Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 4 marca 2013 21:20; autor: Dev
img

Ogłoszono wyniku konkursu na realizację zadań pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Zgodnie z przypuszczeniami Orlęta Łuków otrzymały 310 000 złotych z budżetu miasta na realizację zadań: Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w zapasach, w boksie, w piłce siatkowej, w piłce nożnej, w sekcji warcabów, w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce. Dotacja jest identyczna jak w roku ubiegłym. 

[Czytaj całość]
Sobota, 2 marca 2013 16:19; autor: Dev
img

Wysoką porażką Orląt Łuków zakończył się sparing z rywalem z Radzynia. ŁKS poległ aż 1:5, a jedyną bramkę strzelił Marcin Paczkowski. - Nasza porażka wynikła z indywidualnych błędów w obronie. W pierwszej połowie więcej graliśmy piłką, mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. Rywal miał jedną okazję i ją wykorzystał. W drugiej połowie w ciągu dwunastu minut straciliśmy trzy gole i tak to się skończyło - ocenił opiekun przegranego zespołu, Paweł Grula.

Sparing, 2 marca 2013, 13:00 - Siedlce
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 5:1
Kot, Ptaszyński, Pliszka, Zarzecki, Struk - Paczkowski

Orlęta Łuków:
 Matłacz - Mańturzyk, Szlaski, Jarzynka, Piotrowicz, Kiryło, Marciniak, Dziewulski, Botwina, Paczkowski, Demianiuk

Grali także: Osial, Gaj, Przybysz, Grochowski, Kierych, Wołoszka, Kachniarz

[Czytaj całość]
Sobota, 2 marca 2013 09:44; autor: Dev
img

Dzisiaj o godz. 13 ciekawie powinno być na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Siedlcach, gdzie zmierzą się trzecioligowcy z Łukowa i Radzynia Podlaskiego. W pierwszym z zespołów powinien ponownie zagrać Mateusz Łakomy z Wisły Puławy. Na testach ma się pojawić też kolejny z graczy „Dumy Powiśla” Dawid Jacyna.

– W najbliższym tygodniu będziemy chcieli dopiąć wypożyczenie Mateusza. Ten zawodnik bardzo nam się przyda. Mimo młodego wieku ma już spore umiejętności i zrobił na nas pozytywne wrażenie – mówi trener zespołu z Łukowa Paweł Grula.

Ostatnio pojawiły się plotki, że do Orląt miałby się przenieść Krzysztof Stężała, który niedawno pożegnał się z klubem z Radzynia Podlaskiego ze względu na zaległości finansowe. – Nie ma takiego tematu. Po transferze Łakomego, i być może Jacyny, zakończymy poszukiwanie nowych piłkarzy – dodaje Grula

[Czytaj całość]
Środa, 27 lutego 2013 15:56; autor: Dev
img

Sześciu trenerów z kady Orląt Łuków otrzymało wyróżnienia i nagrody finansowe od Burmistrza Łukowa. Wyróżnieni zostali Zenon Pawlikowski (1200zł), Grzegorz Wałachowski (900zł), Robert Dołęga (700zł), Paweł Grula (500zł), Robert Filip (500zł) i Andrzej Suchodolski (500zł)[Czytaj całość]
Poniedziałek, 25 lutego 2013 20:37; autor: Dev
img

W dniach 22-24 lutego 2013 roku w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. W turnieju bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji bokserskiej ŁKS "Orlęta" Łuków. Mistrzami Okręgu zostali Anna Maksim,Agnieszka OsialEmilia ŚwiderskaJoanna KleszczAleksandra Goławska iJakub Imanow, srebrne medale zdobyli Marta Maksim i Sebastian Pieńkosz.Bardzo cieszy dobra forma łukowskich pięściarzy, a szczególnie seniorek, które już za dwa tygodnie w stolicy Lubelszczyzny będą walczyły o medale w Mistrzostwach Polski.

[Czytaj całość]
Sobota, 23 lutego 2013 20:43; autor: Dev
img

Trzecioligowe Orlęta Łuków w sobotnim meczu kontrolnym pokonały 4:2 czwartoligową Lutnię Piszczac. Trafienia dla Orląt zanotowali Łukasz Kiryło (dwukrotnie) oraz Cezary Demianiuk Maciej Kachniarz. Z kolei dla pokonanych gole zdobyli Damian Artymiuk oraz Norbert Rozsa. Był to swoisty rewanż za porażkę 4:5 sprzed kilku tygodni. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Sparing, 23 lutego 2013, 10:30 - Siedlce
Orlęta Łuków - Lutnia Piszczac 4:2 (3:0) 
Kiryło (dwie), Demianiuk, Kachniarz - Artymiuk, Rozsa

Orlęta: Matłacz - Piotrowicz, Jarzynka, Łakomy, Grochowski, Botwina, Dziewulski, Marciniak, Kiryło, Paczkowski, Demianiuk

Grali także: Osial, Kierych, Wołoszka, Gaj, Kachniarz

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 lutego 2013 14:18; autor: Dev
img

18 – letni środkowy obrońca Wisły Puławy, Mateusz Łakomy, znalazł się na celowniku trzecioligowych Orląt Łuków. Zawodnik wystąpi w sobotnim meczu kontrolnym łukowian przeciwko Lutni Piszczac. 

Łakomy po zakończeniu rundy jesiennej został włączony do kadry pierwszego zespołu puławskiej Wisły. Jego szansę na grę na drugim froncie są jednak bardzo małe. W Łukowie zebrałby doświadczenie i ograł w seniorskiej piłce. – Łakomy przyjedzie do nas na sparing. Jego przejście do nas nie jest jeszcze pewne. Zobaczymy, czy będzie chciał dojeżdżać z Puław do Łukowa i czy Wisła go wypożyczy, bo wiąże z nim przyszłość – mówi prezes łukowskich Orląt, Tomasz Tryboń. Młody defensor wpadł w oko trenerowiPawłowi Gruli podczas sparingu Orląt przeciwko rezerwow Wisły. Ten widziałby Łakomego w swojej drużynie. - W tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony. Dla niego byłoby dobrze, gdyby do nas trafił i się ogrywał. W Wiśle nie ma praktycznie szans na grę. Lepiej gdyby grał w trzeciej lidze niż A-klasie. Przemawia za nim wiek, treningi z pierwszym zespołem Wisły oraz pozycja, ponieważ u nas z obrońcami nie jest kolorowo - twierdzi Grula.

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 lutego 2013 14:10; autor: Dev
img

W dniach 19-20.02.2013 roku na obiektach Domu Kultury w Woli Gułowskiej odbyła się  konsultacja treningowa kadry wojewódzkiej juniorek młodszych w boksie kobiet. W trakcie szkolenia, które prowadził trener Zenon Pawlikowski doskonalono technikę i taktykę walki. Na I półrocze 2013 roku  do kadry wojewódzkiej powołano cztery zawodniczki tj.Wiolettę Gontarską (kat. wag.46kg- MKS Kalina- Lublin), Aleksandrę Goławską(kat. wag.60kg- ŁKS Orlęta Łuków), Joannę Kleszcz (kat. wag.75kg- ŁKS Orlęta Łuków) i Aleksandrę Zabielską (kat. wag.81kg- MKS Kalina- Lublin). Oprócz wymienionych na koszt własny w zgrupowaniu uczestniczyły: reprezentantka Młodzieżowej Kadry Narodowej Agnieszka Osial, brązowa medalistka MP SeniorekAnna Maksim, brązowa medalistka PP Juniorek Emilia Świderska oraz Marta Maksim i Aleksandra Wójtowicz.  Treningi w Woli Gułowskiej były ostatnim etapem przygotowań do Mistrzostw Okręgu Lubelskiego  w boksie, które odbędą się w dniach 22-24 lutego br. w Chełmie.

[Czytaj całość]
Środa, 20 lutego 2013 11:06; autor: Dev
img

W dniach 8-18.02.2013r. w Zamościu odbył się obóz kadry województwa Lubelskiego w zapasach kobiet w którym wzięło udział trzy zawodniczki klubu sportowego Orlęta Łuków - dwie młodziczki Wiktoria Borkowska i Jolanta Gromek (małe zdjęcie) i jedna kadetka Dorota Kopyść. Dziewczyny pod okiem trenerów kadry wojewódzkiej trenowały dwa razy dziennie, podczas wolnego czasu mogły zwiedzać miasto słynną Starówkę i Twierdzę. Podczas obozu odbyły się zawody dla młodziczek o puchar Wójta gminny Zamość. Dziewczyny zajęły drużynowo 6 miejsce. A swoja kategorie wygrały obydwie zawodniczki (Wiktoria Borkowska 53 kg i Jolanta Gromek 34 kg). Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 lutego 2013 15:36; autor: Dev
img

Odbyło się spotkanie organizacyjne klubów III ligi lubelsko-podkarpackiej, prowadzonej w tym roku przez Podkarpacki ZPN. Oprócz przedstawicieli klubów z obu województw, na ziemi rzeszowskiej obecni byli również prezesa Lubelskiego ZPN Zbigniew Bartnik oraz wiceprezesa LZPN Stanisław Pryciuk. Stronę podkarpacką reprezentował prezes Kazimierz Greń, przewodniczący Wydziału Gier Mateusz Nosek oraz przewodniczący Kolegium Sędziów Grzegorz Stęchły. Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie reprezentował komisarz Grzegorz Wojtas. Więcej w rozwięciu

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał