Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 13 grudnia 2011 15:43; autor: Dev
img

Zostały ostatnie sztuki wydawanych niedawno koszulek Orląt Łuków.  T-shirty są w kolorach białym, żółtym i czerwonym, w rozmiarach S, L, XL. Koszt 30 zł. Chętni do nabycia proszę się o kontakt na Facebooku z profilem kibiców lub e-mailowo z redakcją portalu. Koszulka może być idealnym prezentem na gwiazdkę. Kto pierwszy ten lepszy, gdyż t-shirty cieszą się dużym powodzeniem i ponad sto sztuk rozeszło się jak świeże bułeczki.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 grudnia 2011 18:20; autor: Dev
img

Orlęta miały wiele problemów kadrowych w ostatnich latach, wydaje się, że pan to wszystko uspokoił. Uznał to, że finanse są takie jakie są, postawił na piłkarzy miejscowych i nie da się ukryć, że jesienią dobrze pan na tym wychodził. 

Robert Różański (na zdjęciu z prawej): - Od momentu kiedy przyszedłem do Orląt około dziewięćdziesiąt procent zespołu stanowią zawodnicy miejscowi, wychowankowie. Moim zdaniem na tym poziomie rozgrywkowym tak to właśnie powinno wyglądać, tak powinno być w większości klubów. Było troszeczkę zawirowań rok temu, w okresie zimowym, gdzie odeszło trzech czy czterech zawodników podstawowych, ale wrócili zawodnicy, którzy kiedyś reprezentowali Orlęta, grali w innych klubach w niższej lidze. Sprawdzili się, okazało się, że to są ludzie, którzy sobie dobrze radzą w czwartej lidze. Dalej bazujemy na tych wychowankach i ewentualnie rozglądamy się w okolicy Łukowa za zawodnikami, młodymi, utalentowanymi, którzy chcą się rozwijać i byliby w stanie coś wnieść dobrego w grę drużyny.

Cały wywiad w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 11 grudnia 2011 17:29; autor: Dev
img

Nie dowiedzieliśmy się nic nowego w sprawie łukowskiego stadionu z rozmowy z burmistrzem Łukowa Dariuszem Szustkiem.  W wywiadzie dla Master TV burmistrz oznajmił, że pod uwagę brane są oba scenariusze – zarówno przeniesienie obiektu na ulicę Parkową, jak i modernizacja w obecnej lokalizacji.  Jeżeli będzie możliwość pozyskania funduszy to oba pomysły będą analizowane w gronie fachowców jak i poddawane konsultacjom społecznym. Skoro jednak pieniędzy nie ma (a mowa tylko o środkach zewnętrznych) to nie ma sensu podawać żadnych konkretów. Burmistrz stwierdził też, że nie zamierza budować wirtualnych stadionów na ulotkach, bo taki jeden już mamy. W sprawie stadionu Dariusz Szustek spotkał się z posłem Cezarym Kucharskim, który obiecał pomóc w szukaniu pieniędzy na ten cel.

Zatem sytuacja na rok po wyborach samorządowych raczej się nie posunęła do przodu. 

[Czytaj całość]
Niedziela, 11 grudnia 2011 10:51; autor: Dev
img

6 grudnia w Zespole Szkół w Zalesiu gmina Łuków odbył się Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy Młodzików w stylu klasycznym i zapasach kobiet. W imprezie wzięło udział 80 zawodników z 8 klubów. W klasyfikacji drużynowej Orlęta Łuków zajęły drugie miejsce. Złote medale dla naszego klubu zdobyły Jolanta Gromek ( (kat. 30kg),Wiktoria Borkowska (kat. 44 kg), Norbert Lisiewski (kat. 38kg), Sebastian Wałachowski (kat. 47kg) i Patryk Siuj (kat. 66 kg).

[Czytaj całość]
Wtorek, 6 grudnia 2011 12:22; autor: Dev
img

Anna Maksim i Agnieszka Osial, podopieczne trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyły brązowe medale Pucharu Polski kobiet w boksie, który odbył się w ubiegły weekend w Grudziądzu.  Zawody trwały w dniach od 1 do 4 grudnia. Wystąpiły na nim reprezentantki sekcji bokserskiej Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków. Podopieczne trenera Zenona Pawlikowskiego zajęły III miejsca w swoich kategoriach wagowych. Juniorka Agnieszka Osial (na zdjęciu z prawej) w kategorii do 69 kg uległa w półfinale Aleksandrze Trojanowskiej z klubu Skorpion Szczecin, a seniorka Anna Maksim (na zdjęciu z lewej) w kategorii do 81 kg, po wyrównanym czterorundowym pojedynku przegrała na punkty z Wioletą Gmurczyk z Legii Warszawa (późniejszą złotą medalistką). W rozwinięciu więcej zdjęć.

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 grudnia 2011 15:50; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały 4:6 w meczu pokazowym z drużyną Przyjaciół Cezarego Kucharskiego. Towarzyskie spotkanie zostało rozegrane podczas turnieju halowej piłki nożnej, który w dniach 3-4 grudnia odbył się w hali przy SP1. Drużyna Przyjaciół składała się w większości z byłych piłkarzy Orląt. Obok Cezarego Kucharskiego zagrali m.in.: Tadeusz Grula, Tadeusz Kurek, Piotr Ozygała, Grzegorz Orzyłowski, Krzysztof Skrzymowski, Bartłomiej Pawłowski oraz Tomasz Jasina (TVP Sport), Ireneusz Mateńko (Master TV), Andrzej Sakowski (Pepsi Cola), ks. Marek Buch i Paweł Pranagal (Avia Świdnik).

W ekipie Orląt obok podstawowych zawodników zagrali min. trener Robert Różański oraz najlepsza zawodniczka kobiecej drużyny Orląt, Magda Orzełowska.

Turniej był poświęcony pamięci zmarłego niedawno Andrzeja Kiełczykowskiego.

Mecz towarzycki, 3 grudnia 2011, 20:00 - Łuków, hala Sp1
Przyjaciele Cezarego Kucharskiegio - Orlęta Łuków 6:4
Kucharski (dwie), Orzyłowski (dwie), Ozygała, Skrzymowski - M.Orzełowska, Buga (dwie), Purzycki 

Orlęta: Norbert Osial, Paweł Szlaski, Michał Gryczka, Krzysztof Kierych, Sebastian Matuszewski, Rafał Przeździak, Sylwester Buga, Jakub Sterna, Robert Różański, Michał Purzycki, Magda Orzełowska

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 grudnia 2011 14:50; autor: Dev
img

We wczorajszym test-meczu Pogoni Siedlce uczestniczyło czterech zawodników grających jesienią w Łukowie. Udział w sparingu wzięli Michał Botwina, Łukasz Kiryło i Sylwester Buga. W meczu zagrał także Kamil Witkowski, który jest piłkarzem Pogoni a na rundę jesienną był wypożyczony do Orląt. Pogoń Siedlce testowała wczoraj prawie 30 zawodników.

[Czytaj całość]
Piątek, 2 grudnia 2011 12:26; autor: Dev
img

W dniach 3-4 grudnia 2011 roku w Hali Sportowej im. R. Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbędzie się X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego. W turnieju wystąpią chłopcy z rocznika 2000 i młodsi. W sobotę o 20:00 odbędzie się mecz pokazowy w którym zagrają drużyny Przyjaciół Cezarego Kucharskiego i Orląt Łuków. Program zawodów w rozwinięciu. Wstęp wolny.

[Czytaj całość]
Czwartek, 1 grudnia 2011 11:44; autor: Dev
img

We wczorajszym meczu Ligi Europejskiej pomiędzy Legią Warszawa i PSV Eindhoven uczestniczyła liczna reprezentacja Orląt Łuków. Trzy namłodsze drużyny Orląt obejrzały z trybun spotkanie na Łazienkowskiej 3. Grupa 50 zawodników z opiekunami Robertem Filipem i Wiesławem Grulą miała okazję zobaczyć zmagania na wysokim poziomie oraz poczuć atmosferę piłkarskiego święta. Tego dnia doping oraz oprawa kibiców były doskonałe. Wyjazd na mecz był możliwy dzięki współpracy partnerskiej Orląt z Legią. 

[Czytaj całość]
Środa, 30 listopada 2011 14:24; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków zapraszają na II Mikołajkowe Indywidualne Mistrzostwa w warcabach 64-polowych o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Zawody w kategoriach: Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne, OPEN odbędą się w dniu 10 grudnia 2011 r. (sobota) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II Urzędu Miasta Łuków.

Zgłoszenia należy dokonywać do dnia 8 grudnia 2011 r. (czwartek) do godz. 16.00 w biurze OSiR lub w dniu imprezy. Informacje szczegółowe: Biuro OSiR ul. Browarna 63, tel.(25) 798 23 89, 798 38 71.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał