Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 31 sierpnia 2011 10:55; autor: Dev
img

Już dzisiaj o 16:00 kolejny mecz czwartoligowy. W ramach czwartej serii rozgrywek Orlęta Łuków jadą do Janowa Lubelskiego na mecz z Janowianką. Rywal zaczął sezon od dwóch porażek, ale w ostatniej kolejce niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Włodawianką. Orlęta i Janowianka mają tyle samo punktów i plasują sie w okolicach środka tabeli. O ile dla Janowianki to spodziewana sytuacja to kibice Orląt są niemile zaskoczeni. Brak zwycięstwa w dzisiejszym meczu jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę. Niemniej na tym dalekim wyjeździe o punkty nie będzie łatwo. Wynik na żywo będzie można obserwować na portalu lubgol.pl

My najświeższe wieści będziemy podawać na bieżąco na Twitterze.

[Czytaj całość]
Środa, 31 sierpnia 2011 09:42; autor: Dev
img

Dzisiaj zostanie rozegrana II runda Pucharu Polski BOZPN. Orlęta jeszcze nie grają ale kibice z Łukowa będą mogli obejrzeć mecz innego zespołu z naszego miasta. Łukowiacy Łuków na stadionie Orląt podejmą Orkana Wojcieszów. W barwach Łukowiaków występują byli piłkarze Orląt, a w dzisiejszym meczu zagrać ma Cezary Kucharski. Początek o 16:00 na stadionie. Zwycięzca tego meczu zmierzy się z lepszym z pary Bizon Jeleniec - ŁKS Łazy. I dopiero z najlepszym z tej czwórki zagrają (prawdopodobnie wiosną) Orlęta. 

[Czytaj całość]
Środa, 31 sierpnia 2011 09:39; autor: Dev
img

Telewizja Master TV przeprowadziła wywiad z trenerem Orląt Robertem Różańskim. Szkoleniowiec tłumaczy postawę zespołu po dwóch nieudanych pierwszych meczach. Cały wywiad do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 sierpnia 2011 17:07; autor: Dev
img

IWLJS, 29 sierpnia 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 4:2 (3:1)
Świderski, Soćko, Głuchowski, Tchórzewski 

Orlęta: Rudnicki (60 Strachota) - Konieczny, Rybka, Celiński, Ruciński (60 Kędziora), C.Stempniak, K.Stempniak, Kmieć (46 Tchórzewski), Soćko, Świderski, (60 Kachniarz), Głuchowski (68 Zielant)

IWLJM, 29 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Niedźwiadek Chełm 0:3

Orlęta: Litwin - J.Chruściel, Ebert, Osiak, Szymanek, Talarek, Wiśniewski, Zdunek, Wietrak, Jamborski, H.Chruściel

Po przerwie grali: Kmieć, Goławski, Lejman

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 sierpnia 2011 20:24; autor: Bartlomeo
img

To już trzeci remis w trzecim meczu. Orlęta zremisowały z Lewartem Lubartów 0:0. W dzisiejszym spotkaniu łukowscy piłkarze mieli wiele okazji, lecz znowu zawodziła skuteczność. Nie wykorzystaliśmy zatem doskonałej szansy na początku sezonu aby w trzech kolejnych domowych meczach zdobyć komplet punktów. Z pełnej puli mamy zaledwie trzy oczka i w njabliższych planach środowy mecz z Janowianką Janów Lubelski na wyjeździe. W meczu z Lewartem do gry w Orlętach powrócił Łukasz Kiryło. Więcej o meczu w rozwinięciu. Wkróce zdjęcia.

[Czytaj całość]
Sobota, 27 sierpnia 2011 20:40; autor: Dev
img

Drużyna kobiet podobnie jak seniorzy Orląt w swoim pierwszym meczu zremisowała 2:2, chociaż przegrywała już 0:2. Podopieczne Magdy Orzełowskiej podzieliły się punktami z drużyną MUKS Kraśnik. Bramki dla naszejgo zespołu zdobyły: Magda Dudzińska (z karnego) i Magda Orzełowska. Pierwszy mecz drużyny kobiet pod szyldem Orląt był zaciętym i pełnym walki widowiskiem. Dziewczyny z Orląt szybko straciły dwie bramki ale jeszcze przed przerwą z rzutu karnego padł kontaktowy gol. W II połowie wyrównałą trenerka Magda Orzełowska.

III liga kobiet, 27 sierpnia 2011, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - MUKS Kraśnik 2:2 (1:2)
Dudzińska (karny), Orzełowska 

Orlęta: Celińska - Michalak, Korycińska, Wiącek (46 Szczęśniak), Mądra (60 P.Orzełowska), Karolak, Kiryła (46 Sierakowska), Dudzińska, Końka, M.Orzełowska, Mućka. Orlęta: Celińska - Michalak, Korycińska, Wiącek (46 Szczęśniak), Mądra (60 P.Orzełowska), Karolak, Kiryła (46 Sierakowska), Dudzińska, Końka, M.Orzełowska, Mućka.  

Galeria: Zdjęcia autorstwa orleta.lukow.pl

[Czytaj całość]
Piątek, 26 sierpnia 2011 22:48; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 28 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów

III liga kobiet, 27 sierpnia 2011, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - MUKS Kraśnik

IWLJS, 29 sierpnia 2011, 15:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski

IWLJM, 29 sierpnia 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Niedźwiadek Chełm 

[Czytaj całość]
Środa, 24 sierpnia 2011 16:40; autor: Dev
img

Na naszych serwisach społecznościowych informowaliśmy już, że 6 sierpnia 2011 Marcin Dołęga, wychowanek Orląt Łuków odsłonił swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Sport we Władysławowie. Umknął nam ten news na stronie i dzisiaj to naprawiamy. Tak się złożyło, że akurat tego dnia część naszej redakcji gościła w popularnym Władku i nie mogła opuścić tego jakże miłego dla nas Łukowian wydarzenia. Ponadto łukowski medalista odebrał tego samego dnia Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski przyznany mu przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W czasie okolicznościowych przemówień nie mogło zabraknąć temu przyszłorocznej olimpiady. Wszyscy mamy nadzieję na medalową pozycję Marcina w Londynie. W rozwinięciu zdjęcia.

[Czytaj całość]
Środa, 24 sierpnia 2011 15:56; autor: Dev
img

Wczoraj podaliśmy terminy meczów drużyny kobiet, a dzisiaj dołączamy dokładną rozpiskę meczów juniorów i trampkarzy u siebie. Juniorzy (starsi i młodsi) rozegrają u siebie 6 spotkań, trampkarze starsi 4 mecze, a trampkarze młodsi 5 meczów. W rozwinięciu dokładne terminy. Już niebawem na stronie pełne terminarze wszystkich łukowskich drużyn: seniorów, kobiet, juniorów i trampkarzy.

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 sierpnia 2011 21:51; autor: Dev
img

Dzisiaj 25 lat kończy Sylwester Buga - pomocnik Orląt Łuków. Buga gra w Łukowie od półtora roku i zdążył się już wybić na najlepszego zawodnika naszego zespołu i czołowego IV ligi. Nazywany przez kolegów Jasiem, Buga przygodę z piłką rozpoczynał w Węgrowie, następnie reprezentował Pogoń Siedlce, Znicza Pruszków i Jutrzenkę Cegłów. W tym sezonie zagrał w dwóch meczach i strzelił jednego gola. W minionym był najlepszym strzelcem Orląt. Z okazji urodzin życzmy Sylwestrowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał