Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 16 lutego 2013 15:50; autor: Dev
img

Na zakończenie obozu przygotowawczego w Puławach Orlęta Łuków pokonały 5:2 czwartoligową Wilgę Garwolin. Gole dla trzecioligowca zdobyli Cezary Demianiuk (trzy) oraz Paweł Szlaski Artur Gaj.  Więcej w rozwinięciu.

Sparing, 16 lutego 2013, 9:30 - Puławy
Orlęta Łuków - Wilga Garwolin 5:2 (4:0)
Demianiuk (trzy), Szlaski, Gaj

[Czytaj całość]
Piątek, 15 lutego 2013 13:58; autor: Dev
img

Orlęta Łuków rozegrały trzeci mecz sparingowy podczas obozu w Puławach. W czwartek wygraliśmy z juniorami starszymi TOP54 Biała Podlaska 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili Dariusz Dziewulski i Marcin Paczkowski. Skład był jednak mieszany, oparty na juniorach Orląt.

Na zakończenie obozu w sobotę Orlęta zagrają z Wilgą Garwolin. 

[Czytaj całość]
Środa, 13 lutego 2013 14:18; autor: Dev
img

Przebywające na obozie w Puławach Orlęta Łuków wygrały drugi mecz kontrolny. Tym razem zespół trenera Pawła Gruli pokonał 5:3 Wisłę II Puławy. Dla zwycięzców gole zdobyli Cezary Demianiuk (dwie) oraz Dariusz Dziewulski, Michał Botwina Marek Piotrowicz.  Druga drużyna Wisły w sparingu z łukowskim klubem wzmocniona była zawodnikami z kadry pierwszego zespołu: Jakubem Zolechem, Mateuszem Koziełem, Mateuszem Łakomym, Michałem Budzyński, Markiem Nowakiem, Konradem Szczotką oraz zagrał jeden z zawodników ze Stanów Zjednoczonych. Więcej w rozwinięciu.

Sparing, 13 lutego 2013, 11:00 - Puławy
Wisła II Puławy - Orlęta Łuków 3:5 (3:1)
Demianiuk (dwie), Dziewulski, Botwina, Piotrowicz

Orlęta: Matłacz - Szlaski, Jarzynka, Kierych, Piotrowicz, Botwina, Dziewulski, Marciniak, Kiryło, Paczkowski, Demianiuk 

Grali także: Gaj, Kachniarz, Wołoszka, Chudzik

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 lutego 2013 20:23; autor: Dev
img

W albumie na stronie zamieściliśmy fotorelację z Memoriału im. Janusza Kowalczyka, który odbył się  w sobotę w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie. W galerii ponad 70 zdjęć. Zapraszamy do oglądania. 

Galeria zdjęć (kliknij)


[Czytaj całość]
Wtorek, 12 lutego 2013 20:17; autor: Dev
img

Przebywające na obozie w Puławach Orlęta Łuków rozegrają jutro kolejny mecz sparingowym. Rywalem będą rezerwy miejscowej Wisły, występujące w A-klasie lubelskiej. Mecz odbędzię się o godzinie 11:00 na sztucznym boisku w Puławach.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 lutego 2013 08:46; autor: Dev
img

W sobotę 9 lutego 2013 odbył się V Memoriał Janusza Kowalczyka połączony z Międzywojewódzką Ligą Młodzików w podnoszeniu ciężarów pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana. W zawodach łącznie wzięło udział 36 zawodników z klubów woj. lubelskiego i mazowieckiego. Najlepsze wyniki podczas zawodów w kategorii do lat 15 uzyskał Paweł Szmeja z Narew Pułtusk, a w kategorii do lat 17, wychowanek łukowskich Orląt, Jarosław Daniluk.  W Międzywojewódzkiej Lidze Młodzików, gdzie w drużynie może wystąpić 5 zawodników, a cztery najlepsze wyniki są wliczane do rezultatu drużyny, po pierwszej rundzie prowadzi MULKS Terespol, przed MKS Narew Pułtusk, a na trzecim miejscu plasują się Orlęta Łuków.  W rozwinięciu więcej o zawodach. Wkrótce galeria.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 lutego 2013 00:03; autor: Dev
img

Aż osiemnaście bramek zaaplikowali swoim rywalom w sobotnim sparingu w Puławach zawodnicy Orląt Łuków. "Żółto-czerwoni" rozprawili się z Puławiakiem Puławy w sposób bezlitosny, triumfując 18:1. Najwięcej bramek, bo aż sześć, zdobył Cezary Demianiuk. Cztery trafienia na swoim koncie zapisał Michał Botwina, a hat-trickiem popisał się Łukasz Kiryło.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 8 lutego 2013 10:22; autor: Dev
img
9 lutego 2013 w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie ul. Cięszkowizna 13, odbędzie się "V Memoriał im. Janusza Kowalczyka" połączony z "I Międzywojewódzką Ligą Młodzików" w podnoszeniu ciężarów. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych (13-15 lat oraz 16-17 lat) bez podziału na kategorie wagowe. Serdecznie zapraszamy!  Zawody mają na celu uczczenie pamięci trenera Janusza Kowalczyka. Pierwszego szkoleniowca braci Roberta i Marcina Dołęgów.

Pierwszy memoriał odbył się 4 grudnia 1999 roku i zwyciężył w nim Marcin Dołęga. W II i III Memoriale im. Janusza Kowalczyka triumfował Robert Dołęga. Po kilkuletniej przerwie, w ubiełym roku rozegrano IV Memoriał, gdzie rywalizacja odbywała w grupie wiekowej do 16 lat, a najlepszy okazał się Jarosław Daniluk (Orlęta Łuków). 

Więcej informacji w rozwinięciu news`a.

[Czytaj całość]
Środa, 6 lutego 2013 20:47; autor: Dev
img

Wbrew pierwotnym doniesieniom Orlęta Łuków zagrały dzisiaj z czwartoligowymi rezerwami Pogoni Siedlce, a nie pierwszym zespołem z 2 ligi. Nasz zespół zremisował 0:0. Spotkanie rozegrano w Siedlcach, w trudnych warunkach, przy padającym śniegu. W sobotę nasz zespół rozpoczyna obóz w Puławach. Pierwszy sparing z Puławiakiem Puławy (A klasa lubelska). W barwach Pogoni zagrali byli piłkarze Orląt: Sylwester Buga, Mateusz Padysz, Jakub Jurek

Sparing, 6 lutego 2013, 17:00 - Siedlce
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 0:0

Orlęta: Matłacz - Mańturzyk, Jarzynka, Szlaski, Piotrowicz, Dziewulski, Paczkowski, Marciniak, Botwina, Kiryło, Demianiuk

Grali także: Osial, Kierych, Gaj, Wołoszka, Kachniarz, Adamiak 

Galeria: Zdjęcia autorstwa  Macieja Sztajnerta

[Czytaj całość]
Środa, 6 lutego 2013 11:04; autor: Dev
img

Znamy już datę pierwszego meczu Orląt Łuków w III lidze w rundzie wiosennej. 17 marca 2013 roku o 13:00 w ramach 16 kolejki zmierzymy się na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Będzie to niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki Orląt o utrzymanie w III lidze. Drużyna z Chełma zajmuje jedno miejsce wyżej w tabeli od Orląt i ma nad nami przewagę dwóch punktów. W rundzie jesiennej wygraliśmy u siebie 1:0 po golu Sylwestra Bugi.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał