Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 28 września 2012 08:37; autor: Dev
img

W niedzielę zagramy z Unią Nowa Sarzyna o 16:00 w Łukowie. Przeciwnik nie najlepszy na przełamanie Orląt. Podopieczni Pawła Gruli zmierzą się bowiem z 4 drużyną III ligi, która wliczając dwa mecze pucharowe na szczeblu okręgu nie przegrała kolejnych siedmiu spotkań. Ostatnio w Pucharze Polski pokonała rezerwowym składem 8-0 przedstawiciela okręgówki drużynę Bukowa Jastkowice, a w III lidze 1-0 Lubliniankę Lublin. Niekorzystnie wyglądają też dotychczasowe konfrontacje Orląt z Unią. Cztery lata temu najpierw polegliśmy na wyjeździe 3:0, a w ostatniej kolejce (gdy już nasz spadek był przesądzony) przegraliśmy u siebie 2:1. W dwumeczu jedynego gola dla Orląt strzelił Rafał Aleksandrowicz (i był to jedyny jego gol dla Orląt. Ktoś go jeszcze pamięta?).

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 września 2012 21:42; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacj i Orlęta Łuków zapraszają chętnych na zajęcia sekcji warcabowej. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu: w czwartki 17.00-19.00 i niedziele 16.00-19.00 w świetlicy OSiR, Browarna 63. Prowadzący: Bogusław Mojzych. Więcej informacji: Biuro OSiR ul. Browarna 63, tel. 25/798 23 8925/798 38 71, 506 643 863


[Czytaj całość]
Czwartek, 27 września 2012 21:36; autor: Dev
img

Jakub Dębiak i Paweł Sadło z Orląt Łuków dostali powołania do kadry województwa lubelskiego rocznika 1998 na mecz z Podkarpackim ZPN. Spotkanie zostanie rozegrane 2 października w Kolbuszowej w ramach Pucharu im. Dr J. Michałowicza.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 września 2012 15:12; autor: Dev
img

Od pewnego czasu na forum portalu www.civitaslukoviensis.pl można zadawać pytania do Burmistrza Łukowa. Dariusz Szustek zobowiązał się do udzielania odpowiedzi. Wśród poruszanych kwestii nie zabrakło sprawy stadionu w Łukowie. Z odpowiedzi burmistrza jasno wynika, że nowego stadionu nie mamy się co spodziewać w bliżej określonej przyszłości. Oto wybrane pytania i odpowiedzi:

Jakie plany mają włodarze miasta w związku ze stadionem? Czy problem stadionu (jego stanu technicznego, lokalizacji, itd.) jest przedmiotem troski Burmistrza i Rady Miasta?
- Temat modernizacji stadionu był dyskutowany podczas obrad Rady Sportu. Kolejne posiedzenie w tym temacie jest przewidywane w styczniu 2012 roku z udziałem posła na Sejm Cezarego Kucharskiego. Miasto czyni starania zmierzające do czynnego udziału w realizowanych przez Ministerstwo Sportu projektach p.n. „Sztuczna płyta” oraz „Budowa i modernizacja obiektów sportowych”. Istnieje również możliwość wpisania rozbudowy lub modernizacji stadionu do wieloletniego planu inwestycji sportowych województwa lubelskiego.

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 września 2012 08:33; autor: Dev
img

Podczas sesji Rady Miasta w Łukowie, która odbywała się we wtorek 25 września, w porządku obrad znalazł się m.in. punkt w sprawie nadania jednej z ulic miasta imienia Janusza Kowalczyka – trenera łukowskich ciężarowców. Ale ten sam radny, który wnioskował o podjęcie takiej uchwały, już na sesji złożył kolejny wniosek o zdjęcie tego punktu z porządku obrad. Najnowszym pomysłem jest nadanie imienia Janusza Kowalczyka hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 26 września 2012 17:30; autor: Dev
img

Nie Andrzej Suchodolski, a Paweł Grula będzie ostatecznie nowym trenerem Orląt Łuków. Informowaliśmy wczoraj, że to Suchodolski zastąpi Roberta RóżańskiegoDoświadczony szkoleniowiec długo zastanawiał się nad propozycją działaczy, ale ostatecznie zrezygnował. W tej sytuacji beniaminka poprowadzi zaledwie 28-letni Grula, były piłkarz Orląt, który miał być asystentem Suchodolskiego. – Nie było szansy, żebyśmy doszli do porozumienia. Przyznaję jednak, że długo myślałem, czy nie wziąć tego zespołu. Doszedłem jednak do wniosku, że to po prostu zły moment. Nie jestem czarodziejem i tak naprawdę niewiele byłbym w stanie zrobić.

[Czytaj całość]
Środa, 26 września 2012 09:37; autor: Dev
img

W dniu 22.09.2012 w Kisielsku k/Stoczka Łukowskiego odbyły się Otwarte Mistrzostrza Województwa Lubelskiego w zapasach Kobiet. W zawodach wystartowały przedstawicielki trzech klubów powiatu Łukowskiego ŁKS Orlęta Łuków, UKS Orzeł Zalesie,oraz gospodynie GKS Armaty Stoczek Łukowski, łącznie startowały zawodniczki z 13 lubelskich klubów oraz WLKS Siedlce. Zawody odbyły się w 3 grupach wiekowych juniorki -kadetki, młodziczki oraz dzieci. Zawodniczki Orląt Łuków, podpopiecznie Grzegorza Wałachowskiego zdobyły trzy miejsca medalowe. Wyniki w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 września 2012 13:40; autor: Dev
img

Andrzej Suchodolski zrezygnował z funkcji trenera Orląt Łuków  i stanowisko to obejmie były piłkarz Orląt Paweł Grula (na zdjęciu). W poniedziałek poinformowano o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Robertem Różańskim. Jego miejsce miał zająć Andrzej Suchodolski i jako asystent Paweł Grula. Dzisiaj Suchodolski zrezygnował ze względów rodzinnych. Paweł Grula do tej pory prowadził juniorów młodszych. Jeszcze nie wiadomo czy będzie łączył obie te funkcje.


[Czytaj całość]
Wtorek, 25 września 2012 08:38; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Michał Botwina - napastnik łukowskich Orląt. Do naszego zespołu trafił prawie dwa lata temu, w wieku 17 lat z Bizona Jeleniec. Na boiskach A-klasy był czołowym strzelcem. Wraz z Orlętami awansował do III ligi, gdzie niedawno strzelił swoją pierwszą bramkę. W ŁKS rozegrał jak dotąd ponad 50 spotkań w IV i III lidze, zwykle w pierwszym składzie. Latem był na testach w pierwszoligowej Bogdance Łęczna. Z okazji urodzin życzymy Michałowi pomyślności w życiu prywatnym i szybkich postępów w karierze sportowej. 

Debiut w lidze: 27.03.2011 (Dwernicki-Orlęta 0:6)
Mecze w lidze: 52
Gole w lidze: 17

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 24 września 2012 17:55; autor: Dev
img

Robert Różański nie jest już trenerem seniorów Orląt Łuków. Na tym stanowisku zastąpi go Andrzej Suchodolski, któremu jako II trener pomagać będzie Paweł Grula. Taką decyzję niejednogłośnie podjęło prezydium klubu w składzie: Tomasz Tryboń, Zygmunt Piekarski i Adam Kulik.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał