Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 9 kwietnia 2013 09:03; autor: Dev
img

Komunikat Wydziału Gier: Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zwraca się  z apelem do klubów będących gospodarzami zawodów w dniach 13/14.04.2013r. o staranne przygotowanie boisk, gdyż następne kolejki nie będą przekładane. O ewentualnym odwołaniu zawodów decydować będzie trójka sędziowska w dniu meczu. 

W sobotę 13 kwietnia o godzinie 15:00 Orlęta Łuków zmierzą się na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Tydzień później również na wyjeździe zagramy z Orłem Przeworsk. W ostatnią sobotę obie te ekipy zmierzyły się w meczu sparingowym, który zakończył się wynikiem: Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl 0:1

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 20:18; autor: Dev
img

Znamy potencjalnych rywali z którymi zmierzymy się w ćwierćfinale Pucharu Polski BOZPN. Orlęta Łuków zagrają na wyjeździe z lepszym z pary Bór Dąbie (B-klasa) - Polesie Serokomla (A-klasa). Terminy meczów nie są jeszcze znane.

Ćwierćfinały:
Niwa Łomazy - Podlasie II Biała Podlaska
Lutnia Piszczac - Podlasie I Biała Podlaska
(Huragan - Unia Krzywda) - Orlęta Radzyń
(Bór - Polesie Serokomla) - Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 19:28; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa przedstawiamy materiały filmowe łukowskich telewizji Master TV dotyczących Orląt Łuków. W nich m.in. relacje: I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, Turniej oldbojów w piłkę halową czy Gali rozdania nagród w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Łukowa 2012. Dwa wywiady z prezesem Orląt Łuków Tomaszem Tryboniem dotyczace m.in. przygotowań piłkarzy do rundy oraz planów na 90 lecie klubu. Do wysłuchania także rozmowy z Robertem Dołęgą, Zenonem Pawlikowskim, Dariuszem Szustkiem.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 kwietnia 2013 09:48; autor: Dev
img

Rafał Jaworski i Jakub Dołęga z Orląt Łuków otrzymali powołania do kadry LZPN rocznika 1999 na spotkanie towarzyskie z reprezentacją Łódzkiego ZPN. Mecz odbędzie się 10 kwietnia w Puławach.[Czytaj całość]
Środa, 3 kwietnia 2013 13:50; autor: Dev
img

Jak już dzisiaj informowaliśmy, nie odbędzie się 19 kolejka III ligi lubelsko podkarpackiej. W tej serii Orlęta miały u siebie podejmować Lubliniankę Lublin, ale uniemożliwiły to warunki atmosferyczne. Cały stadion jest zasypany śniegiem, który aktualnie w Łukowie mocno pada. Murawa pokryta jest grubą warstwą. Na dodatek gdy odgarnie się śnieg trawę pokrywa jeszcze lód. Do niedzieli pozostało cztery dni i próby przygotowania murawy nie miałby sensu. Zwłaszcza, że po meczu byłaby ona w opłakanym stanie. Terminarz tak się ułożył, że dwa najbliższe mecze Orlęta zagrają na wyjazdach. Spotkanie z Czarnymi Jasło planowane jest na 28 kwietnia i aż trudno sobie wyobrazić by do tego czasu nadal był śnieg. W galerii umieściliśmy jak wygląda sytuacja na łukowskim stadionie. Stan na środę na godzinę 13:00.

Galeria.

[Czytaj całość]
Środa, 3 kwietnia 2013 11:49; autor: Dev
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze 19 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej, które miały się odbyć w najbliższy weekend 6-7 kwietnia 2013. Nie zostanie rozegrany zatem mecz Orlęta Łuków - Lublinianka, a inaguracja rundy wiosennej opóźni się o kolejny tydzień. To już czwarta wiosenna kolejka, która została odwołana. Najbliższy mecz Orlęta zagrają w Przemyślu z Polonią 13 kwietnia 2012. Z kolei w Łukowie nasi piłkarze zaprezentują się dopiero 28 kwietnia 2013 podczas spotkania z Czarnymi Jasło, gdyż po meczu w Przemyślu tydzień później czeka naszych wyprawa do Przeworska na mecz z Orłem. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 kwietnia 2013 18:51; autor: Dev
img

Bardzo możliwe że kolejny mecz zostanie przełożony. Chodzi o niedzielne starcie Orląt z Lublinanką w Łukowie. Wcześniej taki los spotkał mecze z Chełmianką, Stalą Sanok i Karpatami. – U nas na murawie jest około 15-20 centymetrów śniegu. Prognozy też nie są optymistyczne, bo ma padać do czwartku. Szczerze mówiąc będzie bardzo trudno, żeby najbliższe zawody doszły do skutku. Wolelibyśmy wreszcie zagrać, ale to nie zależy od nas.

Trzeba poczekać spokojnie i zobaczyć, co przyniosą kolejne dni. Czy już zgłaszaliśmy nasze problemy do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej? Jeszcze nie, jeżeli nic się nie zmieni zrobimy to w środę – mówi trener Orląt Łuków Paweł Grula.

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 marca 2013 10:45; autor: Dev
img

Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim swoim czytelnikom oraz pracownikom, trenerom, sportowcom i kibicom Orląt Łuków wszystkiego najlepszego – zdrowia, sukcesów osobistych i zawodowych oraz wielu sportowych wzruszeń związanych z występami naszych Orłów na arenach sportowych.

 

Redakcja orleta.lukow.pl

[Czytaj całość]
Sobota, 30 marca 2013 08:14; autor: Dev
img

Dzisiaj 31 urodziny obchodzi Paweł Matłacz - nowy zawodnik Orląt Łuków. Do naszego klubu trafił zimą z wicelidera siedleckiej okręgówki Podlasia Sokołów Podlaski. Występujący na pozycji bramkarza Matłacz jest jednak wychowankiem Pogoni Siedlce i w niej grał przez większość kariery. W sezonie 2008/2009 wywalczył z drużyną awans do III ligi, a w kolejnym rywalizował o miejsce w bramce Pogoni z dobrze znanym u nas Radosławem Liczewski, który akurat wrócił do Siedlec z Łukowa. W sezonie 2010/2011 Paweł Matłacz wywalczył z Podlasiem Sokołów Podlaski awans do IV ligi mazowieckiej. W naszym zespole o miejsce w bramce przyjdzie mu rywalizować z Norbertem Osialem. Z okazji urodzin życzymy Pawłowi wszystkiego najlepszego i wywalczenia utrzymania z Orlętami.

[Czytaj całość]
Sobota, 30 marca 2013 07:27; autor: Dev
img

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, 
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju oraze wesołego ALLELUJA
życzą


trenerzy, zawodnicy oraz Zarząd
ŁKS Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał