Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 1 listopada 2011 08:49; autor: Dev
img

15-letni Kamil Szaniawski, junior sekcji piłki siatkowej mężczyzn  ŁKS Orlęta Łuków, został powołany do reprezentacji Polski Kadetów. Pierwszy w historii Łukowa  siatkarz kadry narodowej sukces zawdzięcza ciężkiej pracy pod okiem trenera Piotra Pierzchalskiego w rodzimym klubie ŁKS Orlęta Łuków. 

W dniach 20-23 października Kamil wziął udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale gdzie reprezentował kadrę województwa lubelskiego. Efektem dobrej gry było powołanie na zgrupowanie 33-osobowej szerokiej kadry kraju.

– Jestem bardzo szczęśliwy ale przede mną jeszcze dużo pracy – przyznał wzruszony Kamil Uczeń III klasy Gimnazjum w Dębowicy. Marzeniem Kamila jest dostanie się za rok do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale gdzie będzie się uczył i trenował. Atakujący „Orląt” pomimo młodego wieku reprezentuje klub w starszej kategorii wiekowej.

Zawodnik mierzy 200 cm, jego zasięg w ataku to 331 cm, a w bloku – 315 cm. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 listopada 2011 08:36; autor: Dev
img

W dniach 29 - 30 października 2011 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie. W turnieju dobrze zaprezentował się zawodnik sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków Mateusz Goławski.

Wychowanek trenera Zenona Pawlikowskiego zajął III miejsce w kategorii do 62 kg. W półfinale przegrał stosunkiem głosów 2:1 z Pawłem Sitkiem z klubu Champion Warszawa. Co prawda nie udało mu się zakwalifikować do Mistrzostw Polski (awansowało po dwóch zawodników w każdej kategorii) ale zdobył dla klubu ŁKS Orlęta Łuków punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży za 2011 rok.

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 listopada 2011 08:28; autor: Dev
img

I WLJS, 30 października 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 1:2
Soćko 

I WLJM, 30 października 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlasa 0:1

WLTS, 30 października 2011, - Różanka
Płomyk Różanka - Orlęta  Łuków 2:6
Guzowski(cztery), Gromada, Czupryna 

WLTM
Jagiellończyk Biała Podlaska - Orlęta Łuków 0:3 walkower
gospodarze wycofali się z rozgrywek

WLTS, 26 października 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa 3:0
Kopeć,Gromada,Guzowski 

Wyniki i tabela na www.orleta.lukow.pl/Wyniki

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 16:28; autor: Dev
img

Jak już wczoraj na gorąco informowaliśmy w  niedzielę odbyły się w Hrubieszowie  Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 17 w  podnoszeniu ciężarów. Srebrny medal w kategorii do 94 kg zdobył Jarosław Daniluk, wychowanek łukowskich Orląt. Jest to  największy, jak dotychczas, sukces zawodnika z Łukowa, który swoją karierę rozpoczął 3,5 roku.  O tym wydarzeniu opowiada trener Jarka Robert Dołęga: - Jestem szczęśliwy i dumny z sukcesu mojego zawodnika. I jeszcze raz mu gratuluję. Jarek swoją ciężką pracą zasłużył na ten medal, bo przez 3.5 roku treningów nie opuścił treningu z powodu, o którym bym nie wiedział.

Więcej informacji oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 16:03; autor: Dev
img

Dzisiaj 24 lata kończy Sebastian Matuszewski - zawodnika Orląt. Seba jest wychowankiem Orląt, w których gra z przerwami na występy w ŁKS Łazy i Sokole Adamów. Matuszewski zaczynał w ataku, później grał jako skrzydłowy, a obecnie realizuje się jako defensywny pomocnik Orłów. Jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników naszej ekipy, a pod nieobecność Pawła Szlaskiego sprawuje funkcje kapitana. Z okazji urodzin życzymy Sebastianowi wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym, a także na boisku. Oby w czerwcu wraz z kolegami świętował awans do III ligi.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 października 2011 09:11; autor: Dev
img

3 kolejka okazała się pechowa dla graczy Lublinianki Wieniawy, którzy przegrali pierwszym mecz w tym sezonie. Gospodarze byli jednak osłabieni brakiem doświadczonych piłkarzy. W dodatku rywal był z najwyższej półki. W Lubliniance zabrakło w sobotę trzech liderów. Kontuzje wyeliminowały Łukasza Grombę i Jacka Paździora, a za kartki pauzował Maciej Sebastianiuk. W tej sytuacji trudno nawet mówić o niespodziance, choć kibice z Wieniawy przyzwyczajeni do zwycięstw, także i teraz spodziewali się trzech punktów. 

[Czytaj całość]
Niedziela, 30 października 2011 14:47; autor: Dev
img

Jarosław Daniluk zdobył dzisiaj srebrny medal Mistrzostw Polski juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów! Wychowanek i zawodnik Orląt Łuków z wynikiem 115+140 zajął drugie miejsce w kategorii  94kg na rozgrywanych w Hrubieszowie MP. Jarek ma 15 lat, a rywalizował ze starszymi zawodnikami. Więcej szczegółów wkrótce

 

[Czytaj całość]
Sobota, 29 października 2011 16:25; autor: Dev
img

Robert Różański po zwycięstwie z Lublinianką: – Spotkały się drużyny o podobnych umiejętnościach piłkarskich, dlatego uważam że mecz był wyrównany. Mieliśmy lekką przewagę, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji od przeciwnika, natomiast zespól Lublinianki-Wieniawy po straconym golu osiągnął przewagę. Widać było u nich większą niż w pierwszej części gry, determinację. Na pewno ta bramka na 2:1 podcięła skrzydła Lubliniance, jednak uważam, że w dzisiejszym meczu odnieśliśmy żasłużone zwycięstwo. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 29 października 2011 13:29; autor: Czubek
img

Orlęta wygrały dziś na wyjeździe z niepokonaną jak dotąd Lublinianką Lublin 3:1 (0:0). Tym samym jesteśmy jedyną drużyną w lidze bez porażki. Bramki dla ŁKSu strzelali: Krzysztof Kierych (dwie) oraz Kamil Kopeć. Zapis relacji live na Twitterze. Orlęta zagrały bardzo dobre zawody nie pozwalając rozwiniąć skrzydeł gromiącej wcześniej wszystkich ekipie z Wieniawy. Świetny dzień miał Krzysztof Kierych, którego dwie bramki rozstrzygnęły spotkanie. Wygrana w Lublinie jest jednym z najbardziej wartościowych wyników Orląt w ostatnim czasie. Relacje z meczu oraz zdjecia i film w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Piątek, 28 października 2011 15:57; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 29 października 2011, 11:00 - Lublin
Lublinianka-Wieniawa Lublin - Orlęta Łuków 

I WLJS, 30 października 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 

I WLJM, 30 października 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlasa

WLTM
Jagiellończyk Biała Podlaska - Orlęta Łuków 0:3 walkower
gospodarze wycofali się z rozgrywek

WLTS, 26 października 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa 3:0
Kopeć,Gromada,Guzowski 

Na Twitterze będziemy podawać najważniejsze wydarzenia z meczu w Lublinie, gdzie w sobotę o 11:0 dojdzie do pojedynku na szczycie. Liderująca i zwycięska we wszystkich meczach Lublinianka podejmie, również niepokonane nasze Orlęta Łuków. Więcej ciekawostek związanych z tym meczu na naszej stronie na Facebooku. W niedzielę juniorzy Orląt zagrają u siebie w derbach z TOP54 Biała Podlaska.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał