Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 9 października 2012 09:47; autor: QBA
img

Orlęta wygrały u siebie z Płomykiem Rożanka aż 10:2. Od początku było widać kto panuje na boisku, gospodarze od pierwszych minut wyszli zdecydowanie pressingiem. Już na początku meczu Konrad Kot uderza dwa razy w słupek jednak co się odwlecze to nie uciecze. Pierwszą bramkę strzela Konrad Kot, drugą Artur Tomusiak, a trzecią ponownie Kot. Na 4:0 podwyższa Adrian Piszcz. Po pierwszej połowie Orlęta prowadzą 4:0. W drugiej części ofensywna gra gospodarzy przynosi kolejne bramki.

img

Stal Mielec pokonała Orlęta Łuków 7:0 w meczu 11 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Orlęta pierwszą bramkę straciły już w 2 minucie, a w 25 minucie czerwoną kartkę dostał Paweł Szlaski. Następnie w odstępie czterech minut gospodarze strzelili trzy gole i było po meczu. Po przerwie dorzucili trzy i najwyższa porażka Orląt od 14 lat stała się faktem! W 1998 roku, podobnie jak teraz w pierwszy weekend października przegraliśmy z Siarką Tarnobrzeg na wyjeździe 7:0. Więcej o meczu w rozwinięciu.

img

Sytuacja finansowa Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta” Łuków skłoniła Komisję Rewizyjną do zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu. To pierwsza tego typu sytuacja, gdy Walne Zebranie odbędzie się na wniosek nie Zarządu, a Komisji Rewizyjnej.

Przewodniczący Komisji, Arkadiusz Kasznia, jest zaniepokojony fatalnym stanem klubowych finansów. Zamierza poinformować uczestników zebrania o wynikach kontroli finansów klubowych, kondycji ekonomicznej i wysokości zobowiązań. Zarząd będzie musiał odpowiedzieć publicznie na pytania Komisji Rewizyjnej dotyczącej sposobów wyjścia z zadłużenia. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu odbędzie się 29 października.

Piątek, 5 października 2012 08:58; autor: Dev
img

W ubiegłą niedzielę odbył się 34 Maraton Warszawski. W biegu wzięło dwóch zawodników sekcji Orląt Łuków: Wiesław Wysiński i Tadeusz Guzek. Wiesław Wysiński zajął 244 miejsce z czasem 3:10:16. Wynik ten dał 5 miejsce w kategori M55. Drugi z naszych biegaczy był 1023 z czasem 3:35:39 i 63 miejscem w kategorii M50.

Piątek, 5 października 2012 08:37; autor: Dev
img

Piekielne trudne zadanie czeka piłkarzy Orląt Łuków w sobotę. Nasza drużyna udaje się do Mielca na mecz ze Stalą. Spotkanie odbędzie się o 15:00 na jedynym z boisk treningowych w Mielcu, gdyż główny stadion przechodzi generalny remont. Stal po 10 kolejkach jest wiceliderem tabeli. Dysponuje najlepszą defensywą, bo do tej pory straciła zaledwie trzy bramki. Na dodatek pięć ostatnich meczów wygrała bez straty gola. Stal w III lidze gra już piąty sezon. Jak dotąd osiągała miejsca w dole tabeli. W sezonie 2008/2009 awansowała po reformie rozgrywek podobnie jak Orlęta. W pierwszym meczu w Łukowie było 2:2 (bramki Marciniaka i Żurawskiego), a na wyjeździe w maju, w spotkaniu o tzw. 6pkt Stal wygrała 3:2, mimo, że to Orlęta dwukrotnie obejmowały prowadzenie (gole Dziewulskiego i Gaja).

Czwartek, 4 października 2012 14:34; autor: Dev
img

Gdy w klubie niespokojne czasy my staramy się powoli robić swoje. W ostatnich kilkunastu dniach zaaktualizowaliśmy kilka działów na stronie min. Kadry, Trenerzy, Transfery, Puchar Polski, Relacje. Są już także najnowsze wyniki w module tabeli dla seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych, a do końca tygodnia powinny pojawić się także dla obu grup trampkarzy. Piszcie co jeszcze należy poprawić, dodać.

Wtorek, 2 października 2012 12:48; autor: Dev
img

Wywiad Master TV przeprowadzony z prezesem Orląt Łuków Tomaszem Tryboniem i trenerem seniorów Orląt Pawłem Grulą. Rozmowa przeprowadzona w tygodniu przed spotkaniem z Unią Nowa Sarzyna. Materiał w rozwinięciu newsa.

Poniedziałek, 1 października 2012 22:51; autor: Dev
img

W dniach 29.09.2012 w Zgierzu (chłopcy) oraz 30.09 2012 w Kielcach (dziewczyny)  rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Są to zawody zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, które prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki. W "naszym” makroregionie rywalizują zespoły z województw lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Z powiatu łukowskiego w zawodach tych startowali zawodnicy i zawodniczki UKS Orzeł Zalesie, ŁKS Orlęta Łuków oraz GKS Armaty Stoczek Łukowski. Czworo zawodników Orląt zajęło miejsca na podium. Najlepsza okazała się Jolanta Gromek, która zajęła pierwsze miejsce. Wyniki w rozwinięciu newsa.