Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 11 czerwca 2012 15:56; autor: Dev
img

I WLJS, 9 czerwca 2012 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 2:2 

I WLJM, 9 czerwca 2012 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1:1

WLTS gr.A, 9 czerwca 2012 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 0:2
Gromada 

WLTM gr B, 9 czerwca 2012 - Łuków
Orlęta Łuków - Niedźwiadek Chełm 4:1
J.Dębiak, S.Sowisz (dwie), J.Wierzchowski  

OLTM, 9 czerwca 2012 - Krzywda
Unia Krzywda - Orlęta Łuków 2:7

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 czerwca 2012 11:45; autor: Dev
img

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie sekcji  podnoszenia ciężarów w Łukowie. 9 czerwca w Warszawie odbył się II Rzut Drużynowych Mistrzostw Polski II ligi w podnoszeniu ciężarów. Jak wiadomo, po I rzucie wiceliderem tych rozgrywek były "Orlęta Łuków". Od soboty jesteśmy liderami i mamy prawo organizowania finału w Łukowie, który odbędzie się 9 września w Łukowie!  W Warszawie wystąpiło 6 zespołów: Impuls Warszawa, Grochów Warszawa, KS Raszyn, Błonianka Błonie, Narew Pułtusk i Orlęta Łuków. Rywalizację wygrała drużyna z Łukowa, która jako jedyna przekroczyła kosmiczną granicę 1800 pkt. Uzyskując ostatecznie 1808,5 pkt. W całej II lidze występuje 17 zespołów z całej Polski. Punkty dla Orląt zdobywali: Tomas Matykiewicz, Robert Dołęga, Konrad Zielonka, Mariusz Czrnecki, Jarosław Daniluk, Kamil Przybysz.  Zdjęcia, wyniki oraz wypowiedź Roberta Dołęgi w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 czerwca 2012 20:02; autor: Dev
img

Porażką naszych 0:1 zakończył się mecz Orląt z Lublinianką Lublin.  Goście zrewanżowali nam się za jesienną przegraną i jako pierwsi w tym sezonie pokonali Orlęta. Na dodatek w Łukowie. Bramka padła w samej końcówce meczu, ale wcześniej nie było widać różnicy między oboma zespołami. W pierwszej połowie przeważali gospodarze i stworzyli 3 bardzo dobre sytuacje, Lublinianka także raz poważnie zagroziła naszej bramce gdy trzykrotnie strzelała w stronę Lisiewicza. W drugiej połowie Sylwester Buga trafił w poprzeczkę. Po meczu nie było jednak smutku w naszych szeregach, gdyż cel w postaci awansu został zrealizowany. Pojawiły się szampany i radość z III ligi. Za to przed meczem burmistrz Łukowa Dariusz Szustek w imieniu miasta i Orląt Łuków złożył gratulacje za awans i wręczył puchar przedstawicielom Lublinianki. W rozwinięciu newsa więcej o meczu oraz zdjęcia.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 czerwca 2012 09:36; autor: Dev
img

Dzisiaj o 15:00 gramy mecz na szczycie z Lublinianką Lublin. Obie ekipy zapewniły sobie już awans do III ligi. Mimo, że w tabeli już nie przeskoczymy raczej rywala to i tak to spotkanie jest o prymat w IV lidze. Na jesieni jako jedyni pokonaliśmy Lubliniankę i gdyby się tak stało i dzisiaj miałoby to swoją wymowę. Mecz o 15 na łukowskim stadionie. Wszystkich zapraszamy!

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 czerwca 2012 00:21; autor: Dev
img

Dzisiaj w Warszawie odbyła się druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski II ligi w podnoszeniu ciężarów. Po pierwszym turnieju Orlęta Łuków były wiceliderem tabeli, ale dzięki zwycięstwu w dzisiejszych zawodach objęły fotel lidera! Pierwsze miejsce przed rundą finałową oznacza, że odbędzie się ona w Łukowie. Orlęta zdobyły 1808,05 pkt i zdecydowanie wyprzedziły kolejną drużynę. Najlepsi w naszych szeregach i w całym turnieju okazali się Czech Tomas Matykiewicz oraz Robert Dołęga. Szczegółowe wyniki tutaj. Więcej o turnieju wkrótce. 

[Czytaj całość]
Sobota, 9 czerwca 2012 20:21; autor: Dev
img

Wydaje się że w miarę opanowaliśmy sytuację i strona jest stabilna. Uporaliśmy się także z zaległościami. Jeszcze pewne niedociągnięcia są ale to będziemy uzupełniać na bieżąco. Jak widzicie błędy to zwracajcie uwagę w komentarzach. Przypominamy o jutrzejszym meczu na szczycie ORLĘTA ŁUKÓW - LUBLINIANKA LUBLIN.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 9 czerwca 2012 20:18; autor: Dev
img

W czasie gdy mieliśmy awarię na stronie, swoje mecze rozgrywały także panie w barwach Orląt Łuków. Jak widać po wynikach gdy nie było stroy, nie było i dobrych rezultatów. Strona wróciła i dzisiaj od razu okazałe zwycięstwo dziewczyn 4:0 na wyjeździe ze Stalą Poniatowa. Po 15 kolejkach Orlęta zajmują 5 miejsce w tabeli.

Ostatnie wyniki kobiet:

III liga lubelska kobiet, 9 czerwca 2012, 15:00 - Poniatowa
Stal Poniatowa - Orlęta Łuków 0:4 
M.Orzełowska (trzy), P.Orzełowska 

Orlęta: Kot-Końka,Wiącek, Korycińska, Izdebska, Maksim, Orzełowska P, Kiryła, Mućka, Grzyb, Orzełowska M
Po przerwie grały: Celej, Zientek 

III liga lubelska kobiet, 2 czerwca 2012, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Wilki Wilków 1:2 

III liga lubelska kobiet, 25 maja 2012, 16:00 - Niedźwiada
Dystans Niedźwiada - Orlęta Łuków 1:1 

III liga lubelska kobiet, 13 maja 2012, 11:00 - Łęczna
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 5:0 

[Czytaj całość]
Piątek, 8 czerwca 2012 13:15; autor: Dev
img

Zarząd Łukowskiego Stowarzyszenia Rozwoju, prowadzący  Akademię Młodego Piłkarza AMPlus już po raz piąty organizuje Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”. Jest to jedna z nielicznych imprez sportowych o randze międzynarodowej, które realizowane są na terenie powiatu łukowskiego. Tegoroczna edycja Turnieju zaplanowana została na 30 czerwca. „Memoriał Antoniego Trybonia” rozegrany zostanie na stadionie Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta – Łuków”. Spotkają się na nim młodzi piłkarze z roczników 2002/2001, 2002/2003 oraz 2004/2005. Więcej informacji w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 8 czerwca 2012 00:59; autor: Dev
img

Złoty medal i prawo udziału w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie wywalczył Jakub Imanow.  Eliminacje odbyły się w pierwszy weekend czerwca w Suwałkach. Startowali w nich mistrzowie i wicemistrzowie województwa podlaskiego i lubelskiego. Lubelski Okręgowy Związek Bokserski reprezentowało 23 zawodników z 9 klubów. Byli wśród nich również dwaj zawodnicy ŁKS Orlęta Łuków. W eliminacjach wystąpili: w kategorii do 75 kg Jakub Imanow oraz w kategorii plus 80 kg Sebastian Pieńkosz. Młodzi łukowianie prowadzeni przez trenera Zenona Pawlikowskiego zaprezentowali się na turnieju w Suwałkach bardzo dobrze. Więcej szczegółów oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Piątek, 8 czerwca 2012 00:51; autor: Dev
img

Po sobotnim zwycięstwie Orląt na wyjeździe z Unią Bełżyce 5:0 i niedzielnym remisie Startu z Bogdanką II 0:0, ORLĘTA ŁUKÓW AWANSOWAŁY DO III ligi! Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sylwester Buga (dwie), Krzysztof Kierych (dwie) i Mateusz Padysz. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki ale są one już dla nas bez znaczenia. Było to 19 zwycięstwo Orląt w tym sezonie, a także 27 mecz bez porażki w rozgrywkach. Wliczając poprzedni sezon jest to już 33 spotkanie bez przegranej. Za tydzień mecz na szczycie IV ligi pomiędzy przyszłymi trzecioligowcami Orlętami Łuków i Lublinianką Wieniawą Lublin. Już dzisiaj zapraszamy! W rozwinięciu newsa więcej o meczu oraz zdjęcia.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał