Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 17 kwietnia 2013 14:58; autor: Dev
img

W sobotę 20 kwietnia w Kraśniku odbędzie się II runda Pucharu Polski siatkarzy na szczeblu wojewódzkim. W turnieju oprócz Orląt Łuków wezmą udział także MKS Kraśnik(gospodarz turnieju) i KS CKFiS Bełżyce. Podobnie jak w łukowskim turnieju walka będzie się toczyć każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Dwa najlepsze zespoły awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się tydzień później. Poczatek zawodów w Kraśniku od 10:30.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 14:20; autor: Dev
img

Ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski BOZPN Bór Dąbie - Orlęta Łuków odbędzie się w najbliższą środę 17 kwietnia 2013 roku o 17:00.  Jak rano informowaliśmy Bór pokonał w niedzielę Polesie Serokomla 2:0 i awansował do ćwierćfinału.[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 11:44; autor: Dev
img

Dziennik Wschodni: Po przerwie długo ekipa z Łukowa wcale nie odstawała od swoich przeciwników. Niestety niewiele była w stanie zdziałać w ataku. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich 12 minutach. Trzecie trafienie dla przemyślan zupełnie odebrało graczom trenera Gruli ochotę do gry. I zapłacili za to w samej końcówce, bo stracili jeszcze dwa gole i musieli wracać do domu w kiepskich nastrojach. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 09:23; autor: Dev
img

Paweł Matłacz, Marcin Paczkowski, Cezary Demianiuk, Marek Piotrowicz, Dawid Jacyna i Mateusz Łakomy nie bedą zbyt dobrze wspominać meczu w Przemyślu. Na całej szóstki spotknie z Polonią było debiutem w barwach Orląt. Pierwsi czterej z wymienionych rozegrali pełne 90 minut, Jacyna zszedł z boiska w przerwie, a Łakomy w końcówce meczu. Najbliżej radości mógł być Marcin Paczkowski ale po jednym z jego strzałów piłka traiła w poprzeczkę.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 08:13; autor: Dev
img

W ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski BOZPN rywalem Orląt Łuków będzie Bór Dąbie. W zaległym spotkaniu III rundy Bór pokonał Polesie Serokomla 2:0 i awansował dalej. Nasz rywal zajmuje 3 miejsce w tabeli B-klasy. Nieznamy jeszcze dokładnej daty ćwierćfinałowego pojedynku.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013 08:05; autor: Dev
img

Bez staty seta Orlęta Łuków wygrały I rundę Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn. W rozegranym w sobotę miniturnieju nasi siatkarze wygrali wszystkie mecze po 2:0 i pewnie awansowali do II rundy Pucharu. Czterech graczy Orląt zdobyło także indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Oskar Dziewit. 

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 kwietnia 2013 00:25; autor: Dev
img

Bolesną porażką zakończyła się inaguracja rundy wiosennej dla Orląt. Nikt nie spodziewał się zwycięstwa zespołu Pawła Gruli na trudnym terenie w Przemyślu, ale wynik 5:0 jest fatalny. Podobnie jak zachowanie obrony przy traconych bramkach. Czwartego gola Polonia strzeliła z karnego po faulu Łukasza Kiryło. Nasz zawodnik otrzymał za to czerwoną kartkę. W pierwszej połowie w poprzeczkę trafił Marcin Paczkowski. Niestety ani w grze (patrz skrót z meczu) ani w wyniku nie widać poprawy w porównaniu z jesienią. Okazja do rehabilitacji już za tydzień w Przeworsku. Składy i dane meczowe w rozwinięciu.

Skrót meczu serwisu mkspolonia.pl: 

[Czytaj całość]
Sobota, 13 kwietnia 2013 09:38; autor: Dev
img

160 dni trwała przerwa zimowa w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej. Właśnie tyle dni minęło od ostatniego meczu Orląt i zwycięstwa na wyjeździe ze Stalą Kraśnik 1:0. Dzisiaj o 15:00 Orlęta Łuków zmierzą się w Przemyślu z Polonią, która po rundzie jesiennej zajmuje 6 miejsce w tabeli. Po jesiennym meczu obu drużyn i remisie 1:1 (gol Łukasza Kiryło) byliśmy nieco rozczarowani, że nie udało się zgarnąć pełnej puli, ale później miejsce Polonii (rzadko przegrywa) oraz nasza łączna zdobycz kazała inaczej patrzeć na ten rezultat. Dzisiaj gospodarze są faowrytem a wszystko rozstrzygnie boisko. Kto jeszcze nie typował w Lidze Typerów ma szansę do 15:00 tutaj.

Relacje live:

Lubgol Live (kliknij)

Twitter Polonii Przemyśl (kliknij) 

[Czytaj całość]
Piątek, 12 kwietnia 2013 09:27; autor: Dev
img

Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, w hali przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie, zostanie rozegrana I runda Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn. W zawodach wezmą udział cztery drużyny: AARSM ŁKS Orlęta Łuków, WSOSP Dęblin, AVES Stoczek Łukowski i ULKS Kangur Okrzeja.

Planowany rozkład gier: 
10:30 Orlęta Łuków - WSOSP Dęblin 
12:00 AVES Stoczek Łuk. - Kangur Okrzeja 
14:00 Orlęta Łuków - Kangur Okrzeja 
15:00 AVES Stoczek Łuk. - WSOSP Dęblin 
16:00 Kangur Okrzeja - WSOSP Dęblin 
17:00 Orlęta Łuków - AVES Stoczek Łuk. 
Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów.

Do kolejnej rundy Pucharu Polski, która odbędzie się 21 kwietnia, awansuje tylko zwycięzca turnieju. W II etapie zagrają zwycięzcy czterech turniejów eliminacyjnych (Łuków, Hrubieszów, Annopol, Bełżyce) oraz zespoły III ligi: MKS Kraśnik, UKS Tempo Chełm (najwyżej sklasyfikowane w tabeli rozgrywek).

[Czytaj całość]
Piątek, 12 kwietnia 2013 09:23; autor: Dev
img

W dniach 11-14.04.2013 roku  w Woli Gułowskiej odbywa się konsultacja treningowa kadry wojewódzkiej juniorek młodszych w boksie kobiet. Wśród pięściarek powołanych na zgrupowanie znalazły się dwie nasze zawodniczki : Aleksandra Goławska i Joanna Kleszcz. Głównym celem konsultacji jest przygotowanie kondycyjne przed zbliżającymi się eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał