Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 5 stycznia 2013 14:34; autor: Dev
img

Jarosławowi Danilukowi, zawodnikowi ŁKS Orlęta Łuków, został przyznany brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów do lat 17, które odbyły się 18 listopada w Katowicach. Stało się tak po dyskwalifikacji Dawida Bonikowskiego, który zajął I miejsce. D. Bonikowskiemu udowodniono niedozwolone wspomaganie podczas mistrzostw i odebrano złoty medal. Tym samym brązowy medal przypadł Jarosławowi Danilukowi, który zajął czwarte miejsce. Miniony rok był bardzo udany dla sztangistów ŁKS Orlęta Łuków. Zajęli oni pierwsze miejsce w II lidze i z doskonałym wynikiem awansowali do I ligi. Ponadto na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz na Mistrzostwach Polski Juniorów Jarosław Daniluk zdobył brązowe medale. Również III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów wywalczył Robert Dołęga, zawodnik i trener Orląt.

[Czytaj całość]
Sobota, 5 stycznia 2013 14:19; autor: Dev
img

Wczoraj 20 lat skończył Jakub Jarzynka - obrońca Orląt Łuków. Kuba został wypożyczony latem ubiegłego roku z Widoku Lublin, gdzie rozpoczynał swoją karierę. W ubiegłym sezonie został wybrany do trójki najlepszych obrońców Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Wcześniej z kadrą województwa dwukrotnie został wicemistrzem Polski. W rundzie jesiennej w barwach Orląt wystąpił w 14 spotkaniach III ligi. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i utrzymania z Orlętami w III lidze.

Jakub Jarzynka
ur. 04.01.1993 
Debiut w Orlętach: 12.08.2012 (Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1:0) 
Mecze w Orlętach: 14 

[Czytaj całość]
Piątek, 4 stycznia 2013 21:09; autor: Dev
img

Jak podała oficjalna strona Pogoni Siedlce, Orlęta Łuków są zainteresowanie wypożyczeniem trzech wychowanków siedleckiego klubu. Chodzi o Marcina Paczkowskiego (pomocnik, 21 lat, 6 meczów w rundzie jesiennej II ligi),Tomasza Grochowskiego (pomocnik, 20 lat, w rundzie jesiennej grał w rezerwach Pogoni w IV lidze) oraz Cezarego Demianiuka (napastnik, 20 lat, 5 meczów w rundzie jesiennej II ligi). 

[Czytaj całość]
Czwartek, 3 stycznia 2013 15:11; autor: Dev
img

Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Federacja Sportu Młodzieżowego  ogłosiły wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2012 rok. Powiat Łukowski zajął 11 miejsce w województwie lubelskim na 24 sklasyfikowane powiaty. Wśród klubów 12 miejsce w województwie zajął ŁKS Orlęta Łuków (94 pkt.). Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 stycznia 2013 11:26; autor: Dev
img

Orlęta Łuków na wiosnę czeka ciężki bój o utrzymanie statusu trzecioligowca. W pierwszej rundzie beniaminek uzbierał ledwie osiem punktów i zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli W związku z kiepskim dorobkiem klubowi działacze zabrali się ostro do pracy i rozglądają się za wzmocnieniami. Na pewno w Łukowie ponownie będzie grał Kamil Marciniak. Nadal zespół będzie również prowadził Paweł Grula, który liczy na cztery solidne wzmocnienia. – Naszym celem na wiosnę będzie walka o utrzymanie i chcemy ten plan zrealizować. Aby jednak temu podołać niezbędne są transfery.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 grudnia 2012 10:21; autor: Dev
img

Jak zwykle ostatniego dnia roku zapraszamy do zapoznania się jak wyglądały minione 12 miesięcy  w życiu Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta. Obok dużych sukcesów nie brakowało spektakularnych porażek. W tym momencie możemy sobie tylko życzyć aby 2013 był lepszy niż jego poprzednik! Podsumowanie w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 grudnia 2012 08:40; autor: Dev
img

Ostatni dzień w roku to nie tylko życzenia imieninowe dla Sylwestra ale też urodzinowe dla Roberta Dołęgi. Człowiek orkiestra łukowskiego sportu - zawodnik, trener, działacz, radny - kończy dzisiaj 35 lat! Wszystkiego najlepszego Panie Robercie!

Notka biograficzna tutaj.

[Czytaj całość]
Sobota, 29 grudnia 2012 11:47; autor: Dev
img

Na naszym fanpage\'u na Facebook\'u wybieramy najlepsze prezenty dla Orląt na 2013 rok. Zachęcamy do oddawania swoich głosów. Można dodawać też swoje propozycje.

Link do fp:

http://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Sobota, 29 grudnia 2012 09:12; autor: Dev
img

Jak co roku portal bokser.org sklasyfikował najlepsze polskie amatorki za 2012 rok.W rankingu TOP 50 sklasyfikowano dwie pięściarki z Lubelszczyzny. Na pierwszym miejscu w kategorii do 51 kg znalazła się Karolina Michalczuk (Paco Lublin, na zdjęciu z prawej), zaś w kategorii do 81 kg na trzecim miejscu sklasyfikowano Annę Maksim (ŁKS Orlęta Łuków, na zdjęciu z lewej).

[Czytaj całość]
Sobota, 22 grudnia 2012 09:37; autor: Dev
img

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ,
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Redakcja portalu 
www.orleta.lukow.pl


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał