Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 28 listopada 2011 21:40; autor: Dev
img

W dniu 26.11.2011 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów w zapasach. W mistrzostwach wystartował obecny trener ŁKS Orlęta Łuków Grzegorz Wałachowski, który doszedł do finału w swojej kategorii wagowej 95 kg. W finale spotkał się z innym wychowankiem Orląt Łuków Robertem Wajszczukiem. Lepszy nieznacznie (2-0 i 1-0) okazał się starszy kolega Robert Wajszczuk, natomiast Grzegorz Wałachowski został Wicemistrzem Polski. W rozwinięciu zdjęcia.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 listopada 2011 10:02; autor: Dev
img

20 listopada 2011 w Wiśniewie odbył się Turniej Szachowy z okazji Święta Odzyskania Niepodległości organizowany przez Urząd Gminy w Wiśniewie. I Turniej w tempie 15 minut wygrał Andrzej Kurek, reprezentujący Orlęta Łuków. W II Turnieju najlepszy okazał się Edward Witan, także z Orląt Łuków, który wygrał w tempie 5 minut.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 26 listopada 2011 17:57; autor: Dev
img

Na początku stycznia spotkają się zawodnicy Orląt Łuków by rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej. Obecnie w Łukowie jak w większości klubów trwa okres roztrenowania, który potrwa do piętnastego grudnia. W okresie ferii zimowych pilkarze trenera Roberta Różańskiego udadzą się na zgrupowanie, jednak jego szczegóły będą dopiero przez klub ustalane. Szkoleniowiec planuje rozegranie zimą około dziesięciu gier kontrolnych, znamy już większość rywali których prezentujemy w rozwnięciu. Pozostali rywale będą ustalani w terminie późniejszym.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 21 listopada 2011 10:59; autor: Dev
img

Kibice Lublinianki Wieniawy Lublin i Orląt Łuków już mogą zacierać ręce. Tylko kataklizm mógłby pozbawić ich drużyn awansu do III ligi. Obie drużyny mają jasne cele, a rywale nie za bardzo rwą się do tego żeby pokrzyżować plany faworytom. Lublinianka i Orlęta to bezsprzecznie dwie najlepsze drużyny czwartoligowego frontu w tym sezonie. Tabela zresztą nie kłamie. Co ważne, przed startem rozgrywek w obu klubach działacze jasno sprecyzowali cele przed trenerami i piłkarzami. I ci jak na razie nie zawodzą. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 19 listopada 2011 15:12; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały w sparingu Bizona Jeleniec 9:1. W naszym zespole wystąpiło kilku testowanych zawodników. Ich dalsze losy i ewentualna gra w Orlętach rozstrzygną się dopiero w nowym roku. Zabrakło natomiast m.in. Krzysztofa Kierycha, Włodzimierza Lisiewicza, Rafała Przeździaka, Jakuba Bulaka, Kamila Witkowskiego, Mateusza Padysza, Michała Gryczki, którzy dostali wolne.

Sparing, 19 listopada 2011, 13:30 - Łuków
Orlęta Łuków - Bizon Jeleniec  9:1 (6:0)
Botwina, zawodnik testowany I (dwie), zawodnik testowany II (dwie), Matuszewski, Kachniarz, Wysokiński, Kiryło


[Czytaj całość]
Piątek, 18 listopada 2011 14:54; autor: Dev
img

Sparing, 19 listopada 2011, 13:30 - Łuków
Orlęta Łuków - Bizon Jeleniec  

WL Piłki Siatkowej juniorów, 20 listopada 2011 - Łuków
Orlęta Łuków - Chemik Puławy 

WL Piłki Siatkowej juniorek, 20 listopada 2011 - Lublin
TPS Lublin - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Środa, 16 listopada 2011 16:16; autor: Dev
img

Dzisiaj 36 lat kończy Dariusz Solnica - jedna z ikon Orląt Łuków. Solnica - wychowanek Orląt - w przeszłości był napastnikiem w pierwszoligowych klubach. Grał min. w Legii Warszawa, KSZO Ostrowiec czy Górniku Łęczna. W barwach Odry Opole został królem strzelców drugiej ligi. Po latach wrócił do Orląt Łuków, którym pomógł awansować do III ligi. Przez krótki okres był także szkoleniowcem seniorów. Następnie szkolił młodzież w Łukowie. Obecnie sprawuje funkcje asystenta trenera Roberta Różańskiego, jak również jest kierownikiem drużyny seniorów. W czasie minionej rundy pojawił się raz na boisku, w meczu Orląt z rezerwami Podlasia Biała Podlaska. Z okazji urodzin życzymy pan Darkowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 listopada 2011 14:14; autor: Dev
img

Pomimo, że runda jesienna IV ligi za nami Orlęta Łuków jeszcze nie kończą treningów. W najbliższą sobotę drużyna ŁKS-u rozegra mecz sparingowy z występującym w bialskopodlaskiej okręgówce Bizonem Jeleniec. Spotkanie to będzie okazją do sprawdzenia potencjalnych kandydatów do gry w zespole na wiosnę. W meczu weźmie udział co najmniej kilku piłkarzy z okolicznych klubów. Sparing z Bizonem Jeleniec odbędzie się w sobotę o godzinie 13:30 na stadionie Orląt w Łukowie.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 listopada 2011 14:18; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 18-19.11.2011r. w Lublinie odbędzie się konsultacja szkoleniowa  kandydatów do reprezentacji Lubelskiego ZPN, r. 1997. Powołania z zespołu Orląt Łuków otrzymali Kamil Gromada i Łukasz Kopeć.


[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 listopada 2011 10:04; autor: Dev
img

11 listopada minął miesiąc od śmierci Andrzeja Kiełczykowskiego, długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego w łukowskiej „Jedynce”. Andrzej Kiełczykowski zmarł po ciężkiej chorobie, mając zaledwie 47 lat. Był także piłkarzem i trenerem grup młodzieżowych w  Orlętach Łuków. W rozwinięciu newsa artykuł, w którym przyjaciele pana Andrzeja wspominają go i uwidaczniają, jak ważnym był dla nich człowiekiem.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał