Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 17 stycznia 2012 07:47; autor: Dev
img

Reprezentacja Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej złożona z działaczy, sędziów i trenerów powyżej 35 lat wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Łosicach z udziałem reprezentacji OZPN Siedlce i gospodarza turnieju UMKS Orzeł Łosice. W rozegranych 14 stycznia zawodach najlepsi okazali się gospodarze. W drużynie BOZPN wystąpili trenerzy Orląt Łuków Wiesław Grula (górny rząd, 3 od lewej) i Robert Filip (dolny rząd, 4 od lewej). Szczegółowe wyniki w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 stycznia 2012 18:00; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Związek Piłki Nożnej, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie  oraz Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków ogłaszają nabór na kurs dla sędziów piłki nożnej. Wszyscy - bez względu na płeć - którzy ukończyli 17 lat, mają dobry stan zdrowia, wykształcenie średnie (badź kontynuują naukę w szkole średniej) mogą wziąć udział w kursie. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 stycznia o 16:30 w świetlicy OSiR-u. Szczegółów udziela Biuro Obsługi Sportu przy OSiR.

[Czytaj całość]
Piątek, 13 stycznia 2012 10:54; autor: Dev
img

Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają na  Bal Sportowca pod patronatem burmistrza Łukowa Dariusza Szustka i posła Cezarego Kucharskiego. Bal odbędzie się w sobotę 21 stycznia 2011 o 20:00 w sali "Bajeczna" przy ulicy Międzyrzeckiej 106. W trakcie imprezy organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje. Szczegółów udziela Biuro Sportu i OSiR. Więcej informacji w tym kontakt na plakacie (kliknij na grafikę by powiększyć).

 

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 stycznia 2012 23:22; autor: Dev
img

Dzisiaj odbył się pierwszy trening drużyny seniorów Orląt Łuków. Pod wodzą trenera Roberta Różańskiego trenowało 17 zawodników. W zajęciach uczestniczy: Włodzimierz Lisiewicz, Artur Gaj, Michał Purzycki, Sylwester Buga, Sebastian Matuszewski, Krzysztof Kierych, Kamil Kopeć, Michał Botwina, Maciej Kachniarz, Michał Gryczka, Jakbu Bulak, Rafał Przeździak oraz piątka nowych graczy: napastnik Mateusz Fredo, obrońca Włodzimierz Wrzosek (obaj Sokół Adamów), lewoskrzydłowy Maciej Domański, ofensywny pomocnik Michał Osiak (obaj Dwernicki Stoczek Łukowski) oraz obrońca Mateusz Wysokiński (koniec wypożyczenia do Gręzovii Gręzówka). W takim składzie drużyna będzie trenować do rozpoczęcia obozu. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 stycznia 2012 17:24; autor: Dev
img

Tradycyjnie prezentujemy podsumowanie rundy jesiennej IV ligi lubelskiej sezonu 2011/2012 w wykonaniu piłkarzy Orląt Łuków. Tradycyjnie też jest ono nieco … spóźnione, ale przerwa między rozgrywkami jest tak długa, że w sumie nie było się z czym śpieszyć. Przypominamy zatem przebieg rozgrywek, formę Orląt oraz ujmujemy to w liczbach.  Zapraszamy zatem do lektury. Opracowanie w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 stycznia 2012 15:22; autor: Dev
img

Piłkarze Orląt Łuków, którzy po rundzie jesiennej są wiceliderem IV ligi i mają duże szanse na awans, rozpoczynają w czwartek przygotowania do rundy rewanżowej. Do końca stycznia zespół będzie trenował na swoich obiektach. Potem wyjedzie na obóz do Zimnej Wody. Ale tam też zawodnicy będą się czuć jak u siebie, bo miejsce zgrupowania znajduje się zaledwie 10 km od Łukowa. Przygotowania będą standardowe. – Hala, siłownia, basen, Orlik – wylicza Robert Różański, trener Orląt. Na razie w kadrze łukowskiej drużyny nie zanosi się na duże zmiany. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 6 stycznia 2012 15:52; autor: Sk8ter
img

Kibice Orląt prowadzą zapisy na kalendarze ścienne na 2012 rok. Kalendarz ma wymiary 47x65cm (format pomniejszony B2). Drukowany jest na papierze kredowym o gramaturze 170 g/m2 i lakierowany UV. Przy kalendarzu znajdują się aluminiowe listwy i zawieszka.

Cena wynosi 10 złotych. Zapisywać się można przez email - kibice@orleta.lukow.pl, na profilu kibiców na Facebooku pod odpowiednim postem lub na forum Orląt Łuków w temacie o gadżetach klubowych.

Zapraszamy do zapisów. Projekt kalendarza w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Piątek, 6 stycznia 2012 11:00; autor: Dev
img

W dniu 30 grudnia 2011 roku w Lubelskim Okręgowym Związku Bokserskim w Lublinie odbyło się  posiedzenie zarządu, w którym wziął udział Zygmunt Piekarski – członek zarządu i jednocześnie kierownik łukowskiej sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków. Na spotkaniu podsumowano 2011 rok, ustalono kierunki działań na rok 2012. Ogłoszono też nominacje na trenerów kadry wojewódzkiej. Jedną z nominacji - na trenera kadry kobiet uzyskał łukowski szkoleniowiec Zenon Pawlikowski. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 stycznia 2012 15:28; autor: Dev
img

Na jednej z aukcji Łukowskiego Sztabu WOŚP można wylicytować koszulkę Orląt Łuków.  Jest to t-shirt rozprowadzany niedawno przez kibiców dodatkowo uzupełniony o autografy seniorów Orląt Łuków i trenera Roberta Różańskiego. Licytować można pod tym adresem (kliknij). Dodatkowo druga koszulka, również z autografami będzie licytowana podczas łukowskiego finału WOŚP. Więcej o  finale i innych aukcjach Łukowskiego WOŚP na wosp.lukman.pl

Niebawem podamy także informację na temat kalendarzy kibiców Orląt Łuków na 2012 rok. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 stycznia 2012 13:54; autor: Dev
img

We wtorek rozpoczęła się rozbiórka drugiej hali na stadionie Orląt. Dzisiaj już praktycznie nie ma śladu po drewnianej "pilawie", która w przeszłości służyła sekcji zapasów.  Na placu pozostał jedynie murowany łącznik obu hal i fragmenty toalety. Jesienią ubiegłego roku rozebrano pierwszą halę na której ćwiczyli ciężarowcy. Mokry i wietrzny styczniowy poranek plus szczątki tych budowli nie tworzą zbyt miłej atmosfery na łukowskim stadionie. O ile pogoda za kilka miesięcy się poprawi to o konkretny pomysł na stadion muszą zatroszczyć się i to szybko włodarze miasta.

W rozwinięciu newsa zdjęcia oraz film z krajobrazu stadionowego po rozbiórce drugiej hali.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał