Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 29 marca 2013 18:53; autor: Dev
img

LZPN odwołał mecze lig młodzieżowych planowane na następny weekend 6-7 kwietnia 2013. Drużyny Orląt Łuków nie rozegrają swoich spotkań w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych, II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, ani w Wojewódzkich Ligach Trampkarzy Staszych i Młodszych. LZPN wyznaczył następujące nowe terminy:

I WLJS - 30.04/01.05
II WLJM - 29/30.05
WLTS i WLTM - 29/30.05

[Czytaj całość]
Piątek, 29 marca 2013 07:52; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Maciej Kachniarz - wychowanek Orląt Łuków. Młody skrzydłowy w seniorach  ŁKS-u występuje od półtora roku i przez ten czas zdobył 10 bramek. W poprzednim sezonie wraz z drużyną wywalczył awans do III ligi, a w najbliższej rundzie będzie walczył o utrzymanie tych rozgrywek w Łukowie. Z okazji urodzin życzymy Maćkowi wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i sukcesów sportowych.

Mecze: 45
Debiut: 21.05.2011 (Orion-Orlęta 0:2)
Gole: 10
Pierwsza bramka: 14.08.2011 (Orlęta-Sparta 2:2)

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 marca 2013 21:35; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały z czwartoligową Wilgą Garwolin 3:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Cezary Demianiuk, Michał Botwina i Marek Piotrowicz. Do przerwy Orlęta prowadziły 3:1. Sparing rozegrano na sztucznej murawie w Miętnem k.Garwolina.

Sparing, 28 marca 2013, 18:00 - Miętne
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 3:3 (1:3)
Demianiu, Botwina, Piotrowicz 

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 marca 2013 15:59; autor: Dev
img

Dzisiaj o 18:00 na sztucznej murawie w Miętnem seniorzy Orląt Łuków zagrają jeszcze jeden sparing z czwartoliogową Wilgą Garwolin. To kolejny "zastępczy" mecz w zamian ligowego pojedynku z Karpatami Krosno. Jutro natomiasto 14:00 juniorzy starsi zagrają z juniorami Mazowsze Miętne.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 marca 2013 10:36; autor: Dev
img

Dzisiaj 32 urodziny obchodzi Marek Piotrowicz - nowy nabytek Orląt Łuków. Piotrowicz to pomocnik pochodzący z Białej Podlaskiej. Tam w Podlasiu rozpoczynał karierę, później reprezentował także AZS Biała Podlaska, Orlęta Radzyń, Hetmana Zamość i Motor Lublin. Grał w "starej" III lidze, oraz "nowych" III, II i I lidze. Przez lata był uznanym i bramkostrzelnym  zawodnikiem na boiskach Lubelszczyzny. Swego czasu bohaterem dużego jak na lokalne warunki transferu z Radzynia do Hetmana Zamość. Jesienią 2012 wystąpił w pierwszych sześciu kolejkach w barwach Orląt Radzyń. Od poczatku zimowych przygotowań trenuje (próbowany także w obronie) z Orlętami Łuków i w nich spędzi najbliższa rundę. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i utrzymania III ligi w Łukowie. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 marca 2013 10:08; autor: Dev
img

Drużyna ciężarowców z Łukowa (debiut w I lidze) zajęła w zawodach I rudy DMP I ligi pierwsze miejsce, zostawiając na pokonanym polu m.in. CLKS Mazovię Ciechanów, wielokrotnego medalistę Drużynowych Mistrzostw Polski. W tabeli najwyższej klasy rozgrywek ŁKS Orlęta Łuków, po pierwszej rundzie (są trzy w sezonie) zajmuję 4 miejsce w Polsce! Orlęta wystąpiły w składzie Robert Dołęga, Tomas Matykiewicz, Konrad Zielonka, Jarosław Daniluk, Kamil Przybysz i Marcin Izdebski.

Robert Dołęga (zawodnik, trener i menadżer Orląt)- Jest mi niezmiernie miło mówić o zawodach i występie całej naszej drużyny. Stanęliśmy na wysokości zadania, pokonaliśmy uznane zespoły i już myślimy o kolejnej rundzie, która odbędzie się w czerwcu. Dziękuję zawodnikom za walkę do ostatniego podejścia, kibicom za gorący doping, a sponsorom za wsparcie tej imprezy.

Cała wypowiedź, zdjęcia, wyniki i relacja video w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 marca 2013 10:08; autor: Dev
img

18 kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej została przełożona. Powód ten sam co przy 16 i 17 kolejce: przedłużająca się zima. Nie odbędzie więc mecz Karpaty Krosno - Orlęta Łuków, planowany na Wielką Sobotę na 13:00. Najbliższy mecz wg terminarza to: Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin 7 kwietnia 16:00. W rozwinięciu nowe terminy kolejek.

Aktualny terminarz Orląt tutaj.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 marca 2013 07:28; autor: Dev
img

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lublinie informuje, że z uwagi na złe warunki atmosferyczne tj. zalegający śnieg na boiskach, niskie temperatury powietrza oraz niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni, podjął decyzję o odwołaniu meczów XIV kolejki I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych i Młodszych z terminu 28 lub 30 marca (czwartek lub sobota) 2013 r.

Jednocześnie WG LZPN wyznacza termin rozegrania XIV kolejki na dzień 10.04.2013 r. (środa) i zobowiązuje gospodarza meczu do ustalenia godziny rozegrania zawodów i przekazania informacji do drużyny gości i WG LZPN.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 25 marca 2013 20:25; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 lat kończy Maciej Tryboń - zawodnik Orląt Łuków. Maciek na codzień gra na pozycji bramkarza w juniorach starszych. W rundzie jesiennej w obliczu absencji obu bramkarzy seniorów zaliczył jeden mecz w III lidze. W przeszłości reprezentował także zespoły z okręgowki: Bizona Jeleniec i Orkana Wojcieszków. Z okazji urodzin życzymy Maćkowi wszystkiego najlepszego! 
 

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 marca 2013 08:38; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w składzie Robert Dołęga, Tomas Matykiewicz, Konrad Zielonka, Jarosław Daniluk, Kamil Przybysz i Marcin Izdebski wygrały I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski, która odbyła się wczoraj w Łukowie. Drużyna ŁKS-u z łącznym wynikiem 1822,8 pkt zajmuje 4 miejsce w ogólnej tabeli I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski po rundzie. Najlepszymi zawodnikami zawodów w Łukowie okazali się Tomas Matykiewicz i Robert Dołęga. Duży sukces Orląt! Gratulujemy. Więcej wkrótce. Szczegółowe wyniki turnieju tutaj.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał