Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 31 stycznia 2013 18:49; autor: Dev
img

Jakub Dołęga, 13-letni zawodnik młodzieżowych drużyn Orląt Łuków w przyszłym tygodniu uda się na testy do Legii Warszawa. Skauci "Wojskowych" dwukrotnie obserwowali młodego pomocnika z Łukowa. Jego gra przypadła im na tyle do gustu, iż postanowili zaprosić gracza do Warszawy.  Przedstawiciele stołecznego klubu po raz pierwszy dostrzegli talent Dołęgi podczas ligowego meczu z Widokiem Lublin, zakończonego zwycięstwem łukowian 3:0. Zawodnik brylował wówczas na boisku i wpadł w oko skautom Legii. Ci po raz drugi obserwowali trzynastolatka podczas halowego turnieju w Warszawie, podczas którego Dołęga ponownie pokazał się z dobrej strony, dzięki czemu otrzymał zaproszenie na testy. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 31 stycznia 2013 10:37; autor: Dev
img

W najbliższą sobotę 2 lutego w Łukowie w  hali sportowej przy  Gimnazjum nr 2 o godzinie 10:00 rozpoczynają się XV Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN w piłce nożnej w kategorii junior młodszy. W turnieju wezmą udział drużyny: TOP54 Biała Podlaska (dwie drużyny), Huragan Międzyrzec Podlaski, Unia Krzywda, Victoria Parczew, LKS Milanów, Tur Turze Rogi, Grom Kąkolewnica, GLKS Stanin, Niwa Łomazy, Orlęta Radzyń oraz gospodarz Orlęta Łuków. Jest to pierwsza impreza organizowana przez ŁKS Orlęta Łuków w ramach obchodów 90-lecia klubu. Następna już za tydzień, także w Gimnazjum nr 2 odbędzie się Turniej Podnoszenia Ciężarów .

[Czytaj całość]
Czwartek, 31 stycznia 2013 10:23; autor: Dev
img

27 stycznia 2013 w  Białej Podlaskiej rywalizował rocznik 1994  Junior Starszy w XV Halowych Mistrzostwach Okręgu BOZPN - III Memoriał im. Władysława Wójcickiego. Drużyna łukowskich Orląt prowadzona przez nowego trenera Stanisława Chudzika dotarła do ćwierćfinału. W grupie eliminacyjnej łukowscy juniorzy pokonali drużyny z Janowa Podlaskiego  i Okrzei, a przegrali z LKS Milanów. W ćwierćfinale ulegli TOP54 Biała Podlaska. Nowy trener stwierdził, że nie ma co przywiązywać wagi do wyników turniejów halowych, jest to forma przygotowań do rundy wiosennej. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 31 stycznia 2013 10:21; autor: Dev
img

26 stycznia 2013 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN w kategorii Żak. Rocznik 1994. W mistrzostwach uczestniczyło 11 drużyn. Bardzo dobrze spisała się w tym turnieju drużyna ŁSR AMPlus Łuków, która zajęła II miejsce. W drodze do finału AMPlus  pokonał 7:0 inną ekipę z Łukowa DAF I Łuków 6: 0, Huragan II Międzyrzec Podlaski i  zremisował 1:1 z TOP 54 II Biała Podlaska. W półfinale AMPlus pokonał 2:0 Jagiellończyka Biała Podlaska II 2:0. W meczu finałowym młodzi piłkarze z Łukowa ulegli 2:0 TOP 54 I Biała Podlaska.  Najlepszym bramkarzem turnieju został Pulik Filip z AMPlusa. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 30 stycznia 2013 10:00; autor: Dev
img

Na cmentarzu św. Rocha w Łukowie odsłonięta została tablica poświęcona pamięci Grzegorza Miszty, zawodnika   i trenera łukowskich Orląt. Uroczystość została poprzedzona mszą św. w intencji zmarłego. Grzegorz Miszta zmarł 8 stycznia 2013 roku w norweskim Skien. Miał 43 lata. Pochowany został w Norwegii, gdzie od 2007 roku mieszkał z żoną i synem.

Na uroczystości odsłonięcia tablicy obecni byli rodzice Grzegorza, przyjaciele, rodzina, znajomi i koledzy z sekcji zapasów łukowskich Orląt. Była również delegacja z Urzędu Miasta oraz Urzędu Gminy Łuków. Zarówno na mszy, jak i na cmentarzu obecny był poczet sztandarowy ŁKS Orlęta Łuków. Tablicę na rodzinnym grobie odsłonili pierwszy trener Grzegorza Miszty, Władysław Świętochowski oraz wiceprezes Polskiego Związku Zapasów Mieczysław Czwaliński.

Więcej w rozwinięciu.  

[Czytaj całość]
Wtorek, 29 stycznia 2013 19:35; autor: Dev
img

Walczące o utrzymanie w III lidze lubelsko-podkarpackiej, Orlęta Łuków będą musiały sobie radzić w rundzie wiosennej bez dwóch podstawowych zawodników: Włodzimierza Lisiewicza Sebastiana Matuszewskiego. Obaj nie podjęli treningów i poszukują nowych klubów

Sprawa z Lisiewiczem jest o tyle dziwna, że słuch po nim zaginął od zakończenia rundy jesiennej. Nie kontaktował się z nikim i nie pojawił się na treningach. Z kolei Matuszewski nie chce grać u nas i poszukuje sobie innego klubu - mówi prezes Orląt, Tomasz Tryboń. - Czekamy aż zgłoszą się po nich kluby i wówczas podejmiemy rozmowy transferowe. Pewne pieniądze wydaliśmy na ich pozyskanie i na pewno będąc w obecnej sytuacji finansowej patrzymy na każdą złotówkę. Nie ma mowy by odeszli za darmo - zapowiada Tryboń.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 stycznia 2013 14:59; autor: Dev
img

Występujący do tej pory w Orlętach Łuków, Sylwester Buga i Mateusz Padysz przechodzą do Pogoni Siedlce. W poniedziałek obaj zawodnicy mają pożegnać się z dotychczasowym pracodawcą. - Buga i Padysz trenują na razie z drugim zespołem Pogoni. Przyglądamy się im i być może włączymy do kadry pierwszej drużyny. Pewne jest jednak to, że na pewno wiosną zagrają u nas - zapowiada Krzysztof Pawlusiewicz, drugi trener siedleckiej drużyny.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 26 stycznia 2013 11:34; autor: Dev
img

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że dwaj podstawowi piłkarze Orląt Łuków Sylwester Buga i Mateusz Padysz wrócą do Pogoni Siedlce, której są wychowankami. Dziennik Wschodni informuje, że na razie nie ma jednak tematu ich odejścia. – Decyzja należy do zawodników, ale obecnie nie zanosi się na to, żeby nas opuścili – mówi trener Orląt Paweł Grula. Z kolei Master TV na swojej stronie podaje, że treningów nie wznowili Włodzimierz Lisiewicz i Michał Bondara. 

Poza tymi roszadami wiemy że do zespołu z Łukowa dołączą: Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski, Tomasz Grochowski, Marek Piotrowicz i Kamil Marciniak. Wypożyczenie skończyło się Tomaszowi Jaszczyńskiemu z Podlasia, a Orlęta nie wykazały zainteresowania przedłużeniu umowy z tym zawodnikiem.

[Czytaj całość]
Wtorek, 22 stycznia 2013 23:58; autor: Dev
img

Dzisiaj 27 lat kończy Krzysztof Kierych - pomocnik Orląt Łuków. Wychowanek Orląt przez dłuższy czas występował w ŁKS Łazy ale od dwóch lat ponownie reprezentuje barwy ŁKS-u. Z okazji urodzin życzymy naszemu zawodnikowi wszystkiego najlepszegp w życiu osobistym i wielu sukcesów sportowych.

Krzysztof Kierych
ur. 22.01.1986 

Mecze w lidze: 58
Debiut: 27.03.2011 (Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta 0:6)
Bramki w lidze: 10
Pierwsza bramka: 27.03.2011 (Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta 0:6)

[Czytaj całość]
Sobota, 19 stycznia 2013 15:38; autor: Dev
img

Dwóch graczy Orląt Łuków, Sylwester Buga oraz Michał Padysz wyraziło chęć ponownego występowania w barwach drugoligowej Pogoni Siedlce. Klub wyraził zainteresowanie ich pozyskaniem, ale o sprawie nic nie wie prezes Orląt Łuków, Tomasz Tryboń. - Potwierdzam, że Sylwek Buga i Michał Padysz wyrazili chęć gry u nas. Jesteśmy po rozmowach z nimi i będziemy czynili starania, aby pozyskać obydwu graczy - powiedział kierownik Pogoni, Łukasz Firus. Pierwsza faza, czyli rozmowy z graczami, już za nami. Teraz czas na porozumienie pomiędzy klubami. Do rozmów powinno dojść w najbliższym czasie -zapowiedział kierownik drugoligowca. Drugi trener Pogoni, Krzysztof Pawlusiewicz dodał: - Obaj zawodnicy mają załatwić swoje sprawy w Łukowie i dołączą do nas. Myślę, że Orlęta nie będą robić problemów, skoro ostatnio pozyskały od nas trzech graczy. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał