Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 11 sierpnia 2012 09:45; autor: Dev
img

Już w niedzielę o 17:00 pierwszy mecz w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Orlęta Łuków zagrają z Chełmianką Chełm. Nikogo nie może zabraknąć na stadionie. Mecz z Chełmianką będzie imprezą masową. Poniżej przedstawiamy szczegółowe regulaminy i zasady jakie podaje organizator przed tym spotkaniem.

 

Program imprezy masowej: Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm (kliknij)

Regulamin imprezy masowej - meczu piłki nożnej organizowanego przez ŁKS Orlęta Łuków (kliknij)

Regulamin stadionu miejskiego (kliknij)

Zadania służby porządkowej i informacyjnej (kliknij)

[Czytaj całość]
Piątek, 10 sierpnia 2012 09:55; autor: Dev
img

Jak informuje portal 90minut.pl Orlęta Łuków zgłosiły do rozgrywek III ligi Dariusza Dziewulskiego. Wychowanek Orląt w czerwcu rozwiązał kontrakt z Pogonią Siedlce, gdzie grał trzy sezony (król strzelców III ligi, awans do II ligi). Do Pogoni grający w napadzie Dziewulski przeszedł z Orląt.

[Czytaj całość]
Niedziela, 5 sierpnia 2012 04:00; autor: Dev
img

W ostatnim meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe Dwernicki Stoczek Łukowski 6:1. Bramki zdobywali: Michał Osiak (dwie), Sylwester Buga (dwie), Michał Bondara i Łukasz Kiryło.

Sparing, 4 sierpnia 2012, 14:00 - Stoczek Łukowski
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta Łuków 1:6 
Osiak (dwie), Buga (dwie), Bondara, Kiryło 

[Czytaj całość]
Piątek, 3 sierpnia 2012 15:52; autor: Dev
img

W sobotę o 14:00 zagramy ostatni sparingowy mecz przed startem rozgrywek rundy jesiennej III ligi lubelsko-podkarpackiej. W Stoczku Łukowskim zmierzymy się ze miejscowym Dwernickim, występującym w bialskopodlaskiej klasie okręgowej. Poprzednie mecze wypadały raczej w kratkę, ale jak powszechnie nie o wyniki w nich chodzi. Najważniejsze by drużyna odpaliła 12 sierpnia 2012 o 17:00 w meczu z Chełmianką Chełm.

[Czytaj całość]
Czwartek, 2 sierpnia 2012 07:53; autor: Dev
img

Niespodziewanie Orlęta Łuków przegrały aż 0:3 w sparingu z Czarnymi Węgrów. Mecz odbył się w Łukowie, a Czarni to beniaminek IV ligi mazowieckiej. W sobotę zagramy z przedstawicielem bialskopodlaskiej okręgówki Dwernickim Stoczek Łukowski.

 

[Czytaj całość]
Środa, 1 sierpnia 2012 22:11; autor: Dev
img

Czy wiecie, że 10 lat temu powstała strona www.orleta.lukow.pl? Na wspominki i świętowanie przyjdzie jeszcze czas bo de facto strona powstała w sierpniu 2002, ale za umowną datę uznaliśmy 1 sierpnia. Dziękuje wszystkim, którzy przez ten czas pomagali przy stronie i tym, którzy ją czytali.

Dev

 

[Czytaj całość]
Środa, 1 sierpnia 2012 16:08; autor: Dev
img

Zawodnicy Orląt Łuków przygotowują się intensywnie do zbliżających się rozgrywek III ligi lubelsko – podkarpackiej. W tym roku, aby podszlifować formę, łukowscy piłkarze trenowali na zgrupowaniu w Zimnej Wodzie. W międzyczasie zawodnicy Orląt rozegrali spotkanie kontrolne z Wilgą Garwolin.  - Wydaje mi się, że zrealizowaliśmy niemal wszystkie nasze założenia. Nikt z naszych zawodników nie odniósł urazów ani kontuzji . Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką włożyli w to zgrupowanie moi zawodnicy – powiedział Robert Różański, trener klubu sportowego Orlęta Łuków.

W najbliższą środę „żółto-czerwoni” zmierzą się w meczu sparingowym z MKS Czarni Węgrów. W ramach przygotowań do sezonu  Orlęta Łuków zagrają także 4 sierpnia z LKS Dwernicki Stoczek Łukowski. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 lipca 2012 21:55; autor: Dev
img

Wciąż nie ma spokoju we władzach ŁKS Orlęta Łuków. Na ostatnim posiedzeniu Zarządu Klubu z funkcji prezesa zrezygnował Dariusz Orzeł. Wraz z nim odeszło dwóch wiceprzewodniczących. Funkcję prezesa powierzono Tomaszowi Tryboniowi. Dariusz Orzeł pełnił funkcję prezesa dwa tygodnie. Razem z nim z funkcji wiceprezesów zrezygnowali Ryszard Szczygieł i Artur Osiak. Ponadto A. Osiak, jedyny przedstawiciel sponsora ZM Łmeat-Łuków, zrezygnował z członkowstwa w Zarządzie Orląt. Przypomnijmy, że wcześniej z funkcji wiceprezesa i członka zarządu zrezygnował przedstawiciel Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej Jakub Chruściel, a kilka dni temu Adam Kulik, kierownik piłkarskiej, największej sekcji sportowej w Orlętach. Tomasz Tryboń, ma 44 lata, wykształcenie wyższe. Pełnił funkcję prezesa Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju, które prowadzi Akademię Młodego Piłkarza AMPlus Łuków. Jest kierownikiem Referatu Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Łukowie. W poprzedniej kadencji był miejskim radnym, w ostatnich wyborach bez powodzenia starał się o fotel burmistrza naszego miasta. W przeszłości działał już we władzach Orląt Łuków i pochodzi z rodziny zasłużonej dla Orląt.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 30 lipca 2012 16:13; autor: Dev
img

W sobotnim meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały Wilgę Garwolin 2:1. Bramki strzelali Michał Osiak i Włodzimierz Wrzosek. W barwach Orląt zagrało czterech czterech graczy: Tomasz Jaszczyński (Podlasie Biała Podlaska), Jakub Jarzynka (Widok Lublin), Mateusz Mańturzyk (Lider Włocławek) i Michał Bondara (Victoria Kałuszyn). Kolejny sparing w środę w Łukowie z Czarnymi Węgrów, prawdopodobnie o 18:00.

Sparing, 28 lipca 2012
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 1:2
Osiak, Wrzosek 

Orlęta: Lisiewicz(46 Osial), Szlaski( 46 Olszewski), Padysz, Bulak(45 Wrzosek), Jaszczyński( 46 Mańturzyk), Kierych, Jarzynka, Buga, Kiryło (45 Wołoszka), Botwina (10 Kachniarz), Osiak (45 Bondara)

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 lipca 2012 20:53; autor: Dev
img

Chciałbym poinformować, że w dniu 25 lipca 2012 złożyłem rezygnację z funkcji kierownika sekcji piłki nożnej w Łukowskim Klubie Sportowym Orlęta Łuków. Swoją decyzję motywuję nieprofesjonalnym podejściem do spraw sekcji piłki nożnej nowo wybranego Prezesa i Wiceprezesa oraz brakiem chęci nowych włodarzy do współpracy na odpowiednim poziomie. W dalszym ciągu pozostaję członkiem Zarządu i Prezydium Zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Jednocześnie informuję, że przygotowania drużyny seniorów Orląt do sezonu przebiegają zgodnie z założonym planem, a umowy transferowe są bliskie finalizacji.

Chciałbym podziękować za dotychczasową współpracę pracownikom oraz sportowcom Orląt.

z poważaniem
Adam Kulik 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał