Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 6 stycznia 2012 11:00; autor: Dev
img

W dniu 30 grudnia 2011 roku w Lubelskim Okręgowym Związku Bokserskim w Lublinie odbyło się  posiedzenie zarządu, w którym wziął udział Zygmunt Piekarski – członek zarządu i jednocześnie kierownik łukowskiej sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków. Na spotkaniu podsumowano 2011 rok, ustalono kierunki działań na rok 2012. Ogłoszono też nominacje na trenerów kadry wojewódzkiej. Jedną z nominacji - na trenera kadry kobiet uzyskał łukowski szkoleniowiec Zenon Pawlikowski. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 stycznia 2012 15:28; autor: Dev
img

Na jednej z aukcji Łukowskiego Sztabu WOŚP można wylicytować koszulkę Orląt Łuków.  Jest to t-shirt rozprowadzany niedawno przez kibiców dodatkowo uzupełniony o autografy seniorów Orląt Łuków i trenera Roberta Różańskiego. Licytować można pod tym adresem (kliknij). Dodatkowo druga koszulka, również z autografami będzie licytowana podczas łukowskiego finału WOŚP. Więcej o  finale i innych aukcjach Łukowskiego WOŚP na wosp.lukman.pl

Niebawem podamy także informację na temat kalendarzy kibiców Orląt Łuków na 2012 rok. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 stycznia 2012 13:54; autor: Dev
img

We wtorek rozpoczęła się rozbiórka drugiej hali na stadionie Orląt. Dzisiaj już praktycznie nie ma śladu po drewnianej "pilawie", która w przeszłości służyła sekcji zapasów.  Na placu pozostał jedynie murowany łącznik obu hal i fragmenty toalety. Jesienią ubiegłego roku rozebrano pierwszą halę na której ćwiczyli ciężarowcy. Mokry i wietrzny styczniowy poranek plus szczątki tych budowli nie tworzą zbyt miłej atmosfery na łukowskim stadionie. O ile pogoda za kilka miesięcy się poprawi to o konkretny pomysł na stadion muszą zatroszczyć się i to szybko włodarze miasta.

W rozwinięciu newsa zdjęcia oraz film z krajobrazu stadionowego po rozbiórce drugiej hali.

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 stycznia 2012 09:43; autor: Dev
img

29 grudnia obchodzono 35-lecie Bialskopodlaskiego Związki Piłki Nożnej. Z tej okazji w sali konferencyjnej bialskiego starostwa zebrali się zarówno założyciele stowarzyszenia,  jak i osoby o wiele lat od nich młodsze, wspólnie tworzący piłkarską, wyjątkowo liczną sztafetę pokoleń. Podczas spotkania wyróżniono wiele osób zasłużonych dla BOZPN. W tym gronie znaleźli się min. Wiesław Grula (Złota Odznaka Honorowa PZPN, Medal 35-lecia BOZPN), Zbigniew Biaduń (Złota Odznaka LZPN, Medal 35-lecia BOZPN), Tomasz Tryboń (Srebrna Odznaka LZPN), Arkadiusz Kasznia (Medal 35-lecia BOZPN), Przemysław Tryboń (Medal 35-lecia BOZPN). Przypomniano o zmarłym niedawno Andrzeju Kiełczykowskim. Podkreślono też rolę Łukowa jako pionierskiego ośrodka piłki kobiecej. Należy nadmienić że nasz region a więc i Orlęta Łuków jest w strukturach BOZPN dopiero od 2000 roku, a wcześniej należeliśmy do OZPN Siedlce. Szersza relacja w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 31 grudnia 2011 10:04; autor: Dev
img

Mamy 31 grudnia, a więc czas na coroczne podsumowanie minionych 12 miesięcy z życia Orląt Łuków. W imieniu Redakcji orleta.lukow.pl życzymy by rok 2012 wiązał się z samymi sukcesami i radościami dla klubu, sportowców i wszystkich osób, którym dobro Orląt leży na sercu. W rozwinięciu newsa skrót wydarzeń z 2011 roku.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 23 grudnia 2011 23:20; autor: Dev
img

Świąt wypełnionych radością i miłością, 
niosących spokój i odpoczynek. 
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, 
pełnego optymizmu, wiary, wytrwałości
w dążeniu do celu, szczęścia i powodzenia.
Tego wszystkiego sportowcom, pracownikom, kibicom i sponsorom Orląt życzy 

 Zarząd ŁKS Orlęta Łuków

[Czytaj całość]
Czwartek, 22 grudnia 2011 10:55; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej jak co roku organizuje Halowe Mistrzostwa Okręgu w sześciu kategoriach wiekowych. Do czterech najstarszych zgłoszono drużyny Orląt (juniorzy starsi i młodsi oraz trampkarze starsi i młodsi). Natomiast w dwóch najmłodszych kategoriach wystąpią drużyny AMPLUS Łuków i będą gospodarzami jednego z turniejów. W rozwinieciu miejsca i daty zawodów. 

[Czytaj całość]
Środa, 21 grudnia 2011 10:31; autor: Dev
img

Zgodnie z planem działacze Lubelskiego Związku Piłki Nożnej ogłosili terminy rozpoczęcia rundy wiosennej w IV lidze. Rozgrywki w tej klasie rozpoczną się 17 marca, a zakończą 24 czerwca. W terminarzu znalazła się tylko jednak środowa seria gier, zaplanowana na 2 maja. Pojawiły się również informacje, że w związku z Mistrzostwami Europy kluby będą miały możliwość rozgrywania spotkań w piątki i poniedziałki. – Bardziej realny jest ten drugi dzień, ale i tak wszystko będzie zależało od obu zespołów. Gospodarz zawodów będzie musiał otrzymać zgodę od rywali, żeby zagrać w poniedziałek – mówi sekretarz LZPN Stanisław Sachajko.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 19 grudnia 2011 11:19; autor: Dev
img

Wyznacznikiem postawy piłkarzy Orląt Łuków w rundzie jesiennej jest to, że nie przegrali w niej ani jednego meczu. Czy wynika to z coraz lepszej gry zawodników defensywnych?

– Jako wieloletni obrońca dużą rolę przywiązuję  do gry tej linii, podobnie zresztą jak trenerzy innych drużynowych dyscyplin. Dobre zabezpieczenie tyłów ma duży wpływ na psychiczny komfort zawodników przez całe spotkanie. Uważam jednak, że przez półtora roku udało mi się z drużyną wypracować określony styl. Dziś Orlęta więcej grają kombinacyjnie, stosują dużą ilość podań i stwarzają mnóstwo sytuacji bramkowych. Niestety, wiele z nich nie wykorzystaliśmy i to jest naszym największym mankamentem. Doskonałym przykładem jest zremisowany bezbramkowo mecz z Ruchem Ryki. Najważniejsze jednak, że nie przegraliśmy ani jednego spotkania i zgodnie z przedsezonowymi założeniami zajmujemy w tabeli miejsce premiowane awansem do upragnionej w Łukowie trzeciej ligi.

[Czytaj całość]
Czwartek, 15 grudnia 2011 22:56; autor: Dev
img

W najbliższą niedzielę 18 grudnia, Anna Maksim zawodniczka sekcji bokserskiej Orląt Łuków, wystąpi na gali bokserskiej w Wołominie. Łukowska bokserka zmierzy się z Wiolą Gmurczyk z Legii Warszawa. Walka rozpocznie się o 17:00 i będzie na żywo transmitowana przez TVP Warszawa. Zachęcamy do zobaczenia w akcji naszej zawodniczki.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał