Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 19 lutego 2013 10:46; autor: Dev
img

Minął pierwszy tydzień ferii, który dla łukowskich bokserów był czasem przerwy od treningów. Od wtorku pięściarze wznawiają treningi. Juniorki młodsze pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego będą przygotowywały się w Woli Gułowskiej w ramach odbywającej się tam konsultacji kadry wojewódzkiej. W 2013 roku spośród łukowskich zawodniczek nominacje do kadry otrzymały Aleksandra Goławska (kat. do 60 kg) i Joanna Kleszcz (kat. do 75 kg). Łukowianki to doświadczone zawodniczki - pierwsza z nich w ubiegłym roku zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Okręgu w boksie, a druga jest aktualną brązową medalistką Mistrzostw Polski w kickboxingu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 lutego 2013 10:13; autor: Dev
img

Działająca od jakiegoś czasu w Łukowie nowa telewizja Magnes TV przygotowała dwa ciekawe materiały filmowe dotyczace Orląt Łuków. Pierwszy to relacja z V Memoriału Janusza Kowalczyka w podnoszeniu ciężarów, a drugi to reportaż o działalności sekcji zapasów Orląt Łukow. Oba filmy do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 lutego 2013 19:47; autor: Dev
img

Na obozie w Puławach obok seniorów przygotowywali się także juniorzy Orląt Łuków. Kilku z nich dostało swoje szanse w sparingach pierwszej drużyny. Podopieczni Stanisława Chudzika rozgrywali także swoje mecze, w których zanotowali zwycięstwo i dwie porażki. Razem z juniorami starszymi trenowało kilku zawodników z młodszego rocznika. 

Kadra juniorów na obozie w Puławach: Strachota, Tryboń, Wiśniewski, Gajowy, Mikołajewski, Gałach, Grzechnik, Michalak, Goławski, Lejman, Ebert, Uziębło, Rybka, Talarek, Jamborski, Wałachowski

Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska (juniorzy młodsi) 4:1
Wałachowski, Jamborski (dwie), Uziębło

Orlęta Łuków - Wisła Puławy (juniorzy starsi) 2:6
Jamborski, Grzechnik

Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska(juniorzy starsi) 1:4
Michalak

[Czytaj całość]
Sobota, 16 lutego 2013 15:50; autor: Dev
img

Na zakończenie obozu przygotowawczego w Puławach Orlęta Łuków pokonały 5:2 czwartoligową Wilgę Garwolin. Gole dla trzecioligowca zdobyli Cezary Demianiuk (trzy) oraz Paweł Szlaski Artur Gaj.  Więcej w rozwinięciu.

Sparing, 16 lutego 2013, 9:30 - Puławy
Orlęta Łuków - Wilga Garwolin 5:2 (4:0)
Demianiuk (trzy), Szlaski, Gaj

[Czytaj całość]
Piątek, 15 lutego 2013 13:58; autor: Dev
img

Orlęta Łuków rozegrały trzeci mecz sparingowy podczas obozu w Puławach. W czwartek wygraliśmy z juniorami starszymi TOP54 Biała Podlaska 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili Dariusz Dziewulski i Marcin Paczkowski. Skład był jednak mieszany, oparty na juniorach Orląt.

Na zakończenie obozu w sobotę Orlęta zagrają z Wilgą Garwolin. 

[Czytaj całość]
Środa, 13 lutego 2013 14:18; autor: Dev
img

Przebywające na obozie w Puławach Orlęta Łuków wygrały drugi mecz kontrolny. Tym razem zespół trenera Pawła Gruli pokonał 5:3 Wisłę II Puławy. Dla zwycięzców gole zdobyli Cezary Demianiuk (dwie) oraz Dariusz Dziewulski, Michał Botwina Marek Piotrowicz.  Druga drużyna Wisły w sparingu z łukowskim klubem wzmocniona była zawodnikami z kadry pierwszego zespołu: Jakubem Zolechem, Mateuszem Koziełem, Mateuszem Łakomym, Michałem Budzyński, Markiem Nowakiem, Konradem Szczotką oraz zagrał jeden z zawodników ze Stanów Zjednoczonych. Więcej w rozwinięciu.

Sparing, 13 lutego 2013, 11:00 - Puławy
Wisła II Puławy - Orlęta Łuków 3:5 (3:1)
Demianiuk (dwie), Dziewulski, Botwina, Piotrowicz

Orlęta: Matłacz - Szlaski, Jarzynka, Kierych, Piotrowicz, Botwina, Dziewulski, Marciniak, Kiryło, Paczkowski, Demianiuk 

Grali także: Gaj, Kachniarz, Wołoszka, Chudzik

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 lutego 2013 20:23; autor: Dev
img

W albumie na stronie zamieściliśmy fotorelację z Memoriału im. Janusza Kowalczyka, który odbył się  w sobotę w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie. W galerii ponad 70 zdjęć. Zapraszamy do oglądania. 

Galeria zdjęć (kliknij)


[Czytaj całość]
Wtorek, 12 lutego 2013 20:17; autor: Dev
img

Przebywające na obozie w Puławach Orlęta Łuków rozegrają jutro kolejny mecz sparingowym. Rywalem będą rezerwy miejscowej Wisły, występujące w A-klasie lubelskiej. Mecz odbędzię się o godzinie 11:00 na sztucznym boisku w Puławach.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 lutego 2013 08:46; autor: Dev
img

W sobotę 9 lutego 2013 odbył się V Memoriał Janusza Kowalczyka połączony z Międzywojewódzką Ligą Młodzików w podnoszeniu ciężarów pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana. W zawodach łącznie wzięło udział 36 zawodników z klubów woj. lubelskiego i mazowieckiego. Najlepsze wyniki podczas zawodów w kategorii do lat 15 uzyskał Paweł Szmeja z Narew Pułtusk, a w kategorii do lat 17, wychowanek łukowskich Orląt, Jarosław Daniluk.  W Międzywojewódzkiej Lidze Młodzików, gdzie w drużynie może wystąpić 5 zawodników, a cztery najlepsze wyniki są wliczane do rezultatu drużyny, po pierwszej rundzie prowadzi MULKS Terespol, przed MKS Narew Pułtusk, a na trzecim miejscu plasują się Orlęta Łuków.  W rozwinięciu więcej o zawodach. Wkrótce galeria.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 lutego 2013 00:03; autor: Dev
img

Aż osiemnaście bramek zaaplikowali swoim rywalom w sobotnim sparingu w Puławach zawodnicy Orląt Łuków. "Żółto-czerwoni" rozprawili się z Puławiakiem Puławy w sposób bezlitosny, triumfując 18:1. Najwięcej bramek, bo aż sześć, zdobył Cezary Demianiuk. Cztery trafienia na swoim koncie zapisał Michał Botwina, a hat-trickiem popisał się Łukasz Kiryło.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał