Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 11 kwietnia 2013 12:37; autor: Dev
img

Zostały dwa dni do inauguracji III ligi lubelsko-podkarpackiej. W sobotę Orlęta zmierzą się w Przemyślu z tamtejszą Polonią w ramach 20 kolejki rozgrywek. Czas zatem przedstawić kadrę jaka będzie reprezentowała Orlęta podczas 14 wiosennych meczów. Skład uległ bardzo dużym zmianom. Dość powiedzieć, że z kadry ubyło aż 9 zawodników, a na ich miejsce przyszło 9 nowych. Całość w rozwinięciu newsa.
 

[Czytaj całość]
Środa, 10 kwietnia 2013 09:20; autor: Dev
img

W piątek 26 kwietnia 2013 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Każdy chętny będzie mógł zarejstrować się jako potencjalny dawca. Jedną z potrzebujących jest Weronika - uczennica Kościuszki, która czeka na niespokrewnionego dawcę i przeszczep szpiku. Rodzina, znajomi i przyjaciele bardzo zachęcają do rejestracji. Szczegóły na temat samej akcji, choroby Weroniki oraz konkretnych informacji na temat rejestracji (kto może zostać dawcą itd) znajdziecie na plakacie obok oraz na stronie poświęconej tej inicjatywie na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tymi wiadomościami oraz przekazywania ich dalej.

Strona akcji na Facebooku. (kliknij)

[Czytaj całość]
Wtorek, 9 kwietnia 2013 13:31; autor: Dev
img

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia w hali przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie rozegrana zostanie I Rudna Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00. W zawodach udział wezmą cztery drużyny: AARSM ŁKS Orlęta Łuków, AVES Stoczek Łukowski, ULKS Kangur Okrzeja oraz WSOSP Dęblin. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Łukowa Dariusz Szustek. Odbywa się ona również w ramach obchodów jubileuszu 90-lecia Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
 
[Czytaj całość]
Wtorek, 9 kwietnia 2013 09:03; autor: Dev
img

Komunikat Wydziału Gier: Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zwraca się  z apelem do klubów będących gospodarzami zawodów w dniach 13/14.04.2013r. o staranne przygotowanie boisk, gdyż następne kolejki nie będą przekładane. O ewentualnym odwołaniu zawodów decydować będzie trójka sędziowska w dniu meczu. 

W sobotę 13 kwietnia o godzinie 15:00 Orlęta Łuków zmierzą się na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Tydzień później również na wyjeździe zagramy z Orłem Przeworsk. W ostatnią sobotę obie te ekipy zmierzyły się w meczu sparingowym, który zakończył się wynikiem: Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl 0:1

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 20:18; autor: Dev
img

Znamy potencjalnych rywali z którymi zmierzymy się w ćwierćfinale Pucharu Polski BOZPN. Orlęta Łuków zagrają na wyjeździe z lepszym z pary Bór Dąbie (B-klasa) - Polesie Serokomla (A-klasa). Terminy meczów nie są jeszcze znane.

Ćwierćfinały:
Niwa Łomazy - Podlasie II Biała Podlaska
Lutnia Piszczac - Podlasie I Biała Podlaska
(Huragan - Unia Krzywda) - Orlęta Radzyń
(Bór - Polesie Serokomla) - Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 19:28; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa przedstawiamy materiały filmowe łukowskich telewizji Master TV dotyczących Orląt Łuków. W nich m.in. relacje: I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, Turniej oldbojów w piłkę halową czy Gali rozdania nagród w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Łukowa 2012. Dwa wywiady z prezesem Orląt Łuków Tomaszem Tryboniem dotyczace m.in. przygotowań piłkarzy do rundy oraz planów na 90 lecie klubu. Do wysłuchania także rozmowy z Robertem Dołęgą, Zenonem Pawlikowskim, Dariuszem Szustkiem.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 kwietnia 2013 09:48; autor: Dev
img

Rafał Jaworski i Jakub Dołęga z Orląt Łuków otrzymali powołania do kadry LZPN rocznika 1999 na spotkanie towarzyskie z reprezentacją Łódzkiego ZPN. Mecz odbędzie się 10 kwietnia w Puławach.[Czytaj całość]
Środa, 3 kwietnia 2013 13:50; autor: Dev
img

Jak już dzisiaj informowaliśmy, nie odbędzie się 19 kolejka III ligi lubelsko podkarpackiej. W tej serii Orlęta miały u siebie podejmować Lubliniankę Lublin, ale uniemożliwiły to warunki atmosferyczne. Cały stadion jest zasypany śniegiem, który aktualnie w Łukowie mocno pada. Murawa pokryta jest grubą warstwą. Na dodatek gdy odgarnie się śnieg trawę pokrywa jeszcze lód. Do niedzieli pozostało cztery dni i próby przygotowania murawy nie miałby sensu. Zwłaszcza, że po meczu byłaby ona w opłakanym stanie. Terminarz tak się ułożył, że dwa najbliższe mecze Orlęta zagrają na wyjazdach. Spotkanie z Czarnymi Jasło planowane jest na 28 kwietnia i aż trudno sobie wyobrazić by do tego czasu nadal był śnieg. W galerii umieściliśmy jak wygląda sytuacja na łukowskim stadionie. Stan na środę na godzinę 13:00.

Galeria.

[Czytaj całość]
Środa, 3 kwietnia 2013 11:49; autor: Dev
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze 19 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej, które miały się odbyć w najbliższy weekend 6-7 kwietnia 2013. Nie zostanie rozegrany zatem mecz Orlęta Łuków - Lublinianka, a inaguracja rundy wiosennej opóźni się o kolejny tydzień. To już czwarta wiosenna kolejka, która została odwołana. Najbliższy mecz Orlęta zagrają w Przemyślu z Polonią 13 kwietnia 2012. Z kolei w Łukowie nasi piłkarze zaprezentują się dopiero 28 kwietnia 2013 podczas spotkania z Czarnymi Jasło, gdyż po meczu w Przemyślu tydzień później czeka naszych wyprawa do Przeworska na mecz z Orłem. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 kwietnia 2013 18:51; autor: Dev
img

Bardzo możliwe że kolejny mecz zostanie przełożony. Chodzi o niedzielne starcie Orląt z Lublinanką w Łukowie. Wcześniej taki los spotkał mecze z Chełmianką, Stalą Sanok i Karpatami. – U nas na murawie jest około 15-20 centymetrów śniegu. Prognozy też nie są optymistyczne, bo ma padać do czwartku. Szczerze mówiąc będzie bardzo trudno, żeby najbliższe zawody doszły do skutku. Wolelibyśmy wreszcie zagrać, ale to nie zależy od nas.

Trzeba poczekać spokojnie i zobaczyć, co przyniosą kolejne dni. Czy już zgłaszaliśmy nasze problemy do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej? Jeszcze nie, jeżeli nic się nie zmieni zrobimy to w środę – mówi trener Orląt Łuków Paweł Grula.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał