Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 10 lipca 2012 18:18; autor: Dev
img

W dzisiejszym treningu Orląt Łuków uczestniczyło 22 zawodników. Były to pierwsze zajęcia przed nowym sezonem. Trenowali: Mateusz Padysz, Artur Gaj, Norbert Osial, Michał Osiak, Włodzimierz Wrzosek, Kamil Marciniak, Sebastian Matuszewski, Sylwester Buga, Krzysztof Kierych, Michał Bondara (Victoria Kałuszyn), Dariusz Dziewulski (Pogoń Siedlce), Mateusz Wysokiński, Łukasz Kiryło, Włodzimierz Lisiewicz, Maciej Kachniarz, Michał Botwina, Jakub Bulak, Robert Wołoszka, Mateusz Olszewski, Michał Konieczny, Arkadiusz Sobiech, Jakub Jarzynka (Widok Lublin). Ten ostatni jest defensywnym pomocnikiem lub obrońcą i był testowany w ostatnim sparingu. Damian Soćko nie trenował ze względu na lekki uraz, a nieobecny był Paweł Szlaski. Nie wiadomo jeszcze, którzy zawodnicy zdecydują się na grę w najbliższym sezonie. Wszystkie sprawy będą dopinane po powrocie trenera Roberta Różańskiego z urlopu oraz wyboru nowego prezesa. Dzisiejsze zajęcia tymczasowo prowadził Stanisław Chudzik. Dzisiaj też dowiedzieliśmy się, że w inaguracyjnym meczu zagramy u siebie z Chełmianką Chełm.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 17:01; autor: Dev
img

Stało się już tradycją, że po zakończeniu rozgrywek podsumowanie sezonu odbywa się podczas Letniej Gali Piłkarska. W tym roku władze Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej gościły w Zimnej Wodzie. Choć z nieba lał się żar, wszyscy zebrani z niecierpliwością oczekiwali na końcowe rezultaty. Było wielu wygranych, choć wszyscy nominowani zasłużyli na brawa. Kapituła w składzie: Roman Laszuk, Adam Kulik, Stanisław Lesiuk, Zbigniew Lamek, Sławomir Kociubiński i Dariusz Banaszuk miała ciężki orzech do zgryzienia. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:55; autor: Dev
img

W Łukowie odbyła się III letnia Gala BOZPN. Najwięcej nagród zdobyli przedstawiciele Orląt Łuków. Najlepszym piłkarzem wybrano Sylwestra Bugę, najlepszym trenerem został Robert Różański, a działaczem były już prezes Orląt Zbigniew Biaduń! Nagrodzono także Urząd Gminy w Łukowie. W rozwinięciu pełna lista nagrodzonych.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 lipca 2012 15:41; autor: Dev
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwsza kolejka rozpocznie się 11-12 sierpnia, a ostatnie mecze rundy jesiennej zostaną rozegrane 3-4 listopada. Orlęta Łuków na "dzień dobry" zagrają z Chełmianką Chełm u siebie, a tydzień później na wyjeździe ze Stalą Sanok. Z tym rywalem w 1998 roku przegraliśmy baraże o II ligę. Derby z Podlasiem Biała Podlaska 22/23 września, z Orlętami Radzyń 20/21 października. Oba na wyjazdach. Cały terminarz w rozwinięciu newsa.

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia 

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 
Wieniawa Lublin - Stal Sanok 
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 
Rafineria/Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 lipca 2012 08:19; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków 10 lipca wznowią przygotowania do nowego sezonu. Przed występami w III lidze zanosi się na kilka zmian kadrowych, ale polityka klubu na pewno pozostanie ta sama. Trener Robert Różański nadal będzie stawiał na wychowanków, a także piłkarzy z okolic. – Oczywiście, że będziemy się rozglądali za wzmocnieniami składu. Coś w tej kwestii powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni. Nie ma jednak, co ukrywać, że podobnie, jak większość klubów z powodów finansowych nie planujemy wielkich transferów – mówi szkoleniowiec wicemistrza IV ligi z minionych rozgrywek.

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 21:33; autor: Dev
img

Jak podało Życie Siedleckie Michał Bondara zasili Orlęta Łuków. 24-letni napastnik jest zawodnikiem Victorii Kałuszyn. W ubiegłym sezonie w lidze okręgowej strzelił kilkanaście bramek. Jest wychowankiem Jutrzenki Cegłów.

 

[Czytaj całość]
Środa, 4 lipca 2012 11:48; autor: Dev
img

7 lipca nad Zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się III Letnia Gala Piłkarska Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej. BOZPN ogłosił już nominacje w 14 kategoriach. Wśród kapituły, która wybierze najlepszych znalazł się kierownik sekcji piłki nożnej Orląt Adam Kulik. A wsród nominowanych: Sylwester Buga, Paweł Szlaski, Robert Różański, Magdalena Orzełowska, Wiesław Grula, Tomasz Tryboń, Bartłomiej Guzowski, Zbigniw Biaduń, Urząd Miasta i Urząd Gminy w Łukowie. Nominowane zostały także osoby w przeszłości związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Arkadiusz Wróbel, Edmund Koperwas. W rozwinięciu kategorie i nominacje.


[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 14:29; autor: Dev
img

W sobotę odbył się V Memoriał im Antoniego Trybonia. W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało  prawie trzydzieści drużyn. Z naszych ekip najlepiej zaprezentowała się drużyna ŁSR AMPlus Łuków, któa w roczniku 2000-2001 zajęła drugie miejsce. W rozwinięciu newsa wyniki oraz linki do zdjęći video.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 14:17; autor: Dev
img

Strumyk Malawa nie zagra w III lidze lubelsko-podkarpackiej w sezonie 2012/2013.  W dniu dzisiejszym działacze klubu z Malawy oficjalnie zrezygnowali z możliwości gry na tym poziomie rozgrywkowym i podpisali stosowne dokumenty w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Informację potwierdził Przewodniczący Wydziału Gier Mateusz Nosek. Strumyk otrzymał szansę utrzymania ligowego bytu w wyniku wycofania się Partyzanta Targowiska oraz KS Zaczernie. Kolejnym zespołem, do którego z pytaniem o chęć gry w III lidze lubelsko-podkarpackiej zwróci się WG Podkarpackiego ZPN, będzie Chełmianka.

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 13:54; autor: Dev
img

Jak informuje Dziennik Wschodni na treningu Bogdanki Łęczna był Michał Botwina - napastnik Orląt Łuków. Pierwszoligowiec trenował wczoraj po raz pierwszy, a Michał był jednym z ośmiu testowanych zawodników. Botwina jest graczem Orląt od 1,5 roku i przez ten czas strzelił 18 goli w IV lidze.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał