Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 21 czerwca 2012 11:53; autor: Dev
img

W środę Orlęta Łuków wygrały 2:1 sparing z Widokiem Lublin. Bramki dla naszego zespołu strzelili Maciej Kachniarz i Sylwester Buga. Spotkanie było okazję do przyjrzenia się bliżej kandydatom do gry w Orlętach. Szansę dostali nasi juniorzy: Arkadiusz Sobiech, Mariusz Olszewski, Robert Wołoszka, Marcin Kozłowski oraz kilku zawodników z innych klubów: bramkarz, dwóch napastników oraz obrońca. Trenerzy obserwowali także juniorów Widoku. Decyzje transferowe będą podejmowane jednak w przyszłych terminach.

„Orlęta Łuków”

Z dniem dzisiejszym tj.19.06.2012r.składam rezygnację z funkcji Prezesa oraz członka Zarządu ŁKS „Orlęta Łuków”. Rezygnacja podyktowana jest względami osobistymi.

Dziękuję za współpracę Burmistrzowi Miasta Łuków, Członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Kibicom, Trenerom, Zawodnikom, Działaczom oraz Sponsorom Klubu.

z uszanowaniem
Zbigniew Biaduń

Środa, 20 czerwca 2012 23:36; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń zrezygnował z funkcji prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Rezygnacja została przyjęta przez Zarząd Klubu.

Zbigniew Biaduń jako przyczynę swojej rezygnacji podał pogorszenie stanu zdrowia uniemożliwiające mu pełnienie funkcji w klubie. Tymczasowo funkcję prezesa będzie pełnił dotychczasowy zastępca, Jakub Chruściel.

Wtorek, 19 czerwca 2012 21:50; autor: Dev
img

W środę 20 czerwca 2012 roku Orlęta Łuków zagrają mecz sparingowy z juniorami Widoku Lublin. W naszym zespole może pojawić się kilku zawodników sprawdzanych pod kątem gry w III lidze. Spotkanie zaplanowane jest na 17:00 na stadionie przy ulicy Warszawskiej 15.

Wtorek, 19 czerwca 2012 08:37; autor: Dev
img

W środę o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie  odbędzie się Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Miłośników zapasów i sportu serdecznie zapraszamy na te zawody.

Poniedziałek, 18 czerwca 2012 13:45; autor: Dev
img

Ciężarowcy w Łukowa nie zwalniają tempa. Po awansie zespołu Orląt na  pierwsze miejsce w II lidze podnoszenia ciężarów, kolejny sukces odnotował najlepszy junior w sekcji, Jarosław Daniluk, wygrywając strefowe eliminacje do Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. Zawody odbyły się 16 czerwca w Biłgoraju i zgromadziły zawodniczki i zawodników z 4 województw, czyli świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Zawodnik z Łukowa wystąpił w kategorii 105 kg (zazwyczaj występuję w kat. 94 kg)i zwyciężył z wynikiem 115 w rwaniu i 150 w podrzucie oraz 265 kg w dwuboju Zawody finałowe odbędą się w Muszynie w dniach 12-15 lipca. W rozwinięciu zdjęcia.

Poniedziałek, 18 czerwca 2012 08:20; autor: Dev
img

W pojedynku o czwarte miejsce III ligi lubelskiej kobiet nasze dziewcyzny pokonały Omegę Stary Zamość 2:1. Przed ostatnią kolejką Omega wyprzedzała nas o dwa punkty i to spotkanie miało decydowac o kolejności w lidze. Dwa gole dla Orląt zdobyła trenerka Magda Orzełowska. Awans wywalczyły rezerwy Górnika Łęczna.

Poniedziałek, 18 czerwca 2012 08:10; autor: Dev
img

W meczu z przedostatnim Startem Krasnystaw trener Robert Różański dał szansę gry w pierwszym składzie Michałowi Osiakowi. Napastnik, który jak dotąd rzadko pojawiał się na boisku odwdzięczył się trenerowi golem w 41 minucie spotkania i była to jego pierwsza bramka dla Orląt Łuków. W drugiej połowie debiutów doczekali się dwaj młodzi piłkarze żółto-czerwonych. 27 minut zagrał 17 letni Robert Wołoszka (18 lat skończy pod koniec sierpnia), a 10 minut 18 letni Mateusz Olszewski. Obaj występują w zepsole juniorów starszych.

Niedziela, 17 czerwca 2012 19:28; autor: Dev
img

Orlęta pokonały 2:0 Start Krasnystaw w meczu przedostatniej kolejki  IV ligi lubelskiej. Bramki dla naszego zespółu strzelili Michał Osiak i Sylwester Buga. Dla Osiaka była to pierwsza bramka w naszych barwach. Debiuty w Orlętach zaliczyli także Mateusz Olszewski i Robert Wołosszka. Wbrew pozorom mecz ze zdegradowanym Startem nie był spacerkiem. Ambitna postawa gospodarzy sprawiła, że długo nie stali na straconej pozycji. Dla nas w poprzeczkę trarfił jeszcze Krzystzof Kierych, a gola Bugi nie uznał sędzia. Awans do III ligi zapewniliśmy sobie już dwie kolejki temu. Za tydzień w sobotę ostatni mecz z Orionem Niedrzwica Duża. W rozwinięciu więcej o meczu (+zdjęcia)

Piątek, 15 czerwca 2012 12:47; autor: Dev