Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 19 czerwca 2012 08:37; autor: Dev
img

W środę o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie  odbędzie się Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Miłośników zapasów i sportu serdecznie zapraszamy na te zawody.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 czerwca 2012 13:45; autor: Dev
img

Ciężarowcy w Łukowa nie zwalniają tempa. Po awansie zespołu Orląt na  pierwsze miejsce w II lidze podnoszenia ciężarów, kolejny sukces odnotował najlepszy junior w sekcji, Jarosław Daniluk, wygrywając strefowe eliminacje do Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. Zawody odbyły się 16 czerwca w Biłgoraju i zgromadziły zawodniczki i zawodników z 4 województw, czyli świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Zawodnik z Łukowa wystąpił w kategorii 105 kg (zazwyczaj występuję w kat. 94 kg)i zwyciężył z wynikiem 115 w rwaniu i 150 w podrzucie oraz 265 kg w dwuboju Zawody finałowe odbędą się w Muszynie w dniach 12-15 lipca. W rozwinięciu zdjęcia.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 czerwca 2012 08:20; autor: Dev
img

W pojedynku o czwarte miejsce III ligi lubelskiej kobiet nasze dziewcyzny pokonały Omegę Stary Zamość 2:1. Przed ostatnią kolejką Omega wyprzedzała nas o dwa punkty i to spotkanie miało decydowac o kolejności w lidze. Dwa gole dla Orląt zdobyła trenerka Magda Orzełowska. Awans wywalczyły rezerwy Górnika Łęczna.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 czerwca 2012 08:10; autor: Dev
img

W meczu z przedostatnim Startem Krasnystaw trener Robert Różański dał szansę gry w pierwszym składzie Michałowi Osiakowi. Napastnik, który jak dotąd rzadko pojawiał się na boisku odwdzięczył się trenerowi golem w 41 minucie spotkania i była to jego pierwsza bramka dla Orląt Łuków. W drugiej połowie debiutów doczekali się dwaj młodzi piłkarze żółto-czerwonych. 27 minut zagrał 17 letni Robert Wołoszka (18 lat skończy pod koniec sierpnia), a 10 minut 18 letni Mateusz Olszewski. Obaj występują w zepsole juniorów starszych.

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 czerwca 2012 19:28; autor: Dev
img

Orlęta pokonały 2:0 Start Krasnystaw w meczu przedostatniej kolejki  IV ligi lubelskiej. Bramki dla naszego zespółu strzelili Michał Osiak i Sylwester Buga. Dla Osiaka była to pierwsza bramka w naszych barwach. Debiuty w Orlętach zaliczyli także Mateusz Olszewski i Robert Wołosszka. Wbrew pozorom mecz ze zdegradowanym Startem nie był spacerkiem. Ambitna postawa gospodarzy sprawiła, że długo nie stali na straconej pozycji. Dla nas w poprzeczkę trarfił jeszcze Krzystzof Kierych, a gola Bugi nie uznał sędzia. Awans do III ligi zapewniliśmy sobie już dwie kolejki temu. Za tydzień w sobotę ostatni mecz z Orionem Niedrzwica Duża. W rozwinięciu więcej o meczu (+zdjęcia)

[Czytaj całość]
Piątek, 15 czerwca 2012 12:47; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 17 czerwca 2012, 15:00 - Krasnystaw
Start Krasnystaw - Orlęta Łuków

III liga lubelska kobiet, 15 czerwca 2012, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Omega Stary Zamość 

WLTS gr A, 15 czerwca 2012, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 

WLTM gr B, 25 czerwca 2012, 15:30 - Lubartów
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 czerwca 2012 17:40; autor: Dev
img

Znamy już skład III ligi lubelsko-podkarpackiej w przyszłym sezonie. Zagrają w niej: Avia Świdnik, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Radzyń Podlaski, Partyzant Targowiska, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Izolator Boguchwała, Stal Kraśnik, Karpaty Krosno, Stal Mielec, KS Zaczernie, Stal Sanok, Polonia Przemyśl oraz czterej beniaminkowie: Lublinianka Lublin, Orlęta Łuków (IV liga lubelska), Rafineria/Czarni Jasło, Orzeł Przeworsk (IV liga podkarpacka). Co ciekawe trzy lata temu Orlęta razem z Orłem spadały z III ligi, by teraz razem do niej powrócić. Już dzisiaj też nie możemy się doczekać rewanżu ze Stalą Sanok za baraze z 1998 roku. III liga rusza w weekend 11/12 sierpnia 2012. Przewagę mają drużyny z Podkarpacia których jest 9 przy 7 z Lubelszczyzny.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 czerwca 2012 15:56; autor: Dev
img

I WLJS, 9 czerwca 2012 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 2:2 

I WLJM, 9 czerwca 2012 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1:1

WLTS gr.A, 9 czerwca 2012 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 0:2
Gromada 

WLTM gr B, 9 czerwca 2012 - Łuków
Orlęta Łuków - Niedźwiadek Chełm 4:1
J.Dębiak, S.Sowisz (dwie), J.Wierzchowski  

OLTM, 9 czerwca 2012 - Krzywda
Unia Krzywda - Orlęta Łuków 2:7

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 czerwca 2012 11:45; autor: Dev
img

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie sekcji  podnoszenia ciężarów w Łukowie. 9 czerwca w Warszawie odbył się II Rzut Drużynowych Mistrzostw Polski II ligi w podnoszeniu ciężarów. Jak wiadomo, po I rzucie wiceliderem tych rozgrywek były "Orlęta Łuków". Od soboty jesteśmy liderami i mamy prawo organizowania finału w Łukowie, który odbędzie się 9 września w Łukowie!  W Warszawie wystąpiło 6 zespołów: Impuls Warszawa, Grochów Warszawa, KS Raszyn, Błonianka Błonie, Narew Pułtusk i Orlęta Łuków. Rywalizację wygrała drużyna z Łukowa, która jako jedyna przekroczyła kosmiczną granicę 1800 pkt. Uzyskując ostatecznie 1808,5 pkt. W całej II lidze występuje 17 zespołów z całej Polski. Punkty dla Orląt zdobywali: Tomas Matykiewicz, Robert Dołęga, Konrad Zielonka, Mariusz Czrnecki, Jarosław Daniluk, Kamil Przybysz.  Zdjęcia, wyniki oraz wypowiedź Roberta Dołęgi w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 czerwca 2012 20:02; autor: Dev
img

Porażką naszych 0:1 zakończył się mecz Orląt z Lublinianką Lublin.  Goście zrewanżowali nam się za jesienną przegraną i jako pierwsi w tym sezonie pokonali Orlęta. Na dodatek w Łukowie. Bramka padła w samej końcówce meczu, ale wcześniej nie było widać różnicy między oboma zespołami. W pierwszej połowie przeważali gospodarze i stworzyli 3 bardzo dobre sytuacje, Lublinianka także raz poważnie zagroziła naszej bramce gdy trzykrotnie strzelała w stronę Lisiewicza. W drugiej połowie Sylwester Buga trafił w poprzeczkę. Po meczu nie było jednak smutku w naszych szeregach, gdyż cel w postaci awansu został zrealizowany. Pojawiły się szampany i radość z III ligi. Za to przed meczem burmistrz Łukowa Dariusz Szustek w imieniu miasta i Orląt Łuków złożył gratulacje za awans i wręczył puchar przedstawicielom Lublinianki. W rozwinięciu newsa więcej o meczu oraz zdjęcia.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał