisiaj roznieśli w pył Stal Poniatowa 8:1. Trzy gole dla Orląt strzelił Artur Gaj, dwa Michał Botwina, a po jednym Dariusz Dziewulski, Kamil Marciniak i Piotr Wałachowski. Dla tego ostatniego był to pierwszy gol w seniorach. Debiuty w seniorach Orląt zaliczyli Szymon Kłoda , Marcin Kozłowski i Mateusz Strachota. Po tej wygranej zespół Orląt wskoczył na fotel lidera IV ligi lubelskiej. Podobnie jak Orlęta komplet zwycięstw mają Powiślak Końskowola i Hetman Żółkiewka. Z tym drugim zespołem zmierzymy się w niedzielę na wyjeździe.
Kibice żółto-czerwonych podczas meczu zaprezentowali okolicznościową oprawę upamiętniającą rocznicę Bitwy Warszawskiej.  

[Czytaj całość]
Czwartek, 15 sierpnia 2013 15:39; autor: Dev
img

Zapraszamy do śledzenia "wyniku na żywo" z dzisiejszego spotkania IV ligi lubelskiej Orlęta Łuków - Stal Poniatowa. (wynik w rozwinięciu newsa)

 

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 14 sierpnia 2013 15:19; autor: Dev
img

 

 

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 13 sierpnia 2013 14:25; autor: Dev
img

W pierwszym meczu IV ligi lubelskiej Orlęta Łuków rozgromiły Spartę Rejowiec Fabryczny 5:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Krzysztof Kierych (dwie), Przemysław Ozygała, Dariusz Dziewulski i Michał Botwina. W drużynie prowadzonej przez Pawła Grulę zobaczyliśmy kilka nowych-starych twarzy. Z wypożyczeń na rundę wiosenną wrócili Sebastian Matuszewski i Arkadiusz Sobiech i od razu zagrali w pierwszym składzie. Szansę otrzymali też dwaj wychowankowie Orląt, którzy reprezentowali dotąd inne kluby i był to dla nich debiut w seniorach Orląt - Jakub Jurek i Przemysław Ozygała także wystąpili od początku spotkania. Po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją do składu wrócił także Jakub Bulak. Szczegółowa relacja z meczu w rozwinięciu newsa. Kolejne spotkanie już w czwartek, także w Łukowie - ze Stalą Poniatowa o 17:00.

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 12:48; autor: Dev
img

O to, jaka jest sytuacja finansowa łukowskich Orląt, o ruch transferowy w Orlętach, o modernizację Stadionu Miejskiego, o skład kadry na najbliższy sezon, a także o obchody 90-lecia Klubu zapytaliśmy Prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, Tomasza Trybonia.

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 12:43; autor: Dev
img

Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 2:4
Sobiech, Marciniak (dwie), Botwina 

Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 3:4
Botwina (dwie), Dziewulski 

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 0:1

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 09:17; autor: Dev
img

W ubiegłą sobotę, 3 sierpnia w Gdańsku odbyła się XVIII edycja "Memoriału Waldemara Malaka", brązowego medalisty olimpijskiego z Barcelony 1992 roku zmarłego w wypadku samochodowym  w tym samym roku. 
Podczas zawodów rywalizowało 13 zawodników z Polski i z Czech. 

Swój 12 występ (najwięcej ze wszystkich uczestników) w tej imprezie zaliczył zawodnik i trener w Orlętach Łuków, Robert Dołęga, który zaliczając wszystkie podejścia osiągnął najlepszy wynik w tym sezonie 380 kg w dwuboju! Należy dodać, iż 168 kg w rwaniu i 212 kg w podrzucie to wyniki lepsze od rekordów Świata masters!

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał