Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 26 marca 2013 07:28; autor: Dev
img

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lublinie informuje, że z uwagi na złe warunki atmosferyczne tj. zalegający śnieg na boiskach, niskie temperatury powietrza oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni, podjął decyzję o odwołaniu meczów XIV kolejki I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych i Młodszych z terminu 28 lub 30 marca (czwartek lub sobota) 2013 r.

Jednocześnie WG LZPN wyznacza termin rozegrania XIV kolejki na dzień 10.04.2013 r. (środa) i zobowiązuje gospodarza meczu do ustalenia godziny rozegrania zawodów i przekazania informacji do drużyny gości i WG LZPN.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 25 marca 2013 20:25; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 lat kończy Maciej Tryboń - zawodnik Orląt Łuków. Maciek na codzień gra na pozycji bramkarza w juniorach starszych. W rundzie jesiennej w obliczu absencji obu bramkarzy seniorów zaliczył jeden mecz w III lidze. W przeszłości reprezentował także zespoły z okręgowki: Bizona Jeleniec i Orkana Wojcieszków. Z okazji urodzin życzymy Maćkowi wszystkiego najlepszego! 
 

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 marca 2013 08:38; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w składzie Robert Dołęga, Tomas Matykiewicz, Konrad Zielonka, Jarosław Daniluk, Kamil Przybysz i Marcin Izdebski wygrały I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski, która odbyła się wczoraj w Łukowie. Drużyna ŁKS-u z łącznym wynikiem 1822,8 pkt zajmuje 4 miejsce w ogólnej tabeli I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski po rundzie. Najlepszymi zawodnikami zawodów w Łukowie okazali się Tomas Matykiewicz i Robert Dołęga. Duży sukces Orląt! Gratulujemy. Więcej wkrótce. Szczegółowe wyniki turnieju tutaj.

[Czytaj całość]
Sobota, 23 marca 2013 12:34; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały w dzisiejszym sparingu z Orlętami Radzyń 1:3. Honorową bramkę dla łukowskiego zespołu strzelił Dariusz Dziewulski. Sparing odbył się tradycyjnie w Siedlcach na boisku ze sztuczną murawą. To drugi meczu obu drużyn w tym roku. We wcześniejszej grze też się okazali lepsi Radzynianie i wygrali 1:5. 

Sparing, 23 marca 2013, 9:00 - Siedlce
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 1:3
Dziewulski 

Orlęta: Matłacz - Jacyna, Łakomy, Jarzynka, Szlaski - Kiryło, Kierych, Dziwulski, Piotrowicz, Marciniak, Demianiuk

Grali także: Osial, Botwina, Wołoszka, Paczkowski

[Czytaj całość]
Piątek, 22 marca 2013 23:32; autor: Dev
img

W sobotę o 9:00 w Siedlcach zagramy sparing z Orlętami Radzyń Podlaski. To druga potyczka obu ekip podczas przygotowań do rundy wiosennej. Poprzedni mecz wygrali Radzynianie 5:1. Pierwotnie w ten weekend mieliśmy zagrać ligowy mecz ze Stalą Sanok, ale podobnie jak spotkanie z Chełmianką tydzień wcześniej, został on odwołany.
 

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 marca 2013 12:25; autor: Dev
img

W dniu 15 marca 2013 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się Kongres Sportu Powszechnego. W trakcie spotkania Joanna Mucha Minister Sportu i Turystyki poruszyła między innymi tematy aktywności fizycznej, popularyzacji sportu, wykorzystania infrastruktury sportowej. Działacze sportowi, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego Lubelszczyzny  zostali nagrodzeni przez Minister odznaką "Za Zasługi Dla Sportu". Odznaki przyznano osobom, wyróżniającym się szczególną aktywnością i uzyskującym wybitne osiągnięcia w działalności zawodowej i społecznej w dziedzinie kultury fizycznej

Złote odznaczenie otrzymał:
Przemysław Tryboń –  były trener piłki nożnej ŁKS Orlęta Łuków, obecnie trener ULKS Bizon Jeleniec, ŁSR AMPlus Łuków

Brązowe odznaczenie otrzymał:
Zenon Pawlikowski - trener boksu, kickboxingu, ŁKS Orlęta Łuków, PTS Łukplast Łuków

 

[Czytaj całość]
Środa, 20 marca 2013 11:57; autor: Dev
img

Spotkania najbliższej 17 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej z dn. 23-24.03.2013r., z powodu złych warunków atmosferycznych zostają przełożone. Termin rozegrania przełożonych kolejek zostanie ustalony wkrótce. Nie odbędzie się zatem mecz Orlęta Łuków - Stal Sanok planowany na niedzielę. To już druga z rzędu przełożona kolejka III ligi. W Łukowie po wczorajszych opadach śniegu boisko nie nadaje się do gry. Najbliższe spotkanie naszej drużyny planowane jest w Wielką Sobotę 30 marca o 13:00 w Krośnie z Karpatami.

[Czytaj całość]
Środa, 20 marca 2013 09:07; autor: Dev
img

Już w sobotę 23 marca 2013 roku odbędzie się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Orlęta Łukow w tamtym sezonie awansowały z pierwszego miejsca do I ligi i dzięki temu otrzymały prawo organizacji zawodów.  

Zmagania rozgrywane będą w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2, a wystąpią zespoły CLKS Mazovia Ciechanów, WLKS Siedlce/Iganie Nowe, KS Narew Pułtusk, KS Błonianka Błonie oraz gospodarz ŁKS Orlęta Łuków. Początek o 12:00

Patronat honorowy nad I Rundą Drużynowych Mistrzostw Polski I ligi w podnoszeniu ciężarów objęli Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman, Poseł na Sejm RP Cezary Kucharski oraz Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek.

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 marca 2013 22:33; autor: Dev
img

Klubowi działacze nie doszli do porozumienia w sprawie występów w Łukowie z Samuelem Gehmanem. - Piłkarsko na pewno by nam się przydał, bo pokazał to na treningach. Jednak w tej chwili klubu nie stać na ponoszenie wysokich kosztów utrzymania zawodników i zrezygnowaliśmy z jego zatrudnienia - mówi Tomasz Tryboń, prezes Orląt.


 

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 marca 2013 09:52; autor: Dev
img

Zawodniczka sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków Aleksandra Goławska, która w tym roku po raz drugi zdobyła złoty medal w  Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i została zakwalifikowana do kadry wojewódzkiej w boksie, znalazła również uznanie w oczach trenera koordynatora Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu Ewy Bulandy. Ola wraz z młodszą koleżanką z sekcji Martą Pawlikowską po udanym występie na Mistrzostwach Polski w Muszynie (srebrne medale) zostały powołane na  konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 19-23.03.2013 roku na obiektach hotelu „PANORAMA” w Krynicy Zdroju. Konsultacja w Krynicy jest pierwszym etapem przygotowań kadry przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się na początku września br.

Na zdjęciu: Z lewej Aleksandra Goławska po walce z Pauliną Źmudziak z klubu Sport Lublin.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał