Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 9 sierpnia 2013 08:36; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa kadra Orląt Łuków w sezonie 2013/2014 w IV lidze lubelskiej.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lipca 2013 23:04; autor: Dev
img

W związku z "okresem wakacyjnym" strona nie będzie aktualizowana do 9 sierpnia 2013 roku. W tym czasie nowości o klubie prosimy szukać na naszym koncie na Facebooku, gdzie w miarę możliwości będzie podawać wszystko co najważniejsze.

https://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lipca 2013 17:10; autor: Dev
img

W związku z 90 – rocznicą powstania klubu sportowego „Orlęta”, Muzeum Regionalne w Łukowie przygotowuje ekspozycję dokumentującą jego historię.
   Zwracamy się z prośbą do wszystkich miłośników sportu posiadających zdjęcia oraz inne pamiątki o kontakt z naszą instytucją. Pragniemy wypożyczyć od Państwa te cenne pamiątki w celu ich upowszechnienia oraz ukazania długoletniej i wspaniałej historii Łukowskich „Orląt”.

Nasz adres:

Muzeum Regionalne w Łukowie,
ul. Piłsudskiego 19,
21 - 400 Łuków,
Tel. 25-798-27-16

[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 18:52; autor: Dev
img

W weekend 10/11 sierpnia 2013 IV liga zainaguruje swoje rozgrywki. Orlęta rozpoczną ligę meczem u siebie ze Spartą Rejowiec Fabryczny czyli tak jak 2 lata temu (wynik 2:2). Kilka dni później w czwartek 15 sierpnia zmierzymy się ze Stalą Poniatowa ponownie u siebie. Poza tą datą wszystkie mecze będą rozgrywane w weekendy. Derby z Unią Krzywda wypadły na wyjeździe 12/13 października.

Pełen terminarz tutaj (kliknij). 

[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 18:42; autor: Dev
img

W dniach 9-14 lipca br. nasi zawodnicy wzięli udział w zgrupowaniu, które odbyło się w Krynicy- Zdroju. Do dyspozycji mieli m.in. specjalistyczną salę z workami treningowymi i dwa ringi ustawione na hali MOSiR oraz obiekty Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „PANORAMA” z  pływalnią i odnową biologiczną. Razem z naszymi zawodnikami trenowały pięściarki z kadr wojewódzkich Lubelszczyzny i Małopolski. Zorganizowanie zgrupowania było możliwe dzięki wsparciu lokalnych firm ŁUKPLAST, GREDAR, PEC i ŻWIRTRANS oraz Burmistrza Miasta Łuków.

[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 18:32; autor: Dev
img

Z dwoma medalami wracają łukowscy sztangiści z Dobryszyc, gdzie była rozgrywana XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódzkie 2013! Na najwyższym stopniu podium stanął Jarosław Daniluk, który zwyciężył w kat. wagowej do 94 kg z wynikiem 283 kg w dwuboju. W ubiegłym roku Jarek zdobył brązowy madal, a w jego ślady z 2012 roku poszedł Kamil Przybysz, który wywalczył III miejsce w kat. wagowej do 69 kg osiągając wynik 223 kg w dwuboju.

[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 18:06; autor: Dev
img

Ulewa jaka nawiedziła Łuków w sobotę 13 lipca 2013 nie oszczędziła  też łukowskiego stadionu. Boisko zostało niemal na całej powierzchni zalane. Na początku tygodnia interweniować musiała straż pożarna, która wypompowywała wodę z boiska. W rozwiięciu link do galerii i filmu ze stadionu.


[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 17:40; autor: Dev
img

15 lipca seniorzy Orląt Łuków wznowili treningi przed sezonem 2013/2014 IV ligi lubelskiej. Cieżko na razie mówić o wzmocnienach kadry i w ogóle o tym jak będzie ona wyglądała w nowym sezonie. Na pewno trenerem pozostanie Paweł Grula. Odejdą także zawodnicy wypożyczeni z innych klubów. Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski i Tomasz Grochowski próbują sił w II ligowej Pogoni. Jakub Jarzynka był na testach w Lubliniance.Dawidem Jacyną zainteresowany jest Powiślak Końskowola (beniaminek IV ligi), klubu szuka też Łukasz Kiryło. Ale to oczwywiście nie wszyscy, którzy opuszczą drużynę Orląt. W kolejnych tygodniach będziemy wiedzieć więcej. Sezon rusza w weekend 10/11 sierpnia 2013.

[Czytaj całość]
Środa, 17 lipca 2013 17:31; autor: Dev
img

Znamy już komplet drużyn, które zagrają w sezonie 2013/14 w IV lidze lubelskiej. Miejsce Huczwy Tyszowce, która nie dostała licencji, zajęła Lutnia Piszczac. To już pewne. Po kilku sezonach gry na IV-ligowym froncie Huczwa Tyszowce żegna się z tą klasą rozgrywkową pomimo, że drużyna trenera Jacka Paszkiewicza nie miała problemów żeby utrzymać się w zmaganiach na boisku. O degradacji zespołu przesądził proces licencyjny, którego borykający się z problemami finansowymi klub nie przeszedł pozytywnie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 lipca 2013 15:26; autor: Dev
img

Jak informują lubgol.pl i Dziennik Wschodni w III lidze lubelsko-podkarpackiej zagra w przyszłym sezonie Omega Stary Zamość - trzecia drużyna ubiegłego sezonu w IV lidze lubelskiej. 

Skład IV ligi w sezonie 13/14: Orlęta (spadkowicz), Bogdanka II Łeczna (zrezygnowała z awansu), Victoria Żmudź, Janowianka Janów Lubelski, Lewart Lubartów, Stal Poniatowa, Ruch Ryki, Sparta Rejowiec Fabryczny, Orion Niedrzwica Duża, Opolanin Opole Lubelskie, Roztocze Szczebrzeszyn, Huczwa Tyszowce* (lub Lutnia Piszczac), Unia Krzywda, Hetman Żółkiewka, Powiślak Końskowola, Łada Biłgoraj (cztery ostatnie to beniaminki).

Aktualizacja: * Huczwa Tyszowce prawdopodobnie zrezygnuje z gry w IV lidze. Jej miejsce powinny zastąpić rezerwy Podlasia, ale zgodnie z nowymi przepisami kluby III ligi mogą mieć rezerwy najwyżej w okręgówce. Zatem w IV lidze ponownie zagra Lutnia.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał