Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 15 marca 2013 16:24; autor: Dev
img

Aktualizacja: Sparing seniorów odwołany. Juniorzy starsi przegrali z Bizonem Jeleniec 1:2. Bramkę dla Orląt strzelił Robert Wołoszka.

Wykorzystując to, że Podkarpacki ZPN odwołał 16 kolejkę Orlęta Łuków zagrają jeszcze jeden sparing. Tym razem mierzymy się z trzecioligowym Podlasiem Biała Podlaska. Spotkanie w niedzielę o 15:00 - tradycyjnie w Siedlcach na sztucznej murawie. Dzień wcześniej w sobotę o 12:00 juniorzy starsi zagrają z seniorami Bizona Jeleniec.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 15 marca 2013 09:45; autor: Dev
img

W sobotę, 9 marca 2013 r. odbyły się w Piotrowicach Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów do lat 20  w podnoszeniu ciężarów. Wśród 42 zawodników z 7 klubów woj. lubelskiego znalazła się czteroosobowa reprezentacja łukowskich Orląt. Najlepiej zaprezentował się szesnastoletni Kamil Przybysz (na zdjęciu), który po zaciętej walce z Pawłem Solakiem ze Znicza Biłgoraj wygrał kategorię wagowa do 69 kg. 

Wyniki oraz wypowiedź trenera w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 marca 2013 16:10; autor: Dev
img

Anna Maksim (PTS Łukplast, Orlęta Łuków) została uznana najlepszym sportowcem Łukowa 2012 roku, zaś jej szkoleniowiec Zenon Pawlikowski, najlepszym trenerem. Wyboru dokonała kapituła konkursowa. Pod uwagę brane były również głosy internautów, telewidzów i czytelników. Finałowa gala konkursu, organizowanego przez Urząd Miasta i Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbyła się 14 marca w Centrum Rozrywki Arkabos.

Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 marca 2013 09:18; autor: Dev
img

Dzisiaj 17 lat kończy Jarosław Daniluk - czołowy zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów Orląt Łuków.  Jarek mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Jest srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Polski do lat 17. Na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy do lat 17 w Bukareszcie zajął 8 miejsce. Wraz z zespołem Orląt w ubiegłym sezonie wygrał II ligę Drużynowych Mistrzostw Polski i awansował do elity. Za kilka dni Orlęta z Jarkiem w składzie zaczną rywalizację w I lidze. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów na pomoście!

[Czytaj całość]
Środa, 13 marca 2013 11:44; autor: Dev
img

Zgodnie z zapowiedziami Podkarpacki Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie spotkania szesnastej kolejki III ligi lubelsko - podkarpackiej. Powodem odwołania spotkań są zalegające warstwy śniegu uniemożliwiające dobre przygotowanie boisk.

 

[Czytaj całość]
Środa, 13 marca 2013 08:51; autor: Dev
img

Jakub Dołęga i Rafał Jaworski z Orląt Łuków dostali powołania do kadry LZPN rocznika 1999. Reprezentacja województwa 21 marca zagra w Radomiu towarzyski mecz z kadrą Łódzkiego ZPLN. Trenerem tego rocznika jest Tomasz Złomańczuk.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 marca 2013 20:51; autor: Dev
img

Trzecioligowe Orlęta Łuków w meczu kontrolnym pokonały rezerwy drugoligowej Pogoni Siedlce 5-3. Po raz kolejny kunsztem strzeleckim błysnął Cezary Demianiuk, który trzykrotnie trafił do bramki swojej byłej drużyny. Pozostałe gole zdobyli Maciej Kachniarz Michał Botwina. W barwach Orląt Łuków zagrał Samuel Gehman. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych pomocnik być może wiosną wystąpi w Łukowie. Więcej w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 marca 2013 16:35; autor: Dev
img

18-letni obrońca Mateusz Łakomy oraz 19-letni Dawid Jacyna, również występujący w defensywie, wzmocnią łukowskie Orlęta. Obaj zawodnicy puławskiej Wisły przenoszą się na zasadzie wypożyczenia do czternastego zespołu trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej. Łakomy ostatnio grał w zespole juniorskim Wisły, Jacyna z kolei reprezentował czwartoligowy Ruch Ryki.

Umowa została już podpisana i wysłana do Łukowa. Obaj będą występować w Orlętach do końca rundy wiosennej - potwierdza dyrektor sportowy Wisły, Robert Złotnik.

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 marca 2013 15:53; autor: Dev
img

Dzisiaj o 18:30 odbędzie się sparing Pogoni II Siedlce i Orląt Łuków. Obie ekipy miały spotkać w ubiegłą sobotę ale ostatecznie mecz odwołano. Będzie to już drugie spotkaniu obu ekip podczas przygotowań do rundy wiosennej. Na początku lutego padł remis 0:0. Do rezerw Pogoni w przerwie zimowej trafili zawodnicy Orląt: Sylwester Buga i Mateusz Padysz. Za to Siedlce na Łuków zamienili Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski i Tomasz Grochowski. Na dodatek Paweł Matłacz to także wieloletni zawodnik Pogoni, ostatnio grający w Podlasiu Sokołów Podlaski 

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 marca 2013 15:26; autor: Dev
img

W dniu 9 marca 2013 r. w Hali Sportowej  Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie odbył się Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej z okazji 90-lecia ŁKS Orlęta Łuków o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. W rozgrywkach  udział wzięło 5 drużyn. Drużyny rozegrały spotkania systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się ekipa gospodarzy Orląt Łuków wygrywając wszystkie mecze. W rozwinięciu wyniki poszczególnych spotkań.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał