Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 31 października 2012 22:42; autor: Dev
img

Dzisiaj 25-te urodziny obchodzi Sebastian Matuszewski - pomocnik Orląt Łuków. Seba najczęściej występuje w środkowej linii boiska, chociaż grywał także jako skrzydłowy i napastnik, a w tym sezonie również w obronie. Znany jest ze swojej waleczności na boisku. W przeszłości występował w ŁKS Łazy i Sokole Adamów. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i pomyślności na boisku.

[Czytaj całość]
Wtorek, 30 października 2012 18:09; autor: Dev
img

Na wniosek komisji rewizyjnej odbyło się w poniedziałek 29 października Walne Zebranie Członków Klubu ŁKS Orlęta Łuków. Jak mówił na spotkaniu Arkadiusz Kasznia, przewodniczący komisji, „walne” miało na celu zapoznanie członków klubu z bieżącą sytuacją finansową. Wynika z niej, że nie jest dobrze. Ale ma być lepiej.

Na walne przybyło niewielu członków. Na prawie stu, obecnych było zaledwie trzydziestu kilku. Nie było nawet pełnego składu Zarządu Klubu. Ale liczba uczestników wystarczyła, aby obrady można było przeprowadzić. Ich najważniejszym punktem było przedstawienie informacji komisji rewizyjnej na temat finansów łukowskich Orląt.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 października 2012 07:56; autor: Dev
img

W dniach 26-28 października  2012 roku w Woli Gułowskiej odbyły się konsultacje kadry województwa lubelskiego juniorek w boksie oraz zgrupowanie kadry pięściarskiej łukowskiej sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków. Zawodnicy ćwiczyli na obiektach Domu Kultury w Woli Gułowskiej, gdzie w ostatni okresie powstała sala bokserska z ringiem. Oprócz juniorek zakwalifikowanych do kadry wojewódzkiej tj. Agnieszki Osial i Emilii Świderskiej w zgrupowaniu uczestniczyła też seniorka Anna Maksim i inni reprezentanci sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków tj. Marta Maksim, Joanna Kleszcz, Maciej Królik, Mateusz Goławski i Jakub Imanow. Zajęcia prowadził trener kadry wojewódzkiej Zenon Pawlikowski. 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 października 2012 07:42; autor: Dev
img

I WLJS, 27 października 2012, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Bogdanka Łęczna 1:8
Jamborski 

II WLJM, 27 października 2012, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin przełożony ze względu na opady śniegu

WLTS, 27 października 2012, 13:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków przełożony ze względu na opady śniegu

WLTM, 27 października 2012, 15:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków przełożony ze względu na opady śniegu

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 października 2012 19:58; autor: Dev
img

Mało chyba kto pamięta oficjalny mecz Orląt w takich warunkach. A już w październiku to w ogóle. Dzisiaj przyszło naszym piłkarzom zmierzyć się z Tomasovią Tomaszów Lubelski na zaśnieżonym boisku. Służby porządkowe oczyściły tylko pola karne i linie. Takie warunki nie pomogły jednak żółto-czerwonym, którzy przegrali z Tomasovią 0:2. Lider bez problemu ograł Orlęta, a oba gole strzelił Ukrainiec Jurij Michalczuk. W barwach Tomasovii zagrał były piłkarz Orląt Marcin Żurawski. Goście zapewnili sobie pierwsze miejsce na koniec rundy, a Orlęta za tydzień w meczu "na szczycie" zagrają ze Stalą Kraśnik. Stawką będzie przedostatnie miejsce w tabeli.

III liga lubelsko-podkarpacka, 28 października 2012, 14:00 - Łuków
Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 (0:1)
Michalczuk 20, 53

Orlęta: Lisiewicz – Sobiech, Kierych, Szlaski, Jarzynka, Matuszewski, Wołoszka (61 Kachniarz), Buga (88 Osiak), Kiryło, Botwina (61 Padysz), Bondara (62 Gaj)

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 października 2012 07:38; autor: Dev
img

III liga lubelsko-podkarpacka, 28 października 2012, 14:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 

I WLJS, 27 października 2012, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Bogdanka Łęczna 

II WLJM, 27 października 2012, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin 

WLTS, 27 października 2012, 13:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków 

WLTM, 27 października 2012, 15:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 października 2012 08:46; autor: Dev
img

Wracamy do sprawy sprzed tygodnia. Przed meczem z Avią Świdnik doszło do nietypowej sytuacji. Sędzia zawodów nie zezwolił na grę w tym meczu trzem zawodnikom Orląt. Zagrać nie mogli: Włodzimierz Lisiewicz, Sylwester Buga i Michał Bondara. Wszyscy poprzednio występowali w klubach należących do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i mieli karty zawodnicze wydane przez ten związek. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zostali zarejestrowani przez Orlęta i zgłoszeni do ligi w Lubelskim Związku Piłki Nożnej, prowadzącym rozgrywki IV ligi lubelskiej i III ligi lubelsko-podkarpackiej w tym sezonie. Do meczu z Avią Świdnik nie było żadnych wątpliwości i wszyscy mogli normalnie występować w barwach Orląt. Arbiter zawodów z 14 października Robert Wąsik, tym razem nie wyraził na ich grę bez nowych kart. Sytuacja dziwi tym bardziej, że przepisy są zmieniane i egzekwowane w trakcie rozpoczętego sezonu. W barwach Avii również nie mógł zagrać jeden piłkarz.

[Czytaj całość]
Środa, 24 października 2012 16:59; autor: Dev
img

20 października w hali ciężarowej Zespołu Szkół nr 1 i Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy C w podnoszeniu ciężarów - Hrubieszów 2012. 
W mistrzostwach udział wzięło 193 młodych sztangistów - dziewcząt i chłopców - z roczników 1996 - 1999 z czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Wśród nich wystartowało 7 zawodników łukowskich "Orląt", którzy zdobyli łącznie 6 medali, w tym 3 srebrne - Jakub Linkiewicz, Kamil Przybysz, Patryk Czerwonogrodzki i 3 brązowe Mateusz Karwowski, Marcin Izdebski (na zdjęciu odbiera medal), Remigiusz Woch. Medalu nie zdobył Radosław Peryt, który debiutował w zawodach w podnoszeniu ciężarów i ostatecznie uplasował się na niezłym VIII miejscu. 

W rozwinięciu więcej o zawodach.

[Czytaj całość]
Środa, 24 października 2012 11:14; autor: Dev
img

Łukowski Klub Sportowy „Orlęta Łuków” zaprasza na posiedzenie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków. Zebranie odbędzie się 29 października o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Zostało ono zwołane na wniosek Komisji Rewizyjnej.

W programie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków przewidziano sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli finansowej Klubu za okres od 1 stycznia do 31 lipca 2012 roku. Poruszona też zostanie kwestia uzupełnienia składu Zarządu, w którym powinno zasiadać co najmniej 10 osób. W chwili obecnej jest 11 członków, i przy rezygnacji dwóch lub więcej członków, grozić może wprowadzenie Komisarza (kuratora). Uzupełniony zostanie również skład komisji rewizyjnej.

Zarząd Klubu przedstawi też informację o przygotowaniach do Jubileuszu 90-lecia klubu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 października 2012 18:19; autor: Dev
img

Zamieszczamy galerie zdjęć z dwóch ostatnich meczów Orląt Łukow z Avią Świdnik i Orlętami Radzyń Podlaski. Zdjęcia jak zawsze autorstwa Wojtka Szczęśniaka.

Galeria Orlęta Łuków - Avia Świdnik 1:4

Galeria Orlęta Radzyń - Orlęta Łuków 2:0

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał