Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 29 lipca 2012 10:11; autor: Dev
img

BOZPN podał pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu w sezonie 2012/2013. Odbędzie się ona 5 sierpnia. II runda zaplanowana jest na 12 sierpnia. 

Gręzowia Gręzówka - ŁKS Łazy
Bór Dąbie - Dwernicki Stoczek Łukowski
Orzeł Zalesie - Tur Turze Rogi
Bizon Jeleniec - Unia Krzywda
Grom Kąkolewnica - Sokół Adamów
Unia Żabików - Orlęta II Radzyń Podlaski
GLKS Rokitno - Janowia Janów Podlaski
LZS Dobryń - Granica Terespol
Niwa Łomazy - Victoria Parczew
Grom Sosnowica - LKS Milanów
Liga Międzyrzecka - Huragan Międzyrzec
KIKS Biała Podlaska - RED Sielczyk
Łukowiacy Łuków - Polesie Serokomla
Orkan Wojcieszków - termin wolny

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 lipca 2012 09:58; autor: Dev
img

W ostatnich dwóch tygodniach Orlęta Łuków rozegrały pięć meczów sparingowych. Nasi piłkarze ze zmiennym szczęściem rywalizowali z zespołami z III i IV ligi. Zakończył się także obóz przygotowawczy nad Zalewem Zimna Woda. W najbliższym meczu zmierzymy się w środę ze Startem Otwock. Wyniki sparingów:

Orlęta Łuków - Wilga Garwolin 2:1
Osiak, Wrzosek 

Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 3:1
Kachniarz (dwie), Kierych 

Avia Świdnik - Orlęta Łuków 2:0

Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Łuków 3:1
Kachniarz 

Orlęta Radzyń - Orlęta Łuków 1:2
Leszkiewicz samobójcza, Marciniak 

[Czytaj całość]
Środa, 18 lipca 2012 08:46; autor: Dev
img

Ze względu na sezon wakacyjno-urlopowy od dzisiaj do 29 lipca nastąpi przerwa w aktualizacji strony. Po najważniejsze informacje zapraszamy na nasz fanpafe na Facebooku. Tam będziemy podawać wyniki sparingów i ważniejsze wydarzenia.

http://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Wtorek, 17 lipca 2012 19:55; autor: Dev
img

Dariusz Orzeł został nowym prezesem Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Taką decyzję podjął Zarząd Klubu na poniedziałkowym posiedzeniu. Są też nowi członkowie zarządu. Wybór nowego prezesa był konieczny po rezygnacji z tej funkcji Zbigniewa Biadunia. Z funkcji wiceprezesa zrezygnował też Jakub Chruściel. Na jego miejsce został powołany Ryszard Szczygieł. Nowym członkiem Zarządu została też Alina Kaźmierczak. Dariusz Orzeł był do tej pory wiceprezesem Orląt. Jest członkiem Zarządu Powiatowego PiS w Łukowie. Ryszard Szczygieł jest naczelnikiem Wydziału Informatycznego w łukowskim magistracie. Alina Kaźmierczak pełni obecnie obowiązki dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

[Czytaj całość]
Wtorek, 17 lipca 2012 09:26; autor: Dev
img

Jutro (w środę) o 18:00 Orlęta Łuków rozegrają kolejny mecz sparingowy, tym razem z Podlasiem Biała Podlaska. Spotkanie odbędzie się w Białej Podlaskiej. Natomiast w sobotę o 11:00 w Świdniku zmierzymy się z kolejnym trzecioligowcem Avią Świdnik. Bezpośrednio po meczu drużyna uda się nad Zalew Zimna Woda i rozpocznie obóz przygotowawczy, który potrwa tydzień.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 lipca 2012 20:09; autor: Dev
img

W ubiegłym weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  w ramach XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Muszynie. W tych zawodach wystąpił reprezentant łukowskich Orląt Jarosław Daniluk. który zajął 3 miejsce w kat.94 kg, pobił 4 rekordy życiowe i od soboty jego rekordowy wynik w dwuboju to 272 kg! 
Po tych występie zawodnik został powołany na obóz sportowy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie powalczy aby reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy i świata juniorów do lat 17. W rozwinięciu więcej zdjęć.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 lipca 2012 19:40; autor: Dev
img

Od 2 lipca br. zawodnik sekcji bokserskiej ŁKS „Orlęta Łuków” Jakub Imanow   przebywa na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej, które odbywa się w Okunince. Właśnie tam podopieczny trenera Zenona Pawlikowskiego  przygotowuje się do udziału w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w boksie.

Zgrupowanie prowadzi  trener Józef Radziewicz ze Świdnika.  Jakub Imanow to jedyny łukowski pięściarz, który wystąpi w finałach OOM w boksie rozgrywanych od 20 lipca br. w Wieliczce.  Pomimo młodego wieku  posiada długi staż treningowy, od  7 lat trenuje  kickboxing, a od 1,5 roku  boks.  Walczy w kategorii do 75 kg. Bardzo liczymy na jego dobry występ w  OOM.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 lipca 2012 09:46; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Orlęta z Radzynia w dzisiejszym meczu kontrolnym trzecioligowców.  Bramki dla podopiecznych Roberta Różańskiego padły po samobójczym strzale Marka Leszkiewicza oraz uderzeniu Kamila Marciniaka. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Przemysława Grajka. Spotkanie rozegrano w Radzyniu. W zespole żółto-czerwonych testowanych było pięciu nowych piłkarzy. Kolejny sparing w najbliższą środę z Podlasiem Biała Podlaska. O szczegółach poinformujemy w kolejnym newsie. Więcej o sparingu z Orlętami Radzyń w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 18:26; autor: Dev
img

W newsie poniżej informujemy o pierwszym treningu Orląt, a teraz czas na plan sparingów przed ligą. Zaczynamy już w najbliższą sobotę w Radzyniu Podlaskim z Orlętami. W sumie zagramy 7 spotkań. Od 21 do 28 lipca drużyna Roberta Różańskiego przebywać będzie na obozie przygotowawczym w ośrodku nad Zalewem Zimna Woda.


14.07 Orlęta Radzyń (3liga lubelsko-podkarpacka)
18.07 Podlasie Biała Podlaska (3liga lubelsko-podkarpacka)
21.07
Avia Świdnik (3liga lubelsko-podkarpacka)
25.07 Lewart Lubartów (4liga lubelska)
28.07 Wilga Garwolin (4liga mazowiecka)
01.08 Start Otwock (3liga łódzko-mazowiecka)
04.08 Dwernicki Stoczek Łukowski (5liga bialskopodlaska) 

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 18:18; autor: Dev
img

W dzisiejszym treningu Orląt Łuków uczestniczyło 22 zawodników. Były to pierwsze zajęcia przed nowym sezonem. Trenowali: Mateusz Padysz, Artur Gaj, Norbert Osial, Michał Osiak, Włodzimierz Wrzosek, Kamil Marciniak, Sebastian Matuszewski, Sylwester Buga, Krzysztof Kierych, Michał Bondara (Victoria Kałuszyn), Dariusz Dziewulski (Pogoń Siedlce), Mateusz Wysokiński, Łukasz Kiryło, Włodzimierz Lisiewicz, Maciej Kachniarz, Michał Botwina, Jakub Bulak, Robert Wołoszka, Mateusz Olszewski, Michał Konieczny, Arkadiusz Sobiech, Jakub Jarzynka (Widok Lublin). Ten ostatni jest defensywnym pomocnikiem lub obrońcą i był testowany w ostatnim sparingu. Damian Soćko nie trenował ze względu na lekki uraz, a nieobecny był Paweł Szlaski. Nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy zdecydują się na grę w najbliższym sezonie. Wszystkie sprawy będą dopinane po powrocie trenera Roberta Różańskiego z urlopu oraz wyboru nowego prezesa. Dzisiejsze zajęcia tymczasowo prowadził Stanisław Chudzik. Dzisiaj też dowiedzieliśmy się, że w inaguracyjnym meczu zagramy u siebie z Chełmianką Chełm.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał