Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 5 października 2012 08:37; autor: Dev
img

Piekielne trudne zadanie czeka piłkarzy Orląt Łuków w sobotę. Nasza drużyna udaje się do Mielca na mecz ze Stalą. Spotkanie odbędzie się o 15:00 na jedynym z boisk treningowych w Mielcu, gdyż główny stadion przechodzi generalny remont. Stal po 10 kolejkach jest wiceliderem tabeli. Dysponuje najlepszą defensywą, bo do tej pory straciła zaledwie trzy bramki. Na dodatek pięć ostatnich meczów wygrała bez straty gola. Stal w III lidze gra już piąty sezon. Jak dotąd osiągała miejsca w dole tabeli. W sezonie 2008/2009 awansowała po reformie rozgrywek podobnie jak Orlęta. W pierwszym meczu w Łukowie było 2:2 (bramki Marciniaka i Żurawskiego), a na wyjeździe w maju, w spotkaniu o tzw. 6pkt Stal wygrała 3:2, mimo, że to Orlęta dwukrotnie obejmowały prowadzenie (gole Dziewulskiego i Gaja). 

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 października 2012 14:34; autor: Dev
img

Gdy w klubie niespokojne czasy my staramy się powoli robić swoje. W ostatnich kilkunastu dniach zaaktualizowaliśmy kilka działów na stronie min. Kadry, Trenerzy, Transfery, Puchar Polski, Relacje. Są już także najnowsze wyniki w module tabeli dla seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych, a do końca tygodnia powinny pojawić się także dla obu grup trampkarzy. Piszcie co jeszcze należy poprawić, dodać.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 października 2012 12:48; autor: Dev
img

Wywiad Master TV przeprowadzony z prezesem Orląt Łuków Tomaszem Tryboniem i trenerem seniorów Orląt Pawłem Grulą. Rozmowa przeprowadzona w tygodniu przed spotkaniem z Unią Nowa Sarzyna. Materiał w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 października 2012 22:51; autor: Dev
img

W dniach 29.09.2012 w Zgierzu (chłopcy) oraz 30.09 2012 w Kielcach (dziewczyny)  rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Są to zawody zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, które prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki. W "naszym” makroregionie rywalizują zespoły z województw lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Z powiatu łukowskiego w zawodach tych startowali zawodnicy i zawodniczki UKS Orzeł Zalesie, ŁKS Orlęta Łuków oraz GKS Armaty Stoczek Łukowski. Czworo zawodników Orląt zajęło miejsca na podium. Najlepsza okazała się Jolanta Gromek, która zajęła pierwsze miejsce. Wyniki w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 października 2012 16:22; autor: Dev
img

Rozmowa w Pawłem Grulą, nowym trenerem Orląt Łuków.

Paweł Grula (w środku) w niedzielę zadebiutuje na ławce trenerskiej Orląt Łuków

Długo zastanawiał się pan nad propozycją pracy, jako pierwszy trener Orląt?
– Na pewno to była bardzo trudna decyzja. Na początku byłem brany pod uwagę do roli drugiego szkoleniowca. Po rezygnacji trenera Andrzeja Suchodolskiego zdecydowałem się jednak zaryzykować. Po prostu sytuacja jest trudna, a ja chcę pomóc chłopakom i temu klubowi.

Trener Suchodolski nie przyjął oferty i twierdził, że z dnia na dzień niewiele można zmienić. Pan zdecydował się jednak skoczyć na głęboką wodę…
– Jak człowiek nie ryzykuje to nic nie ma. Nie patrzyłem na to, czy będzie mi łatwo, czy trudno. Byłem już w szatni, rozmawiałem z zawodnikami. I oni nie mieli nic przeciwko temu, żebym został pierwszym trenerem. Ja w nich wierzę i wychodzi na to, że oni we mnie też.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 października 2012 12:11; autor: Dev
img

W dniu 30 września br. na stadionie lekkoatletycznym MKS „Start” przy ul. Piłsudskiego  w Lublinie przeprowadzono Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej dla kadr wojewódzkich w dyscyplinach wspieranych przez Lubelską Unię Sportu.  Był to trzeci-ostatni termin, niektórzy zawodnicy poddani zostali sprawdzianom we wcześniejszym okresie. W teście wzięli udział łukowscy pięściarze z sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków tj. Agnieszka Osial (na zdjęciu z prawej), Emilia Świderska (na zdjęciu z lewje)i Jakub Imanow. Pozytywne zaliczenie testu pozwala im ubiegać się o zakwalifikowanie do kadry wojewódzkiej także na przyszły rok. Trenerem bokserskiej lubelskiej  kadry wojewódzkiej mężczyzn jest Józef Radziewicz ze Świdnika, zaś trenerem kadry kobiet - Zenon Pawlikowski z Łukowa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 października 2012 12:01; autor: QBA
img

Trampkarze starsi przegrali na wyjezdzie z Avią Świdnik 1:4. Gospodarze to jeden z najgorszych zespołów 1ligi, tym bardziej porażka boli. Kłopoty Orląt zaczęły się już przed meczem. Na zbiórkę przyszło 13 piłkarzy. Jeszcze przed meczem okazało się, że Jakub Wierzchowski ma nieważne badania. Na ławce został tylko jeden bramkarz, więc Orły musiały zagrać bez zmian. Gospodarze dobrze zaczęli mecz, w pierwszych 10 minutach strzelili gola, gdy jeden z obrońców z Łukowa "zaspał", a napastnik z Avii wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem. Za trzecim uderzeniem pokonał łukowskiego golkipera.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 października 2012 11:56; autor: Dev
img

I WLJS, 30 września 2012, 11:00 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 7:0

II WLJM, 30 września 2012, 16:00 - Różanka
Płomyk Różanka - Orlęta Łuków 2:3
Kozłowski (dwie), Ebert 

WLTS, 29 września 2012, 11:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 4:1
K.Pucyk 

WLTM, 29 września 2012, 13:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 0:4

[Czytaj całość]
Niedziela, 30 września 2012 18:56; autor: Dev
img

Orlęta Łuków doznały kolejnej wysokiej porażki u siebie. Dzisiaj przegraliśmy w Łukowie z Unią Nowa Sarzyna 1:4,  chociaż niedługo po przerwie za sprawą gola Krzysztofa Kierycha udało się wyrównać stan meczu. Goście pierwszą bramkę strzelili po kwadransie gry gdy wykorzystali rzut karny podyktowany za faul Norberta Osiala. Nasz bramkarz za to zagranie dostał czerwoną kartkę i niemal cały mecz musieliśmy grać w osłabieniu. W drugiej połowie posypały się kolejne bramki i debiut Pawła Gruli w roli trenera Orląt okazał się mocno nieudany.

[Czytaj całość]
Sobota, 29 września 2012 00:11; autor: Dev
img

III liga lubelsko-podkarpacka, 30 września 2012, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna  

I WLJS, 30 września 2012, 11:00 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 

II WLJM, 30 września 2012, 16:00 - Różanka
Płomyk Różanka - Orlęta Łuków 

WLTS, 29 września 2012, 11:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków

WLTM, 29 września 2012, 13:00 - Świdnik
Avia Świdnik - Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał