Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 1 stycznia 2013 11:26; autor: Dev
img

Orlęta Łuków na wiosnę czeka ciężki bój o utrzymanie statusu trzecioligowca. W pierwszej rundzie beniaminek uzbierał ledwie osiem punktów i zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli W związku z kiepskim dorobkiem klubowi działacze zabrali się ostro do pracy i rozglądają się za wzmocnieniami. Na pewno w Łukowie ponownie będzie grał Kamil Marciniak. Nadal zespół będzie również prowadził Paweł Grula, który liczy na cztery solidne wzmocnienia. – Naszym celem na wiosnę będzie walka o utrzymanie i chcemy ten plan zrealizować. Aby jednak temu podołać niezbędne są transfery.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 grudnia 2012 10:21; autor: Dev
img

Jak zwykle ostatniego dnia roku zapraszamy do zapoznania się jak wyglądały minione 12 miesięcy  w życiu Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta. Obok dużych sukcesów nie brakowało spektakularnych porażek. W tym momencie możemy sobie tylko życzyć aby 2013 był lepszy niż jego poprzednik! Podsumowanie w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 grudnia 2012 08:40; autor: Dev
img

Ostatni dzień w roku to nie tylko życzenia imieninowe dla Sylwestra ale też urodzinowe dla Roberta Dołęgi. Człowiek orkiestra łukowskiego sportu - zawodnik, trener, działacz, radny - kończy dzisiaj 35 lat! Wszystkiego najlepszego Panie Robercie!

Notka biograficzna tutaj.

[Czytaj całość]
Sobota, 29 grudnia 2012 11:47; autor: Dev
img

Na naszym fanpage\'u na Facebook\'u wybieramy najlepsze prezenty dla Orląt na 2013 rok. Zachęcamy do oddawania swoich głosów. Można dodawać też swoje propozycje.

Link do fp:

http://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Sobota, 29 grudnia 2012 09:12; autor: Dev
img

Jak co roku portal bokser.org sklasyfikował najlepsze polskie amatorki za 2012 rok.W rankingu TOP 50 sklasyfikowano dwie pięściarki z Lubelszczyzny. Na pierwszym miejscu w kategorii do 51 kg znalazła się Karolina Michalczuk (Paco Lublin, na zdjęciu z prawej), zaś w kategorii do 81 kg na trzecim miejscu sklasyfikowano Annę Maksim (ŁKS Orlęta Łuków, na zdjęciu z lewej).

[Czytaj całość]
Sobota, 22 grudnia 2012 09:37; autor: Dev
img

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ,
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Redakcja portalu 
www.orleta.lukow.pl


[Czytaj całość]
Czwartek, 20 grudnia 2012 09:14; autor: Dev
img

W  sobotę 15 grudnia br. o godz. 10.00 w hali sportowej Medycznego Studium Zawodowego odbyła się impreza rekreacyjno-sportową  Festiwal  Sportu i Zdrowia - VI Otwarty Turnieju Pierwszego Kroku  Kickboxing. Projekt realizowany był według Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Problemów Narkomanii i Przemocy. W programie imprezy główną walką turnieju był pokazowy pojedynek pięściarski w kategorii do 75 kg pomiędzy Katarzyną Kupis z klubu Radomiak Radom i Anną Maksim zawodniczką łukowskich „Orląt”. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 grudnia 2012 08:54; autor: Dev
img

8 grudnia 2012 w Terespolu odbył się Turniej Młodziczek i Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów w którym wystąpiło 6 zawodniczek i 33 zawodników z 5 klubów mazowieckiego i lubelskiego OZPC. W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Kamil Przybysz z Orląt Łuków. W klasyfikacji drużynowej drużyna prowadzona przez Roberta Dołęgę zajęła trzecie miejsce. W barwach Orląt startowali także: Remigiusz Woch, Jakub Linkiewicz, Radosław Peryt, Mateusz Karwowski, Patryk Czerwonogrodzki, Jan Polański.

Szczegółowe wyniki tutaj.

Galeria zdjęć tutaj.

[Czytaj całość]
Środa, 12 grudnia 2012 09:38; autor: Dev
img

Trampkarze młodsi Orląt Łuków zajęli trzecie miejsce w turnieju pólfinałowym VII Halowych Mistrzostw Warszawy - 2012 (rocznik 1999). Pozycja na podium oznacza awans do turnieju finałowego, który ma odbyć się w dniach 15-16 grudnia 2012. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Jakub Dołęga. Szczegółowe wyniki w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Środa, 12 grudnia 2012 09:25; autor: Dev
img

W ostatnich dniach łukowskie drużyny uczestniczyły z sukcesami w kilku halowych turniejach młodzieżowych. AMPlus Łuków wygrał dwukrotnie takie zawody, a na cyklicznym turnieju pod patronatem Cezarego Kucharskiego zajął trzecie miejsce. Relacje z zawodów oraz wyniki w rozwinięciu wiadomosci. W osobnym newsie piszemy o udziale trampkarzy młodszych Orląt Łuków w Halowych Mistrzostwach Warszawy.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał