Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 16 lipca 2012 19:40; autor: Dev
img

Od 2 lipca br. zawodnik sekcji bokserskiej ŁKS „Orlęta Łuków” Jakub Imanow   przebywa na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej, które odbywa się w Okunince. Właśnie tam podopieczny trenera Zenona Pawlikowskiego  przygotowuje się do udziału w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w boksie.

Zgrupowanie prowadzi  trener Józef Radziewicz ze Świdnika.  Jakub Imanow to jedyny łukowski pięściarz, który wystąpi w finałach OOM w boksie rozgrywanych od 20 lipca br. w Wieliczce.  Pomimo młodego wieku  posiada długi staż treningowy, od  7 lat trenuje  kickboxing, a od 1,5 roku  boks.  Walczy w kategorii do 75 kg. Bardzo liczymy na jego dobry występ w  OOM.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 lipca 2012 09:46; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Orlęta z Radzynia w dzisiejszym meczu kontrolnym trzecioligowców.  Bramki dla podopiecznych Roberta Różańskiego padły po samobójczym strzale Marka Leszkiewicza oraz uderzeniu Kamila Marciniaka. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Przemysława Grajka. Spotkanie rozegrano w Radzyniu. W zespole żółto-czerwonych testowanych było pięciu nowych piłkarzy. Kolejny sparing w najbliższą środę z Podlasiem Biała Podlaska. O szczegółach poinformujemy w kolejnym newsie. Więcej o sparingu z Orlętami Radzyń w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 18:26; autor: Dev
img

W newsie poniżej informujemy o pierwszym treningu Orląt, a teraz czas na plan sparingów przed ligą. Zaczynamy już w najbliższą sobotę w Radzyniu Podlaskim z Orlętami. W sumie zagramy 7 spotkań. Od 21 do 28 lipca drużyna Roberta Różańskiego przebywać będzie na obozie przygotowawczym w ośrodku nad Zalewem Zimna Woda.


14.07 Orlęta Radzyń (3liga lubelsko-podkarpacka)
18.07 Podlasie Biała Podlaska (3liga lubelsko-podkarpacka)
21.07
Avia Świdnik (3liga lubelsko-podkarpacka)
25.07 Lewart Lubartów (4liga lubelska)
28.07 Wilga Garwolin (4liga mazowiecka)
01.08 Start Otwock (3liga łódzko-mazowiecka)
04.08 Dwernicki Stoczek Łukowski (5liga bialskopodlaska) 

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 18:18; autor: Dev
img

W dzisiejszym treningu Orląt Łuków uczestniczyło 22 zawodników. Były to pierwsze zajęcia przed nowym sezonem. Trenowali: Mateusz Padysz, Artur Gaj, Norbert Osial, Michał Osiak, Włodzimierz Wrzosek, Kamil Marciniak, Sebastian Matuszewski, Sylwester Buga, Krzysztof Kierych, Michał Bondara (Victoria Kałuszyn), Dariusz Dziewulski (Pogoń Siedlce), Mateusz Wysokiński, Łukasz Kiryło, Włodzimierz Lisiewicz, Maciej Kachniarz, Michał Botwina, Jakub Bulak, Robert Wołoszka, Mateusz Olszewski, Michał Konieczny, Arkadiusz Sobiech, Jakub Jarzynka (Widok Lublin). Ten ostatni jest defensywnym pomocnikiem lub obrońcą i był testowany w ostatnim sparingu. Damian Soćko nie trenował ze względu na lekki uraz, a nieobecny był Paweł Szlaski. Nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy zdecydują się na grę w najbliższym sezonie. Wszystkie sprawy będą dopinane po powrocie trenera Roberta Różańskiego z urlopu oraz wyboru nowego prezesa. Dzisiejsze zajęcia tymczasowo prowadził Stanisław Chudzik. Dzisiaj też dowiedzieliśmy się, że w inaguracyjnym meczu zagramy u siebie z Chełmianką Chełm.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 17:01; autor: Dev
img

Stało się już tradycją, że po zakończeniu rozgrywek podsumowanie sezonu odbywa się podczas Letniej Gali Piłkarska. W tym roku władze Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej gościły w Zimnej Wodzie. Choć z nieba lał się żar, wszyscy zebrani z niecierpliwością oczekiwali na końcowe rezultaty. Było wielu wygranych, choć wszyscy nominowani zasłużyli na brawa. Kapituła w składzie: Roman Laszuk, Adam Kulik, Stanisław Lesiuk, Zbigniew Lamek, Sławomir Kociubiński i Dariusz Banaszuk miała ciężki orzech do zgryzienia. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:55; autor: Dev
img

W Łukowie odbyła się III letnia Gala BOZPN. Najwięcej nagród zdobyli przedstawiciele Orląt Łuków. Najlepszym piłkarzem wybrano Sylwestra Bugę, najlepszym trenerem został Robert Różański, a działaczem były już prezes Orląt Zbigniew Biaduń! Nagrodzono także Urząd Gminy w Łukowie. W rozwinięciu pełna lista nagrodzonych.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:41; autor: Dev
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwsza kolejka rozpocznie się 11-12 sierpnia, a ostatnie mecze rundy jesiennej zostaną rozegrane 3-4 listopada. Orlęta Łuków na "dzień dobry" zagrają z Chełmianką Chełm u siebie, a tydzień później na wyjeździe ze Stalą Sanok. Z tym rywalem w 1998 roku przegraliśmy baraże o II ligę. Derby z Podlasiem Biała Podlaska 22/23 września, z Orlętami Radzyń 20/21 października. Oba na wyjazdach. Cały terminarz w rozwinięciu newsa.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 
Wieniawa Lublin - Stal Sanok 
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 
Rafineria/Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 lipca 2012 08:19; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków 10 lipca wznowią przygotowania do nowego sezonu. Przed występami w III lidze zanosi się na kilka zmian kadrowych, ale polityka klubu na pewno pozostanie ta sama. Trener Robert Różański nadal będzie stawiał na wychowanków, a także piłkarzy z okolic. – Oczywiście, że będziemy się rozglądali za wzmocnieniami składu. Coś w tej kwestii powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni. Nie ma jednak, co ukrywać, że podobnie, jak większość klubów z powodów finansowych nie planujemy wielkich transferów – mówi szkoleniowiec wicemistrza IV ligi z minionych rozgrywek.

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 21:33; autor: Dev
img

Jak podało Życie Siedleckie Michał Bondara zasili Orlęta Łuków. 24-letni napastnik jest zawodnikiem Victorii Kałuszyn. W ubiegłym sezonie w lidze okręgowej strzelił kilkanaście bramek. Jest wychowankiem Jutrzenki Cegłów.

 

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 11:48; autor: Dev
img

7 lipca nad Zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się III Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej. BOZPN ogłosił już nominacje w 14 kategoriach. Wśród kapituły, która wybierze najlepszych znalazł się kierownik sekcji piłki nożnej Orląt Adam Kulik. A wsród nominowanych: Sylwester Buga, Paweł Szlaski, Robert Różański, Magdalena Orzełowska, Wiesław Grula, Tomasz Tryboń, Bartłomiej Guzowski, Zbigniw Biaduń, Urząd Miasta i Urząd Gminy w Łukowie. Nominowane zostały także osoby w przeszłości związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Arkadiusz Wróbel, Edmund Koperwas. W rozwinięciu kategorie i nominacje.


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał