Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 19 lutego 2012 01:59; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały 1:0 z występującym w IV lidze zespołem Bogdanki II Łęczna. Mecz rozegrano w Łęcznej na boisku ze sztuczną murawą. Tam także odbędzie się kolejny test-mecz drużyny Roberta Różańskiego. W następną sobotę Orły zagrają z trzecioligową Chełmianką Chełm. Do ligi pozostał miesiac.

Sparing, 18 lutego 2012 - Łęczna
Bogdanka II Łęczna - Orlęta Łuków 1:0 

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Bulak, Padysz, Gryczka - Matuszewski, Kierych, Buga, Kiryło, Kachniarz, Botwina.
Po przerwie grali: Kopeć, Osiak, Fredo, Domański, Soćko, Wrzosek, Marciniak

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lutego 2012 01:17; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Mateusz Wysokiński – wychowanek Orląt. Mateusz w seniorach  Orląt zadebiutował 5 września 2009 roku w meczu z Lublinianką (1:1 w Łukowie). Od tamtej pory rozegrał 27 spotkań w IV lidze, przeważnie na boku obrony. Wcześniej był członkiem drużyny juniorów starszych Orląt Łuków – mistrzów województwa 2009. W rundzie jesiennej 2011/2012 Wysek grał w B-klasowej Gręzowii Gręzówka, a od początku przygotowań do nowej rundy ponownie trenuje z Orlętami. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz sukcesów na boisku.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 lutego 2012 08:48; autor: Dev
img

W Radzyniu rezultat decyduje o składzie. Podlasie i Orlęta Łuków stawiają na swoich. Lewart posiłkuje się lublinianami. Zacznijmy od wicelidera III ligi. Kadra drużyny, która niedawno powróciła ze zgrupowania z Duklito mieszanka miejscowych z zawodnikami z zewnątrz. Do rundy rewanżowej przygotowuje się 23 piłkarzy. Wśród nich jest dziewięciu reprezentantów ziemi radzyńskiej. Reszta to gracze, którzy swoje przygody z piłką zaczynali w innych miejscach. Należy zwrócić uwagę na Mateusza Pułę czy Piotra Zmorzyńskiego, mających swe rodzinne domy odpowiednio w Kostrach czy Milanowie (powiat parczewski), lecz od najmłodszych lat wychowanych piłkarsko właśnie w Radzyniu. Silną grupę tworzą bialczanie: Krzysztof StężałaMarek Piotrowicz i Rafał BorysiukWięcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 11 lutego 2012 14:48; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały w dzisiejszym sparingu z rywalem zza miedzy, Orlętami Radzyń 1:2. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Maciej Kachniarz. Radzynianie strzelili dwa gole pod koniec drugiej połowy. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Siedlcach. W kolejnym meczu za tydzień zagramy z Górnikiem II Łęczna w Łęcznej.

Sparing, 11 lutego 2012, 11:00 - Siedlce
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 1:2 (1:0)
Kachniarz 25 - Mychalczuk 77, Król 84

Orlęta Łuków: Lisiewicz - Szlaski, Wrzosek, Padysz, Gryczka - Przeździak, Buga, Marciniak, Kachniarz, Botwina, Kopeć

Po przerwie zagrali: Wysokiński, Matuszewski, Soćko, Kiryło, Fredo, Domański

[Czytaj całość]
Piątek, 10 lutego 2012 19:10; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 na boisku w Siedlcach odbędzie się sparing Orląt Łuków i Orląt Radzyń Podlaski. Dla naszych Orląt będzie to trzeci sparing podczas tych przygotowań. W środę zespół zakończył obóz nad Zalewem Zimna Woda. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 9 lutego 2012 19:55; autor: Dev
img

W czerwcu w Lubelskiem może nie zostać rozegrany żaden ligowy mecz piłkarski, od III ligi aż do klasy B. Zmian w terminarzu zażyczyła sobie Komenda Wojewódzka Policji. – Rozważamy zmiany – przyznaje Lubelski Związek Piłki Nożnej. Na początku lutego Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie wysłała w tej sprawie specjalne pismo do Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Ma to związek z rozpoczynającym się 9 czerwca turniejem Euro 2012. – W liście znajduje się sugestia, żebyśmy w miarę możliwości rozważyli przyspieszenie rozgrywek w III lidze, a także w niższych klasach – potwierdza Marian Rapa, prezes LZPN.

[Czytaj całość]
Wtorek, 7 lutego 2012 19:09; autor: Dev
img

Trampkarze Starsi rocznik 1997 Orląt Łuków (na zdjęciu) zajęli drugie miejsce  podczas Halowych Mistrzostw Okręgu, które odbyły się 4 lutego w Białej Podlaskiej. Turniej był jednocześnie III Memoriałem im. W.Wójcickiego. Podopieczni Wiesława Gruli wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i doznali porażki ze zwycięzcami zawodów TOP54 Biała Podlaska. Bartosz Guzowski z Orląt został królem strzelców. W rozgrywanym dzień później w Łukowie turnieju Młodzika rocznik 2000, drużyna gospodarzy AMPLUS Łuków zajęła 3 miejsce, a Orlik Łuków 7 miejsce. Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 6 lutego 2012 13:37; autor: Dev
img

Komisja Konkursowa rozstrzygnęła otwarty konkurs ofert na realizację zadań pożytku publicznego na terenie Łukowa. Przyznano dotację na 2012 rok podmiotom, które zrealizują zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Najwięcej pieniędzy dostanie ŁKS Orlęta Łuków. Na szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w piłce siatkowej, w piłce nożnej /obejmującej 6 grup wiekowych/, w boksie, w szachach, warcabach i w sekcji lekkoatletycznej, klub otrzymał 310 tys. zł.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 lutego 2012 13:37; autor: Dev
img

W drugim mecz sparingowym Orlęta uległy Podlasiu Biała Podlaska 0:1. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną murawą w Siedlcach. Rywale strzelili gola z karnego w końcówce spotkania. Orlęta obecnie przebywają na obozie nad Zalewem Zimna Woda, gdzie pozostaną do środy. Z treningów wyłączeni są aktualnie kontuzjowani: Jakub Bulak, Michał Botwina i Norbert Osial. W spotkaniu z Podlasiem wystąpił junior Orląt Damian Soćko. Następny mecz w sobotę o 11:0 w Siedlcach z Orlętami Radzyń.

Sparing, 4 lutego 2012, 11:00 - Siedlce
Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska 0:1

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Kierych, Padysz, Gryczka - Soćko, Matuszewski, Kiryło, Fredo, Buga, Osiak

Po przerwie grali: Wrzosek, Marciniak, Kopeć, Domański, Kachniarz, Purzycki

[Czytaj całość]
Piątek, 3 lutego 2012 22:34; autor: Dev
img

Mimo panujących mrozów Orlęta Łuków zamierzają zgodnie z planem rozegrać jutro sparing z trzecioligowym Podlasiem Biała Podlaska. Gra kontrolna jest zaplanowana na sobotę na godzinę 11:00 w Siedlcach. Drużyna Orląt od wtorku przebywa na obozie nad Zalewem Zimna Woda.

 

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał