Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 3 grudnia 2012 10:06; autor: Dev
img

W dniach od 30 listopada do 2 grudnia br. w Grudziądzu odbywały  się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w boksie oraz Puchar Polski Juniorek. W turnieju wystartowały trzy zawodniczki z  Lubelszczyzny. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski walczyła Anna Maksim. Niestety już w ćwierćfinale trafiła na najlepszą w kraju zawodniczkę w tej kategorii wagowej Lidię Fidura z Cargo Gliwice. Przegrała  i z mistrzostw wróciła bez medalu. Znacznie lepiej wypadły  juniorki, które rywalizowały w  Pucharze Polski. W kategorii do 69 kg pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Osial, a Emilia Świderska była trzecia w kategorii do 64 kg. Wszystkie trzy zawodniczki są reprezentantkami ŁKS Orlęta Łuków i podopiecznymi trenera Zenona Pawlikowskiego. Emila Świderska jest członkiem kadry wojewódzkiej, natomiast Agnieszka Osial ( wicemistrzyni MP z Torunia) jest  członkiem kadry narodowej kobiet w boksie i po tych  zawodach została powołana przez trenera Marka Węgierskiego na zgrupowanie , które  rozpocznie się w  dniu 7 grudnia br. w Cetniewie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 29 listopada 2012 10:03; autor: Dev
img

Michał Botwina wystąpił w kolejnym sparingu Pogoni Siedlce. Zawodnik Orląt Łuków zagrał 25 minut w starciu z drużyną Legii Warszawa występującą w Młodej Ekstraklasie. Mecz odbył się w Warszawie, a Legia wygrała 3:1. Michał chociaż na boisku przebywał króko zdążył zaliczyć asystę przy jedynej bramce dla Pogoni, strzelonej przez Adama Czerkasa. W rozwinięciu skrót meczu. Bramka dla Pogoni od 03:00.

Wtorek, 27 listopada 2012 16:16; autor: Dev
img

W dniach 23-24 listopada w Warszawie na Targówku odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów w zapasach.  W tym roku po raz pierwszy zawody miały międzynarodowa obsadę. ŁKS Orlęta Łuków w tym roku reprezentował Tomasz Jaroszkiewicz na co dzień członek zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Tomek walczył w kategorii wagowej do 95 kg. Nasz zawodnik dotarł do finału swojej kategori wagowej i dopiero w finale znalazł pogromę i po zaciętym pojedynku przegrał z Markiem Pawlakiem z AWF AZS Warszawa, a tym samym został wicemistrzem Polski weteranów.

Poniedziałek, 26 listopada 2012 09:30; autor: Dev
img

W dniach 22-25 listopada 2012 roku  na ringu w Woli Gułowskiej  zawodniczki sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego przygotowywały się do ostatniego startu w tym roku tj. do Młodzieżowych  Mistrzostw Polski Kobiet i Pucharu Polski Juniorek.  Turniej odbędzie się w Grudziądzu i będzie trwał od 30 listopada do 2 grudnia.  W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet w kategorii do 75 kg nasz klub będzie reprezentowała Anna Maksim, a w Pucharze Polski Juniorek w kategorii do 64 kg wystartuje Emilia Świderska, zaś w kategorii do 69 kg zawalczy Agnieszka Osial.

Na zdjęciu od lewej: trener Zenon Pawlikowski, Emilia Świderska, Agnieszka Osial i Anna Maksim

Niedziela, 25 listopada 2012 09:19; autor: Dev
img

Zawodnik Orląt Łuków Michał Botwina wystąpił we wczorajszym sparingu drugoligowej Pogoni Siedlce. Nasz napastnik zagrał 56 minut w wygranym 2:1 meczu Siedlczan z drużyną Polonii Warszawa występującej z Młodej Ekstraklasie. Michał grał już w sparingu Pogoni rok temu ale ostatecznie pozostał w Orlętach.

Poniedziałek, 19 listopada 2012 20:22; autor: QBA
img

17 listopada trampkarze starsi rozgrywali mecz w Lublinie z tamtejszym BKS-em Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Początek meczu był wyrównany, szanse miała jedna i druga drużyna. Około 15 minuty, po błędzie w kryciu jednego z łukowskich obrońców, na prowadzenie wychodzi drużyna z Lublina. Mimo świetnych okazji do strzelenia bramki przez gości do przerwy nadal jednobramkowa przewaga gospodarzy. Chwilę przed przerwą boisko z rozciętą wargą opuszcza Kuba Dębiak. Po przerwie, mimo kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem BKS-u, nie udało się zdobyć bramki wyrównującej. Mecz kończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy. Szkoda straconych punktów z rywalem, który nie tworzył klarownych sytuacji. W Orlętach zawiodła skuteczność. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. W tabeli łukowscy zawodnicy zajęli 7 miejsce, z niewielką 4-punktową stratą do trzeciej w tabeli Wisły Puławy.

WLTS,17 listopada 2012, 11:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków 1:0

Orlęta: Sawczuk - Wiśniewski, Sadło, Kondratowicz, Piszcz - Wierzchowski, Dębiak (Tomczuk), Adamiak, Pucyk -Kot (Celiński), Tomusiak

Niedziela, 18 listopada 2012 09:48; autor: Dev
img

I WLJS, 17 listopada 2012, 13:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków Orlęta nie zebrały składu i nie pojechały na mecz

img

Lubelski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania do kadr województwa na najbliższe konsultacje w których  weźmie ucział kilku zawodników Orląt Łuków. Trener rocznika 1999 Tomasz Złomańczuk powołał Jakuba Dołęgę, Rafała Jaworskiego i Mateusza Czwarno (rezerwowy). Konsultacja odbędzie się w dniach 23-25.11 w Puławach. Trener rocznika 1998 Przemysław Szymczak powołał Jakuba Pucyka. Konsultacja odbędzie się w tym samym miejscu i terminie co rocznika 1999. W dniach 16-18.11.2012 r. w Lublinie odbędzie się natomiast konsultacja rocznika 1997 na którą trener Marek Wawer zaprosił Rafała Cąkałę.

Środa, 14 listopada 2012 13:41; autor: Dev
img

8pkt, 2 zwycięstwa, 2 remisy, 11 porażek, w tym 9 z rzędu. Zaledwie 8 strzelonych goli, aż 34 straconych. Przedostatnia 15 pozycja w tabeli z dużą stratą do miejsc bezpiecznych. Najlepszy strzelec z zaledwie dwoma golami. To bilans Orląt Łuków w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 III ligi lubelsko podkarpackiej. Bilans wypracowany przez dwóch trenerów i 22 zawodników. W rozwinięciu newsa przedstawiamy sytuację w wyższych ligach i wyjaśniamy ile zespołów spada do IV ligi.