Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 12 marca 2013 14:32; autor: Dev
img

W dniach 7-10 marca 2013 roku w  ublinie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek w boksie. Gospodarzy mistrzostw - Lubelski Okręgowy Związek Bokserski  reprezentowany był przez 5 zawodniczek: Karolinę Michalczuk z Paco Lublin (jedyną polską pięściarkę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie), Małgorzatę Choma z klubu Mechanik Włodawa i trzy zawodniczki łukowski Orląt: Annę Maksim, Agnieszkę Osial i Emilię Świderską. Spośród wymienionych tylko dwie lubelskie zawodniczki zdobyły medale w mistrzostwach. Karolina Michalczuk (kat. 51 kg) po raz dwunasty w swojej karierze zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski, a Anna Maksim (kat. 81 kg) wywalczyła po raz drugi wywalczyła brązowy medal.

Więcej o MP, w tym zdjęcia i wywiady w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 marca 2013 15:30; autor: Dev
img

Znamy już dokładny godzinowy terminarz rundy wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej. Orlęta Łuków rozgrywki zainaugurują za tydzień (o ile pogoda pozwoli) wyjazdowym meczem z Chełmianką Chełm. Spośród czternastu meczów (Unia Nowa Sarzyna wycofała się) siedem spotkań rozegramy w niedzielę, sześć w sobotę, a jedno w środę 1 maja. W Łukowie większość meczów gramy w niedzielę. Ostatnie dwie kolejki są obligatoryjnie ustalone na soboty, stąd ostatni mecz ze Stalą Kraśnik także odbędzie się w Łukowie w sobotę. Derbowy pojedynek z Podlasiem rozegramy 5 maja, a mecz z Orlętami Radzyń zaplanowany jest na niedzielę 2 czerwca. W rozwinięciu terminarz meczów Orląt w rundzie wiosennej.

[Czytaj całość]
Sobota, 9 marca 2013 13:01; autor: Dev
img

Powrót zimy i silne opady śniegu spowodowały, że dzisiejszy mecz sparingowy pomiędzy Pogonią II Siedlce a Orlętami Łuków został odwołany.

 


[Czytaj całość]
Sobota, 9 marca 2013 12:28; autor: Dev
img

Aktualizacja: Przed chwilą organizatorzy podali komunikat iż półfinałowa walka Anny Maksim nie odbędzie się z powodu kontuzji naszej zawodniczki. Bokserka Orląt musiała oddać pojedynek walkowerem.

Od 11:00 w Lublinie trwają walki półfinałowe Mistrzostw Polski Seniorek w boksie. W walce nr 10 reprezentantka Orląt Łuków Anna Maksim zmierzy się z Karoliną Koselą ze Stelli Gniezno. Walki na żywo można obserować na portalu paco.pl. O godzinie 12:20 rozpoczęła się walka nr 7, więc niedługo należy spodziewać się także najbardziej interesującego nas pojedynku Ani Maksim. W rozwinięciu newsa wywiady przed walką z zawodniczką oraz trenerem Zenonem Pawlikowskim. 

[Czytaj całość]
Piątek, 8 marca 2013 19:13; autor: Dev
img

Na tydzień przed startem rundy wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej Orlęta Łuków zagrają sparing z rezerwami Pogoni Siedlce. Sparować też będą juniorzy Orląt z seniorami Bizona Jeleniec. Oba spotkania w Siedlcach na sztucznym boisku. Za to dla kibiców w Łukowie w sobotę od 10:30 na hali sportowej przy SP1 odbędzie się turniej oldbojów.

Sparing, 9 marca 2013, 17:00 - Siedlce
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 

Sparing, 9 marca 2013, 12:00 - Siedlce
Orlęta Łuków (juniorzy) - Bizon Jeleniec 

Turniej, 9 marca 2013, 10:30 - Łuków, hala przy SP1
Turniej oldbojów z udziałem Orląt Łuków, Sokoła Adamów, Czarnych Dęblin, Unii Krzywda i Dwernickiego Stoczek Łukowski 

[Czytaj całość]
Czwartek, 7 marca 2013 13:31; autor: Dev
img

W ramach kolejnego punktu obchodów 90 lecia klubu ŁKS Orlęta Łuków w najbliższą sobotę odbędzie się Turniej Oldbojów w piłkę nożną o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Zawody rozegrane zostaną na Hali Sportowej im. Romualda Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Początek 10:30. Udział zapowiedziały drużyny gospodarza Orląt Łuków oraz Czarnych Dęblin, Sokoła Adamów, Unii Krzywda i Dwernickiego Stoczek Łukowski. Zapraszamy


 

[Czytaj całość]
Wtorek, 5 marca 2013 08:40; autor: Dev
img

W dniach 02-03.03.2013 roku na obiektach Domu Kultury w Woli Gułowskiej odbyła się konsultacja treningowa kadry wojewódzkiej juniorek młodszych w boksie kobiet. W trakcie szkolenia, które prowadził trener Zenon Pawlikowski doskonalono wytrzymałość specjalną oraz technikę i taktykę walki. Powołane na zgrupowanie dziewczyny to mistrzynie okręgu lubelskiego z turnieju w Chełmie, który odbył się tydzień temu- Wioletta Gontarska(kat. wag.46kg- MKS Kalina- Lublin), Aleksandra Goławska(kat. wag.60kg- ŁKS Orlęta Łuków, na zdjęciu pierwsza z prawej), Joanna Kleszcz (kat. wag.75kg- ŁKS Orlęta Łuków, na zdjęciu druga z lewej) i Aleksandra Zabielska (kat. wag.81kg- MKS Kalina- Lublin). Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 4 marca 2013 21:20; autor: Dev
img

Ogłoszono wyniku konkursu na realizację zadań pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Zgodnie z przypuszczeniami Orlęta Łuków otrzymały 310 000 złotych z budżetu miasta na realizację zadań: Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w zapasach, w boksie, w piłce siatkowej, w piłce nożnej, w sekcji warcabów, w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce. Dotacja jest identyczna jak w roku ubiegłym. 

[Czytaj całość]
Sobota, 2 marca 2013 16:19; autor: Dev
img

Wysoką porażką Orląt Łuków zakończył się sparing z rywalem z Radzynia. ŁKS poległ aż 1:5, a jedyną bramkę strzelił Marcin Paczkowski. - Nasza porażka wynikła z indywidualnych błędów w obronie. W pierwszej połowie więcej graliśmy piłką, mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. Rywal miał jedną okazję i ją wykorzystał. W drugiej połowie w ciągu dwunastu minut straciliśmy trzy gole i tak to się skończyło - ocenił opiekun przegranego zespołu, Paweł Grula.

Sparing, 2 marca 2013, 13:00 - Siedlce
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 5:1
Kot, Ptaszyński, Pliszka, Zarzecki, Struk - Paczkowski

Orlęta Łuków:
 Matłacz - Mańturzyk, Szlaski, Jarzynka, Piotrowicz, Kiryło, Marciniak, Dziewulski, Botwina, Paczkowski, Demianiuk

Grali także: Osial, Gaj, Przybysz, Grochowski, Kierych, Wołoszka, Kachniarz

[Czytaj całość]
Sobota, 2 marca 2013 09:44; autor: Dev
img

Dzisiaj o godz. 13 ciekawie powinno być na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Siedlcach, gdzie zmierzą się trzecioligowcy z Łukowa i Radzynia Podlaskiego. W pierwszym z zespołów powinien ponownie zagrać Mateusz Łakomy z Wisły Puławy. Na testach ma się pojawić też kolejny z graczy „Dumy Powiśla” Dawid Jacyna.

– W najbliższym tygodniu będziemy chcieli dopiąć wypożyczenie Mateusza. Ten zawodnik bardzo nam się przyda. Mimo młodego wieku ma już spore umiejętności i zrobił na nas pozytywne wrażenie – mówi trener zespołu z Łukowa Paweł Grula.

Ostatnio pojawiły się plotki, że do Orląt miałby się przenieść Krzysztof Stężała, który niedawno pożegnał się z klubem z Radzynia Podlaskiego ze względu na zaległości finansowe. – Nie ma takiego tematu. Po transferze Łakomego, i być może Jacyny, zakończymy poszukiwanie nowych piłkarzy – dodaje Grula

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał