Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 9 kwietnia 2012 08:37; autor: Dev
img

Po spotkaniu z ŁKS Łazy poprosiliśmy kilku zawodników występujących na boisku o podsumowanie mecz.

Stanisław Chudzik (ŁKS Łazy): - Póki starczyło sił dzielnie się broniliśmy, jednak Orlęta to drużyna, która potrafi wykorzystać indywidualne błędy i tak też się skończyło. Szkoda tylko że aż 5 błędów popełniliśmy- to smuci. Orlęta były w tym meczu zdecydowanie lepszym zespołem.  Z mojej strony chciałbym pogratulować drużynie Orląt awansu a zarazem podziękować chłopakom z Łazów za walkę.
A z okazji Świąt chciałbym sympatykom Orląt i Łazów życzyć Wszystkiego Najlepszego.

img

Mimo wygranej 5:0 z ŁKS Łazy, kiepsko ten mecz będzi wspominał Jakub Bulak. Obrońca Orląt około 15 minuty meczu po jednym ze starć w polu karnym nieszczęśliwie upadł na ziemię. Od razu było widać, że coś jest nie tak z ręką ale zawodnik kontynuował akcję. Dopiero podczas najbliższej przerwy w grze zszedł poza boisko ale po chwili wrócił na nie z powrotem. O sytuacji opowiada sam piłkarz: -Mam wybity bark i 2 tygodnie gipsu, a potem czeka mnie rehabilitacja. To było na samym początku meczu. Źle upadłem, ale sam nastawiłem bark i grałem dalej na swoją odpowiedzialność. W samej końcówce znowu mi wypadł i juz nie dałem rady go nastawić. Zszedłem z boiska około 90 minuty, ale nie było zmiany bo mieliśmy wykorzystany limit.

Zatem Kuba niemal cały mecz występował z kontuzją. Mimo tej sytuacji życzymy mu Wesołych Świąt i szybkiego powrotu na boisko.

Sobota, 7 kwietnia 2012 13:26; autor: Dev
img

Orlęta Łuków wygrały z ŁKS Łazy 5:0 w ćwierćfinale Pucharu Polski BOZPN. Nasz zespół skuteczny okazał się dopiero po przerwie, a wszystkie bramki strzelili rezerwowi: Kierych, Kopeć, Fredo, Botwina (dwie). Trener Robert Różański dał szansę zaprezentowania się przede wszystkim zawodnikom rezerwowymi stąd nietypowy skład zespołu. Więcej o meczu w rozwinięciu. /Na zdjęciu Maciej Domański w starciu z Radosławem Izdebskim/

img

Dzisiaj 40 lat kończy trener Orląt Łuków Robert Różański. Stanowisko pierwszego szkoleniowca w Łukowie zajmuje od lipca 2010 roku. W poprzednim sezonie zajął z Orlętami 3 miejsce w IV lidze, a w obecnym prowadzony przez niego zespół jest na 2 pozycji. Wcześniej trenował Podlasie Biała Podlaska, Huragan Międzyrzec Podlaski i Orlęta Radzyń Podlaski. Jako zawodnik reprezentował: Podlasie Biała Podlaska, Avię Świdnik, Górnik Łęczna, Ładę Biłgoraj, Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Motor Lublin. Z okazji urodzin życzymy trenerowi wszystkiego najlepszego i sukcesów na ławce Orląt.

Poniedziałek, 2 kwietnia 2012 13:58; autor: Dev
img

Odwołany mecz z Lewartem Lubartów odbędzie się po świętach 11 kwietnia 2012 roku o 16:30 w Lubartowie. W pierwotnym terminie (1 kwietnia 2012) mecz został odwołany ze względu na nagły atak zimy na Lubelszczyźnie. W najbliższą sobotę (7 kwietnia 2012 11:00) Orlęta zagrają mecz Pucharu Polski BOZPN z ŁKS Łazy.

Niedziela, 1 kwietnia 2012 10:08; autor: Dev
img

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne odwołany został planowany na dzisiaj mecz Lewart Lubartów - Orlęta Łuków. Od sobotniego wieczoru na Lubelszczyźnie niespodziewanie zaczął padać śnieg z deszczem, boisko w Lubartowie jest mokre, a po rozegranym meczu mogłoby być w bardzo opłakanym stanie. Nowy termin nie jest jeszcze znany. Potwierdzamy natomiast wczorajszą informację - mecz z ŁKS Łazy odbędzie się w Wielką Sobotę o 11:00 w Łazach. O ile na ten termin nie będzie wyznaczone spotkanie z Lewartem

P.S To nie jest Prima Aprlilis

Niedziela, 1 kwietnia 2012 01:32; autor: Dev
img

Jak informuje strona internetowa klubu ŁKS Łazy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski BOZPN ŁKS Łazy - Orlęta Łuków odbędzie się w Wielką Sobotę 7 kwietnia 2012 o 11:00 na boisku rywala. Organizacja tego spotkania w tym terminie wydaje się bardzo trafnym posunięciem, dzięki czemu będzie można uniknąć środowego terminu w dalszej części sezonu. Orlęta będą mogły także zachować rytm meczowy bowiem IV liga w świąteczny weekend pauzuje.