Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 31 stycznia 2013 10:21; autor: Dev
img

26 stycznia 2013 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN w kategorii Żak. Rocznik 1994. W mistrzostwach uczestniczyło 11 drużyn. Bardzo dobrze spisała się w tym turnieju drużyna ŁSR AMPlus Łuków, która zajęła II miejsce. W drodze do finału AMPlus  pokonał 7:0 inną ekipę z Łukowa DAF I Łuków 6: 0, Huragan II Międzyrzec Podlaski i  zremisował 1:1 z TOP 54 II Biała Podlaska. W półfinale AMPlus pokonał 2:0 Jagiellończyka Biała Podlaska II 2:0. W meczu finałowym młodzi piłkarze z Łukowa ulegli 2:0 TOP 54 I Biała Podlaska.  Najlepszym bramkarzem turnieju został Pulik Filip z AMPlusa. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 30 stycznia 2013 10:00; autor: Dev
img

Na cmentarzu św. Rocha w Łukowie odsłonięta została tablica poświęcona pamięci Grzegorza Miszty, zawodnika   i trenera łukowskich Orląt. Uroczystość została poprzedzona mszą św. w intencji zmarłego. Grzegorz Miszta zmarł 8 stycznia 2013 roku w norweskim Skien. Miał 43 lata. Pochowany został w Norwegii, gdzie od 2007 roku mieszkał z żoną i synem.

Na uroczystości odsłonięcia tablicy obecni byli rodzice Grzegorza, przyjaciele, rodzina, znajomi i koledzy z sekcji zapasów łukowskich Orląt. Była również delegacja z Urzędu Miasta oraz Urzędu Gminy Łuków. Zarówno na mszy, jak i na cmentarzu obecny był poczet sztandarowy ŁKS Orlęta Łuków. Tablicę na rodzinnym grobie odsłonili pierwszy trener Grzegorza Miszty, Władysław Świętochowski oraz wiceprezes Polskiego Związku Zapasów Mieczysław Czwaliński.

Więcej w rozwinięciu.  

[Czytaj całość]
Wtorek, 29 stycznia 2013 19:35; autor: Dev
img

Walczące o utrzymanie w III lidze lubelsko-podkarpackiej, Orlęta Łuków będą musiały sobie radzić w rundzie wiosennej bez dwóch podstawowych zawodników: Włodzimierza Lisiewicza Sebastiana Matuszewskiego. Obaj nie podjęli treningów i poszukują nowych klubów

Sprawa z Lisiewiczem jest o tyle dziwna, że słuch po nim zaginął od zakończenia rundy jesiennej. Nie kontaktował się z nikim i nie pojawił się na treningach. Z kolei Matuszewski nie chce grać u nas i poszukuje sobie innego klubu - mówi prezes Orląt, Tomasz Tryboń. - Czekamy aż zgłoszą się po nich kluby i wówczas podejmiemy rozmowy transferowe. Pewne pieniądze wydaliśmy na ich pozyskanie i na pewno będąc w obecnej sytuacji finansowej patrzymy na każdą złotówkę. Nie ma mowy by odeszli za darmo - zapowiada Tryboń.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 stycznia 2013 14:59; autor: Dev
img

Występujący do tej pory w Orlętach Łuków, Sylwester Buga i Mateusz Padysz przechodzą do Pogoni Siedlce. W poniedziałek obaj zawodnicy mają pożegnać się z dotychczasowym pracodawcą. - Buga i Padysz trenują na razie z drugim zespołem Pogoni. Przyglądamy się im i być może włączymy do kadry pierwszej drużyny. Pewne jest jednak to, że na pewno wiosną zagrają u nas - zapowiada Krzysztof Pawlusiewicz, drugi trener siedleckiej drużyny.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 26 stycznia 2013 11:34; autor: Dev
img

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że dwaj podstawowi piłkarze Orląt Łuków Sylwester Buga i Mateusz Padysz wrócą do Pogoni Siedlce, której są wychowankami. Dziennik Wschodni informuje, że na razie nie ma jednak tematu ich odejścia. – Decyzja należy do zawodników, ale obecnie nie zanosi się na to, żeby nas opuścili – mówi trener Orląt Paweł Grula. Z kolei Master TV na swojej stronie podaje, że treningów nie wznowili Włodzimierz Lisiewicz i Michał Bondara. 

Poza tymi roszadami wiemy że do zespołu z Łukowa dołączą: Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski, Tomasz Grochowski, Marek Piotrowicz i Kamil Marciniak. Wypożyczenie skończyło się Tomaszowi Jaszczyńskiemu z Podlasia, a Orlęta nie wykazały zainteresowania przedłużeniu umowy z tym zawodnikiem.

[Czytaj całość]
Wtorek, 22 stycznia 2013 23:58; autor: Dev
img

Dzisiaj 27 lat kończy Krzysztof Kierych - pomocnik Orląt Łuków. Wychowanek Orląt przez dłuższy czas występował w ŁKS Łazy ale od dwóch lat ponownie reprezentuje barwy ŁKS-u. Z okazji urodzin życzymy naszemu zawodnikowi wszystkiego najlepszegp w życiu osobistym i wielu sukcesów sportowych.

Krzysztof Kierych
ur. 22.01.1986 

Mecze w lidze: 58
Debiut: 27.03.2011 (Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta 0:6)
Bramki w lidze: 10
Pierwsza bramka: 27.03.2011 (Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta 0:6)

[Czytaj całość]
Sobota, 19 stycznia 2013 15:38; autor: Dev
img

Dwóch graczy Orląt Łuków, Sylwester Buga oraz Michał Padysz wyraziło chęć ponownego występowania w barwach drugoligowej Pogoni Siedlce. Klub wyraził zainteresowanie ich pozyskaniem, ale o sprawie nic nie wie prezes Orląt Łuków, Tomasz Tryboń. - Potwierdzam, że Sylwek Buga i Michał Padysz wyrazili chęć gry u nas. Jesteśmy po rozmowach z nimi i będziemy czynili starania, aby pozyskać obydwu graczy - powiedział kierownik Pogoni, Łukasz Firus. Pierwsza faza, czyli rozmowy z graczami, już za nami. Teraz czas na porozumienie pomiędzy klubami. Do rozmów powinno dojść w najbliższym czasie -zapowiedział kierownik drugoligowca. Drugi trener Pogoni, Krzysztof Pawlusiewicz dodał: - Obaj zawodnicy mają załatwić swoje sprawy w Łukowie i dołączą do nas. Myślę, że Orlęta nie będą robić problemów, skoro ostatnio pozyskały od nas trzech graczy. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 18 stycznia 2013 21:19; autor: Dev
img

Jak informuje oficjalna strona Pogoni Siedlce Sylwester Buga i Mateusz Padysz są bliscy gry w siedleckiej drużynie. Obaj są wychowankami Pogoni. Buga grał w Orlętach przez trzy lata, a Padysz przez półtora roku. Ich odejście byłoby poważnym osłabieniem, gdyż obaj byli podstawowymi zawodnikami Orląt Łuków

 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 stycznia 2013 10:48; autor: Dev
img

Zakończył się I etap Plebiscytu „Tygodnika Siedleckiego” na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów  2012 roku. Na podstawie głosów czytelników spośród zgłoszonych kandydatów wyselekcjonowano 20 sportowców i 10 trenerów, którzy wezmą udział w II etapie plebiscytu. Z tej grupy kapituła wybierze najlepszych, a Czytelnicy najpopularniejszych sportowców i trenerów 2012 roku.Wśród nominowanych nalazły się w niej obie nasze kandydatki Agnieszka Osial i Anna Maksim oraz trener Zenon Pawlikowski. Głosować można do 25 stycznia br. na kuponach wyciętych z gazety, bądź sms-em wpisując nazwisko kandydata. Czy naszym  sportowcom uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces - Anna Maksim – III miejsce wśród najpopularniejszych sportowców oraz Zenon Pawlikowski III miejsce wśród najlepszych trenerów? Trudno powiedzieć, konkurencja jest duża, a i tak wszystko zależy od Czytelników. W rozwinięciu szczegóły głoswania sms-ami.

[Czytaj całość]
Środa, 16 stycznia 2013 14:13; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków przyznał „Stypendia Sportowe Miasta Łuków” za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.  Lista osób, którym przyznano Stypendia Sportowe na okres od 1 lutego do 31 grudnia 2013 roku obejmuje 31 nazwisk z czego 16 sportowców reprezentuje barwy Orląt. Najwyższe kwoty otrzymali Robert Dołęga, Jarosław Daniluk, Anna Maksim, Agnieszka Osial - po 400 zł. Pełna lista w rozwinięciu.


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał