Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 15 sierpnia 2013 20:58; autor: Dev
img

Rewelacyjnie rozpoczęli czwartoligowe rozgrywki piłkarze Orląt Łuków. Po niedzielnej wygranej 5:1 ze Spartą Rejowiec, dzisiaj roznieśli w pył Stal Poniatowa 8:1. Trzy gole dla Orląt strzelił Artur Gaj, dwa Michał Botwina, a po jednym Dariusz Dziewulski, Kamil Marciniak i Piotr Wałachowski. Dla tego ostatniego był to pierwszy gol w seniorach. Debiuty w seniorach Orląt zaliczyli Szymon Kłoda , Marcin Kozłowski i Mateusz Strachota. Po tej wygranej zespół Orląt wskoczył na fotel lidera IV ligi lubelskiej. Podobnie jak Orlęta komplet zwycięstw mają Powiślak Końskowola i Hetman Żółkiewka. Z tym drugim zespołem zmierzymy się w niedzielę na wyjeździe.
Kibice żółto-czerwonych podczas meczu zaprezentowali okolicznościową oprawę upamiętniającą rocznicę Bitwy Warszawskiej.  

[Czytaj całość]
Czwartek, 15 sierpnia 2013 15:39; autor: Dev
img

Zapraszamy do śledzenia "wyniku na żywo" z dzisiejszego spotkania IV ligi lubelskiej Orlęta Łuków - Stal Poniatowa. (wynik w rozwinięciu newsa)

 

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 14 sierpnia 2013 15:19; autor: Dev
img

 

 

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 13 sierpnia 2013 14:25; autor: Dev
img

W pierwszym meczu IV ligi lubelskiej Orlęta Łuków rozgromiły Spartę Rejowiec Fabryczny 5:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Krzysztof Kierych (dwie), Przemysław Ozygała, Dariusz Dziewulski i Michał Botwina. W drużynie prowadzonej przez Pawła Grulę zobaczyliśmy kilka nowych-starych twarzy. Z wypożyczeń na rundę wiosenną wrócili Sebastian Matuszewski i Arkadiusz Sobiech i od razu zagrali w pierwszym składzie. Szansę otrzymali też dwaj wychowankowie Orląt, którzy reprezentowali dotąd inne kluby i był to dla nich debiut w seniorach Orląt - Jakub Jurek i Przemysław Ozygała także wystąpili od początku spotkania. Po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją do składu wrócił także Jakub Bulak. Szczegółowa relacja z meczu w rozwinięciu newsa. Kolejne spotkanie już w czwartek, także w Łukowie - ze Stalą Poniatowa o 17:00.

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 12:48; autor: Dev
img

O to, jaka jest sytuacja finansowa łukowskich Orląt, o ruch transferowy w Orlętach, o modernizację Stadionu Miejskiego, o skład kadry na najbliższy sezon, a także o obchody 90-lecia Klubu zapytaliśmy Prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, Tomasza Trybonia.

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 12:43; autor: Dev
img

Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 2:4
Sobiech, Marciniak (dwie), Botwina 

Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 3:4
Botwina (dwie), Dziewulski 

Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 0:1

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 09:17; autor: Dev
img

W ubiegłą sobotę, 3 sierpnia w Gdańsku odbyła się XVIII edycja "Memoriału Waldemara Malaka", brązowego medalisty olimpijskiego z Barcelony 1992 roku zmarłego w wypadku samochodowym  w tym samym roku. 
Podczas zawodów rywalizowało 13 zawodników z Polski i z Czech. 

Swój 12 występ (najwięcej ze wszystkich uczestników) w tej imprezie zaliczył zawodnik i trener w Orlętach Łuków, Robert Dołęga, który zaliczając wszystkie podejścia osiągnął najlepszy wynik w tym sezonie 380 kg w dwuboju! Należy dodać, iż 168 kg w rwaniu i 212 kg w podrzucie to wyniki lepsze od rekordów Świata masters!

[Czytaj całość]
Piątek, 9 sierpnia 2013 08:36; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa kadra Orląt Łuków w sezonie 2013/2014 w IV lidze lubelskiej.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lipca 2013 23:04; autor: Dev
img

W związku z "okresem wakacyjnym" strona nie będzie aktualizowana do 9 sierpnia 2013 roku. W tym czasie nowości o klubie prosimy szukać na naszym koncie na Facebooku, gdzie w miarę możliwości będzie podawać wszystko co najważniejsze.

https://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lipca 2013 17:10; autor: Dev
img

W związku z 90 – rocznicą powstania klubu sportowego „Orlęta”, Muzeum Regionalne w Łukowie przygotowuje ekspozycję dokumentującą jego historię.
   Zwracamy się z prośbą do wszystkich miłośników sportu posiadających zdjęcia oraz inne pamiątki o kontakt z naszą instytucją. Pragniemy wypożyczyć od Państwa te cenne pamiątki w celu ich upowszechnienia oraz ukazania długoletniej i wspaniałej historii Łukowskich „Orląt”.

Nasz adres:

Muzeum Regionalne w Łukowie,
ul. Piłsudskiego 19,
21 - 400 Łuków,
Tel. 25-798-27-16

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał