Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 10 lipca 2012 17:01; autor: Dev
img

Stało się już tradycją, że po zakończeniu rozgrywek podsumowanie sezonu odbywa się podczas Letniej Gali Piłkarska. W tym roku władze Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej gościły w Zimnej Wodzie. Choć z nieba lał się żar, wszyscy zebrani z niecierpliwością oczekiwali na końcowe rezultaty. Było wielu wygranych, choć wszyscy nominowani zasłużyli na brawa. Kapituła w składzie: Roman Laszuk, Adam Kulik, Stanisław Lesiuk, Zbigniew Lamek, Sławomir Kociubiński i Dariusz Banaszuk miała ciężki orzech do zgryzienia. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:55; autor: Dev
img

W Łukowie odbyła się III letnia Gala BOZPN. Najwięcej nagród zdobyli przedstawiciele Orląt Łuków. Najlepszym piłkarzem wybrano Sylwestra Bugę, najlepszym trenerem został Robert Różański, a działaczem były już prezes Orląt Zbigniew Biaduń! Nagrodzono także Urząd Gminy w Łukowie. W rozwinięciu pełna lista nagrodzonych.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:41; autor: Dev
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwsza kolejka rozpocznie się 11-12 sierpnia, a ostatnie mecze rundy jesiennej zostaną rozegrane 3-4 listopada. Orlęta Łuków na "dzień dobry" zagrają z Chełmianką Chełm u siebie, a tydzień później na wyjeździe ze Stalą Sanok. Z tym rywalem w 1998 roku przegraliśmy baraże o II ligę. Derby z Podlasiem Biała Podlaska 22/23 września, z Orlętami Radzyń 20/21 października. Oba na wyjazdach. Cały terminarz w rozwinięciu newsa.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 
Wieniawa Lublin - Stal Sanok 
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 
Rafineria/Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 lipca 2012 08:19; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków 10 lipca wznowią przygotowania do nowego sezonu. Przed występami w III lidze zanosi się na kilka zmian kadrowych, ale polityka klubu na pewno pozostanie ta sama. Trener Robert Różański nadal będzie stawiał na wychowanków, a także piłkarzy z okolic. – Oczywiście, że będziemy się rozglądali za wzmocnieniami składu. Coś w tej kwestii powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni. Nie ma jednak, co ukrywać, że podobnie, jak większość klubów z powodów finansowych nie planujemy wielkich transferów – mówi szkoleniowiec wicemistrza IV ligi z minionych rozgrywek.

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 21:33; autor: Dev
img

Jak podało Życie Siedleckie Michał Bondara zasili Orlęta Łuków. 24-letni napastnik jest zawodnikiem Victorii Kałuszyn. W ubiegłym sezonie w lidze okręgowej strzelił kilkanaście bramek. Jest wychowankiem Jutrzenki Cegłów.

 

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 11:48; autor: Dev
img

7 lipca nad Zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się III Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej. BOZPN ogłosił już nominacje w 14 kategoriach. Wśród kapituły, która wybierze najlepszych znalazł się kierownik sekcji piłki nożnej Orląt Adam Kulik. A wsród nominowanych: Sylwester Buga, Paweł Szlaski, Robert Różański, Magdalena Orzełowska, Wiesław Grula, Tomasz Tryboń, Bartłomiej Guzowski, Zbigniw Biaduń, Urząd Miasta i Urząd Gminy w Łukowie. Nominowane zostały także osoby w przeszłości związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Arkadiusz Wróbel, Edmund Koperwas. W rozwinięciu kategorie i nominacje.


[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 14:29; autor: Dev
img

W sobotę odbył się V Memoriał im Antoniego Trybonia. W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało  prawie trzydzieści drużyn. Z naszych ekip najlepiej zaprezentowała się drużyna ŁSR AMPlus Łuków, któa w roczniku 2000-2001 zajęła drugie miejsce. W rozwinięciu newsa wyniki oraz linki do zdjęći video.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 14:17; autor: Dev
img

Strumyk Malawa nie zagra w III lidze lubelsko-podkarpackiej w sezonie 2012/2013.  W dniu dzisiejszym działacze klubu z Malawy oficjalnie zrezygnowali z możliwości gry na tym poziomie rozgrywkowym i podpisali stosowne dokumenty w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Informację potwierdził Przewodniczący Wydziału Gier Mateusz Nosek. Strumyk otrzymał szansę utrzymania ligowego bytu w wyniku wycofania się Partyzanta Targowiska oraz KS Zaczernie. Kolejnym zespołem, do którego z pytaniem o chęć gry w III lidze lubelsko-podkarpackiej zwróci się WG Podkarpackiego ZPN, będzie Chełmianka.

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 13:54; autor: Dev
img

Jak informuje Dziennik Wschodni na treningu Bogdanki Łęczna był Michał Botwina - napastnik Orląt Łuków. Pierwszoligowiec trenował wczoraj po raz pierwszy, a Michał był jednym z ośmiu testowanych zawodników. Botwina jest graczem Orląt od 1,5 roku i przez ten czas strzelił 18 goli w IV lidze.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 13:40; autor: Dev
img

W dniu 17.06.2012 r. w Międzyrzecu Podlaskim zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego  Juniorów w Siatkówce Plażowej. W mistrzostwach wzięło udział 12 par m.in. zawodnicy ŁKS ”Orlęta Łuków”- Janusz Prus i Jakub Serżysko.  W wyniku eliminacji zajęli III miejsce i tym samym awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał