Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 1 marca 2012 01:44; autor: Dev
img

Firma „NIVEA” postanowiła zrealizować kolejny projekt mający na celu wsparcie lokalnych społeczności. Z przyjemnością informujemy o starcie projektu „Szkółki Piłkarskie NIVEA” przygotowanego dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Reprezentantem Łukowa w głosowaniu jes ŁSR AMPlus Łuków. Zachęcamy do zarejestrowania się na stronę www.szkolkinivea.pl i codziennego głosowania na ŁSR AMPlus Łuków. Szczegóły w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 lutego 2012 12:15; autor: Dev
img

25.02 2012 w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów - I rzut ligi. Wystartowali w zawodach także zawodnicy ŁKS Orlęta Łuków. Jak zwykle z bardzo dobrym skutkiem. W grupie wiekowej 12 -14 lat najlepiej spisali się: Koper Dawid złoty medal kat wag 42 kg, Górka Rafał złoty medal kat wag 47 kg, Osiak Emil srebrny medal kat wag 66 kg, Siuj Patryk brązowy medal kat wag 59 kg, Osiak Damian brązowy medal kat wag 73 kg. W grupie do 12 lat: Norbert Lisiewski srebrny medal kat wag 37 kg, Sebastian Wałachowski srebrny medal kat wag 47kg, Bartosz Michalak srebrny medal kat wag 59 kg.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 27 lutego 2012 15:53; autor: Dev
img

Od 24 do 26 lutego w Puławach odbywały się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie.  W zawodach tych bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy bokserskiej sekcji ŁKS Orląt Łuków. Złote medale na tej imprezie zdobyli Anna Maksim (kat. do 81 kg), Agnieszka Osial (kat. do 69 kg), Aleksandra Goławska (kat. do 57 kg), i Jakub Imanow (kat. do 75 kg). Srebrnymi medalistami zostali Mateusz Goławski (kat. do 63 kg) i Sebastian Pieńkosz (kat. +81 kg). Brązowy medal zdobył Arkadiusz Furlepa (kat. do 69 kg). Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 25 lutego 2012 23:19; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały 1:1 z trzecioligową Chełmianką Chełm w sparingowym meczu. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Michał Botwina. Chełmianka wyrównała w drugiej połowie. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Łęcznej. W zespole Orląt testowany był nowy obrońca.

Sparing, 25 lutego 2012, 14:30 - Łęczna
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1:1 (0:1) 
Botwina 

Orlęta: Lisiewicz – zawodnik testowany, Wrzosek, Kierych, Marciniak, Matuszewski, Soćko, Buga, Kachniarz, Osiak, Botwina

Ponadto grali: Osial, Kiryło, Kopeć, Fredo

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 lutego 2012 16:10; autor: Dev
img

W dniu 18 lutego br. w sali WLKS w Siedlcach odbył się coroczny Bal Mistrzów Sportu,  na którym ogłoszono wynik plebiscytu na najpopularniejszych sportowców Tygodnika Siedleckiego. W tym roku wyniki plebiscytu również okazały się pomyślne dla łukowskich sportowców. Wśród 30 sportowców wyselekcjonowanych przez kapitułę konkursu Czytelnicy „Tygodnika Siedleckiego” na III miejsce uplasowali reprezentantkę PTS „Łukplast” - ŁKS „Orlęta Łuków”- Annę Maksim. Wśród trenerów III miejsce zajął szkoleniowiec łukowskich kickbokserów i trener sekcji bokserskiej łukowskich „Orląt” Pan Zenon Pawlikowski. Należy zauważyć, że w tym roku po raz drugi w swojej karierze nasza Mistrzyni Europy otrzymała stypendium sportowe Burmistrza Miasta Łuków.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 20 lutego 2012 20:01; autor: Dev
img

Drużyna Trampkarzy Młodszych zajęła czwarte miejsce, a zespół Juniorów Starszych nie awansował do półfinałów w dwóch ostatnich turniejach Halowych Mistrzostw BOZPN. W ogólnej klasyfikacji klubowej Orlęta Łuków zajęły piąte miejsce, a AMPLUS Łuków był drugi. Na turnieju rocznika 1998 w Terespolu Orlęta wystawiły dwa zespoły pod opieką Roberta Filipa. Pierwszy zespół (na pierwszym zdjęciu) wygrał swoją grupę, a w półfinale uległ TOP54 Biała Podlaska. Drugi zespół (na drugim zdjęciu) zajął czwarte miejsce w swojej grupie. W rywalizacji juniorów w Janowie Podlaskim zawodnicy Andrzeja Suchodolskiego zajęli drugie miejsce w grupie, ale nie awansowali do półfinałów (były trzy grupy). W rozwinięciu szczegółowe wyniki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 19 lutego 2012 15:27; autor: Dev
img

Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek zaprasza stowarzyszenia i kluby sportowe do zgłaszania kandydatów, spośród których wybrani zostaną najlepsi sportowcy Łukowa w 2011 roku. Wyniki kolejnej edycji konkursu poznamy 15 marca. Kandydatów można zgłaszać w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli. Zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie i opis drogi sportowej zawodników z danego klubu bądź stowarzyszenia. Formularze z nazwiskami kandydatów do tytułu Sportowca Roku należy złożyć do 5 marca. Można je przesłać na adres: Urząd Miasta Łuków, Referat Kultury i Sportu, ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków lub złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta. Uroczyste rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 15 marca o godz. 11.00 w Centrum Rozrywki w Łukowie. Centrum mieści się mieszczącym się przy ulicy Zaokręgiem 10

[Czytaj całość]
Niedziela, 19 lutego 2012 01:59; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały 1:0 z występującym w IV lidze zespołem Bogdanki II Łęczna. Mecz rozegrano w Łęcznej na boisku ze sztuczną murawą. Tam także odbędzie się kolejny test-mecz drużyny Roberta Różańskiego. W następną sobotę Orły zagrają z trzecioligową Chełmianką Chełm. Do ligi pozostał miesiac.

Sparing, 18 lutego 2012 - Łęczna
Bogdanka II Łęczna - Orlęta Łuków 1:0 

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Bulak, Padysz, Gryczka - Matuszewski, Kierych, Buga, Kiryło, Kachniarz, Botwina.
Po przerwie grali: Kopeć, Osiak, Fredo, Domański, Soćko, Wrzosek, Marciniak

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lutego 2012 01:17; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Mateusz Wysokiński – wychowanek Orląt. Mateusz w seniorach  Orląt zadebiutował 5 września 2009 roku w meczu z Lublinianką (1:1 w Łukowie). Od tamtej pory rozegrał 27 spotkań w IV lidze, przeważnie na boku obrony. Wcześniej był członkiem drużyny juniorów starszych Orląt Łuków – mistrzów województwa 2009. W rundzie jesiennej 2011/2012 Wysek grał w B-klasowej Gręzowii Gręzówka, a od początku przygotowań do nowej rundy ponownie trenuje z Orlętami. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz sukcesów na boisku.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 lutego 2012 08:48; autor: Dev
img

W Radzyniu rezultat decyduje o składzie. Podlasie i Orlęta Łuków stawiają na swoich. Lewart posiłkuje się lublinianami. Zacznijmy od wicelidera III ligi. Kadra drużyny, która niedawno powróciła ze zgrupowania z Duklito mieszanka miejscowych z zawodnikami z zewnątrz. Do rundy rewanżowej przygotowuje się 23 piłkarzy. Wśród nich jest dziewięciu reprezentantów ziemi radzyńskiej. Reszta to gracze, którzy swoje przygody z piłką zaczynali w innych miejscach. Należy zwrócić uwagę na Mateusza Pułę czy Piotra Zmorzyńskiego, mających swe rodzinne domy odpowiednio w Kostrach czy Milanowie (powiat parczewski), lecz od najmłodszych lat wychowanych piłkarsko właśnie w Radzyniu. Silną grupę tworzą bialczanie: Krzysztof StężałaMarek Piotrowicz i Rafał BorysiukWięcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał