Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 11 lutego 2012 14:48; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały w dzisiejszym sparingu z rywalem zza miedzy, Orlętami Radzyń 1:2. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Maciej Kachniarz. Radzynianie strzelili dwa gole pod koniec drugiej połowy. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Siedlcach. W kolejnym meczu za tydzień zagramy z Górnikiem II Łęczna w Łęcznej.

Sparing, 11 lutego 2012, 11:00 - Siedlce
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń 1:2 (1:0)
Kachniarz 25 - Mychalczuk 77, Król 84

Orlęta Łuków: Lisiewicz - Szlaski, Wrzosek, Padysz, Gryczka - Przeździak, Buga, Marciniak, Kachniarz, Botwina, Kopeć

Po przerwie zagrali: Wysokiński, Matuszewski, Soćko, Kiryło, Fredo, Domański

[Czytaj całość]
Piątek, 10 lutego 2012 19:10; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 na boisku w Siedlcach odbędzie się sparing Orląt Łuków i Orląt Radzyń Podlaski. Dla naszych Orląt będzie to trzeci sparing podczas tych przygotowań. W środę zespół zakończył obóz nad Zalewem Zimna Woda. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 9 lutego 2012 19:55; autor: Dev
img

W czerwcu w Lubelskiem może nie zostać rozegrany żaden ligowy mecz piłkarski, od III ligi aż do klasy B. Zmian w terminarzu zażyczyła sobie Komenda Wojewódzka Policji. – Rozważamy zmiany – przyznaje Lubelski Związek Piłki Nożnej. Na początku lutego Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie wysłała w tej sprawie specjalne pismo do Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Ma to związek z rozpoczynającym się 9 czerwca turniejem Euro 2012. – W liście znajduje się sugestia, żebyśmy w miarę możliwości rozważyli przyspieszenie rozgrywek w III lidze, a także w niższych klasach – potwierdza Marian Rapa, prezes LZPN.

[Czytaj całość]
Wtorek, 7 lutego 2012 19:09; autor: Dev
img

Trampkarze Starsi rocznik 1997 Orląt Łuków (na zdjęciu) zajęli drugie miejsce  podczas Halowych Mistrzostw Okręgu, które odbyły się 4 lutego w Białej Podlaskiej. Turniej był jednocześnie III Memoriałem im. W.Wójcickiego. Podopieczni Wiesława Gruli wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i doznali porażki ze zwycięzcami zawodów TOP54 Biała Podlaska. Bartosz Guzowski z Orląt został królem strzelców. W rozgrywanym dzień później w Łukowie turnieju Młodzika rocznik 2000, drużyna gospodarzy AMPLUS Łuków zajęła 3 miejsce, a Orlik Łuków 7 miejsce. Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 6 lutego 2012 13:37; autor: Dev
img

Komisja Konkursowa rozstrzygnęła otwarty konkurs ofert na realizację zadań pożytku publicznego na terenie Łukowa. Przyznano dotację na 2012 rok podmiotom, które zrealizują zadania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Najwięcej pieniędzy dostanie ŁKS Orlęta Łuków. Na szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w piłce siatkowej, w piłce nożnej /obejmującej 6 grup wiekowych/, w boksie, w szachach, warcabach i w sekcji lekkoatletycznej, klub otrzymał 310 tys. zł.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 lutego 2012 13:37; autor: Dev
img

W drugim mecz sparingowym Orlęta uległy Podlasiu Biała Podlaska 0:1. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną murawą w Siedlcach. Rywale strzelili gola z karnego w końcówce spotkania. Orlęta obecnie przebywają na obozie nad Zalewem Zimna Woda, gdzie pozostaną do środy. Z treningów wyłączeni są aktualnie kontuzjowani: Jakub Bulak, Michał Botwina i Norbert Osial. W spotkaniu z Podlasiem wystąpił junior Orląt Damian Soćko. Następny mecz w sobotę o 11:0 w Siedlcach z Orlętami Radzyń.

Sparing, 4 lutego 2012, 11:00 - Siedlce
Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska 0:1

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Kierych, Padysz, Gryczka - Soćko, Matuszewski, Kiryło, Fredo, Buga, Osiak

Po przerwie grali: Wrzosek, Marciniak, Kopeć, Domański, Kachniarz, Purzycki

[Czytaj całość]
Piątek, 3 lutego 2012 22:34; autor: Dev
img

Mimo panujących mrozów Orlęta Łuków zamierzają zgodnie z planem rozegrać jutro sparing z trzecioligowym Podlasiem Biała Podlaska. Gra kontrolna jest zaplanowana na sobotę na godzinę 11:00 w Siedlcach. Drużyna Orląt od wtorku przebywa na obozie nad Zalewem Zimna Woda.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 2 lutego 2012 13:26; autor: Dev
img

Poznaliśmy już wyniki XXV Plebiscytu Słowa Podlasia na Najpopularniejszych Sportowców Południwego Podlasia. W kategorii Juniorów 8 miejsce zajął zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów Orląt Łuków - Jarosław Daniluk. Jarek, który przed kilkoma dniami wygrał IV Memoriał Janusza Kowalczyka zdobył w głosowaniu czytelników 1679 punktów. Do końca lutego trwa natomiast Plebiscyt portalu LubelskaPilka.net. Kibice Orląt mogą głosować na Roberta Różańskiego, Kamila Kopcia i drużynę Orląt Łuków. Gorąco zachecamy do oddawania swoich głosów we wszystkich trzech ankietach: http://lubelskapilka.net/plebiscyt2011/

[Czytaj całość]
Środa, 1 lutego 2012 10:09; autor: Dev
img

Słabo zaprezentowali się juniorzy młodsi Orląt Łuków (na zdjęciu)  na Halowych Mistrzostwach Okręgu w Komarówce. Nasi piłkarze zakończyli zmagania na fazie grupowej, gdzie zajęli 4 miejsce. Podopieczni Piotra Madeja wygrali jeden mecz i doznali trzech porażek. Znakomicie za to spisała się ekipa AMPLUS Łuków prowadzona przez trenereów Grzegorza Orzyłowskiego i Krzysztofa Skrzymowskiego. Piłkarze z rocznika 2002 wygrali Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzika Starszego w Międzyrzecu Podlaskim. Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 stycznia 2012 08:56; autor: Dev
img

Portal LubelskaPilka.net ogłosił wybory najlepszych piłkarzy i trenerów na Lubelszczyźnie. Wśród nominowanych znaleźli się Kamil Kopeć, Robert Różański oraz drużyna Orląt Łuków. Głosować można pod adresem: http://lubelskapilka.net/plebiscyt2011/ Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszych!

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał