Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 3 listopada 2011 11:02; autor: Dev
img

Jak nie lubić takich dni jak ostatnio. Codziennie napływały bardzo dobre wiadomości na temat występów sportowców Orląt Łuków. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji na stronie, że nie mogliśmy zdecydować, które newsy powinny być „wyżej” na stronie głównej. Życie od meczu do meczu to czasem nużąca codzienność ale ostatnio jakby z większym zniecierpliwieniem czekamy na weekend i … zwycięstwa żółto-czerwonych. Podopieczni Roberta Różańskiego nie przegrali od 20 meczów, a w ostatnich 8 mają tylko jeden remis. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 listopada 2011 08:49; autor: Dev
img

15-letni Kamil Szaniawski, junior sekcji piłki siatkowej mężczyzn  ŁKS Orlęta Łuków, został powołany do reprezentacji Polski Kadetów. Pierwszy w historii Łukowa  siatkarz kadry narodowej sukces zawdzięcza ciężkiej pracy pod okiem trenera Piotra Pierzchalskiego w rodzimym klubie ŁKS Orlęta Łuków. 

W dniach 20-23 października Kamil wziął udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale gdzie reprezentował kadrę województwa lubelskiego. Efektem dobrej gry było powołanie na zgrupowanie 33-osobowej szerokiej kadry kraju.

– Jestem bardzo szczęśliwy ale przede mną jeszcze dużo pracy – przyznał wzruszony Kamil Uczeń III klasy Gimnazjum w Dębowicy. Marzeniem Kamila jest dostanie się za rok do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale gdzie będzie się uczył i trenował. Atakujący „Orląt” pomimo młodego wieku reprezentuje klub w starszej kategorii wiekowej.

Zawodnik mierzy 200 cm, jego zasięg w ataku to 331 cm, a w bloku – 315 cm. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 listopada 2011 08:36; autor: Dev
img

W dniach 29 - 30 października 2011 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie. W turnieju dobrze zaprezentował się zawodnik sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków Mateusz Goławski.

Wychowanek trenera Zenona Pawlikowskiego zajął III miejsce w kategorii do 62 kg. W półfinale przegrał stosunkiem głosów 2:1 z Pawłem Sitkiem z klubu Champion Warszawa. Co prawda nie udało mu się zakwalifikować do Mistrzostw Polski (awansowało po dwóch zawodników w każdej kategorii) ale zdobył dla klubu ŁKS Orlęta Łuków punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży za 2011 rok.

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 listopada 2011 08:28; autor: Dev
img

I WLJS, 30 października 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 1:2
Soćko 

I WLJM, 30 października 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlasa 0:1

WLTS, 30 października 2011, - Różanka
Płomyk Różanka - Orlęta  Łuków 2:6
Guzowski(cztery), Gromada, Czupryna 

WLTM
Jagiellończyk Biała Podlaska - Orlęta Łuków 0:3 walkower
gospodarze wycofali się z rozgrywek

WLTS, 26 października 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa 3:0
Kopeć,Gromada,Guzowski 

Wyniki i tabela na www.orleta.lukow.pl/Wyniki

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 16:28; autor: Dev
img

Jak już wczoraj na gorąco informowaliśmy w  niedzielę odbyły się w Hrubieszowie  Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 17 w  podnoszeniu ciężarów. Srebrny medal w kategorii do 94 kg zdobył Jarosław Daniluk, wychowanek łukowskich Orląt. Jest to  największy, jak dotychczas, sukces zawodnika z Łukowa, który swoją karierę rozpoczął 3,5 roku.  O tym wydarzeniu opowiada trener Jarka Robert Dołęga: - Jestem szczęśliwy i dumny z sukcesu mojego zawodnika. I jeszcze raz mu gratuluję. Jarek swoją ciężką pracą zasłużył na ten medal, bo przez 3.5 roku treningów nie opuścił treningu z powodu, o którym bym nie wiedział.

Więcej informacji oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 16:03; autor: Dev
img

Dzisiaj 24 lata kończy Sebastian Matuszewski - zawodnika Orląt. Seba jest wychowankiem Orląt, w których gra z przerwami na występy w ŁKS Łazy i Sokole Adamów. Matuszewski zaczynał w ataku, później grał jako skrzydłowy, a obecnie realizuje się jako defensywny pomocnik Orłów. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników naszej ekipy, a pod nieobecność Pawła Szlaskiego sprawuje funkcje kapitana. Z okazji urodzin życzymy Sebastianowi wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym, a także na boisku. Oby w czerwcu wraz z kolegami świętował awans do III ligi.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 09:11; autor: Dev
img

3 kolejka okazała się pechowa dla graczy Lublinianki Wieniawy, którzy przegrali pierwszym mecz w tym sezonie. Gospodarze byli jednak osłabieni brakiem doświadczonych piłkarzy. W dodatku rywal był z najwyższej półki. W Lubliniance zabrakło w sobotę trzech liderów. Kontuzje wyeliminowały Łukasza Grombę i Jacka Paździora, a za kartki pauzował Maciej Sebastianiuk. W tej sytuacji trudno nawet mówić o niespodziance, choć kibice z Wieniawy przyzwyczajeni do zwycięstw, także i teraz spodziewali się trzech punktów. 

[Czytaj całość]
Niedziela, 30 października 2011 14:47; autor: Dev
img

Jarosław Daniluk zdobył dzisiaj srebrny medal Mistrzostw Polski juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów! Wychowanek i zawodnik Orląt Łuków z wynikiem 115+140 zajął drugie miejsce w kategorii  94kg na rozgrywanych w Hrubieszowie MP. Jarek ma 15 lat, a rywalizował ze starszymi zawodnikami. Więcej szczegółów wkrótce

 

[Czytaj całość]
Sobota, 29 października 2011 16:25; autor: Dev
img

Robert Różański po zwycięstwie z Lublinianką: – Spotkały się drużyny o podobnych umiejętnościach piłkarskich, dlatego uważam że mecz był wyrównany. Mieliśmy lekką przewagę, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji od przeciwnika, natomiast zespól Lublinianki-Wieniawy po straconym golu osiągnął przewagę. Widać było u nich większą niż w pierwszej części gry, determinację. Na pewno ta bramka na 2:1 podcięła skrzydła Lubliniance, jednak uważam, że w dzisiejszym meczu odnieśliśmy żasłużone zwycięstwo. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 29 października 2011 13:29; autor: Czubek
img

Orlęta wygrały dziś na wyjeździe z niepokonaną jak dotąd Lublinianką Lublin 3:1 (0:0). Tym samym jesteśmy jedyną drużyną w lidze bez porażki. Bramki dla ŁKSu strzelali: Krzysztof Kierych (dwie) oraz Kamil Kopeć. Zapis relacji live na Twitterze. Orlęta zagrały bardzo dobre zawody nie pozwalając rozwiniąć skrzydeł gromiącej wcześniej wszystkich ekipie z Wieniawy. Świetny dzień miał Krzysztof Kierych, którego dwie bramki rozstrzygnęły spotkanie. Wygrana w Lublinie jest jednym z najbardziej wartościowych wyników Orląt w ostatnim czasie. Relacje z meczu oraz zdjecia i film w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał