Wtorek, 28 sierpnia 2012 20:54; autor: Dev

III liga lubelska, 29 sierpnia 2012, 17:00 - Łuków

I WLJS, 30 sierpnia 2012, 11:00 - Świdnik

II WLJM, 29 sierpnia 2012, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 sierpnia 2012 20:35; autor: Dev
img

Dzisiaj 34 lata kończy Dariusz Dziewulski - wychowanek i napastnik Orląt Łuków. Postać, której szerzej nie trzeba przedstawiać. Przypominamy tylko, że Dziewulski po trzech latach przerwy powrócił do Łukowa by swoją grą wspomóc Orlęta w III lidze. Z okazji urodzin życyzmy Darkowi wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu goli dla naszej drużyny.

Poniedziałek, 27 sierpnia 2012 08:23; autor: Dev
img

Na stronie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej pojawiła się informacja, że środowy mecz Orląt Łuków z Polonią Przemyśl rozpocznie się o godzinie 17:00. W pierwotnej wersji terminarza planowano rozegrać to spotkanie godzinę później. Zapraszamy wszystkich na stadion.

img

Orlęta po raz drugi w tym sezonie przegrały wyjazdowy mecz. Tym razem 1:0 z Lublinianką Lublin, dla której były to pierwsze punkty w tym sezonie. Gospodarze od początku meczu ostro zaatakowali i stwarzali sobie dużo sytuacji. Jedyna bramka padła już w 4 minucie po złym podaniu Włodzimierza Lisiewicza, później jednak nasz golkiper kilka razy się zrehabilitował wygrywając pojedynki z zawodnikami Lublinianki. Gospodarze w 10 minucie spudłowali rzut karny. Natomiast pod koniec pierwszej połowy gola strzeliły Orlęta. Na bramkę uderzał Łukasz Kiryło, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i wpadła do siatki. Sędzia jednak - niekoniecznie słusznie - bramki nie uznał i odgwizdał spalonego. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Piątek, 24 sierpnia 2012 23:19; autor: Dev
img

Zbigniew Bartnik nowym prezesem Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. W zakończonych przed godziną dwudziestą wyborach Bartnik zdystansował jedynego kontrkandydata jakim był Andrzej Burek otrzymując sto głosów przy siedemnastu rywala. Bartnik jest trenerem I klasy piłki nożnej. Jako działacz rozpoczynał w Bialskopodlaskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa LZPN do spraw szkolenia. Podczas Walnego Zebrania ustępującemu prezesowi Marianowi Rapie przyznano tytuł honorowego prezesa LZPN.

img

Dzisiaj 26 urodziny obchodzi Sylwester Buga - zawodnik Orląt Łuków. W naszym klubie występuje od ponad 2,5 roku. W tym czasie wywalczył z Orlętami awans do III ligi, dwukrotnie był najlepszym strzelcem drużyny, wybieraliśmy go najlepszym piłkarzem klubu, a ostatnio BOPZN wyróżnił go jako najlepszego zawdnika IV ligi w okręgu BOZPN. Popoularny "Jasiu" wcześniej reprezentował barwy UKS 1 Węgrów, Pogoni Siedlce, Znicza Pruszków i Jutrzenki Cegłów.
Wczoraj natomiast 18 lat skończył Robert Wołoszka - junior Orląt, który zdążył już zadebiutować w seniorach. Do Orląt przyszedł z juniorów Bizona Jeleniec.
W sierpniu także 28 lurodziny obchodził bramkarz Orląt - Włodzimierz Lisiewicz. Golkiper, który do Orląt powrócił dwa lata temu jest naszym najlepszym graczem na tej pozycji od kilku lat. Potwierdził to min świetnym meczem z Karpatami Krosno w ostatnią niedzielę. Wcześniej reprezentował KS Piaseczno, szwedzki Hinneryds IF, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń, Górnik Łęczna (juniorzy), Dwernicki Stoczek Łukowski (juniorzy).
Z okazji urodzin życzymy zawodnikom wszystkiego najlepszego w życiu osobistym jak i sukcesów sportowych z Orlętami.

Czwartek, 23 sierpnia 2012 09:53; autor: Dev