Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 4 marca 2012 13:40; autor: Dev
img

Pierwszą wygraną w okresie przygotowawczym odniosły Orlęta Łuków. Na sztucznej murawie w Siedlcach pokonały lidera siedleckiej okręgówki, drużynę Czarnych Węgrów 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli nowi zawodnicy Mateusz Fredo i Michał Osiak. W składzie ponownie się pojawił się testowany obrońca, który jest już bardzo bliski gry w Orlętach. Jego personalia zostaną podane gdy dopełnione bedą formalności transferowe. W końcówce meczu na boisko wybiegł także Artur Gaj. Nasz napastnik trenuje już normalnie z drużyną i powoli wraca do dyspozycji po ciężkiej kontuzji z lata. W następną sobotę zagramy z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Sparing, 4 marca 2012, 11:00 - Siedlce
Czarni Węgrów - Orlęta Łuków 0:2 (0:0) 
Fredo, Osiak 

Orlęta: Osial - zawodnik testowany, Szlaski, Padysz, Gryczka - Matuszewski, Kierych, Marciniak, Botwina, Kachniarz, Kopeć

Po przerwie grali: Wysokiński, Wrzosek, Soćko, Kiryło, Domański, Fredo, Osiak, Gaj

[Czytaj całość]
Piątek, 2 marca 2012 18:14; autor: Dev
img

W dniu 1 marca br. piłkarze  drużyny seniorów ŁKS Orlęta Łuków i trener Robert Różański spotkali się z prezesem klubu Zbigniewem Biaduniem oraz kierownikiem sekcji piłki nożnej Adamem Kulikiem. Omówiono zadania, cele, skład kadry oraz zasady rozliczeń finansowych dla drużyny na rundę wiosenną sezonu 2011/2012. Ze względu na sprawy zawodowe i rodzinne, rezygnację z funkcji asystenta trenera oraz kierownika drużyny złożył Dariusz Solnica, który nadal będzie  trenował z drużyną. Nowym asystentem trenera Różańskiego i kierownikiem drużyny w rundzie wiosennej będzie Stanisław Chudzik, wychowanek Orląt, absolwent AWF, nauczyciel wf w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie oraz grający trener ŁKS Łazy.

[Czytaj całość]
Piątek, 2 marca 2012 09:29; autor: Dev
img

Jak poinformowali na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Dariusz Szustek i prezes  ŁKS Orlęta Łuków Zbigniew Biaduń, łukowski klub pozyskał dwóch nowych sponsorów. Są to miejskie spółki PUiK i PEC, które na konto klubu przekażą po 40 tysięcy złotych. Informacja ta została udzielona w odpowiedzi na pytanie radnego Zygmunta Turskiego, który pytał czy prawdą jest, ze burmistrz nakazał szefom tych spółek wpłacenie po 40 tys. zł na konto Orląt. Burmistrz zaprzeczył, ale jednocześnie dodał, że obie spółki dobrowolnie finansują łukowskie Orlęta. Prezes ŁKS poinformował również, że obecnie trwają rozmowy, które być może zakończą się znalezieniem dla Orląt strategicznego sponsora.

[Czytaj całość]
Czwartek, 1 marca 2012 01:44; autor: Dev
img

Firma „NIVEA” postanowiła zrealizować kolejny projekt mający na celu wsparcie lokalnych społeczności. Z przyjemnością informujemy o starcie projektu „Szkółki Piłkarskie NIVEA” przygotowanego dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Reprezentantem Łukowa w głosowaniu jes ŁSR AMPlus Łuków. Zachęcamy do zarejestrowania się na stronę www.szkolkinivea.pl i codziennego głosowania na ŁSR AMPlus Łuków. Szczegóły w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 lutego 2012 12:15; autor: Dev
img

25.02 2012 w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów - I rzut ligi. Wystartowali w zawodach także zawodnicy ŁKS Orlęta Łuków. Jak zwykle z bardzo dobrym skutkiem. W grupie wiekowej 12 -14 lat najlepiej spisali się: Koper Dawid złoty medal kat wag 42 kg, Górka Rafał złoty medal kat wag 47 kg, Osiak Emil srebrny medal kat wag 66 kg, Siuj Patryk brązowy medal kat wag 59 kg, Osiak Damian brązowy medal kat wag 73 kg. W grupie do 12 lat: Norbert Lisiewski srebrny medal kat wag 37 kg, Sebastian Wałachowski srebrny medal kat wag 47kg, Bartosz Michalak srebrny medal kat wag 59 kg.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 27 lutego 2012 15:53; autor: Dev
img

Od 24 do 26 lutego w Puławach odbywały się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie.  W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy bokserskiej sekcji ŁKS Orląt Łuków. Złote medale na tej imprezie zdobyli Anna Maksim (kat. do 81 kg), Agnieszka Osial (kat. do 69 kg), Aleksandra Goławska (kat. do 57 kg), i Jakub Imanow (kat. do 75 kg). Srebrnymi medalistami zostali Mateusz Goławski (kat. do 63 kg) i Sebastian Pieńkosz (kat. +81 kg). Brązowy medal zdobył Arkadiusz Furlepa (kat. do 69 kg). Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 lutego 2012 23:19; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały 1:1 z trzecioligową Chełmianką Chełm w sparingowym meczu. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Michał Botwina. Chełmianka wyrównała w drugiej połowie. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Łęcznej. W zespole Orląt testowany był nowy obrońca.

Sparing, 25 lutego 2012, 14:30 - Łęczna
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1:1 (0:1) 
Botwina 

Orlęta: Lisiewicz – zawodnik testowany, Wrzosek, Kierych, Marciniak, Matuszewski, Soćko, Buga, Kachniarz, Osiak, Botwina

Ponadto grali: Osial, Kiryło, Kopeć, Fredo

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 lutego 2012 16:10; autor: Dev
img

W dniu 18 lutego br. w sali WLKS w Siedlcach odbył się coroczny Bal Mistrzów Sportu,  na którym ogłoszono wynik plebiscytu na najpopularniejszych sportowców Tygodnika Siedleckiego. W tym roku wyniki plebiscytu również okazały się pomyślne dla łukowskich sportowców. Wśród 30 sportowców wyselekcjonowanych przez kapitułę konkursu Czytelnicy „Tygodnika Siedleckiego” na III miejsce uplasowali reprezentantkę PTS „Łukplast” - ŁKS „Orlęta Łuków”- Annę Maksim. Wśród trenerów III miejsce zajął szkoleniowiec łukowskich kickbokserów i trener sekcji bokserskiej łukowskich „Orląt” Pan Zenon Pawlikowski. Należy zauważyć, że w tym roku po raz drugi w swojej karierze nasza Mistrzyni Europy otrzymała stypendium sportowe Burmistrza Miasta Łuków.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 20 lutego 2012 20:01; autor: Dev
img

Drużyna Trampkarzy Młodszych zajęła czwarte miejsce, a zespół Juniorów Starszych nie awansował do półfinałów w dwóch ostatnich turniejach Halowych Mistrzostw BOZPN. W ogólnej klasyfikacji klubowej Orlęta Łuków zajęły piąte miejsce, a AMPLUS Łuków był drugi. Na turnieju rocznika 1998 w Terespolu Orlęta wystawiły dwa zespoły pod opieką Roberta Filipa. Pierwszy zespół (na pierwszym zdjęciu) wygrał swoją grupę, a w półfinale uległ TOP54 Biała Podlaska. Drugi zespół (na drugim zdjęciu) zajął czwarte miejsce w swojej grupie. W rywalizacji juniorów w Janowie Podlaskim zawodnicy Andrzeja Suchodolskiego zajęli drugie miejsce w grupie, ale nie awansowali do półfinałów (były trzy grupy). W rozwinięciu szczegółowe wyniki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 19 lutego 2012 15:27; autor: Dev
img

Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek zaprasza stowarzyszenia i kluby sportowe do zgłaszania kandydatów, spośród których wybrani zostaną najlepsi sportowcy Łukowa w 2011 roku. Wyniki kolejnej edycji konkursu poznamy 15 marca. Kandydatów można zgłaszać w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli. Zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie i opis drogi sportowej zawodników z danego klubu bądź stowarzyszenia. Formularze z nazwiskami kandydatów do tytułu Sportowca Roku należy złożyć do 5 marca. Można je przesłać na adres: Urząd Miasta Łuków, Referat Kultury i Sportu, ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków lub złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta. Uroczyste rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 15 marca o godz. 11.00 w Centrum Rozrywki w Łukowie. Centrum mieści się mieszczącym się przy ulicy Zaokręgiem 10

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał