Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 2 lutego 2012 13:26; autor: Dev
img

Poznaliśmy już wyniki XXV Plebiscytu Słowa Podlasia na Najpopularniejszych Sportowców Południwego Podlasia. W kategorii Juniorów 8 miejsce zajął zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów Orląt Łuków - Jarosław Daniluk. Jarek, który przed kilkoma dniami wygrał IV Memoriał Janusza Kowalczyka zdobył w głosowaniu czytelników 1679 punktów. Do końca lutego trwa natomiast Plebiscyt portalu LubelskaPilka.net. Kibice Orląt mogą głosować na Roberta Różańskiego, Kamila Kopcia i drużynę Orląt Łuków. Gorąco zachecamy do oddawania swoich głosów we wszystkich trzech ankietach: http://lubelskapilka.net/plebiscyt2011/

[Czytaj całość]
Środa, 1 lutego 2012 10:09; autor: Dev
img

Słabo zaprezentowali się juniorzy młodsi Orląt Łuków (na zdjęciu)  na Halowych Mistrzostwach Okręgu w Komarówce. Nasi piłkarze zakończyli zmagania na fazie grupowej, gdzie zajęli 4 miejsce. Podopieczni Piotra Madeja wygrali jeden mecz i doznali trzech porażek. Znakomicie za to spisała się ekipa AMPLUS Łuków prowadzona przez trenereów Grzegorza Orzyłowskiego i Krzysztofa Skrzymowskiego. Piłkarze z rocznika 2002 wygrali Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzika Starszego w Międzyrzecu Podlaskim. Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 stycznia 2012 08:56; autor: Dev
img

Portal LubelskaPilka.net ogłosił wybory najlepszych piłkarzy i trenerów na Lubelszczyźnie. Wśród nominowanych znaleźli się Kamil Kopeć, Robert Różański oraz drużyna Orląt Łuków. Głosować można pod adresem: http://lubelskapilka.net/plebiscyt2011/ Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszych!

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 stycznia 2012 23:42; autor: Dev
img

W sobotę 28 stycznia odbył się w Łukowie IV Memoriał Janusza Kowalczyka, trenera,  wychowawcy wielu znakomitych zawodników m.in. Marcina i Roberta Dołęgów. Jest to kontynuacja zawodów, które odbyły się w 1999, 2000 i 2001 roku, a pomysłodawcą był Mariusz Kiełczewski, wychowanek Janusza Kowalczyka, a obecnie nauczyciel wychowania fizycznego W zawodach wystąpiło 32 zawodników z 7 klubów województwa lubelskiego i mazowieckiego. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach wiekowych 13-14 i 15-16 lat. W młodszej  grupie zawody wygrał Mateusz Skulimowski z MULKS Terespol. A w grupie do 16 lat najlepszy wynik uzyskał zawodnik gospodarzy Jarosław Daniluk z nowym rekordem życiowym w podrzucie 143 kg. W 1999 zawody wygrał Marcin Dołęga, a w 2000 i 2001 Robert Dołęga.  Zdjęcia oraz więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 28 stycznia 2012 12:23; autor: Dev
img

W pierwszym meczu sparingowym Orlęta Łuków zremisowały z Ruchem Ryki 3:3. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną murawą w Puławach. Pierwszą szansę pokazania się w czasie meczu dostali testowani gracze: Włodzimierz Wrzosek, Maciej Domański, Mateusz Fredo i Michał Osiak (strzelił gola).

Sparing, 28 stycznia 2012, 10:00 - Puławy
Ruch Ryki - Orlęta Łuków 3:3 (3:1)
Kopeć, samobójcza, Osiak 

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Bulak, Wrzosek, Gryczka - Matuszewski, Buga, Kachniarz, Domański, Kiryło, Kopeć

Po przerwie grali: Wysokiński, Solnica, Fredo, Osiak

[Czytaj całość]
Piątek, 27 stycznia 2012 16:26; autor: Dev
img

W sobotę 28 stycznia o 10:00 Orlęta Łuków rozegrają swój pierwszy sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej. Piłkarze Roberta Różańskiego zmierzą się na sztucznej murawie w Puławach z innym czwartoligowcem Ruchem Ryki. Z beniaminkiem z Ryk w rundzie jesiennej zremisowaliśmy 0:0. Natomiast w ostatnich sparingach wygrywaliśmy 3:1 (lipiec 2011) i 2:1 (luty 2011).

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 stycznia 2012 14:41; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków ogłasił otwarty konkurs ofert na realizację zadań miasta o charakterze pożytku publicznego w 2012 roku. Wśród zadań określonych przez miasto jest kategoria o nazwie „W zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu” z której to środki co roku trafiają do Orląt Łuków. Klub może się ubiegać o pieniądze do kwoty 310 tyś. zł. na zadanie: "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe w podnoszeniu ciężarów i kulturystyce, w zapasach, w piłce siatkowej, w piłce nożnej /obejmującej min. 6 grup szkoleniowych w różnych kategoriach wiekowych/, w boksie, w sekcji szachów, w sekcji warcabów, w sekcji lekkoatletycznej i biegów długodystansowych." Przewidziana kwota jest podobna do tej sprzed roku, kiedy Orlęta otrzymały 311 tyś.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 stycznia 2012 08:39; autor: Dev
img

Organizatorzy t.j.: Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Łukowski Klub Sportowy ,,Orlęta Łuków” informują, że drugie spotkanie uczestników kursu dla sędziów piłki nożnej odbędzie się 28.01.2012r. o godz. 10.00 w świetlicy OSiR ul. Browarna 63 w Łukowie.

Zapraszamy serdecznie osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć do grona uczestników kursu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 23 stycznia 2012 19:08; autor: Dev
img

Burmistrz Miasta Łuków przyznał „Stypendia Sportowe Miasta Łuków” za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. W sumie pieniądze przyznano 24 osobom. Z Orląt Łuków są to: Jarosław Daniluk (podnoszenie ciężarów), Kamil Szaniawski (siatkówka), Bartosz Guzowski, Kamil Gromada, Hubert Chruściel, Damian Osiak (wszyscy piłka nożna).
 

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 stycznia 2012 21:55; autor: Dev
img

Rozmowa z Arturem Gajem - napastnikiem Orląt powracającym po kontuzji do treningów. 

Chyba nie mogłeś się doczekać pierwszego treningu?
- Oczywiście. Niby zacząłem lekkie treningi, ale spotkanie z drużyną to zupełnie coś innego. Najważniejsze, że mogę trenować.

Niewiele osób wie dlaczego, dlaczego nie pojawiałeś się na boisku?
-Pod koniec sierpnia przeszedłem artroskopię kolana. To bardzo skomplikowany zabieg, który wyłączył mnie z grania. Musiałem obserwować poczynania kolegów zza linii bocznej. Teraz czeka mnie odbudowa mięśni.

Zdajesz sobie sprawę, że o miejsce w składzie będzie bardzo ciężko?
- Trener nie da mi miejsca, tylko ze względu na to, że nazywam się Artur Gaj.

W czasie pauzy brakowało piłki?
-O Jezu ile to trwało… Mam już swoje lata i mogłem zrezygnować z gry, ale nie. Po to poszedłem na operację, by jeszcze coś dać tej drużynie. Mamy przecież wielką szansę na wywalczenie awansu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał