Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 23 sierpnia 2012 10:08; autor: Dev
img

Dzisiaj 26 urodziny obchodzi Sylwester Buga - zawodnik Orląt Łuków. W naszym klubie występuje od ponad 2,5 roku. W tym czasie wywalczył z Orlętami awans do III ligi, dwukrotnie był najlepszym strzelcem drużyny, wybieraliśmy go najlepszym piłkarzem klubu, a ostatnio BOPZN wyróżnił go jako najlepszego zawdnika IV ligi w okręgu BOZPN. Popoularny "Jasiu" wcześniej reprezentował barwy UKS 1 Węgrów, Pogoni Siedlce, Znicza Pruszków i Jutrzenki Cegłów. 
Wczoraj natomiast 18 lat skończył Robert Wołoszka - junior Orląt, który zdążył już zadebiutować w seniorach. Do Orląt przyszedł z juniorów Bizona Jeleniec.
W sierpniu także 28 lurodziny obchodził bramkarz Orląt - Włodzimierz Lisiewicz. Golkiper, który do Orląt powrócił dwa lata temu jest naszym najlepszym graczem na tej pozycji od kilku lat. Potwierdził to min świetnym meczem z Karpatami Krosno w ostatnią niedzielę. Wcześniej reprezentował KS Piaseczno, szwedzki Hinneryds IF, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń, Górnik Łęczna (juniorzy), Dwernicki Stoczek Łukowski (juniorzy).
Z okazji urodzin życzymy zawodnikom wszystkiego najlepszego w życiu osobistym jak i sukcesów sportowych z Orlętami.

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 sierpnia 2012 09:53; autor: Dev
img

I WLJS, 22 sierpnia 2012, 15:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 3:0

WLTS, 22 sierpnia 2012, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Motor Lublin 7:1

WLTM, 22 sierpnia 2012 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - MUKS Kraśnik 2:2 

[Czytaj całość]
Środa, 22 sierpnia 2012 21:35; autor: Dev
img

Na stronie internetowej portalu Podlasie24.pl można wysłuchać wywiadu z nowym prezesem Orląt Łuków Tomaszem Tryboniem. Prezes opowiada o okolicznościach przyjścia do klubu. Poruszana jest także kwestia finansów. 

 

Wywiad z Tomaszem Tryboniem (kliknij)

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 sierpnia 2012 22:31; autor: Dev
img

I WLJS, 22 sierpnia 2012, 15:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 

WLTS, 22 sierpnia 2012, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Motor Lublin 

WLTM, 22 sierpnia 2012 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - MUKS Kraśnik 

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 sierpnia 2012 21:15; autor: Dev
img

Już w najbliższą sobotę reprezentacja Polski Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów  odleci do Bukaresztu by reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy Juniorów do lat 17, które odbędą się w dniach 25.08-02.09. 2012r. W 15 osobowej ekipie zawodniczek i zawodników znalazł się wychowanek łukowskich Orląt, podopieczny Roberta Dołęgi - Jarosław Daniluk. Będzie to debiut młodego sportowca w imprezie międzynarodowej, który wyjdzie na pomostprawdopodobnie 1 września i wystąpi w kategorii wagowej do 94 kg.  Więcej w rozwinięciu

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 sierpnia 2012 08:46; autor: Dev
img

W inaguracyjnym meczu z Chełmianką Chełm w barwach Orląt Łuków zadebiutowało trzech nowych graczy.  Pełne 90 minut zaliczyli obrońcy Tomasz Jaszczyński (na zdjęciu z prawej podczas meczu z Karpatami) i Jakub Jarzynka, a 58 minut grał napastnik Michał Bondara. W końcówce wystąpił także napastnik Dariusz Dziewulski, ale był to jego już trzeci powrót do Orląt, których jest wychowankiem, więc trudno uznać go za debiutanta. Jaszczyński ma 22 lata i przyszedł z Podlasia Biała Podlaska. Jarzynka z kolei przyszedł z Widoku Lublin, ma 19 lat i w czerwcu został wybrany do najlepszej trójki obrońców I WLJS. Michał Bondara (26 lat) ostatnio grał w Victorii Kałuszyn, gdzie strzelił 14 bramek w okręgówce. Dariusz Dziewulski (33 lata) trzy sezony reprezentował Pogoń Siedlce i w III lidze został królem strzelców z 20 bramkami.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 12:09; autor: Dev
img

Początek spotkania należał do gości, a ekipa Roberta Różańskiego może mówić o dużym szczęściu. Włodzimierza Lisiewicza w piątej minucie wyręczyło... spojenie, 60 sekund później słupek, a w kolejnych minutach już sam bramkarz uwijał się jak w ukropie. 28-letni golkiper, co chwilę bronił groźne strzały rywali, ale gola nie puścił.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 19 sierpnia 2012 20:58; autor: Dev
img

Remisem 0-0 zakończył się trzeci nasz mecz po powrocie do III ligi.  W niedzielę Orlęta Łuków zremisowały bezbramkowo z Karpatami Krosno i po trzech seriach zajmują dziewiąte miejsce z czterema punktami na koncie. Tuż przed końcem nasi piłkarze strzelili gola, ale sędzia odgwizdał spalonego. Rywal za to wcześniej obijał nasz słupek i poprzeczkę. W tabeli prowadzi z kompletem punktów Stal Sanok. Niewesoło wygląda sytuacja czterech drużyn z Lubelszczyzny - Orląt Radzyń, Podlasia Biała Podlaska, Lublinianki i Stali Kraśnik, które zajmują ostatnie miejsca. 

Galeria: Zdjęcia autorstwa Wojtka Szczęśniaka (kliknij)

[Czytaj całość]
Piątek, 17 sierpnia 2012 10:11; autor: Dev
img

Agnieszka Osial, zawodniczka sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków została powołana do Młodzieżowej Kadry Polski Kobiet.  Listę zawodników zakwalifikowanych do Kadry Narodowej na II półrocze 2012 roku ogłosił właśnie Polski Związek Bokserski.  Łukowianka, która występuje w kategorii do 69 kg, otrzymała powołanie za zdobycie w Toruniu srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorek. To już drugie takie wyróżnienie w tym roku. Wcześniej Agnieszka została powołana do kadry przez Polski Związek Kick- Boxingu. Jak podkreśla Zenon Pawlikowski - trener zawodniczki, Agnieszka swoje sukcesy zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy, trenuje więcej niż inni, dużo od siebie wymaga i ciągle jest głodna sukcesu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 sierpnia 2012 11:40; autor: Dev
img

Robert Różański (Orlęta): - Zwycięstwo Stali było zasłużone, ponieważ przeciwnik rozegrał bardzo dobrą drugą odsłonę. Pierwsza część spotkania generalnie przebiegała na naszą korzyść, lecz później niepotrzebnie oddaliśmy pole rywalom. Szczególnie kiepski był w naszym wykonaniu pierwszy kwadrans po przerwie, wtedy wszystko nam się posypało. Szczerze mówiąc, jestem nieco zaskoczony takim obrotem wydarzeń, ponieważ walczyliśmy na dobrym, dużym boisku, właściwie idealnym dla mojego zespołu. Orlęta potrafią przecież grać skrzydłami i prostopadłymi podaniami, dlatego powinien to być nasz atut. Niestety, dzisiaj nie potrafiliśmy tego wszystkiego pokazać w Sanoku.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał