Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 18 stycznia 2013 21:19; autor: Dev
img

Jak informuje oficjalna strona Pogoni Siedlce Sylwester Buga i Mateusz Padysz są bliscy gry w siedleckiej drużynie. Obaj są wychowankami Pogoni. Buga grał w Orlętach przez trzy lata, a Padysz przez półtora roku. Ich odejście byłoby poważnym osłabieniem, gdyż obaj byli podstawowymi zawodnikami Orląt Łuków

 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 stycznia 2013 10:48; autor: Dev
img

Zakończył się I etap Plebiscytu „Tygodnika Siedleckiego” na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów  2012 roku. Na podstawie głosów czytelników spośród zgłoszonych kandydatów wyselekcjonowano 20 sportowców i 10 trenerów, którzy wezmą udział w II etapie plebiscytu. Z tej grupy kapituła wybierze najlepszych, a Czytelnicy najpopularniejszych sportowców i trenerów 2012 roku.Wśród nominowanych nalazły się w niej obie nasze kandydatki Agnieszka Osial i Anna Maksim oraz trener Zenon Pawlikowski. Głosować można do 25 stycznia br. na kuponach wyciętych z gazety, bądź sms-em wpisując nazwisko kandydata. Czy naszym  sportowcom uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces - Anna Maksim – III miejsce wśród najpopularniejszych sportowców oraz Zenon Pawlikowski III miejsce wśród najlepszych trenerów? Trudno powiedzieć, konkurencja jest duża, a i tak wszystko zależy od Czytelników. W rozwinięciu szczegóły głoswania sms-ami.

[Czytaj całość]
Środa, 16 stycznia 2013 14:13; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków przyznał „Stypendia Sportowe Miasta Łuków” za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.  Lista osób, którym przyznano Stypendia Sportowe na okres od 1 lutego do 31 grudnia 2013 roku obejmuje 31 nazwisk z czego 16 sportowców reprezentuje barwy Orląt. Najwyższe kwoty otrzymali Robert Dołęga, Jarosław Daniluk, Anna Maksim, Agnieszka Osial - po 400 zł. Pełna lista w rozwinięciu.


[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 stycznia 2013 19:17; autor: Dev
img

W dniu 12.01,2013 w chełmskiej hali Gryfa odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach - styl klsayczny. Zawody odbyły się w trzech grupach wiekowych dzieci, młodzicy i junorzy. W zawodach wystartowali zawodnicy ŁKS Orlęta Łuków podopieczni trenera Grzegorz Wałachowskiego. Zawodnicy z Łukowa zajeli następujące miejsca: 
2- Sebastian,Wałachowski kat. 53kg
3 - Norbert Lisiewski kat. 42kg
3 - Dawid Koper kat. 47kg
5 - Rafał Ośkiewicz kat. 42 kg
14 - Gabriel Korniluk kat. 47kg
5 - Patryk Siuj kat. 68kg

Dobre wyniki pracy z młodzieżą zaowocowały tym że trener Grzegorz Wałachowski został trenerem odpowiedzialnym za szkolenie młodzików w województwie lubelskim i będzie ściśle współpracował z mistrzem świata w zapasach Dariuszem Jabłońskim w szkoleniu zawodników w naszym województwie.

[Czytaj całość]
Niedziela, 13 stycznia 2013 21:27; autor: Dev
img

Zawodniczka sekcji bokserskiej Orląt Łuków Agnieszka Osial zajęła II miejsce w plebiscycie portalu "Podlasie 24" w kategorii Sportowiec Roku. Pod koniec grudnia na stronie podlasie24.pl mogliśmy głosować na najpopularniejszych sportowców regionu. Obok Agnieszki w pierwszej dzieisątce konkursu znalazła się także inna reprezentantka Orląt - Anna Maksim.

[Czytaj całość]
Czwartek, 10 stycznia 2013 10:33; autor: Dev
img

Walczący o utrzymanie w III lidze lubelsko - podkarpackiej zespół Orląt Łuków zimą wzmocni sześciu zawodników. Działacze klubu porozumieli się z nowymi graczami, którzy od wiosny zagraj w barwach łukowian. Wszyscy obecni byli na pierwszym treningu, który odbył się 8 stycznia. Zgodnie z zapowiedziami do Orląt trafi trzech graczy Pogoni Siedlce - Marcin Paczkowski, Tomasz Grochowski oraz Cezary Demianiuk. Ponadto trener Paweł Grula korzystać będzie mógł z dwóch doświadczonych piłkarzy: Marka Piotrowicza, który w rundzie jesiennej pożegnał się z Orlętami Radzyń Podlaski oraz Pawła Matłacza z Podlasia Sokołów Podlaski. Więcej w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Środa, 9 stycznia 2013 01:13; autor: Dev
img

"Nie tracimy nigdy tych, których kochamy, bo możemy kochać ich w Nim, którego nie można stracić"
Św Augustyn

 

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim z powodu przedwczesnego odejścia naszego kolegi Grzegorza Miszty składa


Zarząd ,Komisja Rewizyjna,
Trenerzy i Zawodnicy ŁKS „ORLĘTA ŁUKÓW”

[Czytaj całość]
Wtorek, 8 stycznia 2013 15:56; autor: Dev
img

Smutna wiadomość dotarła do nas z Norwegii. W wieku 43 lat zmarł Grzegorz Miszta, wieloletni trener zapasów w Łukowskim Klubie Sportowym Orlęta Łuków.

Grzegorz Miszta urodził się 14 stycznia 1970. Od zawsze był związany z łukowskimi Orlętami. Zdobył m.in. srebrny medal w zapasach na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w 1988 roku. Jako trener rozpoczął pracę w Orlętach 1999 roku, zastępując na tym stanowisku Władysława Świętochowskiego. Duże sukcesy jakie osiągnął z łukowską młodzieżą, pozwoliły mu zostać Trenerem Roku 2003 w Łukowie. Pracę trenerską kontynuował aż do 2007 roku, kiedy to wyjechał do Norwegii. Tam również zajmował się ukochanymi zapasami. Był trenerem kobiet w norweskim Skien. Grzegorz pozostawił żonę i syna

Rodzinie i bliskim Pana Grzegorza przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia

[Czytaj całość]
Niedziela, 6 stycznia 2013 09:32; autor: Dev
img

Otrzymanie nagrody Ministra Sportu i Turystyki jest ważnym wydarzeniem w karierze każdego sportowca. Szczególnego znaczenia nabiera jednak  fakt, gdy taka nagroda przyznawana jest po raz kolejny. Takie zdarzenie miało miejsce w przypadku łukowskiego szkoleniowca, który nagrodę odebrał. drugi raz z rzędu. Trener sekcji kickboxing Policyjnego Towarzystwa Sportowego PTS Łukplast Łuków i sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków   Zenon Pawlikowski  został wyróżniony przez Ministra Sportu i Turystyki  Joannę Muchę „Nagrodą za wyniki w pracy szkoleniowej w roku 2012 , której efektem były sukcesy sportowe zawodników na arenie międzynarodowej”.  Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 5 stycznia 2013 14:34; autor: Dev
img

Jarosławowi Danilukowi, zawodnikowi ŁKS Orlęta Łuków, został przyznany brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów do lat 17, które odbyły się 18 listopada w Katowicach. Stało się tak po dyskwalifikacji Dawida Bonikowskiego, który zajął I miejsce. D. Bonikowskiemu udowodniono niedozwolone wspomaganie podczas mistrzostw i odebrano złoty medal. Tym samym brązowy medal przypadł Jarosławowi Danilukowi, który zajął czwarte miejsce. Miniony rok był bardzo udany dla sztangistów ŁKS Orlęta Łuków. Zajęli oni pierwsze miejsce w II lidze i z doskonałym wynikiem awansowali do I ligi. Ponadto na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz na Mistrzostwach Polski Juniorów Jarosław Daniluk zdobył brązowe medale. Również III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów wywalczył Robert Dołęga, zawodnik i trener Orląt.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał