Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 13 listopada 2012 13:52; autor: Dev
img

Jacek Jakubowski został wybrany na nowego wiceprezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków.
Wcześniej z tej funkcji zrezygnowali m.in. Jakub Chruściel, Dariusz Orzeł, Ryszard Szczygieł, Artur Osiak. Od kilku tygodni nie było chętnych do objęcia tej funkcji.

Na walnym zebraniu członków stowarzyszenia, które odbyło się 29 października, uzupełniono skład Zarządu Orląt. Do władz klubu weszli wtedy m.in. Janusz Lisiewski i Jacek Jakubowski, a do komisji rewizyjnej Tomasz Jaroszkiewicz.

Jacek Jakubowski to były pracownik Telewizji Master, a od roku pracownik Wydziału Promocji w łukowskim Urzędzie Miasta

[Czytaj całość]
Wtorek, 13 listopada 2012 12:16; autor: Dev
img

W minioną sobotę w Havirovie (Czechy) odbył się tradycyjny turniej podnoszenia ciężarów  TOP 12 im. Milana Romana, w którym wzięło udział 12 zawodników z Czech, Węgier, Słowacji i Polski. Pierwszy raz od 2009 roku, mogliśmy zobaczyć na wspólnym występie braci Dołęgów. Zawody, które odbyły się tylko w podrzucie wygrał ostatecznie Marcin Dołęga (ustanowił rekord życiowy i rekord zawodów 236 kg) przed Tomaszem Matykiewiczem, a trzecie miejsce zajął zawodnik i trener Orląt Łuków, Robert Dołęga. Czwarte miejsce w tym turnieju zajął najmłodszy z braci Dołęgów, Daniel. Dla Robert był to już 7 występ w tej imprezie, w której w 2006 roku zajął I miejsce.
Przypomnijmy, że Tomasz Matykiewicz i Robert Dołęga, tworzą trzon drużyny ligowej "Orląt", która w tym sezonie, w pięknym stylu awansowała do najwyższej klasy rozgrywek. Więcej w rozwinięciu

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 listopada 2012 10:57; autor: QBA
img

10 listopada trampkarze starsi rozgrywali swój mecz w Krasnymstawie z tamtejszą Jedynką. Boisko na którym mierzyły się owe drużyny było nierówne i o kilka metrów za małe. Mimo to Orlęta od początku ruszyły do ataku. W 3 minucie strzałem z dystansu popisał sie Dominik Adamiak i piłka wpadła do bramki. Kilkanaście minut później dośrodkowanie Patryka Wiśniewskego na gola zamienia Artur Tomusiak. Trzecia bramka pada po uderzeniu Patryka Wiśniewskiego. Do przerwy 3:0 dla drużyny z Łukowa. Po przerwie Jedynka zaczyna groźnie kontratakować, jednak bardzo dobrze bronił bramkarz Orląt. Po zagraniu przez Pawła Sadło piłki na wolne pole, sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Cezary Redzik. Ostatnią bramkę w meczu zdobywa Jakub Pucyk, który wykorzystuje prostopadłe zagranie Konrada Kota. W międzyczasie Jedynka nadal groźnie atakuje. Kilka minut po 5 bramce, gospodarze mają rzut karny, jednak Maciek Sawczuk obronił go. Mecz w którym dominowały Orlęta, kończy się wynikiem 5:0. Przed ostatnim spotkaniem z tydzień w Lublinie, Orlęta zajmują 5 miejsce z dużymi szansami na 4 miejsce w ligowej tabeli.

WLTS, 10 listopada 2012, 14:00 - Krasnystaw
Jedynka Krasnystaw - Orlęta Łuków 0:5
Adamiak,Tomusiak,Wiśniewski,Redzik,Pucyk

Orlęta: Sawczuk - Tokarski, Kondratowicz (Sadło), Wierzchowski, Czernic - Piszcz (Pucyk), Dębiak, Knap (Izdebski), Adamiak, Wiśniewski (Redzik) - Tomusiak (Kot)

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 listopada 2012 10:52; autor: Dev
img

WLJS, 10 listopada 2012, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 2:1
Uziębło, Wałachowski 

II WLJM, 10 listopada 2012, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 2:2 

WLTS, 10 listoapda 2012, 14:00 - Krasnystaw
Jedynka Krasnystaw - Orlęta Łuków 0:5 
Adamiak,Tomusiak,Wiśniewski,Redzik,Pucyk 

WLTM, 10 listoapda 2012, 13:00 - Opole Lubelskie
Dubler Opole Lubelskie - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Wtorek, 6 listopada 2012 00:56; autor: Dev
img

BOZPN rozlosował pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego. Jednocześnie podjęto decyzję, że runda ta zostanie przesunięta na wiosnę. Pierwotnie planowano rozegranie spotkań pucharowych w listopadzie, ale nieoczekiwany atak zimy spowodował odwołanie wielu spotkań ligowych, które będą odrabiane po zakończeniu rundy jesiennej. Orlęta Łuków przystąpią do rywalizacji od IV rundy.

Pary III rundy Pucharu Polski BOZPN:
Huragan Międzyrzec Podlaski - Unia Krzywda
Bór Dąbie - Polesie Serokomla
Niwa Łomazy - LZS Dobryń
Grom Kąkolewnica - Lutnia Piszczac 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 5 listopada 2012 12:36; autor: Dev
img

Telewizja Master TV podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków ŁKS Orlęta Łuków przeprowadziła wywiady z prezestem stowarzyszenia Orląt Tomaszem Tryboniem i przewodniczącyjm Komisji Rewizyjnej Arkadiuszem Kasznią. Film w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 5 listopada 2012 10:54; autor: Dev
img

I WLJS, 3 listopada 2012, 12:00 - Zamość
AMSPN Hetman Zamość - Orlęta Łuków 11:0

II WLJM, 3 listopada 2012, 15:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 3:2
Gromada (dwie) 

WLTS, 31 października 2012, 12:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Widok Lublin 3:0
Wierzchowski, Pucyk, Tomusiak 

WLTM, 31 października 2012, 14:00 -  Łuków
Orlęta Łuków - Widok Lublin  3:0

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 listopada 2012 14:41; autor: Bartlomeo
img

Doczekaliśmy się drugiego zwycięstwa Orląt w sezonie. Nasza drużyna pokonała ostatnią w tabeli Stal Kraśnik 0:1. Bramkę strzelił w drugiej połowie rezerwowy Artur Gaj. Przełamanie przyszło po 84 dniach od zwycięstwa w pierwszej kolejce z Chełmianką Chełm, także 1:0. Nie jest to może sukces na miarę zwyciestwa w Lidze Mistrzów ale wreszcie mamy jakąś optymistyczną wiadomość i przedłużenie nadziei na utrzymanie.

III liga lubelsko-podkarpacka, 4 listopada 2012, 11:00 - Kraśnik
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 0:1 (0:0) 
Gaj 78 

Orlęta: Osial – Sobiech, Padysz, Kierych, Szlaski, Jarzynka (78 Kachniarz), Matuszewski, Buga (86 Bondara), Kiryło, Wołoszka (46 Gaj), Dziewulski

[Czytaj całość]
Sobota, 3 listopada 2012 15:05; autor: Dev
img

Trampkarze starsi wygrali 3:0 z Widokiem Lublin. Orlęta były zdecydowanie lepszym zespołem, zasłużenie zdobywając 3 bramki. Zachowanie do końca meczu koncentracji pozwoliło zachować pierwszy raz w sezonie czyste konto. W pierwszej połowie gospodarzom brakowało "ostatniego podania". Do przerwy 0:0. Kilka minut po przerwie na 1:0 strzela Kuba Wierzchowski, który wykańcza wrzutkę strzałem z bliskiej odległości. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 3 listopada 2012 09:42; autor: Dev
img

W niedzielę w Kraśniku Orlęta Łuków zagrają z miejscową Stalą. To dwie najgorsze drużyny rundy jesiennej w III lidze lubelsko-podkarpackiej. O ile postawa Stali nie dziwi to po naszych Orlętach spodziewaliśmy się więcej. Po 14 kolejkach Orlęta i Stal dysponują najgorszymi defensywami, jeszcze gorzej spisują się ofensywni gracze tych drużyn. Obie strzeliły zaledwie po siedem bramek. Piłkarze z Kraśnika jedyne punkty, bardzo niespodziewanie zdobyli zwyciężając Orlęta Radzyń. Przed tygodniem w meczu w anormalnych warunkach długo utrzymywali remis z Lublinianką. Orlęta rundę zaczęły od zwycięstwa i gdyby zwycięstwem ją zakończyły byłby to mały promyk nadziei na wiosnę. Sytuacja w wyższych ligach obecnie jest taka, że z III ligi spadają drużyny z miejsc 12-16, zatem do Podlasia tracimy aż 12 punktów. Ale jak wiadomo zdarzyć się może wszystko. W tamtym sezonie do zajęcia 11 miejsca potrzeba było 36 punktów, tyle, że utrzymała się nawet ostatnia w tabeli Chełmianka. Dziewięć porażek z rzędu to za dużo. Czekamy zatem na przełamanie w Kraśniku. W barwach Stali nie zagra za kartki Damian Rusiecki - strzelec czterech bramek.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał