Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 3 lipca 2012 13:40; autor: Dev
img

W dniu 17.06.2012 r. w Międzyrzecu Podlaskim zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego  Juniorów w Siatkówce Plażowej. W mistrzostwach wzięło udział 12 par m.in. zawodnicy ŁKS ”Orlęta Łuków”- Janusz Prus i Jakub Serżysko.  W wyniku eliminacji zajęli III miejsce i tym samym awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 3 lipca 2012 13:35; autor: Dev
img

W sobotę 23 czerwca rozegrano XVII Memoriał im. Waldemara Malaka  tragicznie zmarłego brązowego medalisty igrzysk olimpijskich z Barcelony. W zawodach wystąpili bracia Robert i Daniel Dołęgowie zajmując odpowiednio szóste i siódme miejsca. W mistrzostwach najlepszy okazał się Tomasz Zieliński  /bijąc trzy rekordy życiowe/, którego mogliśmy ogladać  na pomoście w Łukowie w 2010 r. podczas GRAND PRIX w podnoszeniu ciężarów.

[Czytaj całość]
Piątek, 29 czerwca 2012 07:34; autor: Dev
img

Zachęcamy wszystkich kibiców Orląt oraz mieszkańców Łukowa do pomocy dla chorego Kubusia Ławeckiego.  Już wielokrotnie pokazaliśmy, że potrafimy się zmobilizować. Poniżej historia choroby Kubusia oraz szczegóły jak możemy pomóc.

Witamy. Jesteśmy mieszkańcami Łukowa, mieszkamy przy ulicy Gałczyńskiego. Kubuś to nasz synek, w tej chwili ma 2 latka i 4 m-ce, chcielibyśmy przedstawić Wam jego historię. Kubuś przyszedł na świat 24 stycznia 2010 roku i moment ten zmienił całe nasze życie… W 22 tygodniu ciąży dowiedzieliśmy się, że nasze długo oczekiwane dziecko urodzi się poważnie chore. Informacja ta była dla nas jak wyrok. Postanowiliśmy jednak nie poddawać się i walczyć o życie naszego ukochanego synka. Podczas konsultacji prenatalnych usłyszeliśmy diagnozę - krytyczna wada serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca – HLHS z atrezją zastawki aortalnej i mitralnej, hipoplazją łuku aorty i zwężeniem cieśni aorty.

[Czytaj całość]
Sobota, 23 czerwca 2012 18:08; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w ostatnim meczu sezonu pokonały Orion Niedrzwica Duża  6:0 po bramkach Macieja Kachniarza, Artura Gaja, Roberta Wołoszki, Michała Botwiny (dwie) i Sebastiana Matuszewskiego. Tym samym przypieczętowaliśmy awans z drugiego miejsca do III ligi. Swoją pierwszą bramkę w seniorach strzelił Robert Wołoszka, a pierwszą w sezonie Artur Gaj. W rozwinięciu składy i zdjęcia z meczu. Kolejne spotkanie już w III lidze! 

[Czytaj całość]
Piątek, 22 czerwca 2012 08:57; autor: Dev
img

W sobotę o 15:00 na stadionie w Łukowie odbędzie się ostatni mecz sezonu IV ligi lubelskiej. Sezonu w którym wywalczyliśmy upragniony awans do III ligi. W ostatnim pojedynku zmierzymy się z Orionem Niedrzwica Duża. Zwyciężając w tym pojedynku przekroczymy granicę 70 punktów w sezonie. Zapraszamy wszystkich na pożegnanie się z IV ligą!

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 czerwca 2012 13:50; autor: Dev
img

W środę w Łukowie odbył się Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Pierwsze miejsca zdobyli Patryk Siuj, Dawid Koper, Iza Wałachowska, Jolanta Gromek z Orląt Łuków. Szczegółowe wyniki w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 czerwca 2012 11:53; autor: Dev
img

W środę Orlęta Łuków wygrały 2:1 sparing z Widokiem Lublin. Bramki dla naszego zespołu strzelili Maciej Kachniarz i Sylwester Buga. Spotkanie było okazję do przyjrzenia się bliżej kandydatom do gry w Orlętach. Szansę dostali nasi juniorzy: Arkadiusz Sobiech, Mariusz Olszewski, Robert Wołoszka, Marcin Kozłowski oraz kilku zawodników z innych klubów: bramkarz, dwóch napastników oraz obrońca. Trenerzy obserwowali także juniorów Widoku. Decyzje transferowe będą podejmowane jednak w przyszłych terminach.

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 czerwca 2012 11:27; autor: Dev
img

 Łuków, 19.06.2012r, 

 

Zarząd 
Łukowskiego Klubu Sportowego 
„Orlęta Łuków”

 

         Z dniem dzisiejszym tj.19.06.2012r.składam rezygnację z funkcji Prezesa oraz członka Zarządu ŁKS „Orlęta Łuków”. Rezygnacja podyktowana jest względami osobistymi. 

        Dziękuję za współpracę Burmistrzowi Miasta Łuków, Członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Kibicom, Trenerom, Zawodnikom, Działaczom oraz Sponsorom Klubu.

 

z uszanowaniem 
Zbigniew Biaduń

[Czytaj całość]
Środa, 20 czerwca 2012 23:36; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń zrezygnował z funkcji prezesa Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Rezygnacja została przyjęta przez Zarząd Klubu.

Zbigniew Biaduń jako przyczynę swojej rezygnacji podał pogorszenie stanu zdrowia uniemożliwiające mu pełnienie funkcji w klubie. Tymczasowo funkcję prezesa będzie pełnił dotychczasowy zastępca, Jakub Chruściel.

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 czerwca 2012 21:50; autor: Dev
img

W środę 20 czerwca 2012 roku Orlęta Łuków zagrają mecz sparingowy z juniorami Widoku Lublin. W naszym zespole może pojawić się kilku zawodników sprawdzanych pod kątem gry w III lidze. Spotkanie zaplanowane jest na 17:00 na stadionie przy ulicy Warszawskiej 15.


 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał